Maniakālā depresija

Aizsāka Nesaprastaa 

Nu, protams, ka gudri var runāt tikai tie, kas paši ir laimīgi, apmierināti.
Paēdis neēdušu nesapratīs. Priecājos par Tevi, tāpēc nebojā vismaz manu cerību, ka arī ar mani varbūt reiz viss var būt kārtībā.

Un šaubos, vai manā situācijā tiešām Tev būtu tāds ''spēks ar sevi strādāt''.
Žēl, ka neredzi cauri man ;)
Re: Maniakālā depresija
07.03.2012 23:19
tā vispirms tāda garāka saruna sanāk,sarakstoties,kur tu par sevi visu pastāsti,atbildi uz jautājumiem,tad arī es iesaku ko lietot,bet rezultāts jau nav no vienas paciņas,nu,saproti,vienam trūkst cinks,citam dzelzs,citam b vitamīni,citam e vitamīns,citam-viss trūkst.rezultātā galēji smaga depresija un liela kaudze citu problēmu.
Re: Maniakālā depresija
07.03.2012 23:19
Jā par to grāmatu, es sāku lasīt grāmatas, tās mani izglīto, jo es kā neizglītots, daudz ko no viņām arī tomēr iemācos. Es to grāmatu varu nopirkt Grāmatnīcās??
zive
Re: Maniakālā depresija
07.03.2012 23:20
enfuego - lai Tev nebūtu jāpērk, varu Tev to grāmatu aizdot.
Re: Maniakālā depresija
07.03.2012 23:20
ivars61 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tā vispirms tāda garāka saruna
> sanāk,sarakstoties,kur tu par sevi visu
> pastāsti,atbildi uz jautājumiem,tad arī es
> iesaku ko lietot,bet rezultāts jau nav no vienas
> paciņas,nu,saproti,vienam trūkst cinks,citam
> dzelzs,citam b vitamīni,citam e
> vitamīns,citam-viss trūkst.rezultātā galēji
> smaga depresija un liela kaudze citu problēmu.


Zini ko es iemācījos no psihoterapeita? Interpretēt.

"Citam pietrūkst heroīna deva"
Re: Maniakālā depresija
07.03.2012 23:21
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego - lai Tev nebūtu jāpērk, varu Tev to
> grāmatu aizdot.

Labi kādā veidā, pa pastu?? Manā bibliotēkā nebija tās grāmatas.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2012 23:21 by enfuego.
zive
Re: Maniakālā depresija
07.03.2012 23:28
enfuego - sūtot pa pastu, arī ir jāmaksā...
Labāk būtu kaut kur Rīgā saskrieties.
Re: Maniakālā depresija
07.03.2012 23:32
nesaprastā,zini esmu gan un nezinu nevienu,kurš būtul ietojis tik ilgi antidepresantus un visu pārējo,devas citiem gan ir lielākas,tas nu tiesa,bet es nesen sarēķināju-mūžā esmu izdzēris smagās mašīnas kravu ar zālēm,



Edited 2 time(s). Last edit at 07.03.2012 23:33 by ivars61.
zive
Re: Maniakālā depresija
07.03.2012 23:45
Nesaprastaa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu, protams, ka gudri var runāt tikai tie, kas
> paši ir laimīgi, apmierināti.
> Paēdis neēdušu nesapratīs. Priecājos par
> Tevi, tāpēc nebojā vismaz manu cerību, ka arī
> ar mani varbūt reiz viss var būt kārtībā.
>
> Un šaubos, vai manā situācijā tiešām Tev
> būtu tāds ''spēks ar sevi strādāt''.
> Žēl, ka neredzi cauri man ;)

Nav jēgas salīdzināt sevi ar citiem un domāt, kam ir/bija grūtāk...
Katram mums savs krusts un katram savas problēmas šķiet vis-vis-vis sarežģītākās. Tāds domu gājiens ir nepareizs jau pašā pamatā...

Ja nopietni gribēsi stradāt ar savām problēmām - varu rekomendēt (no pieredzes) tiešām spēcīgu profesionāli psihoterapijā.
Ko es vēl ieteiktu:
1. lasīt attiecīgo literatūru,
2. katru dienu rakstīt dienasgrāmatu,
3. meditācijas,
4. nodarboties ar kādām sportiskām aktivitātēm (kas nu kurai/am tuvāks)...
Protams, visu ar mēru, bet neatlaidīgi... Un tad jau tie rezultāti būs...
Ivar, esmu Tavā rīcībā.
Zive, vai vari ieteikt tādu patiešām spēcīgu profesionāli psihoterapijā? (ja reiz ir pieredze)
Protams, katram savas problēmas vislielākās. Bet, iedomājoties, ka man nebūtu šī sloga, viss pārējais šķiet sīkums.
arī atkarīga
Re: Maniakālā depresija
08.03.2012 21:46
esmu dzirdējusi, ka dr. Taranda protot sailkt zāles, neesot jādzer nekas daudz, varot sazvanīties, lai kontrolētu zāļu lietošanu.
ikdiena
Re: Maniakālā depresija
08.03.2012 22:16
Piesakies uz vizīti pie E.Tērauda, viņš pieņem VC4, ļoti labs psihiatrs. Aizej un izrunājies, ar varu zāles neliks dzert. Visus uzdotos jautājumus izskaidros.
Re: Maniakālā depresija
10.03.2012 13:37
Sveika! Lieliski Tevi saprotu-man šīs problēmas jau n-to gadu garumā. Tikko neirologi pameta info, lai nosaku anti varicella Ig G asinīs. Bērnībā pārslimoju vējbakas un NMS laboratorijā par ls 5,- to var noteikt. Norma 0-120, bet man ir 539. Neirologi domā, ka tas ir cēlonis. Tagad jāsāk "bliezt"pa to Herpes vīrusu, bet vēl no Krtievijas neesmu dabūjusi ne Ciklofeeonu , ne Živicu, kas ir ciedru sveķi eļļā. Mēģināšu šo variantu. Varbūt tomēr!!! Veiksmi Tev!
Re: Maniakālā depresija
15.03.2012 20:01
sveicinata nesaprastaa un udensputns es ari jus lieliski saprotu jo pats ar to cinos gadus 7 es ari daudz ko esmu meginajis bet bez rezultatiem varbut uzturet kontaktu varbut kadam no mums izdodas tikt gala
Re: Maniakālā depresija
15.03.2012 20:39
jums abiem-diagnoze ir uzstādīta-bipolārie traucējumi,jeb jums abiem depresija?protams,katram atsevišķi un uzrakstiet,kas tieši ir izmēgināts,tāpat=-par ko visvairāk sūdzības



Edited 1 time(s). Last edit at 15.03.2012 20:40 by ivars61.
Re: Maniakālā depresija
15.03.2012 21:52
Nesaprastaa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jūs paši kādreiz esat lietojuši
> antidepresantus vai zāles, ko šādos gadījumos
> izraksta?
> Tā ir skaudra izvēle starp mocībām un zāļu
> lietošanu.
> Laiku esmu to darījusi un kļuva tikai sliktāk.
> Vnk bail kaut ko uzsākt, lai piedzīvotu vēlreiz
> to zāļu murgu...


Vispārībā "zāles" būtu, kaut kas, kas ārstē. Grūti nosaukt psihotropiķus par zālēm, jo tās vispār neko neārstē. Tā ir vienkārši legālā ķīmija, parasti bez jel kāda efekta, izņemot kādas blakusparādības. Nelegālajai iedots precīzs nosaukumums, no kura visi tik ļoti baidās- NARKOTIKAS. Un viss tur sabāzts vienā maisā. Protams ir tur sliktas un kaitīgas vielas, bet viena daļa ir arī veselīgas, labas vielas un pat tādas, kas var izārstēt psiholoģiskās problēmas vai traumas dažu seansu laikā. Bet kuram gan tas ir izdevīgi? Bizness ta nekruķīsies, bet par indivīdu šai sistēmai vispār nospļauties. Tā ir tikai statistika. Kādi apjomi babku pazudīs, ja cilvēki nokāps no pilnīgi fufeļainās un neefektīvās farmācijas jūga, kurā visa pasaule pašlaik tik veiksmīgi iejūgta. Astronomiskas summas.

Viss šis mūsu sabiedrības neracionālisms un tumsonība ir apkaunojums mums kā "radības kronim".
mad uzjautrinās
Re: Maniakālā depresija
16.03.2012 22:59
...tā viš i, kā fool pauž...

....vienam palīdz opītis, cits uzsit kāsi, vēl kādam piemērotāka ir skābe, cits starā no kaktusiem...cilvēki jau sen zin dabīgos un daudz mazkaitīgākos antidepresantus...vienu no tiem andelē dekalitriem bodēs - alkohols...

...kā visspilgtākais piemērs kustoņa stulbumam te ir enfuego...no vienas atkarības par varas makti plēšas uz otru - legālo...

...starp citu - morfis savulaik oficiāli maksāja 15 kapeikas par 5 stikliem...ja atceros pareizi, tad kalceksa produkts jau 3 vai 6 ar saņiem par 10 stikliem...normālā variantā pietiek 10 dienām...ja grib uzturošu štīmi...un nedur vēnā...cik sanāk dienā???...ja pērk oficiāli:)

...mazs uzdevums interesentiem...ja 1 ml šīs oficiālās substances satur 1 % aktīvās vielas, cik daudz ampulu var iegūt no 100 gr tīras vielas???...sanāk interesants cipars...

...nezi, cik naudiņas izmet patlaban nabadziņš enfuego, lai ar terapistu gādīgajām rokām sadirstu savu, jau tā grūto galviņu...
Re: Maniakālā depresija
17.03.2012 08:37
par naudām nezinu,bet galvu,ne galviņu, tomār sadirš tie kas lieto nelegālās.tas jautājums pat nav diskutējams-gribi-lieto,tā ir katra paša izvēle.varbūt izklausās krutāk,bet efekts jau nu ....atvaino.....
mad smīkņādams
Re: Maniakālā depresija
17.03.2012 14:05
...ivar61, pats sēdi uz AD vai esi no tiem, kuri uzsēdina uz labticīgos???...pēc paustā, tieši Tu uzsēdini kustoņus uz legālajām...un noliedz nelegālās...kgan Tevis smeltā informācija par nelegalajām ir tikai no mācību grāmatām..

...sameklē informāciju par Līriju...gan pozitīvo, gan negatīvo...patiesība būs pa vidu...ja pietiks prāta bezaispriedumu secinājumiem, tad pozitīva būs vairāk...
Re: Maniakālā depresija
17.03.2012 14:40
paldies,mad,es neesmu ne vienns ne otrs,AD vairs nelietoju jau sen,ja Tev interesē mana prāta spējas,tad-nu,nesūdzos,par bezaizspriedumu secinājumiem-nevaru solīt,saproti,es pieturos pie saviem uzskatiem,tāpat kā Tu pie saviem un man arī nav atskaites punkta lai noteiktu-ir vai nav aizspriedumi pret kaut ko,tā ka tas principā ir neiespējami,redzi,es iesaku vitamīnus un daudz ko citu,bet tas tiek uzņemts ar lieliem aizspriedumiem,tā ka ne es viens tāds:)bez tam,ja arī es lasītu par to Tevis pieminēto līriju-nu kā es varu zināt,kur tā patiesība ir un vai infa ticama?



Edited 1 time(s). Last edit at 17.03.2012 14:41 by ivars61.
mad smīkņādams
Re: Maniakālā depresija
17.03.2012 15:34
...nja...neviens neapšauba Tavas prāta spējas...aizspriedumi ir daudz spēcīgāki par veselo sapratu...bet tas tā...ja gribi zināt manas domas, tad tās daudz kur saskan ar Tavējām...cik esmu izlobījis...tā ka neņem ļaunā manu izteiksmes veidu...

...jābrūķē kaut kas ir tad, ja tas ir nepieciešams...es varu salīdzināt abu galu iedarbību uz rumpi...un pie šiem līdzekļiem ir jāķeras tad, kad vairs nepalīdz absolūti NEKAS...bet civilizētais kustonis ir gana stulbs un slinks, lai piestrādātu pats pie sevis...vieglāk ir šļaukāties pie terapistiem un rīt visus sūdus no vietas, meklējot atvieglinājumu, nevis iet to ceļu, kuru šajā vietā proponē Tu un aberz...nja...daļēji arī es...

...starp citu, nelegālā sintētika tiešām sadirš galvu lupatās...par labdabīgajām var uzskatīt tikai dabīgās vielas - vitamīni vai, par provi - magone...:)
Re: Maniakālā depresija
17.03.2012 16:06
nu,starp vitamīniem un magoni arī varētu būt kada atšķirība,precīzu robežu gan neviens nenovilks,kas no augiemir labs un veselīgs un kas kaitīgs,daudz kas atkarīgs no situācijas,daudzuma,ja kas,tad pat gaiss pārāk lielā daudzumā ieelpots dod sliktu sajūtu.
es ļaunā neņemu,man te ne mazums pārmet ko nu var izdomāt-gan Runcene,gan mazdakteris1,nu ko lai saka-ļaunā ņemt ir vienkārši kaitīgi, ja es to darītu,tad vislabāk būtu te nemaqz nerakstīt.viss kārtībā!
vitamīni tiešām ir labi,tāpat kā daudz kas cits no dabas veltēm,tikai jāmāk lietot pareizi,nu,piemēram Runcene domā ka visi citi gudri,bet es te muļķības rakstot-nu nav mans pienākums pārliecinātkādu,kas nevēlasto.man atkal liekas diametrāli pretēji,bet tapēc jau ir forums....
Re: Maniakālā depresija
17.03.2012 22:06
ak, dies', runcene man to, runcene man šito, un mazdakteris vispār... pfff :@

nez kā te vēl daži dzīvi ir.

vēl tikai Briselē laikam neesi bijis.

bet es domāju, ka Tev vienkārši vajadzētu nodot kādu cilvēku ar "maniakālo depresiju", un tad varētu apskatīties rezultātus. nu tomēr, lai cilvēki var pārliecināties... bet nu tas jau nenotiks, jo forumi jau izturēs, bet dzīve gan diez vai.

Tu pats neskaities, jo Tavi tarakāni tagad ir aizņemti ar vitamīniem...
Vijolīte:)
Re: Maniakālā depresija
17.03.2012 22:19
Ja runājam par vitamīniem...ne par tēmu,bet tomēr-saslimu ar Laima slim.,lietoju AB, IgM nokritās, pēc laika jūtu-nav labi atkal analīžu rādītāji augšā...un tā regulāri. Man druška atveda no Austrijas dabīgos (dārgi gan maitas) vitamīnus, tad nu triecu iekšā pa 6-12 kapsulām dienā dažādus...pēc 1,5 mēneša (nelietojot AB) nodevu analīzes-IgM pat zemāks kā lietojot AB, nagi aug kā sēnes (labi ka ragu nav:)) Tagad lietoju tos pašus vit., bet speciālu kompleksu miegam un depresijai/bezspēkam...labi...:)
Re: Maniakālā depresija
17.03.2012 22:20
Runcene,kaut ko konkrētu gribēji pateikt ari?:))



Edited 1 time(s). Last edit at 17.03.2012 22:21 by ivars61.
Re: Maniakālā depresija
17.03.2012 22:27
nu,re,ne viens vien ir pārliecinājies par vitamīnu efektivitāti pat ļoti grūti ārstējamu slimību ārstēšanā:))prieks dzirdēt! cik ilgi jau lieto?
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 04:06
Kurš ta noliedz, ka vitamīni laba štelle? Organisma pilnvērtīgai funkcionēšanai ir vajadzīgas daudzas un dažādas vielas. Bet diemžēl ir dažādi gļuki smadzenēs, ko ar vitaminčikiem vien neizlabosi. Bet katram jau sava reliģija. :)
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 07:18
Tu pareizi saki, visu nevar izlabot,bet arī tad ja nevar izlabot,var uzlabot,nu būtu dīvaini,ja visi domātu vienādi,bet vispār-šizofreniju piemēram ārstē,alcheimera slimību ārstē....
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 10:18
mini keisus par to Alcheimera slimību un šizorfēniju.

kurā žurnālā, kurš Vol., kurš Nr.

lai nav viss tā tāda tukša muldēšana.

medicīnas žurnālos ir aprakstīti ļoti daudzi gadījumi, kas neietilpst tradicionālajā praksē, ir zināmā mērā brīnumaini, un tā, ir ārstu versijas.

tāpat tas ir lasāms medicīnas grāmatās.

tieši ar vitamīniem tātad.

tas būtu korekti.
Re: Maniakālā depresija
18.03.2012 10:42
http://www.besthelp.ru/r41272/r41281/r41301/r41336

tūkstoši nav atsevišķi gadījumi un tā protams nav tradicionālā prakse,Mn jālieto kopā ar cinku un b vitamīniem,bet vispirms-varbūt tomēr ir vērts iedziļināties,pirms saukt to par tukšu muldēšanu.
vēlāk iedošu vēl,patreiz nav laika diemžēl,bet būs,žēl,ka te nevar ielikt failus-grāmatas.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.03.2012 10:49 by ivars61.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 17?
Ziņa: