Alkoholisma ārstēšana

Aizsāka Mehs 

Alkoholisma ārstēšana
25.08.2012 18:06
Labdien!
Radinieks (vīrietis 35g) stipri dzer. Pats uzskata, ka "tikai nedaudz iedzer" un, saprotams, neuzskata, ka viņam nepieciešama palīdzība. Taču, nu jau nodzēries tiktāl, ka parādās agresīva un neadekvāta uzvedība.
Ķeros pie pēdējā salmiņa- varbūt kāds var ieteikt kādu vārdotāju, burvi, dziednieku, vienalga, kurš spētu palīdzēt caur fotogrāfiju vai tamlīdzīgi? Vismaz kaut ievirzīt tam cilvēkam domas, ka viņam nepieciešama palīdzība...
Lūdzu, ja kāds zin kādu, kas var palīdzēt, ierakstiet šeit viņa kontaktus, lai var sazināties!
Jau laikus paldies!
Re: Alkoholisma ārstēšana
25.08.2012 20:45
Nepalīdzēs. Kamer cilvis pats neizlems, ka kaut kas jādara, tikmēr nekas nebūs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Alkoholisma ārstēšana
25.08.2012 22:21
Teikšu pēc savas pieredzes, ja pats alkoholiķis neizrāda nekādu vēlmi jeb neatzīst ka viņam ir problēmas ar alkoholu, tad neko tu tur neizdarīsi. Ja pats alkoholiķis atzīst, ka ir problēmas ar alkoholu bet dzer jo nevar bez alkohola, tad ir varianti. Uzsprasi tam vīrietim uz paģirām, vai viņam ira morāle par to ka viņš dzer, bet nevar bez viņa?
Re: Alkoholisma ārstēšana
26.08.2012 14:03
neviens nevar palīdzēt, tikai pats cilvēks, te jau ir desmitiem diskusiju. un kāpēc kādam no malas vajag kaut ko darīt, turklāt manipulatīvā formā, ar citu cilvēku. ja ir tāda domāšana, tad jau pēc paša autora brēc visi pasaules atkarību speicālisti.

enfuego, tāda "problēmas atzīšana" ir tukši meli, tā nav nekāda atzīšana, un šādā kontekstā nekādu variantu nav. ja Tu nevari turēt un nezini mēru, tad vienīgais variants ir neiet un nepirkt un pēc tam sevi iepazīt un mācīties tikt galā ar trauksmi, kas no nedzeršanas rodas. bet tā otrā daļa nav iespējama, ja Tu ej un pērc, tāpēc tā nav nekāda "atzīšana", tā ir tikai tuvinieku maldināšana un pilnīga, es atvainojos, diršana.

bet kodēšana padara cilvēku vēl nejaukāku un dumjāku.

Māris Ķirsons ("Akrona") ir viena iespēja, kur vērsties, vēl ir AA 12 soļi un Minesotas programmas vairākās slimnīcās (process ir bez medikamentiem), tāpat gana daudz psihoterapeitu privātpraksēs. bet tie visi ir pasākumi, kur jāiet pašam, pašam savām kājām. arī ar paša apņēmību un izvēli tas nebūs īss un viegls process, jo jāmaina visa dzīve, domāšana, faktiski viss līdzšinējās dzīves pamats; ar kaut kādu citu spiešanu, stumšanu, kā arī sevis mānīšanu tas būs bezjēdzīgs pasākums.

Māris Ķirsons nesen TV teica: ja cilvēks nekur pats nevēršas pēc palīdzības, tad vēl nav pietiekami slikti, nav viss nodzerts vai nospēlēts... tuvinieki aplēkā, meklā burvjus, a ko nedzert... diezgan nežēlīgi izklausījās, bet, tā kā viņš to redz katru dienu, tad jau zina.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.08.2012 14:06 by Runcene.
Re: Alkoholisma ārstēšana
26.08.2012 14:48
Es tikai pateikšu Runcen es tev nepiekrītu, thats it!
mad laisks
Re: Alkoholisma ārstēšana
31.08.2012 12:42
...kodēšana tiešam atsit smadzenes...pie tam konkrēti...bet...ja iekodē, un pēc tam izvelk bēdubrāli no sūdiem, tad tam attaisnojums ir...iekodē, sameklē labu pūšļotāju ar diplomu vai bez, lai viņš kodēja apskaidrības brīdī mēgina ieborēt, ka sūdi ir lieli un tas ir viss, ko kāds no malas var izdarīt...viss turpmakais ir paša kodēja rokās...gribēs - dzers...un tur neko nepadarīsi...diemžēl...visi AA un pūšļotāji tādi sēņu laksti vien ir...dirsēju ar diplomiem ir gana daudz...reultāti gan grozās ap minimālu skaitli...
...ja rakstītājs grib kādu vārdotāju, tad painteresējies ZINTNIEKA redakcijā...tur noteikti būs Butānes sekotājas tel Nr...vari mēgināt...

...enfuego, nemētā nodrāztas frāzes, pielec tikai tad, ja pelēkā viela galvā nav sagājusi pilnīgā ķīselī...
Re: Alkoholisma ārstēšana
31.08.2012 16:29
nav alkohola ārstēšana, bet psihes pārprogramēšana. kas gan uz prastaļuģiniem parasti neiedarbojas,ja vien viņi totāli nepievēršas dievam (bet IQ līmenim tad gan jābūt krietni zeman)
Re: Alkoholisma ārstēšana
31.08.2012 16:34
par IQ pilnīgi garām, zinu dziļi konservatīvus kristiešus miljonus vērtā biznesā. un tas ne tuvu tāds ir vienīgais... viens no ļoti turīgiem Latvijas ļaužiem ir nopietns budists.

Tev vienkārši nav nācies sastapt, tur visādi parastie IQ sen atpūšas.
Sgbaltite
Re: Alkoholisma ārstēšana
31.08.2012 17:29
Mans vīrs apmeklē AA, nedzer 14 gadus.
mad smīkņādams
Re: Alkoholisma ārstēšana
31.08.2012 19:03
...fool spriedelē par IQ...nja...šitie divi burteļi nu galīgi nav rādītājs kustoņa prāta spējām...tas pats stāsts, kā ar psterapistiem...
...Sgbaltīt, priecājies, ka nedzer...esi bijusi līdzi savam vīrusam uz saietiem???...ne jau kopējai pasēdēšanai pie kamīna, bet tur, kur katrs gāž laukā savas nebūšanas un ber pelnus uz savas galvas...paskats gana nepatīkams...bet katram savs...
Re: Alkoholisma ārstēšana
31.08.2012 22:48
IQ, ne IQ, bet lai ticētu ta vecajai pasakai, smadzenēs ir jābūt kādam defektam. Vai nu arī tu vienkārši esi totāli nespējīgs analizēt lietas. Visiem patīkās ticēt pasakām bērnībā, citi no tā nemaz neizaug.
aberz
Re: Alkoholisma ārstēšana
31.08.2012 23:40
mad laisks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...kodēšana tiešam atsit smadzenes...pie tam
> konkrēti...bet...ja iekodē, un pēc tam izvelk
> bēdubrāli no sūdiem, tad tam attaisnojums
> ir...iekodē, sameklē labu pūšļotāju ar
> diplomu vai bez, lai viņš kodēja apskaidrības
> brīdī mēgina ieborēt, ka sūdi ir lieli un tas
> ir viss, ko kāds no malas var izdarīt...viss
> turpmakais ir paša kodēja rokās...gribēs -
> dzers...un tur neko nepadarīsi...diemžēl...visi
> AA un pūšļotāji tādi sēņu laksti vien
> ir...dirsēju ar diplomiem ir gana
> daudz...reultāti gan grozās ap minimālu
> skaitli...


es piekrītu ka nedzert ir vienkārsī, ja pats grib, nedzer un viss
bet

organismā ir lielas pārmaiņas un tas sāp kā pēc operācijām vai traumām kad džist
tajā laikā var kautko lietot, bet protams ne AD vai trankviļus

man ir savas domas ko lietot un ēst bet nu

kodēšna vai hipnoze rada runcenes valodā neirozītes
tas ir neizskaidrojamas uzvedības vai sajūtas kas nav saistitas ar
hipnotizējamo tēmu vai kautko

katrā ziņā no fiziskā viedokļa ka ķermenis ķimiski attīrās kodējošam jo viņš nedzer
ir fakts loģīsks bet sekas no hipnozes ir nezināmas, k aŗī nesodāmas

labāķ pašam

> ...ja rakstītājs grib kādu vārdotāju, tad
> painteresējies ZINTNIEKA redakcijā...tur
> noteikti būs Butānes sekotājas tel Nr...vari
> mēgināt...
>
> ...enfuego, nemētā nodrāztas frāzes, pielec
> tikai tad, ja pelēkā viela galvā nav sagājusi
> pilnīgā ķīselī...
Re: Alkoholisma ārstēšana
01.09.2012 14:18
Mani gan šoreiz brauc kodēt pa nopitnam, brālis uzstaisīja zilu aci un pateica ka šoreiz no kodēšana neizmukšu, var jau būt ka līdzēs šitais kodēšanas process.
Re: Alkoholisma ārstēšana
01.09.2012 23:06
aha, līdzēs jau točna...
aberz
Re: Alkoholisma ārstēšana
03.09.2012 03:00
es nedzeru
gandriz nometishu pipet tulit
un vispar skatos ka jus tur leja paliekat visi
arstus iekaitot...

pec manas saprasanas
:-0

teja jadzer ira
Re: Alkoholisma ārstēšana
31.07.2014 15:07
Pa pāli ar uzdrošinājos rakstīt.Kā teica klasiķis-ja gribi kustēties,nopried mērķi.Esmu alkoholiķis jau 25 gadus,16 sāku,armijā biju,pēc tam viss ar tēva gēniem,man 46.Beidzu ļoti labas skolas,izbaudīju bohēmu,lietoju visu pēc kārtas,bet alkohols pārsita visu,cūkas kaifs.Bija flirts ar glezniecību,bībeli un sievietēm-astrologi saka ieprikšējā dzīvē esi bijis mūks.Visi konstatē faktu,bet nemāk palīdzēt.Prozit-eto dopju ibrosu.
Re: Alkoholisma ārstēšana
31.07.2014 15:13
EUUUUUUUUUUUUUUU,cilveki kāds te ir?
Re: Alkoholisma ārstēšana
31.07.2014 15:14
Šis nav čats, bet gan forums
Re: Alkoholisma ārstēšana
02.08.2014 18:17
Nu es te esmu vakar iedzēru šnabi un vairs nelāpos, jo zinu ar ko tas beigsies tas beigsies ar darba zaudēšanu un nedēļu dzeršanu no vietas!
aberz
Re: Alkoholisma ārstēšana
03.08.2014 00:36
ditajā gadījumā tēmas autorei jāiet vainu pie burvjiem
vai uz līdzatkarības kursiem

burvju meklēsana ir trakāka vēl par alkoholismu

tur neko nevar darīt, jo pat speciālisti kas visu mūzu stradājusī alkohola
dziedināsnā saka ka nev neviens kas pārstājis dzert

dzeršanas simtomi uzvedība ir viesiem vienāda

tā ka vienīgais variants ir pierast sadzīvot
pasūttit 3m tālāk

palīdzēt alkoholiķim var tikai tad kad vīņš ir nodzēries līdz
krampjiem un čurā biksēs

tad var palīdzēt aiziet uz bodi pēc alus vai līdz tualetei
pačurāt. variantu nav
aberz
Re: Alkoholisma ārstēšana
03.08.2014 00:38
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu es te esmu vakar iedzēru šnabi un vairs
> nelāpos, jo zinu ar ko tas beigsies tas beigsies
> ar darba zaudēšanu un nedēļu dzeršanu no
> vietas!


nu es iedzēru pus pudeli šnabi
un izvēmos

tātad man nav atkarība jo organisms
uztver alkoholu kā indi

un tas ir normāli
Re: Alkoholisma ārstēšana
06.08.2014 00:00
Nu man arī vēmiens nāk, jo kunģis vairs negrib to šnabi.
Problema ir ka pec dzersanas no rita piecelos
un neredzu nevienu citu variantu tik ka uzlapities
Un ka tas ir noticis jau gribas turpinat..
Dzeru biezi atzistu ka esmu alkaholikis
Tik nezinu ko darit negribu iet nekadam
Kodesanam caruri Jo lasiju ka smadzenes atrofejoties.. Ko darit? Kads var palidzet?
Re: Alkoholisma ārstēšana
12.04.2015 12:45
No kodēšanas smadzenes atrofējas ne vairāk kā no paša alkohola. Bet jebkurā gadijumā tas viss ir nekam nederīgs.

Ko darīt? Pieņemt lēmumu nedzert un sākt to realizēt.

Galvenais!! Saprast to, ka alkoholisms nav slimība un tas nav ārstējams. Alkoholisms ir cilvēka psihes īpatnība kas ļauj viņam gūt apmierinājumu ar alkohola palīdzību. Var to saukt par atkarību. Un kā jau teicu, izārstējams tas nav. Vienmēr kad sāksi dzert, gribēsies vēl un citu neko.

Vienīgais variants ir nedzert nemaz. Nepieskarties alkoholam. Un pēc īsāka vai garāk laika sāksi justies brīvs no tā.

Ja Tu neesi cilvēks ar "zapojiem" bet vienkārši ik dienas lieto. Tad vēl ir iespēja pa retam arī iedzert uz kādiem īpašiem notikumiem. Bet risks, ka noslīdēsi atpakaļ ir augsts. Cilvēkiem ar "zapojiem" variantu nav. Tikai pilnīga nepieskaršanās alkoholam. Es īpaši atzīmēju vārdu "nepieskaršanās", jo daļai cilvēku par stimulu dzeršanai var būt alkohola pirkšana, pārvadāšana, atkorķēšana, ieliešana. Un no kompānijām ar iedzeršanu vismaz no sākuma vajag atturēties dažus gadus.

Un vēl, ļoti svarīgi ir atrast kādu patīkamu nodarbošanos, vislabāk hobiju. Citādi būs tukšuma sajūta un atkal gribēsies iedzert.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Alkoholisma ārstēšana
12.04.2015 12:51
Pilnīgi piekrītu ku!.

Kodēšana ir sūds.

Un tieši tā -- neej tuvumā. Zinu puisi, kurš iekrita, sākdams strādāt veikalā. Tā kā prom un tālu.
mad garāmejot
Re: Alkoholisma ārstēšana
28.05.2015 13:29
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> No kodēšanas smadzenes atrofējas ne vairāk kā
> no paša alkohola. Bet jebkurā gadijumā tas viss
> ir nekam nederīgs.
>
> Ko darīt? Pieņemt lēmumu nedzert un sākt to
> realizēt.
>
> Galvenais!! Saprast to, ka alkoholisms nav
> slimība un tas nav ārstējams. Alkoholisms ir
> cilvēka psihes īpatnība kas ļauj viņam gūt
> apmierinājumu ar alkohola palīdzību. Var to
> saukt par atkarību. Un kā jau teicu,
> izārstējams tas nav. Vienmēr kad sāksi dzert,
> gribēsies vēl un citu neko.
>
> Vienīgais variants ir nedzert nemaz.
> Nepieskarties alkoholam. Un pēc īsāka vai
> garāk laika sāksi justies brīvs no tā.
>

>
> Un vēl, ļoti svarīgi ir atrast kādu patīkamu
> nodarbošanos, vislabāk hobiju. Citādi būs
> tukšuma sajūta un atkal gribēsies iedzert.

...ku! viedi vārdi...runcene arī sāk pamazām nākt pie prāta par šo tēmu...košana sākuma periodā ir tīrākā izlaidība vai arī pārprasta "krutuma" izpausme...ja kod šajā periodā, tad kod labas mantas...labākās dziras ir vomfasā...šūdus līdz ceinerim, ko pārdod lielveikalos, es ierindotu pie žurku indēm, kuras japārdod stingri pēc receptēm vai ar speciālu deratizatora norīkojumu...labs padzēriens sākas no 15 eur par 0,5 l...jā to var iemest pa laikam...sūdi sākas tad, kad jau uz purna sāk parādīties specifiskais alkaša zīmogs...tad tā jau ir atkarība...ar visām izrietošajām sekām...un te sākuma periodā var palīdzēt kodēšana kombinācijā ar šamani - pstrpistu...(nevis narkologu, kurš ieborēs kodējam, ka viņš ir neglābjami slims...narkologi kā sķira būtu jāizolē no sabiedrības atsevišķā rezervācijā)...un kādam kaut vai ar mietu kodējam ir jāiedauza galvā - tu vari dzert, bet vairs negribi...un nedzersi...kaut vai lai pieliek pie sienas plakātu - šodien dzert negribut...lai rumpis, kurš iekūlies ķezā, pamostoties pirmo redz šo saukli...es šādi dzīvoju jau kādu 17 gadu...gan bez plakāta palīdzības...varu, bet negribu...un mierīgi varu ieliet sevī Kristus asinis ar Kagora garšu...bez turpmākajām sekām...
...beigt kost ir kā divus pirkstus apmīzt...
Re: Alkoholisma ārstēšana
16.06.2015 02:38
Ticība ārste (iedomas ka kādam tici) vai nu pats saņemies, neviens tevi neizārstēs, ja arī to pats negribēsi, lai dzertu vienmēr atradīsies atrunas, bet es kad dzeru uzdodu sev jautājumu, nebija īsti iemesla lai nedzertu, bet nebija arī iemesla lai dzertu. Vislabākais ir atrasties nedzērāju kompānījā, bet ja blakus dzer un tu siekalojies, tad ir pagrūti, jāmeklē cits kontingents, nu piemēram anonīmajos alkoholiķos džeks jau 3 gadus apmeklē katru nedēļu un nedzer un viņam tas ir risinājums, katram jātrod savs!
Esmu tik izmisusi, ka vēršos palīdzībai internetā. Ko darīt, ja vīrs alkoholiķis atvaļinājumā ir tik nodzēries, ka pats katru 2. dienu sauc ātros, lai viņu operē, kamēr es esmu darbā. Viņam protams atbrauc pakaļ un savāc, bet vienīgais ko viņam vajadzētu izoperēt ir smadzenes. Viņš zvana ātrajiem ar viltus zvaniem, lūdzoties, lai arī viss kas ir pir vainas ir vienkārši organisma pretreakcija alkoholam. Mums ir divi mazi bērni, kuri cieš no viņa izdarībām, jo viņam jau ir tik nodzerts purns zili sarkans, ka viss ciems ņirgājas. Pa ielu viņš iet ar nolaistām biksēm līdz ceļiem.
Viņš varētu nedzert, ja nokāptu no korķa, bet nokāpt pats nevar un uz Straupi braukt atsakās.
Varbūt varat kāds izlīdzēt ar padomu?

Paldies jau iepriekš!
Re: Alkoholisma ārstēšana
20.10.2015 17:20
Pašai jāiet uz līdzatkarīgo terapiju, tad jau pati izdomāsi, ko darīt ar savu dzīvi. Tu viņu nekur neaizdabūsi. Kamēr Tu viņu kaut kur stiep, viņam ir lieliska iespēja atspēlēties.

Tev ir jāatgūst pašcieņa un jādzīvo sava dzīve.

Man ir kārdinājums teikt: "Bēdz!", bet kāpēc gan Tu to neesi izdarījusi... Tātad kaut kas kavē. Jāsāk krāt spēki saprātīgām izvēlēm.
Re: Alkoholisma ārstēšana
10.11.2015 10:25
Nu tik traks alkoholiķis es nēsmu, jo es ilgi turēt nevaru :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 6?
Ziņa: