no zaaleem analiizes chupaa??

Aizsāka zancha 

Re: no zaaleem analiizes chupaa??
01.10.2012 01:14
Zancha es tev tagad reālu mūsu sirdzēju piemēru parādišu, par ko es šoreiz pārliecinājos kārtējo reizi.

Man šodien sāka sāpēt ceļgali, pirmā doma boja izlasīt google.lv kas varētu būt par vainu, bij vairāki varianti ko es atradu.

1. Vīrus
2. Infekcija
3. Vēnas
4. Pārslodze
5. Kauli irst ārā

Protams es uzstādīju sev diagnozi pats, ka man ir Infekcija, un tieši HIV/AIDS infekcija kas ir neizārstējama. Un tā ir vienmēr trauksmes laikā es uzstādu vissliktāko, ko atrodu google.lv

Tagad paskatamies no otras puses, kāpēc mēs vienmēr sev uzliekam sliktāko diagnozi, kāpec mēs nevarētu pieņemsim uzstādīt diagnozi, ka man sāp kājas jo esmu tievs, un man pietrūkst kalcijs, vai vitamīni. Tātad secinājums, mēs paši savām smadzenēm nododam nepareizu.informāciju, Negatīvais un pozitīvais, bet es saprotu tevi zancha, tanī brīdī paniskajā ir ļoti, ļoti,ļoti un pat ļoti grūti, uzstadīt vislabāko un mazak slimīgāko diagnozi, un pateikt sev vis ir kārtībā, tie ir atkal tikai nervi.
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
01.10.2012 10:05
Nu,varbūt ka ieteikt arī ir vieglāk,es jau nesaku,ka tev viegli no tām domām atbrīvoties.Nu bet vai ir viegli viņas paturēt? Vai patīkami?Nedomā sliktāko,ja nevari kontrolēt domas,vajag zāles.

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
01.10.2012 12:37
ivar, bet taas domas jau nenaak taapat vien..ir iemesls :(
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
01.10.2012 13:07
Domas pašas nenāk, cilvēks pats aizdomājās un sadomājās līdz tām domām, tā ir tāda kā pašiznīcināšanās sistēma, es nezinu kā lai vēl to definē.
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
01.10.2012 16:01
laikam fenazepams japadzer,tas vismaz man maajaas ir... varbuut mieriigaaka kljuusu..a to stresss,stress un veelreis stress....pie dokiem ar netieku ....
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
01.10.2012 20:25
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet par zālēm stāsts ir īss, ko atkārtoju:
> betamaks tiešām dažiem cilvēkiem ceļ
> prolaktīnu,...

"dažiem" cilvēkiem ceļ prolaktīnu? vai tad 99% tagad saucās- daži?
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
01.10.2012 21:54
es saprotu,ka ir iemesls,bet varbūt tiešām padzer fenazepamu,es kad teicu-vajadzētu tās domas kaut kā kontrolēt-nepavisam nedomāju,ka tas ir viegli,pašam nesanāk,ja ir iemesls stesot,tad nesanāk būt mierīgam.

jekabs19@inbox.lv
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
02.10.2012 00:14
kad feniku ierauju,tad jau kkaa savaadaak uzreiz,,,domas jau ir,bet nu nav tas pamatiigais stress,tas krateklis un sajuuta,ka galva pilna un nojuugssos...

jaacer,ka ir ok...ka reizzes atgrieziisies un galvassapes pazudiis.... tikai cik ilgaa laikaa..ehh...


klau...nezinat ko palietot lai aatraak attiiriitu organismu no taa betamaxa???
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
02.10.2012 10:08
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> klau...nezinat ko palietot lai aatraak attiiriitu
> organismu no taa betamaxa???


Organisms pats lieliski visu prot attīrīt, bet ja nu ļoti ļoti gribās ātrāk, tad vari palūgt ku!, viņs Tev uztaisīs klizmu.
mazmeitņa
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 18:41
zancha, neker kreņķi! Visi šitie nervu mierinātāji, depresanti utt patiešām VAR pacelt prolaktīnu, un vēl pie tam ievērojami. Ja tu dzer šīs zāles, tad tas ir kā bankā, ka prolaktīns ceļas no tā. Turklāt arī tas skaitās stresa hormons, un var celties arī pie neizgulēšanās, pārslodzes, stresa utt. 100 un viens iemesls. Man bija tas pats. Paaugstināts prolaktīns, sāpēja galva, acis, reibuļi. Biju pilnīgā pārliecībā ka man galvā ir audzējs. No stresa iedzīvojos pamatīgā bezmiegā, visu laiku trauksme utt. Uztaisīju magnētisko rezonansi. Laikā, kamēr gaidīju gan rindā, gan pēc tam rezultātus, piedz/ivoju pamatīgas panikas lēkmes, ka likās, cauri ar mani ir. Un iedomājies, nu nebija nekādas adenomas man! Tas viss ir no stresa! Pats cilvēks sevi sakurbulē līdz ārprātam. Un lieku savu galvu ķīlā, ka pat ja tas prolaktīns ir miljons reižu paaugstināts, tas viss no stresa un zālēm. Mēģini nomierināties. Ja nu galīgi nezini kur likties, izej to rezinansi, tik tas galīgi nav lēts prieks, toties sirds mierīga. Un, pat ja tā ir adenoma, tā IR ārstējama, turklāt tikai ar medikamentiem, un ļoooti labi padodas ārstēšanai. Turklāt 25% populācijas esot tās adenomas, pēc kautkādiem tur pētījumiem. Tikai lielākā daļa par to nenojauš, jo tās parasti nekādas sūdzības neizraisa. Patiešām, nav iemesla panikai. Zinu ko runāju, jo pati šim murgam nesen gāju cauri.....
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 19:20
mazmeitina..bet cik augsts Tev prolaktins bija un arii vai no zaalem?
mazmeitiņa
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 19:29
man bija 1500, ja pareizi atceros. Norma ir līdz 600 ar kapeikām.
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 19:32
un arii no betamaxa??? man ir 3322 :( taapeec jau esmu ssokaa,ka tas skaitlis tik liels,,un nevaru noticeet,ka zaales tik traki var pacelt to prolaktiinu :(....esmu vnk ssokaa... taads stress..
mazmeitņa
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 19:33
man laikam no stresa bija tik augsts. Jo zāles tad vēl nedzēru. Pieņemu, ka pēc tam, kad sāku dzert antidepredantus, kļuva vēl augstāks. "A, atceros, dzēru noofenu un somnolu tad. Bet pēc tam paroxetīnu. Tagad nedzeru neko no tā visa. Prolaktīnu vairs neesmu pārbaudījusi. Man pietiek, ka zinu, ka prolaktīns var staigāt un reaģēt pat uz nelielu stresu. Uztaisīju magn.rezonansi un manā galvā nekas aizdomīgs nav. Pats interesantākais ir, ka tikko kā saņēmu rezultātus, pārgāja i nežēlīgās acu sāpēs, i nespēja lasīt žurnālus bez rindiņu ņirbēšanas acu priekšā. Nu tas ir šaušalīgi interesanti, kā psihe var izspēlēt šitādus jokus.
Bet nu, ja tu dzēri betamaksu, tad vispār, nav ko brīnīties. Esmu dzirdējusi, ka kādu trīs mēnešu laikā normalizējas.
mazmeitiņa
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 19:37
nē, betamaxu nedzēru, bet es zinu, ka tas prolaktīnu spēj izmainīt dramatiski. Nepārdzīvo, pati tak gan jau izlasīji netā, ka medikamenti ir pirmais un galvenais iemesls izmainītam prolaktīnam. Un 3000 nav nekas baiss. Nedzersi medikamentus, pāries pats no sevis. Bet ja lieto kautko kuņģim, tad arī tie ceļ prolaktīnu. Katrā ziņā, prolaktīns reaģē uz ļoooti daudziem medikamentiem. Un arī reizes izpaliek no tā visa. Gan jau normalizēsies.
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 19:38
tevv tapat vien tas prolaktiins tik augsts bija.no stresaa???
reizzes bij? man jau pazuda kaa saaku lietot betamax..
bet nu neviens no aarstiem neiemineejaas,ka tas vareetu buut vainiigs betamax..visi tik teica..stress,stress
mazmeitņa
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 20:39
Palasi betamax instrukciju, tas VAR ietekmēt prolaktīnu, un attiecīgi arī pazust MR. Tas, ka MR pazuda kā sāki lietot betamaxu jau vien norāda, ka vainojams betamakss.
Reizes man bija, jā. Man laikam no stresa un bezmiega paaugstinājās, bet varbūt arī no somnola un noofena. NEzinu, Bet baigi sāka sāpēt krūtis un drusku piens parādījās. Tad ar uztaisīju prolaktīna analīzes, un iekritu baisā panikā. Pagulēt vispār vairs nevarēju. Miers bija laupīts pilnīgi un galīgi....
Nu pagaidi dažus mēnešus, nomaini tabletes, palūdz, lai izraksta tādas, kas vismazāk ietekmē, kaut gan visi antidepresanti un antipsihotiskie var ietekmēt. Bet tev jāizvēlas, ko gribi likvidēt vispirms, trauksmi, vai prolaktīnu. Es tavā vietā nomainītu pret ko citu ( es piemēram, dzēru paroksetīnu), likvidē trauksmi un stresu, mēģini pieņemt, ka prolaktīns no tabletēm paaugstinās, un pēc tam jau, kad nervu sistēma stabilizēta, var sākt skatīties, kas notiek ar to prolaktīnu. Bet betamaksu toč nē, tur jau pat anotācijā par to prolaktīnu rakstīts....
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 20:51
nu man tas pats,ka ssiis dienas nezinu kur likties,...betamx paarstaaju lietot pirms nedeeljas..atkaartoti nodevu analiizes,riit buus atbilde...bailes buus valjaa veert.. :( un veel taaas domas par to aaudzeeju mani beidz nost..censsos nedomaat,bet nespeeju... ;( uzdod jau arii veel tas,ka gadu dzeeru zaales,a tagad ne..reizeem feniku ierauju kad galigi nevaru iztureet..ehh...


nu stress katraa zinjaa pamatiigs.....kad uzzinaaju-neguleeju-visa kratiijos aiz baileem,negribeeju mirt un atstaat savu meitinju bez mammas.. :(
mazmeitiņa
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 21:14
Jā, nu trakums. Zinu, ko tas nozīē. Man ar bērni kā potenciālie bāreņi likās un apcerēju jau kādas drēbes vilkt zārkā un va man labāk kremēties vai rakties zemē. Tas bija traks laiks. Bet ko es tev iesaku, labāk saved nervu sistēmu kārtībā visupirms. Un tad jau pamazām varēsi skatīties ko tas prolaktīns dara. Tik ātri viņš zemē nebūs šā kā tā. Nebij nemaz jēgas taisīt to analīzi. Noskaņojies, ka vērsi to e-pastu vaļā, ka prolaktīns būs augšā. Un ka tu zini iemeslu, kāpēc tas ir augsts. Tač stāvoklī tu paliki, bērnu iznēsāji, pims betamaksa cikls bija regulārs? Aizej pie normāla psihiatra, piemēram Ineta Roziņa, pieņem MFD. Patiešām, saved nervus kārtībā visupirms, to trauksmes un kratīšanās sajūtu es pazīstu labi. Un ar gribasspēku un vēlmi nomierināties tur nav līdzēts. Vienkārši tā veģetatīvā sistēma tā uzvilkta, ka tai jāpalīdz noierināties.
Ko man neirologs teica, ka pat ja tā adenoma ir, viņas aug tiiiiiik lēni, tur nekas ātri nenotiek, tas ir gadu desmitu jautājums. Padzersi normālus antidepresantus, nomierināsies, paralēli varēsi apmeklēt endokrinologu utt. Bet es patiešām esmu 99,9 % pārliecināta,ka tas viss ir tikai sekas betamaksam un stresam! PAtiešām, nomierinies un nesaspringsti. Gan jau ka prolaktīns arī jaunajās analīzēs būs augšā. Bet tas nekas, to tu izārstēsi. Kautkad forumos buroties, atceros, daudzām bija šī problēma, un parasti pēc kādiem trīs mēnešiem tikai nodeva analīzes, un parasti jau viss bija normalizējies vai nu paŗtraucot lietot, vai nomainot zāles.
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 22:14
saproti..es visaa visumaa juutos normaali..tikai taas analiizes mani stresaa dzen....netieku valjaa no taam baileem par adenomu..
es pat nezinu vai zaales man liidzeetu..cik esmu dzeerusi ad,neviens nav palidzejis.... vieniigais betamax bij atas,kas man liidzeeja un jutos kaa cilveeks,,,,

jaa,paliku staavoklii,beernu iznesaaju...reizzes arii bija veel peec beerna piedzimsanas...tad saaku dzert fluanxol un amitriptilinu un tad saakas arii taas biezaas galvassapes,,tad dzeeru betamax,pazuda reizzes un piens paraadijaas kruutiis..

bet jaa,taas bailes jau ir no taa,ka analiizes sliktas,galvassapes ik peec divaam dienaam,reizzes nav,daudzi saka,ka esmu palikusi kaulaina,tad veel tas piens....seksu ar negribas...utt
mazmeitņa
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 22:28
nezinu, acīmredzot ad tev nebija īstie. Man tak ar mainīja viņus, kamēr jutos normāli. NO sākuma Valdoxan, pēc tam cipralex, beigās paroxetin, no tā uzreiz sajutos kā cilvēks. No tiem pirmajiem diviem nekāda jēga, tikai trauksme pastiprinājās un viss. No sākuma arī betamax izrakstīja, bet man jau tad bija tas polaktīns paaugrstinājies, tad palasīju instrukciju un nemaz to nesāku. Aizgāju pie Roziņas, tā uzreiz piemeklēja normālas zāles un viss ir čikiniekā. Grūti tik no tā paroxetīna tikt vaļā. Bet nu, pamazām, pamazām jau tiek. Es dzēru piecus mēnešus. Tagad ir norīkojums uz prolaktīna pārbaudi atkal, bet es pa visu to jezgu uztaisīju to rezonansi hipofīzei, tad nu zinu, ka tā adenoma man nav, un nemaz neiespringstu uz tām asinsanalīzēm.
Nu, ja tev būtu adenoma, tad nevarētu ne stāvoklī palikt, ne bērnu iznēsāt, un MR neregulāras būtu jau sen. Nu tak skaidrs, ka betamax pie vainas. Tā ka ej vien pie psihiatra. Tak visi simptomi liecina, ka tas VD tev ir. Man liekas, ka tev nav pareizās zāles. Tev psihiatrs izrakstīja to betamax? Jeb ģimenes ārtsts? MAn liekas, ka labāk pie psihiatra. Tas nosaukums jau izklausās traģiski, liekas, ka kautkāds šiziķis pēdējais, bet VD arī ir viņu lauciņš, un liekas, ka palīdz daudz labāk kā ģim.ā. Katrā ziņā Dakteri Roziņu es rekomendēju no sirds. Dikti feina, saprotoša. Kautkāda Jelgavas neirožu centra vadītāja laikam. Pie viņas taisni tādi vieglie neirotiķi iet.
Kāds bija iemesls, ka tev izrakstīja to fluanxolu un amitriptilīnu? Acīmredzot jau kautkādas VD epizodes bija, ne?
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 23:50
taas man izraxtiija psihiatrs..jo ar ad nekaa negaaja,,saussmigi slikti man bija,nenormaaliigaa trauksme,ka biju gatava pa logu lekt laukaa..un tad nu zvaniju uz neirozu kliiniku,kur man lika steidzami partraukt tos ad....rexetin un welbutrin....
jaa.kaadus triis meenesus peec beerna piedzimsanas man atsaakaas panikas leekmes un sausmiigaa trauksme,ka pat xanax neliidzeeja :( tas bija murgains laiks..

saakumaa dzeeru to fluanxolu-no taa man tapat trauksme bija,itkaa passajuuta bija labaaka,vismaz no maajas aaraa vareeju iziet,nebija taas bailju sajuutas,,bet nu taa trauksme bija un dabuuju visu laiku xanax dzert klaat..

tad psihiatre klaat izraxtija amitriptiliinu..no taa man ar nebija nekaada jeega,kaa jutos,taa jutos suudiigi....

tad pa vidu,kad nebija naudas,aizgaaju pie neirologa,tas man to welbutrin izraxtiija,tad nu spraagu nost ..tieshaam,nenormaaligi slikti bija....

gaaju atkal pie psihiatra....teicu,lai izraxta man betamax,ka taas vieniigaas man ir paliidzeejusas,jo agraak jau biju dzeerusi,bet nu tikai kaadu meenesi vai divus....pateicu arii to,ka kruutis piens bija,bit psihiatre neko.... es tak nezinaaju,ka taadas probleemas taas zaales var sagaadaat...

meenesi padzeeru,pazuda reizzes....

tad nu 10meenesus ar doku meklejaam iemeslu kaapeec nav.,,,un teica,ka stress pie vienas..taakaa likos mieraaa....

bet nu man bija apriebusaas taas biezzaas galvassaapes,kas mani dzina depresijaa un gaaju pie ginekologes,,teicu,ka aizdomas man ir,ka taa galva saap no taa,ka reizes nav..un tad nu uztaisiijaam tas hormonu analiizes,,.. un tagad nervi ccau
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
04.10.2012 23:55
zancha vnk tev vaig jau lielāku dozu nomierinošā un tev viss atkal būs okei!!!
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
05.10.2012 00:07
enfuego-nevajag viss... gribi mani uz trankviljiem uzseedinaat?> paldies,,,7menesus dzeeru xanax,peec tam bij gruuti valjaa tikt....

pagaidaam veel nomaali juutos ar fenazepamu 0.5...

kas buus veelaak-nezinu....bail kad peec betamax paartrauksanas atgrieziisies atkal trakaa trauksme un visi citi brinumi
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
05.10.2012 00:10
psihiatrs teica, ka no stresa reizes pazūd, bet pats raksta betamaksu? es vēl saprotu, ka viss forums mēnešiem Tev to teica, bet Tu ne vārda, ka dzer betamaksu... sviests :(

Tev piens nebij no krūtīm?
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
05.10.2012 00:50
jaaa..psihiatrs..
es pat vinjai teicu,ka senaak dzeeru,tad man bija piens no kruutiim..bet ssi neko..uzraxtiija betamaxu un lai staigaaju
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
05.10.2012 00:51
Runcene...taapeec,ka nezinaaju,ka vaina vareeja buut betamaxaa..jo visi teica,ka stress..nu aarsti
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
05.10.2012 00:57
un cik ilgi tad Tu tagad esi dzērusi tās zāles?
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
05.10.2012 01:27
betamaxu dzeru kaadus 10menesus apmeram,varbuut ilgaak...nu sanaak taa..betamaxu saaku dzert,tad pirmajaa menesii bija veel reizes,nakamajaa vairs ne...izrakos pa saviem blocinjiem kur visu raxtu un sapratu,ka vaina tajaa,taapeec mazinaaju betamaxu un nu jau nedzeru nedeelju
Re: no zaaleem analiizes chupaa??
05.10.2012 09:34
zancha tu jau esi būtībā uzsēdināta uz trankviļiem, nevaig sevi mānīt, ka tiksi galā bez zālēm!!! Nostabilizē savu, nestabilo nervu sistēmu ar zālēm un tad ar skaidru prātu domā ko darīt talāk, tas no manas pieredzes. Nu labi domā betamax, ir veselīgāks par trankviļiem?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 16?
Ziņa: