Maniakālā depresija

Aizsāka Nesaprastaa 

Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 10:48
http://www.ortho.ru/3_CNS/bolezni_Alzheimer.htm

un būs vēl



Edited 1 time(s). Last edit at 18.03.2012 10:48 by ivars61.
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 12:05
Zimmerman M. Burgersteins

Mikronahrstoffe in der Medizin

Parkinsona slimība-150 lpp
Izkaisītāskleroze-237 lpp
Alcheimera slimība-251 lpp
šizofrēija-267 lpp
epilepsija 271 lpp
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 12:19
Klaus Oberbeil Fit durch Vitamine

dažādas vieglākas saslimšanas,tai skaitā nervu,sk,satura rād.
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 12:31
nosaukums būs latviešu burtiem,bet tas nemaina būtību

Erl Mindell
spravočņik po vitaminam i mineraļnim veščestvam.

tulkots no angļu uz krievu
dažādas saslimšanas,tai skaitā nervu.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.03.2012 12:37 by ivars61.
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 12:50
Vitamini i mineraļnije vesčestva.Polnaja enciklopedija T.P.E meļjanova 2000 g. Sankt-Peterburg

Parkinsona slimība 125 lpp
izkaisītā skleroze 279 lpp
epilepsija 331lpp

satur arī īsu ieskatu ortomolekulāras medicīas attīstības vēsturē,tādu slimību kā Beri- beri,Pellagra,cinnga,rahīts atklāšanā,
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 13:20
"pacients x pēc tik un tik ilga laika terapijas ar vitamīniem un minerālvielām..."

tas ir tas, kam vajadzētu būt.

es saprotu, ka ir daudz grāmatu, kur rakstīts, ka tādas un tādas kaites gadījumā vēlams lietot tādus un tādus vitamīnus utt. katru dienu iznāk tūkstošiem grāmatu par visu ko, cilvēki sludina visādas iespējamas un neiespējamas lietas, protams, arī saistībā ar medicīnu, veselību, jo tiklīdz kaut kas neiet kā vajag, cilvēks ir gatavs darīt visu ko.

bet šizofrēnija un Alcheimera slimība (ja runa par ārstēšanu) ir diezgan smags izaicinājums gan psihiatriem, gan neirologiem, izmaiņas, kas notiek smadzenēs šajos gadījumos, ir redzamas pozitronu emisiijas tomogrāfijā. tātad vajadzētu būt atbilstīgam rezultātam ar to pašu PET pēc vitamīnu terapijas. mūsdienās to būtu ļoti viegli pierādīt.

starp citu, šajā forumā jau ir bijuši ortomolekulārās medicīnas atbalstītāji (kā visu šo pasākumu gudri sauc), turklāt vairākkārt, bet viņi neviens nav varējuši minēt kaut vienu reālu piemēru ar šādām un citām kaitēm, izņemot tās, no kurām cilvēks parasti atveseļojas pats. tas vispār šai jomai ir raksturīgi. viņiem nekur pasaulē nav īstu pierādījumu, viņiem nav, ko uzlikt uz galda, tikpat labi tā var būt pašsuģestija.

es kādreiz pamatīgi ieurbos jautājumus par ortomolekulāro psihiatriju, tā kā lielos vilcienos zinu, par ko stāsts, Cimermana grāmatu esmu redzējusi, tulkojumu angļu valodā; es apmēram atradu visu, kas par šo skatu uz psihiatriju pasaulē ir zināms, bet arī viņiem nebija pierādījumu, tikai jūsmīgas idejas un eksperimenti ar cerību zaudējušiem cilvēkiem.

bet par idejām var runāt kaut līdz pasaules galam, tikai ar tām vien nepietiks, lai cilvēkiem kaut ko ieteiktu, jo pagaidām nekas taustāms nekur nav lasāms.
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 14:15
atvaino,Rucene,ja dažādu autoru grāmatās informācija sakrīt,tad ticamiba tai ir daudz augstāka nekā Tavam viedoklim.Jāsaka ka Ci mermana grāmatā infa vēl ir ļoooti nepilnīga un vajagzētu skatīties vaiirākus avotus,cik saprotu,tad visu nu nekādi nevarēji izlasīt pa šo laiku, un Cimermana grāmata ir vienīgā ko esi izstudējusi,bet var jau saprast-Tev vienkārši nav intereses vai laika,bet,ja nav intereses vai laika vai abu kopā,tad tā arī pasaki-es par to neinteresējos.
lasāms,Runcene,ir,vajag tik lasīt nevis mētāt tukšas frāzes. viss attīstās ,bet Tu gaidi, kad būs kkas taustāms,kā Tu domā- Beri-beri un pellagru galu galā ārstē ar vitaminiem vai nē?kas tad Tev vispār ir taustāms?kādas R .Atkinsa grāmatas esi lasījusi? Ko vispār Tu uzskati par lasišanas vērtu,ja Tev nekur nekas nav lasāms?Varbūt vienkārši nav intereses vai tās ir kādā citā virzienā?
Es jau principā nespiežu psihoterapijas piekritējus interesēties par kko citu,tikai redzi-tāpat kā tika noteikti pellagras,Beri-beri cēloņi,tā ar laiku būs noteikti un nodefinēti daudzu citu slimību cēloni,bet būtiski ir tas,ka veselīgi ēdot,lietojot vitaminus un minerālvielas,cilvēki jau šodien var atrisināt daudzas problēmas,nesaslimt vai slimības likvidēt.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.03.2012 14:16 by ivars61.
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 15:04
ivars61, ja teiksim cilvēkam ir smags posttraumatiskā stressa sindroms, šamējais ir piedzīvojis ko traģisku un tagad nevar gulēt, visu laiku murgo. Kādi vitamīni viņam trūkst?
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 15:11
ar beri-beri un pelagru nez vai mūsu platuma grādos kāds slimo, pat ar visai skopu diētu nē, tā kā šis jautājums tēmā par depresiju, kur tika skarta Alcheimera slimība un šizofrēnija, vispār ir lieks, mēs nerunājām par eksotiskām avitaminozēm (kuras atklāja "parastie" ārsti), kas Latvijā sastopamas tikai macību grāmatās par Āfriku un Āziju, bet par to, ko Tu pats sāki: par šizofrēniju un Alcheimera slimību.

tā arī neesi minējis nevienu case study, teorētiski pieņēmumi un jaukas domas tomēr nav medicīniski pierādījumi, kaut vai tie būtu 1000 grāmatās, fakts ir tāds, ka ortomolekulārā medicīna nav dialogā ar pārējo, nezin tikai kāpēc.

un es arī nesaprotu, kādā sakarā esi minējis psihoterapiju, bet tā ar to pašu PET ir pierādīta kā veiksmīga; Alcheimera gadījumā ir pierādīta medikamentozās terapijas efektivitāte un šizofrēnijas gadījumā medikamenti + psihoterapija. tas nav nekāds "mans viedoklis", ir vesela kaudze medicīnas žurnālu par psihiatriju, kam Medicīnas bibliotēkā var piekļūt ikviens interesents. Starp citu, ir pierādīta arī meditācijas efektivitāte, kas galīgi nav psihoterapija tradicionālā izpratnē un arī ne medicīna.

tāpat nesaprotu stresu par veselīgu dzīvesveidu, man šķiet, tas ir sen pašsaprotams.

Tu esi sametis vairākas lietas kopā, varbūt šīs tēmas ietvaros varētu tikt galā ar minētajām psihiatrijas/neiroloģijas loka diagnozēm, kuras vitamīni it kā ārstē. ja nav vēl droši zināms, tad nav. kad būs, tad pastāsti.

es vienkārši raugos, lai šeit būtu pamatotas lietas, ko var pārbaudīt un par ko ir droši zināms, ka tās cilvēkiem palīdz; mani viedokļi un tas, kas mani interesē, te šoreiz īsti pat nav minēts.
turklāt man nav jāizlasa viss, ko kāds forumietis sadomā postēt. es vienkārši zinu, ka ortomolekulārajai medicīnai nav zinātniska seguma, tāpēc jautāju pamatojumu faktos, ko Tu visu laiku tā arī nespēj dot, bet tik un tā uzstājīgi iesaki.
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 16:48
es nezinu par ko Tu runā,bet es runāju par avitaminožu un hipovitaminožu izraisītām slimībām un pagaidām tēmu netaisos mainīt.



Пеллагра — заболевание, один из авитаминозов, который является следствием длительного неполноценного питания (недостаток витамина PP и белков, в особенности содержащих незаменимую аминокислоту триптофан). В XIX веке это заболевание часто встречалось среди населения районов, где в качестве основного пищевого продукта употреблялась кукуруза.

Американский профессор Джозеф Гольдбергер в 1916 году решил установить, является ли инфекционной болезнью пеллагра или же она относится к авитаминозам. Для этого Гольдбергер и пятнадцать его коллег поставили опыт на себе. Они взяли материал от больных пеллагрой: кровь, выделения из носа и рта, кожные чешуйки — и в течение месяца подмешивали к своей пище. Никто из врачей не заболел пеллагрой, что опровергло мнение об её инфекционной природ

tapat beri beri izraisa B1 vitamīa trūkums,cinngu-c,rahītu-d vit. trūkums.
Tavuprāt visi pētījumi par vitamīnu deficītu ir nezinātniski?un kāda nozīme,kur slimība mūsdienās sastopama,runa ir par to no kā tā ceļas.
par citām metodēm-neatceros,ka būtu noliedzis zāļu pozitīvo ietekmi,psihoterapiju,adatu terapiju vai ko citu.
jā,par minētajām diagnozēm-tās ārstē vitamīni un mikroelementi,ja nevēlies lasīt,piespiest laikam nevarēšu.
Tu vari raudzīties uz to lai ieraksti atbilst portāla noteikumiem un tas arī viss,es taču nestaigāju pa psihenes koridoriem,iesakot-lieto to vai lieto šito,
Jau šo 4 klasisko avitaminožu esamība un ārstēšanas metode pierāda ortomolekulārās medicīnas ziātniskos pamatus un pašsaprotams nav pilnīgi nekas.Bez tam-gan adatu terapija,gan ortomolekulārā medicīna tāpat kā daudz kas cits tiek sekmīgi pielietots pilnīgi neatkarīgi no tā,vai Tu to uzskati par zinātnisku,vai nē.un kaatrs ir tiesīgs izvēlēties to ko uzskata par sev piemērotāku,jā minētās diagnozes ārstē arī adatu terapija,tāpat kā citas psihiskas saslimšanas,tikai nu ne latvijā,ja interesē,varu iedot Kīnas medicīnas doktores koordinātes,sazinies un parunā,viņa ja nemaldos lasa lekcijas Kembridzas universitātē un praktizē UK.Varbūt viņas lietotie herbālie preparati Tev liekas nezinatniski,bet tie ir ortomolekulārās medicīnas neatņemama sastavdaļa un zini-pie viņas rindā stāv cilvēki un brauc no liela attāluma un-visi tiek izārstēti,kas klausa ārsta ieteiktajam.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.03.2012 16:50 by ivars61.
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 17:28
un vēl-Tu,Runcene taču ārstēšanai izmanto zāles,vai ne?bet arī ortomolekulārā medicīna izmanto zāles,kas sastāv no vitamīniem ,mikroelementiem un citām bioloogiski artīvām-augu valsts vielām.
kas Tev liek domāt,ka Tavas zāles ir labākas nekā šīs,ko piedāvā ortonolekulārā medicīna?abas tiek ražotas-kurš ražotājs labāks?es piemeram iepriekš neizvēlos ražotāju pēc tam produktu,starp citu,vitamīni tiek pētīti DAUDZ ilgāk nekā jebkuras sintetiskās zāles.un bez tam-vai tie ir savstarpēji nesavienojami?
tikko paskatījos-nu piemēram izkaisītai sklerozei-tiek piedāvats tas,kas saskan ar daudzos citos avotos rakstīto,bez tam -kur ir kāds sliktums no šīm dabiskajām zālēm\?
tas protams ir Tavā izvēlē,ko Tu iesaki pacientam,taču sintētisko zāļu pārbaudes laiks nav ilgāks un to lietošana nav zinātniski labak pamatota.
zive
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 18:23
aspēstību uzmācība
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 18:37
Jums tads jauks tandēms-kad vienai nav ko teikt,tad otra .....neesiet labas draudzenes?:))))
zive
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 19:01
labi, labi..., es Tev atļauju draudzēties ar aberz.. :)))
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 19:31
a bez atļaujas nevar?:))
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 19:44
existential fool !
Ja Tu saki,ka cilvēks ir piedzīvojis ko tragisku,tad pirmkārt viņa pašsajuta nav cēlusies no vitamīnu trūkuma,bet trūkums var iestāties no stressa.bet vitamīni arī te var palīdzēt,pareizāk mikroelementi,bet tomēr būtu jāprecizē kādas vēl ir sūdzības.bet no murgiem varētu palīdzēt tikt vaļā magnijs,nu,tādā stāviklī gan vajag vēl kaut ko,arī meditācija,pats esmu izmēginājis.
ja jautājums bij nopietns,nevis tā-pa jokam,varu kko ieteikt,



Edited 1 time(s). Last edit at 18.03.2012 19:44 by ivars61.
zive
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 19:47
bet godīgi - ivars61, tūlīt būs bērzu sulu laiks - nepalaid garām šo vērtīgo minerālvielu avotu!
ko tās dod psihes stabiltiātei un emocionālajam līdzsvaram - konsultēties pie aberz!
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 19:56
avots tiešām vērtīgs,bet ja godīgi-man nesanāk laika visam,nav tik daudz laika kā varbūt izskatās,ir toties savs dārzs,tur daudz kas vērtīgs izaugs,nu -katram savas nodarbes,ja būtu tuvumā lieli bērzi,noteikti tecinātu.
Arī es sirgstu ar šo slimību. Vienīgais veids, kā man izdevās uzlabot savu stāvokli ir apmeklējot ārstus. Pasaulē labākās vielas ārstēšanai - lamotrigīns un kvetiapīns, taču tās var dabūt tikai ar recepti. Saka, ka vislabāk palīdz garas, ilgstošas psihoterapijas, taču daudz maksā. Veiksmi ārstējoties!
Re: Maniakālā depresija
14.10.2012 18:20
Slimniece vai tad tu esi spējīga kādam kautko nodarīt? ja nēsi, tad tev tāda diagnoze nevar būt.
Re: Maniakālā depresija
28.06.2013 09:25
nesaprastaa,luudzu dod man zinju vai savu e-mail atstaaj!
bmw
Re: Maniakālā depresija
28.06.2013 17:16
Siesta

Cik zinu,tad autore jūtas nesalīdzināmi labāk,un šeit laikam vairs neiegriežas.
joga :) Britnijai Spīrsai palīdzot
atlaushos pakomenteet!
aizbraucu prom no Latvijas uz Franciju jau senaa 1997g itkaa viss bija normaali liidz 2005g vasarai, kad bija makani daudz darba un nevareeju skriet darbiem nopakalus
vakars ap plkst 6 perifeerijas autobaanja aizcieteejums, atraak vareetu no punkta A liidz punktam B uz veedara aizraapot, nekaa aizbraukt
bija tikshanaas 20km no lielpilseetas plkst 7 vakaraa, saakaas stress, uztraukums, elpas truukums ka netikshu 7 tur kur vajag deelj sastreeguma!
taa arii notikaa...vienaa momentaa pazaudeeju kedas, pametu autinju uz perifeerijas autobaanja un kautkur nokliidu, neatceros tieshi kur!
brachka saaka uztraukties ka tik ilgi neesmu atpakal un sazvanija mani, atbrauca, ieveerteeja staavokli un izsauca aatros!
ievietoja slimniica 2nedelas, tiku araa diagnoze smaga depressija:)
ok domaaju jaa ok depressija, deva smagus anti depresantus( bipolaram nedriikst barot smagos antidepresantus) eedu dommaju viss buus chikiniekaa, bet jo vairaak eedu depresantus jo vairaak zuda jumts un izdariibas bija, katastrofiskas, zaudeeju darbu,auto,dziivokli, dziivoju pie brachkas, vairaakas reizes ievietoja slimniicaa, naacu ara doks jau citu tabletiiti piemetis kaat, kameer vienu dienu sataisiiju shmuci ar brachas auto, un nonaacu gendarmerie iecirkni, nekas smags, alus ar anti-depresantu mixtuuru, atkal slimniicaa, tiku araa domaaju aiziet izdariit sev galu, jo neko labu sev naakotnee neredzeeju!
bet tad izleemu ka nenemshu nekaadus antidepresantus un notinos 2006 peec ilgiem laikiem atpakal uz Latviju, dziivoju pie muteres un straadaaju, galiigi negaaja nekas no rokas!
draudzene izraka man visiiti Juglaa veseliibas apruupes centraa ar Daci Amolinu, saku runaat saaku staastiit, vinja man uzprasiija tu sinteetiku snauc? es nee nekad neesmu proveejis! vinja ok, man ir aizdomas ka tu neesi depresivs bet gan bipolars
nosuutija man pie psihologa 2 dienu psihologisko testu, pirmaa dienaa atbildes atras jaa vai nee vairaak kaa 600jautaajumiem, un otrajaa dienaa radiija bildes, lika man klucishus likt un veel nezin ko beernishkiigu uz pirmaa acu uzmetiena
kad dakterei atnaaca sleedziens no (Amerikaanju izstraadatajiem) testiem, jaa bipolars kas bipolars, izrakstiija depakine anti-epileptisko tableti
un teica ka franchu dakteriishi galiigi slimi barot bipolaru ar smagiem anti-depresantiem jo var sabojaat smadzenes, un kaa vareeja neredzeet ka esu bipolars jo izdariibas tipiskas, tanii dienaa uz autobaanja burnout (paardegu) par daudz slodzes
saaku 2007 g lietot uzreiz to depakin, tad nelietoju un viss aizgaaja vecajaas sliedes
apnika un aizbraucu atpakal uz Franciju
tur tad tikai reali saaku iet 2010g pie dakteriem un kautko dariit lietas labaa
tagad eedu depakote tas pats kas depakine un seresta lai mazinaatu uztraukuma briizhus
autovadiitaaja aplieciiba man bija jau sen franchu, 2011 g nonjeema muuzha ilgumu, un ir tikai deriiga 5 g un ik peec 5g jaaiet medeciiniskaa komisija, ko var iziet ja aarsteejas
shovasar 2013 g man MDPH beidzot uzaicinaaja uz komisiju, analizeeja manu slimiibu nodziivotosgadus Francijaa kopsh 2007 gada un iedeva invaliditaati, bet ar aizliegumu straadat normaalu darbu, bet ja gribas straadaat ko arii dariishu, jaaiet pie sociaalaas asistantes un vinja man atradiis piemeerotu manai slimiibai nestresojoshu darbu, 3 reizes nedeljaa par 4 st dienaa un stundas menesii nedriikkst paarsniegt 48!
protams ziive bija labaaka pirms burnout but tagad aarseejos un viss buus labi, dziive mainaas un to taa arii pinemu!
un to ko Latvijas googlee atradu par bipolar ir sviests, slimiibu var izaarsteet 2 3 meeneshu laikaa var arii smagos gadiijumos ievilkties uz paaris gadiem, ha TAA IR UZ MUUZHU!
veel nau tabletas vai shprices kas to izaarsteetu!
visu gaishu Latvijas bipolariem un veiksmi ciinjaa!
Normunds 36 g vecs ex-latvietis!
Šī kaite man nav sveša, bet jau līdz apnikumam pierasta.
Tāpēc pastāstīšu, kā sev palīdzu es.
Šīs metodes palīdz arī veģetatīvās distonijas, depresijas, panikas lēkmju un visādu citu sūdu gadījumā.

Pirmām kārtām pieņem to, ka Tu tāda esi un, iespējams, tā būs vienmēr.Tu iesi pa dzīvi kā cilvēks, kam, lai dzīvotu pilnvērtīgi, būs jācenšas un jācīnās divreiz, trīsreiz vairāk nekā stabilam cilvēkam. Līdz ar to arī dzīve Tev būs divreiz, trīsreiz piesātinātāka. Bet var arī gadīties, ka atkopsies un viss liksies kā tāls murgs no svešas pagātnes.

1. Ļoti smagi ir neapgrūtināt tuviniekus, bet no visas sirds jācenšas pašam cīnīties ar šo problēmu. Neliec cerības uz to, ka citi palīdzēs. Vilsies. Neviens tuvinieks nebūs tik pacietīgs un neielīdīs Tavā galvā, lai vienmēr būtu blakus, un arī pati jutīsies kā apgrūtinājums, kā nevērtīgs mēsls un bēdu čupiņa un gribēsies nomirt. Nav nekāds jaunums, ka šādus cilvēkus nevienam nevajag.
Centies atpazīt simptomus, pieņemt to, ka Tu esi tieši tāda, kāda esi. Svarīgi nepadoties un censties racionāli skatīties uz visu, iemācīties neļaut traucējumiem valdīt pār savu dzīvi. Man sanāca ļoti sačakarēt lieliskas attiecības, jo mīļotais cilvēks vienkārši nebija spējīgs izprast situāciju. Vienu brīdi viss bija labi, tad atkal ļoti slikti. Nesapratne un atbalsta trūkums no mīļotā cilvēka mani iedzina vēl lielākās sāpēs, panikas lēkmēs un bezpalīdzībā. Savā apmātībā man bija grūti pamanīt, ka prasu pārāk daudz atbalsta un lēkmju brīžos pārmetu to, ka viņam viss vienalga, jo viņam ir tik labi un viegli... un tad arī šis cilvēks aizgāja pie kāda, ar kuru būt kopā viegli.
Tāpēc jāpieņem tas, ka palīdzēt sev vari tikai Tu pati. Un Tu esi gana stipra, ja jau dzīve Tevi apveltījusi ar šo "dāvanu".

2. Jācīnās ar bailēm un tieksmi sevi pažēlot. Jāizvairās no domām par nākotni: "Kā tur būs? Kā es dzīvošu? Esmu nolemta... nekad nebūs labi." Dzīvo šodienai.

3. Zāles ir labs atspēriena punkts. Bet piesiet sevi zālēm nav labākā izvēle. Es lietoju zāles, kad nomocījos ar bezmiegu un trauksmi, un novājēju līdz kritiskam līmenim. Zāles stabilizēja noskaņojumu un palīdzēja nostāties uz kājām.

4. Fiziskās aktivitātes, veselīgs uzturs, labs miegs, sabiedriskās aktivitātes. Tas viss ļoti svarīgi.

5. Koncentrējies vairāk uz ārējo, nevis savu iekšējo pasauli. Lielajos pacilātības un enerģijas brīžos rīkojies un dari, lai vēlāk varētu just gandarījumu. Tad arī depresīvajos brīžos būs vieglāk. Depresīvajos brīžos nezaudē dūšu. Īsumā, jāiemācās sevi kontrolēt. Grūti, bet ir tā vērts.

6. Raksti dienasgrāmatu. Jo sevišķi labo, kas notiek Tavā dzīvē un uzmundrinošus vārdus, citātus. Pārlasi to, kad dūša noplok.

7. Klausies labu mūziku, skaties labas filmas, lasi grāmatas. Ļoti iesaku palasīt Andreja Kurpatova (psihoterapeita) grāmatas. Dari to, kas Tev sagādā prieku.

8. Dari labu otram. Šī slimība padara Tevi par ļoti empātisku būtni. Jutīsi dzīvē gandarījumu/piepildījumu un mazāk jutīsies kā zobratiņš, kas izkritis no lielā dzīves mehānisma.
bmw
Re: Maniakālā depresija
19.10.2013 14:48
Mani pārsteidz,ka bipolāros traucējumus nosaka ar psihologisko testu palīdzību....
Autorei-šī topika-svārstījās cukura līmenis līdz galējām robežām,tas notiek tā-gribas saldu,cukurs asinīs ir zems....turamies,turamies,kamēr noraujamies...un apēdam kaudzi ar konfektēm,uz brīdi baigi labi,baigi labs garīgais,super,tad-augsts cukura līmenis izsauc insulīna vilni-tas tiek izsviests pārāk daudz un rezultātā-cukura līmenis tiek nogāzts lejā....tad tas turpina pazemināties naktī,sasiedzot minimumu uz rīta pusi,atkal baigā depresija,spēka nav,kārties gribas...un gribas saldu...
šo parādību veicina mangāna un hroma deficīts,arī-vienkāršo ogļhidrātu lietošana...
Autore stŗādā par skolotāju tagad un ir laimīga sieviete....un vairs neslimo ar bipolārajiem traucējumiem:)Drosi vien,ka visiem nav vienādi cēloņi un tomēr.....der palasīt pesimistisko sākumu topikam....Manuprāt vēl kādam varētu būt līdzīgi.
Re: Maniakālā depresija
05.01.2014 13:08
Klausies, Nu NAV pilnīgi nekādas nozīmes tam, kā to sauc. Nozīme ir tam, ka tu jūties slikti un tev vajadzīga palīdzība! Ja asinszāles štrunti, akupunktūra u.c. metodes nepalīdz sāc taču dzert psihiatra izrakstītas zāles. Depresija nav ne slinkums ne iekšējā kodola trūkums. Tā ir nopietna slimība, kuras laikā izmainās ne tikai hormonu līmenis organismā un smadzenēs, bet pat smadzenes sāk funkcionēt pilnīgi savādāk!


Marš pie ārsta!
Ej nu, runcen. Ortomolekulārā terapija šizofrēnijas un vēža gadījumā ir izdzīvojusi 60 gadu ilgu farmācijas "artilērijas apšaudi" un arvien datu liecina, ka tai ir taisnība. Antioksidantu statuss nervu kaitēm ir svarīgs un galīgi nav skaidrs, kā tas iet kopā ar "smadzeņu īssavienojuma" teoriju.
Brīvā brīdī vari "ieurbties" Hoffera tēva grāmatā "Niacin: The Real Story"

Abram Hoffer, M.D., Ph.D., has published over 600 reports and articles as well as thirty books. His early work led to the use of niacin for schizophrenia and as an anticholesterol treatment. He died in 2009 at the age of ninety-one.

Andrew W. Saul, Ph.D., is the author of Doctor Yourself and Fire Your Doctor! With Dr. Hoffer, he co-wrote Orthomolecular Medicine for Everyone and The Vitamin Cure for Alcoholism. He has published over 170 reviews and editorials. His non-commercial, natural healing website is DoctorYourself.com.
Re: Maniakālā depresija
19.07.2015 20:57
This is totally bullshit, thers no point to talk about this!
marucis
Re: Maniakālā depresija
31.08.2015 02:04
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 20?
Ziņa: