valdoxan

Aizsāka minija 

Re: valdoxan
14.04.2012 07:41
AD sāk iedarboties 10-14 dienu laikā.

jekabs19@inbox.lv
minija
Re: valdoxan
14.04.2012 13:02
Ivars61,
Tu esi 'arsts?
Re: valdoxan
14.04.2012 13:09
nē,ārsts neesmu,vnk vitamīni ir tāda kā sirdslieta,seviški-ja tie palīdz pašam un gimenei un vēl...

jekabs19@inbox.lv
Re: valdoxan
14.04.2012 14:07
ivars61 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> AD sāk iedarboties 10-14 dienu laikā.


Muļķības. Tas laiks ir izdomāts tamdēļ, lai cilvēki nepamet dzert jau sākumā dēļ blaknēm, kas sākumā var būt ne mazums. Kaut gan tieši valdoxanam man liekas, ka vispār nekā nav, pat ne blakņu.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.04.2012 14:16 by existential fool.
Papucs
Re: valdoxan
14.04.2012 15:01
Abi AD, ko esmu lietojis, man pirmo efektu sāka sniegt tikai ~5-6 nedēļā.
mikipele
Re: valdoxan
17.04.2012 10:37
minija? Nu, kā iet? Ir labāk no valdoxana?
minija
Re: valdoxan
17.04.2012 15:00
mikipele, zini pagaidām man tas valdoxan nepatīk, jo vakarā kad iedzeru, tad uznāk tāda riktīga miegainība, ka varētu likties gulēt, bet kas tev deva...., kā gribu aizmigt, tā nekā,aizmigt nevaru, tāpat jāņem 1/2 stillnox.
litle
Re: valdoxan
29.04.2012 21:26
man ari nekas nelidz,neviens ad neiedarbojas,ko man darit.varbut kāds zin kādu speciālistu?
Re: valdoxan
29.04.2012 21:51
varbūt ka ir psihologiskas problēmas,bet varbūt trūkst kaut vai E vitmīns,tad AD maz ko līdz,patiesībā es domāju,ka mazāk psihologiskas problēmas,jo tad AD palīdzētu,ne ļoti labi,bet tomēr.

jekabs19@inbox.lv
Re: valdoxan
16.03.2013 23:58
es jau lietoju antidepresantus 4 gadus ari sakuma biju domajis kad viss reiz beigsies. Maza vilshanas bija un tagat esmu jau samierinajies ar to kad jalieto medikamenti. Bet katra gadijuma tas nau trauceklis pilnvertigai dzivei !!! sakara ar Valdoxan lietoju to 3 meneshus un secinajums ir tads kad jamaina jo nau vajadziga efekta ir lietoti citi medikamenti kurus lietojot jutos ideali.
Re: valdoxan
11.04.2013 12:17
Nja es ar nejūtu nekādu efektu
Re: valdoxan
11.04.2013 21:54
Es 40 mg Paroxetina dzeru nekāda vairs jēga, tagad iedeva pamēģināt fluanxolu!
Re: valdoxan
12.04.2013 00:35
enfuego, nedzer mēslus, dzer šņabi!
Re: valdoxan
12.04.2013 08:38
Alkoholu jau nelietoju 3 mēnešus un neprasās.
Re: valdoxan
12.04.2013 08:53
Nu paņem iedzer bišku, kas zin, varbūt saprasīsies.
Re: valdoxan
12.04.2013 09:01
Nemaz negirbās, es jauzinu kas pēc tam būs, esmu jau no tā noguris.
Re: valdoxan
12.04.2013 09:18
Nu ko, katram savs. Kā vispār sokās tajā tamborēšanas pulciņā?
......
Re: valdoxan
12.04.2013 11:02
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu ko, katram savs. Kā vispār sokās tajā
> tamborēšanas pulciņā?


+++++ ;D
Re: valdoxan
12.04.2013 11:50
Nu apmēram šitā https://www.youtube.com/watch?v=689z2obS7-w
mad smīkņādams
Re: valdoxan
12.04.2013 21:30
...ņem vienu celiņu ik pa pāris stundām...iedarbojas uzreiz - depresīvais stāvoklis kā ar roku atņemts...a te - četras nedēļas, četras nedēļas un tās blaknes!!!...un kād pārtrauc lietot maģislkās AD ripiņas, tad gan uzmanīgi - iestāsis atcelšanas sindroms....nja...jārij AD, lai beidzot rīt šo medicīnisko substanci, iedzīvotos lomkās, kuras, lai VD lietotājs nejustos kā pēdējais nariks, smalki nosauc par atcelšanas sindromu...čudno, odnako, teica čukča...
Re: valdoxan
13.04.2013 00:55
mad, kad tu vienreiz beigsi pašpārliecināties? Kādu vienu celiņu? Pirmais kaifs ir pats labākais, pēc stāža jau tu nejūti to ko juti agrāk. Tas takš jebkuram narkomānam ar stāžu ir skaidrs, lai sajustu kautko tamlīdzīgu, ir jāatiet vismaz 5 gadi, vai pat vairāk vai nu jāpalielina doza, ar ko tas arī pārsvarā beidzās letāli. Ja man jāizvēlas lietot narkotikas vai AD. Tad es labāk dzeru legālās ripas, nekā šņaucu intensīvi to ķīmiju, no kura iedarbība ir ātrāk un arī ātrāka organisma bojāšana. Un tie sasodītie zapļoti un athodņaki, kad reāli tu nēsi ne ēdis, ne gulējis, un sieva tik skatās uz mani atkal esi salietojies! Un kā tu domā kā bērni uz to reaģēs, redz tu tik tālu nēsi aizdomājies, jo esi viens šinī pausaulē un nekam nevajadzīgs. Tev mad ir izveidojies nepareizs stereotips par medikamentiem. Pirmais ir pieprasījums un tad ir tikai pārdošana, arī nomierinošo es jūtos labi, kāpēc gan es nevarētu, būt mierā un harmonijā ar to tableti, ja tu tik pat labi vienreiz manifestēji, ka labāk dod priekšroku kokas celiņam, nekā ķīmijai, ja vien cilvēks jūtas komfortā gan miesā un garā, itkā kokas lapas nebūtu ķīmija, brīžīem liekās, ka tu joprojām lieto, un kā jau tipisks narkomāns, savu viedokli aizstāvēsi, kaut arī tev nebūs taisnība, bet no tevis visu laiku cilvēki jūt provokāciju un spiedienu. Tas ko liecina? Kā tu domā? Ekstrasenss, pārvaldi katra gadījumu un zini jau secinājumus? izredzētais no visiem narkomāniem? Un no 10,000 tūkstoš variantiem, tu ziniāsi, kas katram gadījumam ir vajadzīgs un kas nē. Nu es domāju ka tu tev tev tādu dabas dotu vangas spēju brīnumu nav!

Lai miers un harmonija rodās tevī, atrodi savu īsto vietu, kur tu būsi piederīgs, civilizācijai.

P.S Vot tev kārtējais uzdevums, atrast man smadzenēs to vienu rievu kura man nestrādā :)
mad smīkņādams
Re: valdoxan
13.04.2013 11:13
...enfuego, bumbulīt tu mans pareizais...šoreiz gribas bičarīt Tavā stilā...
...stipri apšaubu, ka esi lietojis kko sakarīgu...sintētiku, pie tam sūdīgu - jā, bet kkas normāls Tev trāpijies ir pa lieliem svētkiem...Tev kāposts nav pieticis labai mantai...tā ka par kko, kas ir sakarīgs, Tev sajēgas tikpat maz, cik sliekai...ja jau varēji te deklarēt, ka esi izšņaucis 5 gramus vitamīna dienā...vispirms jau no sāda dozņaka Tu izdirstu aknas...
...otrkārt - no adatas esmu nolīdis nost jau kādus gadus 12...man ir laimējies lietot tikai rūpnieciski ražotu mantu...izņemot papaver nogatavošanās laiku, kad pats taisīju to, kas man bija vajadzīgs...un savas dzīves laikā esmu izmēģinājis visu - sākot ar etaminālu, beidzot ar skābi...un ļoti labi zinu, kas ir kas...
...treškārt - mana saskare ar sintētisko sūdu lietotājiem ir bijusi pietiekami cieša...to, ko esmu redzējis es, Tev murgos nav rādijies...esmu pieredzējis it kā apārstētos džekus, kuri pēc laika audzē legēlo tablešu kvantumu...Tu esi viens no tiem...palasi savus postus - da Tu pats staigā pastāvīgā kaifā...tikai no trankviļiem....par kloni nerunāsim - tāds sūds laikam ir domāts tikai Tev...
...un par medikamentiem ir pietiekoši labs priekšstats...esmu saskāries gan ar minesotu, gan narkologiem, kuri ir mēginājuši mani dakterēt, grūžot ripas, gan paviesojies kreizenē...iemesli, kāpēc tas viss tika darīts - tas jau cits stāsts...
...par pārējo - izlasi, āzi, uzmanīgi manu iepriekšējo postu...palauzi savas atmiekšķētās smadzenes, par ko tiek pausts...un tad raksti...
mad PS
Re: valdoxan
13.04.2013 11:30
...palasiet paši savus postus - pieredzes apmaiņa, kādas šaibas lietot, lai panāktu to vai citu efektu...kad sāk iedarboties, ko ar ko kopā lietot, utt, utt...man tas liekas liekulīgi - mēs esam slimi...labi ja kādiem 20 % no šeit klātesošo vispār šaibas ir jārij...runcene pareizi pauda, ka viņai sāk nākt draudu vēstules - narkomānu saiets...čudno, odnako...
Re: valdoxan
13.04.2013 11:49
Nu bet tas jau saprotams, ka vienmēr gali nav bijuši, veiksmīgi, daudzi jau sēž cietumā, domā tā tava rūpnīca ilgi tur kalpo? Agri vai vēlu visi tiek noķerti un sēž, esmu lietojis gan sūdus, gan kvalitatīvu mantu, jā protams 5 grami, tad gan jau ir bijis sūds, bet ja neatejot lieto, tad tu kaifu nejūti, es nerunāju par koku, bet par sintētīku lēto, un sintētīka, jebkurā gadījumā bija kvalitātīva vai nē viņa čakarē visu organismu. Bij agrāk labi laiki, kad kaifoju no labas mantas man vienalga pirmā roka vai kura, bet man pietika uz 12 stundām ar pusīti vitamin4ika, lai tūsētu visu nakti klubā, bet pēc tam protams, ka sākas zapļoti jebkurā gadījumā labs kaifs vai slikts, jāuzspildās ir šā vai tā, un ar laiku lietojot, tas tavs rūpniecības, vitamīns neiedarbojās uz organismu tā kā viņš ir darbojies agrāk. Jo ar laiku organisms pierod pie visa, redz šeit ir atšķirīga pieredze, un varbūt tavs organisms ir superīgi veselāks par manu, jo es jau savu esmu sačakarējis, dēļ lietošanas.

Un tu tā arī nesaprati pamatprincip. Tas tikai tāpēc, ka atrodies, dr.lv un uz psihi spried par citu pieredzi, lai citi domātu ka tā ir, neiešu tevi pārliecināt. Esmu nariks, rījis gan sūdus, gan labu mantu.

Runcene var paust ko grib, viņa ir tāds pats upuris, kā tu un visi pārējie. es nelielos, ka esmu krutāks nariks par tevi, man ir nozēla ka vispār to sūdu sāku aizstikt, bet tu nezskāpēc gribi pierādīt man, ka esi gājis tādam murgam cauri, tātad secinājums ir viens tu nespēji tikt galā ar tiem sūdiem, jo es vienmēr centos lietot piesardzīgi, nevis negulēt non-stopā 14 dienas, kur mani čaļi ēda tikai ābolus un vitamīnu. Un pēc tam jau sāka rādīties menti, un rādījās ka visur ir paļiva.

Aupšaubi, tas tikai tāpēc, ka tu sēdi šeit, nevis esi brīvā dabā.

Esmu kategoriski pret heroīnu, esmu par nomierinošo, man neviens nevarēja piespiest lietot heroīnu, bet vitamīns man patika labāk un jau nevarēju bez viņa. Kokaīns tikai bija 5 reizes, par kvalitāti nemācēšu spriest. MDMA viennozīmīgi, vai nu ir bomba vai nu nav.

Un vēl pieredzes apmaiņai, džeks tuvinieks, 10 grami dienā, un gribēja pakārties, tanī pašā dienā, aizgāja uz minessotu, un viss mainījās nu tad spried un diskute mužīgi, par saviem uzskatiem.

Nu lab vēl ienāca runājamais, kā tev patīk no vienas pusītes, dalīts uz 3 daļām, un katrs celiņš 12 stundas????



Edited 4 time(s). Last edit at 13.04.2013 12:02 by enfuego.
Re: valdoxan
13.04.2013 12:28
Es gan nedomāju, ka esmu nez kāds upuris; pilnīgi tā nedomāju, turklāt man ir savi plāni un sava saprašana, kas ar mani ir bijis; zinu arī, ka kreizene mani savulaik izglāba, bet kārtīgu mācību neguvu. uzstutēja mani, jo smadzenes ieriktēt nebija laika. 40 kg pie maniem 172 cm... Nācās pēc tam un pamazām.

Tas ir tas pats par to vergošanu un pelnīšanu. vai nu Tu redzi zvaigznes vai dubļus; tas no viena burvīga teiciena, kad divi ieslodzītie raudzījās caur restēm: ko kurš redzēja...

Daži cilvēki vienkārši domā, ka viņi ir pārāki par citiem, daži ir vienlīdzīgāki vai kā tur... ja kāds ir ar citu pieredzi savos meklējumos, tad to nost no ceļa... ar tādu domāšanu cilvēks tiešām slimos ilgi un dikti, jo tas taču ir teju vai cienījami – vismaz Triju Zvaigžņu ordeņa līmenī...

Enfuego, par kādu nomierinošo Tu esi? Es neredzu atšķirības domāšanā ar vienu zināmu puisi, kas spēlē automātos... viņš iet nomierināties tur.

Ex-narkomānu un ex-alkoholiķu pieredze VD un depresijas "klientiem" ir ļoti svētīga (manuprāt), jo tajās maigajās "ārstu-slimnieku" attiecībās var nepamanīt, kur kuģo... tad atnāk viens un pasaka kaut ko ļoti kontrastainu, un ir bļāviens, nē, mēs labāki. da nu... ko te vispār teikt.

Bet nekādi upuri, vismaz ne saistībā ar mani, tad jau laikus jāpierakstās kādā sociālās aprūpes centrā, nav ko vilkt garumā :(

Cik esmu par sevi rakstījusi, tik ne no upura pozīcijām, tas būs pārpratums.
Re: valdoxan
13.04.2013 12:55
Nē nu no vienas puses upuri, bet no otras puses cilvēks nav upuris vnk tā ķīmiskā viela kas ir vajadzīga lai atgriezstos normālajā dzīvē ir vajadzīga, tad tas nav uzskatāms par upuri. Bet tākā manā gadījumā es biju praktiski psihisks invalīds, mani zāles izglāba, to jau es arī madam gribēju pateikt, bet viņš visu laiku tik griež iekšā par tām zālēm. Es nesaku, ka zāles mani te jau ir izglābušas un atrisinājušas manas problēmas. Pēc zālēm, jau jāstrādā ar iekšējo konfliktu, ģimene, nauda, un pārējās lietas, kas mani neapmierina, un tad jau var dzīvot pilvērtīgu dzīvi ar visām zālēm. Es tam ticu un zinu, jo esmu jau pārbaudījis!

Nu nomierinošie trankviļi, jo dabiskie nomierinošie līdzekļi, spontānās situācijās, mani neietekmē, ar nožēlu, jātzīst.
mad smīkņādams
Re: valdoxan
13.04.2013 13:03
...šībrīža enfuego, bumbulīt, kur liki veco???...apraki dārzā, vai kā???...
...ja kāds te kko nav sapratis, tad atkārtošos...tādi kā enfuego un vēl citi, kuri saistīti ar pseidomedicīniskām štellēm, visu laiku uzsver, ka HS, kurš lieto kkādas baudvielas, ir sliktāks par pārējiem, pie tam slims...mani uzjautrināja, ka enfuego bieži deklarēja - vai ta nezini, ka esmu narkomāns...idiots...es paužu, ka atšķirības starp nelietotāju, distoniķi, lietotāju NAV...rumpis, kurš katru vakaru izsūc 2-3 aliņus ar ķiplokmaizītēm ir cienījams cilvēks...pieliet bieti bārā - normāla parādība...no rīta vēl līdzpilsoņi jokodamies uzvaicā - nu ko, mādziņu mudžina???...jā, ir robeža, kuru pārkāpjot HS pārvēršas par velns viņu zin ko...bet tas jau cits stāsts...starp citu, trainspotting labi bija parādīts, kā čalis atlauzās...ir motivācija - ir rezultāti...bet nolienot no viena,uzsēsties uz citiem mēsliem - tā jau ir patoloģija...kura izdevīga ir baltsvārčiem un farmācijas uzņēmumiem...kāpēc lietotājam jāiedzen vainas apziņa par to pašu, ko cits panāk, pieliedams bieti krogā???
...maniem, tekstiem ir konkrēts mērķis...ja manis paustais kaut vai vienam lietotājam atgriezīs pašapziņu, ka viņš ir tāds pats, kā visi citi, nevis sliktāks un slims, un ja viņš spēs apstāties, neuzsēžoties uz farmācijas ripām un nejutīsies pēc tam vainīgs, ka ir bijis tāds - savu mērķi būšu sasniedzis...
...un ja vēl vairāk cielvēku sāks apsvērt iespēju legalizēt kaut vai zāli - bariņš tautas, kuri tagad bāž sevī visādu drazu, kura konkrēti sajāj smadzenes un rumpi, paliks pie daudz maz pieņemamas veselības un saprāta...
...bet Tev, enfuego, vai kas tur tagad Tavā vietā raksta, tas nav saprotams...
...un pēdējais...zāle gan nav tas optimālais risinājums legalizācijai...regulārai lietošanai es jau nu neieteiktu....:)
Re: valdoxan
13.04.2013 14:00
Atradies visvarenais Dievs, tad redz runcen kā viņš tevi nolika :) Viss kas man ir jāsaprot, ir nauda, darbs un ģimene, un cilvēks ar skaidru galvu, a pārējais man ir pie dirsas, tos tavus ķiplokus un aliņu sūcu, jau agrāk, vecrīgā, davienalga kur.
Gribi nodot cilvēkiem pareizo lēmumu, tad atver savu web saiti, ja tu vispār kautko tādu māki, ieliec video klipu, parādi savu pumpaino seju, kura ir nonarkota jau, un runā tā kunga vārdā! Nevis te plāti muti, kas neko nepierāda, vot ja tu to izdarīsi, tad puse Latvijas jau būs vesela, tīra psiholoģiska mahinācija vairāk nekas. Baltsvārči jau parādījās, pēc tam kad parādījās tāda diagnoze kā madam!

Mani tu nekad neuzlauzīsi un nesapratīsi.

P.S.
Kur palika vecais enfuego, viņš jau nomira, kad sāka lietot narkotikas. Dzīve jau arto neapstājās, jāsamierinās un izārstēsies, atrodi ticību, un spēku.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2013 14:01 by enfuego.
Re: valdoxan
13.04.2013 14:11
Ai iemetīšu šo te, tādas ir manas domas par mad :) https://www.youtube.com/watch?v=ELe8NY72aqc
mad smīkņādams
Re: valdoxan
13.04.2013 14:44
enfuego Rakstīja:

>
> Mani tu nekad neuzlauzīsi un nesapratīsi.
>

...ir gan duraks...jau sen esmu izkodis Tevi cauri...

...ko Tu te nevietā piesauc runceni...runcene kā reize klārē visu pareizi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 19?
Ziņa: