Pašnāvība

Aizsāka veģetēju 

Re: Pašnāvība
04.05.2012 21:15
ku raksta:
Tā ir pilnīga nejēdzība iet skolā ar mērķi pabeigt vidusskolu un iestāties augstskolā......

Tam nu nevarētu piekrist,jo nav vajadzīgi humanitāro specialitāšu darbinieki ar augstāko izglītību,bet tehniskie ir vajadzīgi un ļoti.Bez tam-jāmācas būtu ,vienalga kādā profesijā,jo tā mācēšana bez izglītības dokumenta ir tāda...-nu neskatās neviens nopietni uz cilvēku,kas saka-protu,bet nav izglītības dokumenta.Bet-ir sestdienas grupas,vakara nodaļas,neklātienes nodaļas,tā ka izglītību var iegūt arī strādājot kaut par palīgstrādnieku.

jekabs19@inbox.lv
Re: Pašnāvība
05.05.2012 03:33
normālis

Es atvainojos, man šodien diezgan aizņemta diena. Steidzos kad rakstiju komentāru un arī atbildēt kārtīgi nav laika... Bet problēma ir tur, ka šī mācīšanās mācīšanās pēc ir pataisīta par cilvēku šķirošanas un diskriminēšanas līdzekli. Pats raksti, iestāde neņems galvā, atbalsta programmas atkrīt. Tas ir vieens no līdzekļiem kā šķirot un čakarēt tautu un ja tas cilvis nav stiprs un nestāv uz savām kājam tad tas pa viņu sāpīgi sit. Un tā nu mēs te stāvam, pilna valsts ar dzīves apdauzītiem un prātojam un prātojam... es tādus pazīstu - eh, kaut kā neiet, nevar neko nopelnīt... jāpabeidz vēl viena augstākā... un tā viņš peld pa dzīvi no viena pagaidu darba līdz otram ar 2 augstākajām un 7 kursiem dažādās specialitātēs no elektriķa līdz bruģētājam. Nu un tad? Viņš tāpat neko īsti nejēdz un papīri tur neko nepalīdz. Neko... Jo cilvēks mācijās un dzīvoja nevis ar domu un nepacietību kā es to strādāšu bet vienkārši pofigā jo visi onkuļi un tantes viņam teica, tāpat kā Tu - galvenais ir augstākā izglītība. Un viņš, labticīgais pilsonis domāja, ka ar to patiešām pietiks...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pašnāvība
05.05.2012 06:38
nu,1 kārt-šķirošana un disriminēšana ir raksturīga latviešiem un izglītība tapēc nezaudē vērtību.Tad jārunā par to,kas tā ir par tendenci-šķīrot un diskriminēt.No kurienes tāda rodas?
2.kārt-es neteicu,ka vajag 2 vai vairāk izglītības,bet gan-vieu un rūpīgi izvēlētu,kurā mācoties jau ir ielikts viss.Darbu dabon labākie,nevis visi,tas būtu jāsaprot vēl pirms sākt mācīties.Bet tā ir arī profesijās,ko māca arodskolās-nu nevienam nav pienākums nodrošināt ar darbu visus.
3.kārt-es neteicu,ka papīri palīdz pret neko nejēgšanu,tā tiešām ir sērga-neko nejēgt,nespēt ,jo-patreiz jau vajag darbiniekus,nav tā kā pirms 3 gadiem,vienīgi-kas jēdz un spēj.Pārējiem gan nezinu ko ieteikt-nu,varbūt iet uz sporta zāli,sports veicina izturību,gribasspēku,ja tie ir,tad varbūt nekas no jauna nav jāapgūst.

jekabs19@inbox.lv
Re: Pašnāvība
05.05.2012 12:16
ku!
idoloģiski Tu runā pareizi, taču šī ir tā tēma kur īsti taisnību neatradīsi. es neiteicu,ka galvenais ir augstākā izglītība, šķiem minēju,ka tas ir viens no punktiem kam ir jābūt :) tālāk jau spēlē kompetence, strādāt griba...
bet nu ok. paskatīsimies uz to no darba devēja puses. meklējot darbinieku viņš noteikt gribēs sev patstāvīgu strādnieku, ar iemaņām.un tādu šī brīža situācijā ir daudz. konkurence uz to vietu būs liela! un ja pie viņa pieteiksies čalis, 25 gadi.. izglītības nav.. darba pieredze ar tādā švaka, strādāju te, strādāju tur, no visa bik protu... un kāda jēga no tāda darbinieka? par viņu nav nekādas garantijas. tas diploms vismaz liecina,ka kko tiešām varētu mācēt un nemētāsies no vienas nozares otrā, tādā veidā apliecinot savu gatavību būt patstāvīgam darbiniekam.
Saja gadījumā Ivars61 neslikti izsakas.
Principā tiem kas vel nesaprot ko no dzīves gaida es tiešām rekomendēju braukt uz ārzemēm... man bij tāpat.. līdz 22 gadi mētajos šur tur, nesapratu ko gribu un runāju līdzīgi kā topika autors,patiesība man pat nebij vidējās izglītības, jo neticēju tās vērtībai... pabiju anglijā, pastrādāju melno darbu, i tur izmētajos pa visādiem stūriem. bet galvenais,ka es biju to mirkli patstāvīgs, un es biju viens.. 9 mēneši un sapratu ka to es negribu. ta nu atgriezos sāku darīt to kas likās,ka būtu pareizi.. un šķiet ka trāpīju uz īsto. arī studēju neklātienē, laiku man skola praktiski vispār neatņem, 2x 3nedēļas gadā ! zināšanas aug, iespējas papildinas un viss notiek :)
principā šajā ziņā esmu izgājis daudziem sūdiem cauri un bijis visādās bedrēs, tagad jau varu būt darba devējs, ja izdosies ražošanu paplašināt. Uzskatu, ka te varu objektīvu viedokli dot.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.05.2012 12:26 by normālis.
Re: Pašnāvība
05.05.2012 15:32
es domāju, ka katram ir savs skatījums, jo sava pieredze. citu pieredzi tāpat pilnībā nepārkopēsi, bet paņemt var kādu daļu.

un tēmas autoram varbūt tiešām ir jēga domāt par individuālo darbu; nesen redzēju sludinājumu, kur sekretārei prasa 4 svešvalodas + latviešu augstāko pakāpi, vēl būt par izsūtāmo kādam bariņam priekšnieku, zvani, vēstules, kaut kādi vēl nenosakāmi tulkojumu apjomi... ar tik daudz svešvalodām tulkotājs, mājās sēdēdams, pelna vismaz 3x vairāk, tikai jāatrod labi klienti. atkrīt ceļa nauda un maksa par paiku ēstuvē... alga sludinājumā biija pazemojoša. tā kā darba devēji Latvijā arī ir pazaudējuši sajēgu un ar šādu attieksmi rāda, ka prasmes kaut ko paveikt netiek vērtētas, te vispār nav runas par izglītību.

nu un par augstskolām es teiktu, ka tagad ļoti jāskatās, kurp iet. valsts augstskolās profesūra jau 50 gadu sēž pensijā, bet vienalga grib smuko budžeta aldziņu, ko saņem par vienu idiotisku lekciju mēnesī, kuru nolasa starp izklaides braucieniem uz Romu, Parīzi, Londonu... tie nu būs īstie, kas iemācīs, kā cilvēkam mūsdienās, mūsu situācijā nopelnīt naudu.

cik nu iznācis saskare ar klientiem, tik vissimpātiskākie ir mazie un vidējie uzņēmēji; nav laika garām runām, ir termiņi, īsas sarunas, un viss, jo jāpelna nauda; protams, ja nav kāds zvērināts nemaksātājs, pasaules lāpītājs vai tml.

valsts kantorī visi lien kādam uz vēdera, jo kāds viņus tur ir iekārtojis, garas kabinetu rindas, kuras ir izdomātas, lai kādam visu sarežģītu; jebkuram cilvēkam tā ir sevis degradēšanas vieta, nekāda darba rezultāta, kaut ko muļļā un muļļā, nu paklausieties, kā par ekonomiku stāsta un runā baņķieris, kas ar to pelna naudu, un kā finmina kādas nodaļas vadītāja :)

tāpat ir visādi PRšķiki, ekonomisti un psiholoģes, kurām "bērns 12 gados biksēs taisa"... cilvji, kas nekā no sevis runātā nemāk un kaut ko atgremo no grāmatām...

tāpēc tēmas autora novērojumi nemaz nav tik aplami, drīzāk diezgan precīzi, tikai atliek sākt uzņemties atbildību.
Re: Pašnāvība
05.05.2012 21:25
vēlreiz gribētu teikt-nu nevarētu īsti piekrist arī Runcenei,nevis kāda principa pēc,bet-nu nevaru es piekrist,ka tēmas autoram būtu pa lielam taisnība.Teikšu tā-nu,mana pieredze ir savādāka,es nestrādāju pie pazīstamiem,bet pie svešiem,nelienu uz vēdera,un-mani cenšas pārvervēt....vnk-savu darbu ir jādara perfekti,ir jācešas būt izcilam...nevis ņaudētajam.šodien trūkst,katastrofāli trūkst labi speciālisti,tapēc-ja rūpīgi esi izvēlējies kādā nozarē darboties,tad dari to izcili,neesi viduvējība,nu-jā,Latvijā ir konkurence,nevis tā kā UK vai Vācijā.Bet-ja man nav taisnība-tad laikam paradoksāli,ka es labi pazīstu cilvēkus,kas pelna ļoti labi,darot tāpat kā es.Nu -es domāju,ka pat no palīgstrādnieka darba var virzīties uz augšu,vajag tikai pacensties...nevis teikt-kas nu tas par darbu.....starp citu,sludinājumos nevienam lielas algas netiek solītas,nu vajag sevi drusku parādīt vispirms,tad arī nauda būs.

jekabs19@inbox.lv
Re: Pašnāvība
06.05.2012 15:04
Autoram dot mājienu ka viņš domā pareizi būtu vislielākā kļūda! un nav nozīmes tas ir pareizi vai tas nav pareizi... vnk ar tādu attieksmi vel ilgi raudās un dzīvos bez darba...
Re: Pašnāvība
06.05.2012 15:09
"jādara perfekti un jācenšas būt izcilam"

kāds to var?

un kuram ir fantāzija, ka tā ir realitāte?

darba devējam vai pašam darba ņēmējam?

un vai pašnāvības domas/depresija nevar sākties arī tad, ja ir tāds spiediens? resp., ja tam notic?

mums ir tāda baigo varoņu nācija, mammai varonīši, neizmērojami izcilnieki, bet, ja neizdodas, tad psihiatrijas pacienti.

es ne par vienu konkrēti, bet vispār... izcilības tēma ir ļoti slidena, manuprāt.

atsāku jau laikam 5. reizi lasīt vienu grāmatu par šo tēmu, Viestura Rudzīša "Bendes meitiņa un viņas tēvs", tāpēc tāda skepse.
Re: Pašnāvība
06.05.2012 20:40
nu,ok,frāze jādara perfekti ir drusku pārspīlēta,bet nu,vispār doma bij-uz to pusi.ja darba rezultāts dod gandarījumu pašam un visiem citiem,tad tas-gandarījums ir realitāte..
vnk-ir pātagas metode un burkāna metode,kā kādu pastimulēt,nu šajā gadījumā es vairāk pātagoju,bet-burkāns pienākas tad kad ir kaut neliela cenšanās,kaut vēlme pacensties.
depresija var sākties,ja ir spiediens,bet šoreiz es te netēloju psihoterapeitu,sakot-vispār jau tev ir taisība....ja topika autoram ir taisnība,tad ko viņam vispār ieteikt?arī aizbraukšana nelīdzēs-depresija radikāli pastiprināsies.
vispār tomēr-ja cilvēks situāciju darba tirgū nevar pieņemt un tai pielāgoties,tad ar viņu ir ļoti bēdīgi....
un es pilnīgi noteikti neesmu psihoterapeits,kas savu domu varbūt prot pateikt tā lai tā neradītu spiedienu,nu kaut kā ļoti pareizi

jekabs19@inbox.lv
aberz
Re: Pašnāvība
06.05.2012 23:05
veģetēju Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pirms diviem gadiem biju pie psihologa un
> vienīgais risinājums ko šī man piedāvāja
> darba jautājumus bija - "sūtiet savu CV!"... Bet
> domāju ka diezko prātīgi arī nebija iet pie
> psiholoģes, kuru pašas vīrs regulāri pieklapē
> un bērns vēl 12 gados biksēs taisa.

nu ja rerāli, es esmu atradis darbus ar tiem cv un cv.lv visādiem tikai saku ka tas nav pareizais ceļš
man vēl ptagad sūta sazin kādus ceha priekšņiekus un lattelelkom nodaļu vvadītājus utt

normāli jau cv ir formalitāte, ja esi darbu dabūjis tad lai grāmatvedei ir ko piešūt klāt... jo tāpat
vienā lapā neko nevar sarakstīt, un ja ņem tevi pēc cv un sludinājuma tad nmē nevis kā savējo bet kā
priekšmetu, nu sēž kantorī cilvēki kuriem vaig darbinieku, nu pieņemsim kādu no cv tautas un tad atlaidīsim

iedomājies ka tu esi psihiatrs ar 40gadu stāžu nu aizsūti cavu cv uz veselības centru 4 vai topašu
nodarbinātības aģentūru tur štatam laikam jābūt, vai kādu sanatoriju... nu neticu ka tu tur normāli
strādāsi... ja ari pieņems,,, tas tai psihiatrei lai padomā ko iesaka.... viņas vienkārši strādā tadā vidē
ierēdneicības tur papīru subordinācijas un pienākumu aprakstu viņam vienkārši maz priekštata kas notiek
kā viņa var ieteikt darbu ja viņai nemaz sapratnes nav kā ir mezā malku zāģet vai mēbeles krāsot

via saktās tev sejā un kad tu smaidi ja tev saka ka vartbūt gribi būt kosmonauts tad viņa saka jā es redzu ka tu gribi
būt kosmonauts un tev tajā virzienā jāstrādā, bet reāli viņai nav ne mazākās sajēgas kasun kā

tas kā jaunieši kādreiz bija saklausījušīes reklāmas par profenēm pārtikas rūpniecībā, tur gaļas pārstrāde
delikateses un gardumi veselai paaudzei payt prezidents tur ēd rīas miesnieka (piemēram) gaļu
bet to ka tur dzīvniekus kauj un dala gablos, konveijers kā kādreiz vefā, asinis ūdens cimdi nazī utt
tak tā apmēram ir sitiem psihdakteriem... ā jā mans vīrs kādreiz strādāja celtniecībā, kapec tu nevari
vai kautkā tā...



> Var jau censties kaut kur tikt par to minimālo,
> bet nožēlojami, ka tā taču nav dzīve, ka pēc
> trīs mēnešiem labākajā gadījumā drīkst
> strādāt tālāk pa 180 latiem uz rokas un cik
> tad ilgi tā? Parasti pieredze rāda, ka ja darba
> devējs intervijā pilnīgi uzsver, ka būs tikai
> minimālā pirmos trīs mēnešus, tad skaidrs, ka
> pēc 3 mēnešiem arī atlaidīs un meklēs
> nākamo vergu

nu tā ir... a ka tu uz to skaties?
tā ir reālā dzīve, citi strādā palntācijās ar nummuru uz muguras, vienīgais mierinājums ir nokost no tā vissa
iemāčities izdzīvot nenogrimt jo kad būs grūtāki laiki tad būs pieredze...

.
> Latvijā taču cilvēki viens otru ienīst,
> neuzticas - nav iespējams iegūt normālu darbu
> ar cilvēka cienīgu atalgojumu ja priekšā
> kādā postenī nav jau kāds radinieks, labs
> draugs. No malas atnācis nekad nekļūs
> pilnvērtīgs savējais.

nu ja tu startē kā darba nēmējs tad tevi ta aŗi uztver.. tu atnāc pie cilvēka un tev sejā rakstīts, jūs esat
vergturi paemojat stradniekus izmantojat viņus...
nu jā .. to mēs zinām un? ko tad tu atnāci?
darbu meklēt ...
nu bet tu jau saki ka te izpiedēji tikai, ja esi ar mieru strādat par min algu tad ok
kas te nesaprotams...

a ienīst, kas kuru , tu jau raksti ka ienīst.. tu jau pirmais ienīsti
nu ta vienkārši ir, a kā nu Ķirsons maksāja labu naudu un varēja ēst normāli nu labi bija smagi jāstrādā
nu kam viegli, a ko tagad, citi maksā aploksnē maksā mazāk vai nemaksā nemaz par vēderu strādā nu i
ko darīt...

es strādāju 2 gadus pa 150 ls, nu laikā kad 350 vai 400ls bija normala alga neskaitot tur visādus bonusus
tur stradāja invalīdi un sievietes noliktavā pie kraušanas, raudāja par savu veselību aiz stūra kad neviens nededz
nu un , tas bija vēl kad Repše bija kautkur ministrija nu nekrīzes laikos... nu un




> Plus vēl tas, ka varu strādāt vienīgi
> individuālo darbu - jau cik reizes nav nācies
> sēdēt kaut kādā tēviņu kantorī, kur kā jau
> latviešu tēviņi visi aizvainoti vārās savā
> sulā, vienam sieva nedod, otrs kredītu nevar
> nomaksāt, visu dienu knapi nervi tur, saukājas
> pretīgākajiem lamuvārdiem vienā laidā.

nu un tu krievs vai, vai neesi tēviņš
es strādāju krievu kompānijā laikā kad bija atmoda un šie visi bija tur
no aviācijas institūta un kautas tur vēl, nu tēviņi nu ok laiki bija tādi ko sauc par badītu laikiem vai
es vēl biju biete jau sākuma sazālots, nu i ko...

nu ok tāpat nācās aiziet , bet vai man kāds lāūnums, vai viņiem pret mani
vienkārši cilvēki ir dažādi ja tu neuzspied savu tev aŗi neuzspiež

vienkāši ir jadžīvo , un viss, lai izdzīvotu galvenais ir veselība, gan fiziskā gan
prāta, gan emocionālā, dzīve tikai norūda, dzīve ir cīņa, pašam ar sevi

cieni sevi tevi cienīs

vienīģais ko šajā dzīvē nevar uzvarēt ir
ADti narkotikas un alkohols, jo tie iznīcina smadzenes


bet alternatīvas nav... jo partikas vienkarši nav, ja ir tad nav vielas kuras to sagremo'
tējas jau aŗi ir tikai viena sastāvdaļa no tā no ka cilvēks pārtiek, un doktordesā gaļas nav

bet īštenībā veselīgi ēst tomār var
un tas nemaz nav tik dārgi, īštenībā pat lētāk, dīvaini ka viss indīgākais un
sliktākais ir daŗgāks kā normāla pārtika, tikai to ir grūti atrast bet viss labais
tiek piedāvāts par pusveliti un cilvēki kas no sirds vēl labu liekas aizdomīgi

:-)

jo tu izej civlēkos ar domu ka visi ir slikti visi izmanto pazemo
bet ja tev iedos ko tu gribi , nu darbu piemēram ar 800ls algu kur nav pretīgu veču
un kur neviens neizmanto, nu ok

vai vienkārši 20 000ls lai tu iekārtotu dzīvi

vai vietu kuniecības valdē vai ko gribi
nu

tut ak nogībsi
jo esi pieradis ka ir ta kā ir
ja būs kā tu gribi (ko tu nemaz nezini)
tu tak nogībsi...

reāli tak tu neko nemāki, tev ir 22g
jāgas tak nav nekādas un kā dzīvē ir iekārtots un kā ir tiem večiem kas dod darbu
vai kas sēž valedēs vai kas tu r vēl kam ir nauda vai dievsviņzina

nu izvēļies kautko no tā, pamēģīni vismaz paskaties un tu sapratīssi ka dzīve ir izvēle
un tikai, un nav tāda kur viss ir labi, visur ir slikti un labi

nu konkrēti nedzer ADtus
un ej strādā vai ubago vai perc un pārdod sudraba monētas, zinu vienu člai kuram
ir 5000 pieclatnieki pa 14ls gab katrs jau ietirgoti un viņš pārsvarā sež vienspats pie dartora
kā pie kases lodziņa,, nu ,,
Re: Pašnāvība
06.05.2012 23:51
nēē... tagad pofig uz pašnāvībām, glavenais ka fričus vinnējām :DDD
aberz
Re: Pašnāvība
07.05.2012 00:16
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nēē... tagad pofig uz pašnāvībām, glavenais
> ka fričus vinnējām :DDD

a nafig viņus jāvinnē?
lai pasņāvibas nebūtu?

neko nesaprotu kas kuram

kas hokejs iet vai?


aaa nu nebūtu vinnējušī kāds būtu pakaries
kas kuram iemesls iet pie daktera
Re: Pašnāvība
07.05.2012 00:24
eh.. kas tu par veci,ka hokeju nesakties...
aberz
Re: Pašnāvība
07.05.2012 00:36
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> eh.. kas tu par veci,ka hokeju nesakties...


:-D

interesanti kas kuram ir normals vecis
iedomājies ka kāda dāma ta teiktu :-)

nu esu atskatījies texim tā
hokejs ir super īsta vīru spēle

es 1 formulu skatos ;-D
es krutāks vecis :-)

pavisam krutie skatās svarcelšanu
:-D
Re: Pašnāvība
07.05.2012 00:40
nu ja runā par pavisam krutajiem, tad viņi neskatās - viņi dara ! :D
aberz
Re: Pašnāvība
07.05.2012 01:17
tikai nesaki runcenei
viņa metīsies ārstēt fredijus merkurijus vai Šcherbstihus Mārtiņūs Rītiņus kuram mamma putras vāra
no saviem murgiem ārstēt

krutie nekrutie
kas kuram kruts
pavisam krutie ilgi nedzīvo, kara lidotāji mirst kropļi, muhamerds ali rausta rokas laikam smadzenes
apdauzītas

kruts kam?
sievietes acīs? sabiedrības? veču vidē?

īstenbīā tā ir dižošanās atavisms no dzīvnieku instinktiem izrādīties pretējam dzimumam
cik ir labs kandidāts...
vienk cilvēki ir kā dzīvnieki, kamēr sperma ir iekšā viņa grūž samdzenēs instinktu būt pirmajam ātrākam par citu
kam nav tas ārdās perās pa putras katlu lamā visus cīnās sazina ar ko , homoseksuālisti filosofē par politiku
un taisa karus, kā no romas laikiem ierasts, vispār visu nosaka hormoni..

loģiski ir nedaudz domāt aŗi un saprast kas notiek ar ķermini, instinktiem , drusku kontrolēt sevi ar prātu jo mērķis ir
viens, dzīvot dživē dživu džīvi, gūt maksimālu prieku no dzīves un dot to citiem, jo tikai tad ir feini

forsī ir uzvarēt, stulbi ir zaudēt, stulbi ir kad komadu iegāzt, stulbi kad citi iegāž, forši ir ātri braukt
kad skan mierīga mūzika, bet mazākais akmens var aizlidināt tevi pa pieskari un dīvaini ka līdzīgā
brīdī metene lien bučoties arī pa savam asas izjūtas... dzive ir dzīve

pukēs mūzika teātris, karuselis šmiga, pohas, slikta dūša, prieks, laime, māksla
smaržas, garšas, ūdens , murgi, puķes, dejošana, mīlestība , sex, bagātība.,
nabadzība... tas viss ir dzīvot....

bet to visu noņem ADti trankviļi
tīšam noņem.. kāmums pavēlēja lielais padomju pshiarts
jo visiem būs būt infantīliem gurķiem tikai lai varetu iznaķt lielais
PSIHATRS

kuram kautkādas mammmas traucēnkaut kādiem bērniem
vo no zāļōt viņās visas un miers...

a kā tad bēŗrni rastos, nē
sajuka

vispār senatnē esot vecākus vedušī uz mezū un sējuši pie koka
laikam tagad runcenei ir citas idejas, siet pie koka bērnus
alu galā tapat rezultāts taspats, vecēkie mirt pirmie :-)

murgs
Re: Pašnāvība
07.05.2012 01:32
hmm... tev kkā jāizdomā kā runāt tiešāk, kodolīgāk...
tev tie komentāri ir tik gari un dažreiz nesaprotami ka jau negribas lasīt :(
aberz
Re: Pašnāvība
07.05.2012 01:52
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> hmm... tev kkā jāizdomā kā runāt tiešāk,
> kodolīgāk...
> tev tie komentāri ir tik gari un dažreiz
> nesaprotami ka jau negribas lasīt :(

vispārējā kontekstā ir tāk ka man nāk miegs
un tur aŗi nekas vairāk nav rakstits

dzeriet tējas
Re: Pašnāvība
07.05.2012 02:15
es atkal mocos.. te man tas miegs ir, te viņa nav... vienu brīdi gan gulēju kā cilvēks, nu atkal no miega ne smakas... vārtos pa gultu un domāju sliktas domas :))
aberz
Re: Pašnāvība
07.05.2012 02:38
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es atkal mocos.. te man tas miegs ir, te viņa
> nav... vienu brīdi gan gulēju kā cilvēks, nu
> atkal no miega ne smakas... vārtos pa gultu un
> domāju sliktas domas :))

nevaig domāt vaig darīt
tikai kas netraucē veselībai sev un citiem

dzīve ir pieredze kuras laikā atlasa labo no sliktā
a ka var atlasīt no grāmatām vai?
Re: Pašnāvība
07.05.2012 03:17
es labprāt nedomāšu, iemāci man to, citādi arī galva sāp visu laiku :)
aberz
Re: Pašnāvība
08.05.2012 18:56
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es labprāt nedomāšu, iemāci man to, citādi
> arī galva sāp visu laiku :)


nu pēc insultiem vai galvas traumām oerācijām utt notiek rehabilitācija,
viens no svarīakajiem elementiem ir kustības

staigāt, peldēt, nu der ari kautvai darbs dārzā vai teniss vai kautvai šautriņi mešana
mērķī, īpatnēji bet tāds treniņš kolosāli uzlabo arī prāta spējas, tur matemātiku un atmiņu un
visu ko , acīm redzot viss ir saistīts

aŗi pierod kautko galvā tā domāt ka ir rezultāts, piemēram aizpeldēts līdz baseina malai
šautriņa mērķi utt tas pieradina pauri arī dzīvē domāt ko darbu darīt vai biznesu līdz mēŗķim
nu reāli piem darbs, 8 stundas naudas nepietiek ko aiziet uz darbu ok nereāļi daoma tālāķ
pamēģīni mežu zāģēt, fiziski neizturēsi ok nu tad tur kautka tā..

citādi ir tā ka jāiet uz banku pēc naudas, bet nu ok es vēl uzpīpēšu zāļi nu ok aiziešu rītā
vai iedzersim alu, vai ir ta ka noteikti kautkas jādara bet ai parasti iedzeru un viss nokārtojās
utt..

kautka tā
Re: Pašnāvība
05.01.2013 15:39
Nu jūs rakstat ,ka viss ir dimbā ,paģiru sindroms ,jo cilvēki ārstējoties izārstējas ,lai dzīvotu tālāk līdz pastārā tiesai .NAV NEVIENA ,KAS TICĒTU TIEŠI NO SIRDS .Jo sirds domas ir apslēptas,tās vienu mirkli sajūsmina ,progresē un pēc tam regrasē .Vai kāds spēj saprast ,kas ir mīlestība ,var būt ,ka tikai amerikāņi ,jo tie gan Dievu ievazāja ,un to izsludināja priekš muļķiem ,lai tie sāktu pārspēt gudros ,bez viltus .Jo tie ,kas rakstījuši likumus ,paši tos nespēj izpildīt ,bet kas ir tik dievbijīgi un augstprātīgi, un ,visu mēģina vēl piepildīt ,parasti iebrauc tādās auzās ,ka cita ceļa no tā izkļut nav kā tikai ar mokām.Rakstniecība ir mūsu regress ,jo tā saskolo ,pēc tam,kad sāc iepazīt varda vai vārdu patiesu jēgu, tad tikai sanāk mēli kustināt .Tad kāda gan jēga vārdiem ,ja tie ir bez darbiem .Kā daudzi raksta ,jāmācas ....es teikšu tā ....tad lai labāk mācas ,kas ir nomācies .Es sapratu ,ka tur ir runa par gada laikiem .Veči..... Latviešu valoda ir ļoti sarežģita ...,tāpēc par to mums ir tāda cīņa .Mūs ir viegli pakļaut ,jo mēs ejam mazumā .Varbūt kāds profesors nozags no kāda ideju un uzcels jaunu pasauli ,bet beigu beigās tā piederēs tikai izredzētajiem . Krievi ,Vācieši u.c nācijas ir tikai Babeles torņa grāvēju dusmas pret tiem kas ir vārgi...smagā darbā noguruši samocītu vārdu teicēju sāls ,kas netīk tiem ,kas stāv pāri tev un komondē,.......... un tādēļ pretošanās tiem kas vēlas mūs apsmiet ir latvieša triumfs.Tā ir sāpe ,kas aptur mūsu virzību un brīvību ,līdz iestājas pilnīgs lāsta miers .Mums gribas vergot ,jo tikai tā ir iespējams visu pasargāt ,jo apstājoties ļaundari tikai sarosās .ļauna darītājiem gribas verdzināt ,jo citu kā pastarā dienu viņi neredzēs .Ha -ha -hā Daudzi bāreņi ir apvainojušies ,ka zeme tik ātri ievilka viņu vecākus ,vai arī bizness nav izdevies viņi dodas palīgā celt tempļus tiem ,kas šāvuši viņa seņčus ,,,,,.Jo ir laiks kad cieš tevis dēļ un ir laiks kad tu ciet kāda dēļ ....tā ir atriebība ,jeb Bībeliski grēku piedošana .Vai spēji iedziļināties .Domas un vienīgi tikai domas ir ,dažādu zaudējumu iemesls,un vēl bez tām ir arī dusmas ,jeb depresija .Depresija ir citu tautu vārds jeb internacionālisms . Kā būs ,vai Jūs gribat saprast Ušekovu ,vai arī pieņemt Merķeles lēmumu ...sapratāt ko es gribu teikt.Viņi nav mūsu ne Jūsu ne mans ne tavs tētis ne mamma ,jo tāpat ir ar darba devēju ,viņš ,kā grib tā rīkojas ,jo tas ko tu panāc viņa labā ir tavas algas cienīgs ,bet ja viņš ir informēts par to ,ko tu esi paveicis līdz nokļuvi viņa lauciņā ,ir solis pretim tev .Dumpiniekiem ir krusta brīvība ,bet tiem ,kas novēršs cilvēkus no labas dzīves uz pazemību un pieliek apgrēcības zīmolu tiem pieder vara, pienaglotiem pie tā ..... un lēmums tevis celšanai vai pazudināšanai .Tu biji ārzemēs ...ar to pietiek ,lai darba devēji tev uzticētos ,jo tu pārvarēji savs bailes u droširdīgi spēj komunicēt ar sabiedrību ,kas nav tava sabiedrība .... valodas ziņā .Tēvs ,māte ir tikai tad kad tie ir zem zemes .Mamma un tētis tad ,kad viņi dveš dzīvību ,tieši tev nevienam citam .
Re: Pašnāvība
05.01.2013 16:28
Hmm? Pica ar marihuānu? Kruta... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Es_te_biju
Re: Pašnāvība
20.12.2013 01:11
Visiem viegli teikt. Atrodi! Strādā! Attisties! utt....
Skatisimies reāli - ne visi ir ģēniji un spējīgi pa naktīm mācīties un pa dienu krāmēt vagonus.
Starp citu - darbu var atrast. Tikai ja pēc nodokliem, rēķiniem utt paliek ēšanai un atslodzei pārdesmit latu, tad grūti būt pozitīvam optimistam.

Jā, kājau viens teica - nevienam nav pienākums citam nodrošināt darbu. BET !! Ja Tu strādā par (un iedomājieties - arī tas darbsir ar saviem knifiem. Un iespējams, kādam tas darbspatīk - dot iespēju citiem cilvēkiem dzīvot tīrā pilsētā/ciemā) sētnieku pilnas slodzes, tad atalgojumam jābūt tādam, lai noalgas lidzalgaspitiktu , kautvai tam pašam vienistabas dzivoklitim un ēdienam. Nevis kā mums parasts ...minimālā no minimālās un to pašu vēl lāgā negrib maksāt ...

Visi tie, kas zin tik gudri pamācīt - man tiešām prieks, kajums nav probl;emas un tādas domasnemācas virsū. Bet ne visi ir tik veiksmīgi, forši un izturīgi , kā Jūs ....

Un dzeks pareizi teica - par paligstrādnieka algu grūti ir , piem, piepidlīt sapni par ģimeni (Par bomžiem nerunāsim. Vinu sīkos beigāssavās bārintieas utt).
Tiešām, brīžam vnk saproti, ka tas viss ir bez jēgas .... priekškamtas viss ?

P.S ar māti/tēvu nedzīvoju. Tas, ka nav aprūpētāja (kā daži veiksmīgie, skaistie un gudrie norāda), neatrisina problemas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 25?
Ziņa: