Veģetatīvā nervu sistēma

Aizsāka Vieca 

Normālis4
Re: Veģetatīvā nervu sistēma
21.09.2013 22:33
manuprāt šis forums ir galīgi garām :))
te ir pāris autoritātes kuras iesaka katrs savu un kuriem tev ir ''jātic''
nav riktīgi. runcene teiks iet pie terapeita, bmw dzert vitamīnus.
būtībā ne īsti viens ne otrs. bet ja jādod padoms svešam cilvēkam, kad tu īsti nezini cik lieta ir nopietna - terapeits, jo viņs var izskatīt situāciju reālāk un izrakstīt zāles.
kad cilvēks raksta par pašņāvību teikt lai dzer zivju eļļu un vitamīnus ir...stulbi. nu atvaino bmw. bet arī privātajā saziņā tevi zinu(kaut to neapzinies ganjau), un neieteiktu tur jaunām sievietēm daudz ielaisties ar tevi... citādi pret vitamīniem neesmu, esmu tikai par. un ieteikumus tu vari dot labus, to arī zinu.
te pat foruma efekts ir zudis, jo nav to dalībnieku veidotu to...
pa lielam ja cilvēks ir ieklīdis te tātad mirējs nav. tātad der gan vitamīni, gan terapeits. kasķēties diskusijā savā starpā starp abiem ir stulbākais kas var būt...
bmw
Re: Veģetatīvā nervu sistēma
21.09.2013 23:26
Normālis4

Es te neesmu autoritāte,bet redzi-autorei ir spilgti izteikti simptomi uz konkrētām lietām,ļoti spilgti un viennozīmīgi,ceru ,ka viņa neapvainosies,ka rakstu,jo konkrēti netaisos saukt tos.Un-tos ļoti viegli var novērst,es vispār nesaprotu,kā var to neredzēt ārsti un sākt jau pačkāt iekšā ADus,mani arī šokē tas ,kas šeit-forumā notiek....nebūs grūti saprast,ko es ar to domāju,palasot diskusiju-Nespēks.
Nu burtiski-šokē mani dažu taisnvirziena domāšana,kas uzskata,ka kaut ko saprot,jeb-ir mācījušies,vēl būtu ilgi jāmācās,ļoti ilgi.
Nu tas ir normāli, ka katrs iesaka savu un fenomenālā kārtā, manuprāt, taisnība arī visiem tikai katram no sava skatu punkta, vai ne? Vienam no medicīniskā, otram - no psiholoģiskā, un katram, pie tam, vēl sava pieeja un sava pieredze, un tas ir superīgi, bet tas, kas,manuprāt, ir pilnīgi greizi šeit... es arī palasīju diskusijas tajā nodaļā nogurums vai kā, un es, kā cilvēks, kas ienācis šeit meklēt palīdzību, varu pateikt, ko es pēc tam jutu - man bija tāda sajūta, ka zūd ticība kā uzticības personām tiem, kas tur strīdās. Jūs esat padomājuši kāpēc ārzemēs starp ārstējošiem ārstiem ir pilnīgi aizliegti jebkādi strīdi pacientu klātbūtnē? Tāpēc, ka pacients uzticas savam ārstam, viņš viņam simboliski ir supermens, glābējs un tāds tas iespaids ir jāsaglabā, jo tā pacients psiholoģiski ārstē pats sevi bez medicīnas iejaukšanās. Tiklīdz notiek strīds, tas signalizē par agresiju, šaubām, un tas vairs nekur neder. Tomēr šis blogs ir brīnišķīgs un paldies visiem, kas man devuši padomus! Paldies!
mad smīkņādams
Re: Veģetatīvā nervu sistēma
22.09.2013 12:51
...un kurš tad teitan uztaisās par uzticības personam???...be zaparožeca nevienu nezinu...gan runcene, gan citi izsaka savas domas, nekonkretizējot un nemēģinot dakterēt...zapiņš gan, nezinot konkrēti kas notiek, mēģina iesmērēt vitamīnus...nja...kantainajā rādija kādu žīdu dakterieni, kura aizbrauca uz Izraēlu...viņas konstatējums - baltsvārči pie mums ir labāki, zinošāki, bet pietrūkst sistemātiskuma...tur pirms sāk dakterēt, izpilda veselu rindu analīžu, priekšrakstu un tikai tad vispār par kko sāk štukot kas un kā...domstarpības blakus tēmā 90% ir tieši par to - lajs sāk dakterēt, nepārzinot situāciju...
Re: Veģetatīvā nervu sistēma
22.09.2013 20:45
estekastee

Var mēģināt atrast kādu vispārējās prakses ārstu, kas skatās cilvēku kopumā un ir arī psiholoģiski domājošs + tādu, ar kuru veidojas labs kontakts.

Tad arī varēs saprast kas un kā. Kaut ko ķert un pirkt, ja kāds iesaka forumā, nav nekāds prāta darbs. Tas pats attiecas uz savas e-pasta adreses došanu nezināmiem cilvēkiem.
bmw
Re: Veģetatīvā nervu sistēma
22.09.2013 22:07
Zināmā mērā varētu piekrist,gan citā aspektā-turpmāk labāk e pasta uzstādījumos noņem vārdu un uzvārdu nost,jo tas tiešam var tikt izmantots savādāk,bez tam-tas mazina anonimitāti.Nedomāju,ka šoreiz tam būtu kāda nozīme,bet turpmāk gan.Ko var kaitēt plika e pasta adrese,to gan grūti iedomāties,es ar vienu adresi registrējos visos saitos,kur to prasa un 15 gadu laikā nekas slikts nav noticis,kaut arī tā ir pieejama simtiem svešu cilvēku.
Es to rakstu šeit,nevis e pastā-jo tas var noderēt arī citiem,kāds cits cilvēks bij aizmirsis ,ka vārds un uzvārds ir redzami,un drusku satraucās-tāpēc labāk uzreiz noņemt tos nost,jo tie ir personas dati,kurus tiešam nevajag dot citiem.
bmw
Re: Veģetatīvā nervu sistēma
22.09.2013 22:19
Nu,jā-publiskai lietošanai vienkārši vajadzētu vēl citu e pastu ieviest,es neapskatījos -kāda tieši ir pati adrese...šajā gadījumā gan uztraukumam nav pamata,jo es te rakstu ar savu īsto IP adresi,tā ka esmu sasniedzams jebkādā gadījumā un to ļoti labi apzinos.
Re: Veģetatīvā nervu sistēma
23.09.2013 16:37
Normaali4 pareizi teikts, es ar sakuma sinii forumaa iespruudu.
es izlasiiju visu - man paliidzeeja - paldies!
man ari ir vegitara distonija loti smaga forma mokos jau 5menesjus varbut kads var atrakstit ka tika valjaa ar kadam zalem.? te tik daudz kaa rakstiits ka var saputroties ko katrs raksta, cebe@inbox,lv
Re: Veģetatīvā nervu sistēma
23.11.2015 23:12
Grūti te ir ko piebilst...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Veģetatīvā nervu sistēma
12.12.2015 13:54
Nu pieņemsim, meklē enfuego šeit forumā, te ir no veģetatīvās distonijas, līdz nonācu tjip šizoptiskie traucējumi. Bet sākumā izej ārstusvisus atcerieties to vienreiz. Un tad ķerieties pie zālēm, ja nekas nepalīdz.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 17?
Ziņa: