Alkoholisma ārstēšana

Aizsāka Mehs 

Mans draugs ir alkoholiķis. Esam kopā jau sesto gadu. Viņam ir arī depresija. Vasarā biaj plostošana līdz kliņķim. Esmu saukusi ātros un policiju, jo grieza sev vēnas.. ātrie aizveda un pēc 2 stundām izlaida viņu no slimnīcas man pat nepazvanot, lai gan pati inereresējos un zvanīju, kas un kā. Brīdināju, ka viņam nav telefona un naudas, kad aizveda..Izlaida bez naudas un telefona. Tika mājās ar taksi, par kuru pēc tam samaksāju.
Tad es otro reizi aizgāju no viņa uz mēnesi. Uzzināju, ka visu to mēnesi viņš dzēra nejēgā. Tad kaut kā sazvanījāmies, vienojāmies, ka jāarstējas. Lietoja antidepresantus trīs mēnešus, tie palīdzēja.Tad pārtrauca, jo antidepresantiem ir blakusparādības. Un vakar atkal piedzērās. Es arī aizgāju pēc alus, jo nevaru ciest to smaku, kad viņš piedzēries. Man vairs nav spēka. Jā, esmu muļķe un līdzatkarīgā.Bet vēl nevaru aiziet...
Re: Alkoholisma ārstēšana
11.01.2016 07:05
Ai beidz nav zāles, pats ja gribēsi tad atmetīsi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 19?
Ziņa: