sekss un mīlestība

Aizsāka mini kleitiņa 

mini kleitiņa
sekss un mīlestība
05.05.2012 17:23
varbūt kāds var ieteikt, kā risināt problēmu.
Nespēju vairs gūt baudu ar vīrieti,kuru mīlu.Mums abiem jau pāri 30 ,aiz muguras izirušas ģimenes. Draudzējamies 5 gadus.
Kad mums ir sekss, tad es pēctam veselu dienu jūtos ļoti slikti,kā izdrāzta ne tikai fiziski, bet arī emocionāli,man sākas depresija,raudāšanas lēkmes. Tas nav atkarīgs no tā vai man bija vai nebija orgasms. Es pēc orgasma netiecos,bet arī pārējo pat par seksu grūti nosaukt, kur nu vēl par mīlēšanos.Viņš it kā ir gatavs darīt visu, lai man būtu labi, bet es vienalga kā "dēlis".Agrāk mums bija mīlēšanās,bet tag tikai drāzšanās pienākuma pēc... nav kaisles .Viņš neko negrib mainīt.
Pret citiem vīriešiem man vispār nav emociju.
Ko varu darīt sevis labā, lai gūtu baudu no seksa ar viņu? Gribētos, lai tas sekss ir kaut cik man patīkams.Man tomēr liekas ka kaut kas ar tehnikām nav pareizi, un kaut ko mēs nepareizi daram .
Re: sekss un mīlestība
05.05.2012 21:39
kaut man pārmet,ka iesaku vitamīnus,tomēr arī šoreiz ieteikšu vitamīnus-sevišķi C vitamīnu,daudz.bet bez tam-arī A,B,E vitamīnus tas viss mazinās depresiju un pacels libido,un-neieteiktu mīlēties,ja negribas,tad labak pasaki,kā jūties un ko esi nolēmusi izmegināt,un -vajadzētu pagaidīt kadu rezultātu.vēl varetu asinszāli palietot un-parunāt ar psihoterapeitu,jo ir iespēja,ka ir kāda nepatika pret mīlēšanos,liela iespēja un liela nepatika....

jekabs19@inbox.lv
Re: sekss un mīlestība
06.05.2012 00:39
Man riebjas darbs, ko es daru. Ko man darīt sevis labā, lai gūtu baudu no tā? Gribētos, lai tas darbs ir kaut cik man patīkams.

...hmm, bet moška jāatrod cits darbs?...



Edited 1 time(s). Last edit at 07.05.2012 23:50 by existential fool.
Re: sekss un mīlestība
06.05.2012 10:36
existential fool, manuprāt, teikums "Pret citiem vīriešiem man vispār nav emociju." nozīmē ka vai nu ir jāuzlabo esošā "darba" kvalitāte, ražīgums, vai jāpaliek bez "darba".
"darbs" šajā gadījumā ir vīrietis.
aberz
Re: sekss un mīlestība
07.05.2012 00:02
Es no sievietēm neko nesaproru un sexa ne tik
bet kautkur salasījos ka sievietes organisms ir īsapašs mehanisms kas reaģē vai uz vēja pūtienu
kautkāds teica ka sieviete ir kā vijole kas nejēgas rokaš ir koka ggabals

bet
tereško rekur tādu kā tēju tabulu sarakstija sievietēm (tikai nerij ADtus vai parasai savai psihiatrei vai viņai
ir kautkas no tā ko meklē pašai, citādi būs atkal no gramatas kautkas trankvīļi untt)

ne jau par velti tējas lieto sievietes pārsvarā un jāņu zāles ir īstenībā tējas ko vāc ziemai
un sievietēm ir veseli vainagi ar pukēm kamēr vīriešiem tikai ozli vien kas aŗi stenībā ir laikam pareizi
jo ozols ir dabisks steroīna avots androgēns laikam kā kalmes tur mārrutki vai pētersīļī apēd kādu no tiem
grbiesi tjipa nu ... apēd kautko iztekti kā raudeni vai kautkādu estrogenu sāksi lasīt dzjojus un meditēt
par parfimērijas ietekmi uz pasaules krīzi...

rekur palasi

http://www.fitoterapija.lv/lv/mastopatijas-arstesana.php

tas gan ir vairāk par kautkādu mastiopātiju vai vēžīem bet runa iet par hormonu balnsu organismā kas aŗi ir viens no'
iemesliem tavām idejām par tēmu kā aŗi viens no vēža avotiem (piem "netīro deju" varonis aktieris nomira no vēža)

kā aŗi nav noslēpums ka tie ADti un trankviļī visādi psihiatru ieročī ir tīrie harmoni kā te atzinās specuki
un laikam ja nemaldos tiem lietotājiem ir risks uz to ... ja ne rezultāts ... kā blakne :-) kura esot jāacieš :-) (stulbs jox)

es gan nesaprotu ka tie par anrdo un estro un adaptogenim bet kautkur lasīju tepat forumā ka esot piem
tāds agaptols un citur lasīju ka zeltsakne ir adaptogēns, nezinu vai kāda tur sakaŗība bet neticās ka no
'adaptola būtu radusies zeltskane zinātnisko pētījumu rezultātā, kautkas man saka ka kāds ir ņēmis tās tējas un
atrtadis kautko līdzīgu kā darbiskām narkotikām sintētisku līdzinieku no kura visi tirina kājiņas esot trakāki par
dabīggajiem kāpēc ar ADtiem nebūtu citādi kā ar tējam parastām

sorry ka dusmijos tikai nezinu uz ko
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 2?
Ziņa: