Vai Veģetatīvā distonija?

Aizsāka Ak es 

Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 12:07
nu,to visu taču vajag....un tad ir samērā neslikti,pieliksi klāt vēl šo to-būs pavisam labi.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 12:13
ati
ko tagad lieto un kā veselība?es kādreiz lietoju apmēram tikpat..
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 13:09
IVARS61, aizmirsu piebilst to, ka par miegu nesūdzos, guļi labi, tikai naktīs tās svīšanas uznāk.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 13:18
Ar tām svīšanām, man arī tā bija pirms sāku slimot ar VD, tieši tā pārdzīvošana par sīkumiem, sabojā mūsu nervu sistēmu, bet jāturās. par svīšanu, es sākumā domāju, ka vaina ira segā nomainīju segu, tāpat svīdu, liku 3 litru ūdens burku blakus gultai, tāpat svīdu, tad domāju, kautkāda infekcija ira izrādās ka nav, secinājums nervi!



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2012 13:19 by enfuego.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 13:28
Jā, gluži kā man. Enfuego, ko darīji,kur vērsies, kā ārstējies?
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 13:29
Ak es Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā, tas laikam ir visgrūtākais-iestāstīt sev,
> ka viss ir kārtībā, jo liekas, kā gan varbūt
> kārtībā,ja konstanti jūtos slikti.
>
Tev nekas nav jāiestāsta. Tu jūties slikti jo netici ka viss ir kārtībā.

> Esmu sākusi apmeklēt psihologu, varbūt
> palīdzēs man atrast to baiļu iemeslu,kāpeč
> mani viss tā biedē.

Nu īstenībā es nesaprotu kas tur slikts... tev sāp kautkas ka tu tā pardzīvo..
Varbūt tev ir vīrietis tāpec ka tu uztraucies un darbs aŗī.. Darba redz ka tu esi atbildīga ka pārdzīvo ka kautkas nesanāk
tādai gribas palīdzēt nomierināt utt
Ja uztraucies par vīrieti ka kautkas nenotiek tad tak viņš jūt ka tev ir svarīgi ka kautkas nenotiek, un viņš tev ir savarīgs
varbūt pat var ceret ka tiešam mīli viņu... un tavs uztraukums to tikai atadina...

nu slikti jūties, a kas tev sāp kautkas?
Tā aritmija un bailes ir strunts, saku nopērc

http://www.valentis.lt/uploads/shop/images/800x600_ratio/24_1cd7bd362452278ca5c82a1069a5d268.jpg
šito sirds pilienus tur ir vilkābele un baldrians un vēl bikinj leišū spirts, tas baro nervus un viss

bucas
atis
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 13:32
Tagad 4 mēnešus nelietoju neko! pat nekādus b12,mg, un citus vitamiinus! ko pirms tam regulaari riju gadiem! biju kaa apseests ar domu ka ir vitamiinu truukums organismaa, un ka vajadzeetu nostiprinaat nervus, utt!! man vspr psihiatrs taa nosmiineeja, kad pateicu ka lietoju b6, b12 vitamiinus, teica ka tas iisti neko nedodod, ka tas taads reklaamas triks un taa taalaak!! ka vajagot iistos AD piemekleet! nu nez..neticu! lai gan patiešām iisti nepaliidzeeja!

pirms tam viskko lietoju(iepriekš rakstiju)! bet jēga īsti nekāda - stress,nagu graušana, trauksme tāpat turējās kaa bez zālēm! tad nu tos 10 meenešus staigaaju pie aarsta un mekleejaam vajadziigaas zaales( pirmos triis meeneshus gaaju pie psihoterapeita un dzeeru cipralex ar truxalu, tad saaku iet arii pie psihiatra un dabuuju klaat veel viskko izmeeginaat),! beigaas apnika, jo biju nenormaali piekusis jau no shitaa visa!!

vieniigi ko ad skiet ka izaarsteeja ir to sajūtu ka it kaa kaads elektroshoku pie kakla pieliktu un izlaistu elektriibu caur kaklu un plecu!! taa man pirms ad bija aptuveni reizi meenesii!

Tagad jūtos tieši tāpat kā lietojot zāles! stress, trauksme, nagu graušana, nevaldaama domu pluusma galvaa, utt!
bet pabeidzu augsstkolu, kaadu laiku straadaaju(absoluuti nereaali), vesellibas probleemu deelj pametu darbu, tagad faktiski 10meen seezju maajaas un tikai stresoju :)!!
taču no otras puses - nav vairs gastriits, barības vada iekaisums, kzs mazinaajies, kunģis nesāp vairs! veel shis tas pazudis! taa ka ir bijis arii trakaaks staavoklis! taaka tas mierina :D

Mani jau atkal paleenaam saak tirtiid doma, ka tomeer kkas akal jaasaak lietot...
ivar,
Kā Tev ar veselību? Ko tagad lieto? Palīdz?
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 14:14
nu,man vienīgi bezmiegs vēl ir,esmu gājis uz adatu terapiju,palīdzēja ļoti labi,tikai arī-ļoti lēnām,bet pēc kāda pus gada bezmiegs atgriezās.tagad lietoju fenazepamu u finlepsin, 200,pus tableti,visu lēām samazinu un jūtos loti labi,vienīgi tas pats karstums dažreiz.vēl ļooooti daudz vitamīni un daži mikroelementi.nu,bet es strādāju,fiziskais ļoti labs,metu nost svaru,tas bij vienu laiku pa 20 kg lielāks ,nu tā,ja esi ievērojis,tad vitamīnus iesaku visiem pēc kārtas,atšķiras tikai nianses,bet tās ir ļoti svarīgas.vispār-mans uzskats un tas nav tikai mans,ka visu šito var dabūt nost ar vitamīniem,mikroelementiem un mērenu fizisku slodzi,jā,par spīti sliktai pašsajūtai,tas pie nosacījuma ka var gulēt,ja nē,tad aizmigšana jānodrošina piepalīdzot ar kko.
nu,ja jāsēž mājās,tad jau kko tomēr vajag lietot,bet tas kas Tev tur bij sagrūsts,nu,jā....baldriānu varētu,antistress tabletes,nervostrong,es jau vispār autorei uzrakstīju ko vajadzētu,mannuprāt lietot,varu arī uzrakstīt,kas derētu Tev,kaut kas jau var atšķirties arī....ja zin precīzāk par ko sūdzies
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 14:35
Vai pašai uz savu galvu pēc jūsu ieteikumiem sākt lietot kaut kādus vitamīnu un munerālvielas, vai šajā ziņā labāk ar ārstiem pakonsultēties?Katram jau tā specifika nedaudz atšķirās!
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 15:00
Vitāminus var arī lietot profilaktiski, bez ārsta ieteikuma, jo ja esi slimīgs, tad vienmēr nepieciešami vitamīni, ja ir nervi vāji, tad arī tas B grupas vitamīns ir vajadzīgs. Cits jautājums ir tas cik tev tā nervu bāze ir bojāta to mēs neviens nezinam, to vari just tikai pats cilvēks.

AK es! Ar, mani ir cits stāsts, bet slimības princips tas pats standarts. Esmu jau šeit "pusi dzīvi" izstāstījis. negribu atkārtot to visu, kā, ko, kāpēc. Ir jāiet pie ārstiem, ie speciālistiem, vislabākais ir psihoterapeits, viņš būs tavs ideāls, uz to brīdi, kad sāksi apmeklēt psihoterapijas kursus.

Un aberz, cilvēks jūtas slikti, tas nevienmēr ir normāli, cilvēkam takš arī ir jājūtās labi. Gluži loģiski, ja es pirms mēneša dzīvoju laimīgs un vesels, tad pēkšņi es jūtos slikti, tātad loģiski cilvēks sāk meklēt vainu, kāpēc viss ir apgriezies ar kājām gaisā, tas ir tikai sākumā vēlāk, jau cilvēks sarod un pierod, un beigās izārstējās, tas arī viss, jautājums cik ilgi jūs būsiet tanī karuselī iekšā.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 15:20
var tā un var otrādi,bet....kur Tu atradīsi ārstu,kas Tev piemeklēs vitamīnus un minerālvielas?lietot vajag un es neesmu pret ārstiem,bet nav jau ar ko pakonsultēties.nu,es neuzdodos par specu,varu arī precīzi pateikt,kura infa no kurienes ir ņemta,un palasīt un pārbaudīt ir pat ļoti ieteicami,patiesībā Tev nāksies to darīt bet tās būs arī looooti vērtīgas zināšanas.saproti,ir uztura speciālisti,bet viņi atkal nesaprot neko par tādu depresiju-kas ir depresija ar trauksmi un kas ir depresija bez trauksmes,nu,to Tavu karstuma sajūtu arī var saprast dažādi.nu piemēram Tev es neieteicu kalciju,jo trauksme nav tik liela,bet ir nelielas depresijas pazīmes,tapēc labāk cinku.kalcijs nomierinātu,bet radītu cinka deficītu.
principā Tev ir jāzina ko nedrīkst lietot uz labu laimi-tas ir dzelzs , jods,varš un zināmā mērā mangāns,tos labāk uzņemt ar sarkanām bietēm.un vēl-kuri vilamīni lielākās devās var būt kaitīgi un kuri nē.
ir vēl variants-paprasi mazdakteri1 lai pakomentē par vitamīnu lietošanu,vīņš gan iesaka ārstus,un es neesmu mēginājis tā rīkoties,bet varbūt ka tas nostrādās pozitīvi.ir vēl arī runcene,viņai tuvāka ir psihoterapija,bet arī viņa varētu pakomentēt.bet lietot Tev vajag noteikti,starp citu,nāk vasara un būs daudz dabīgo vitamīna avotu bez ķimikālijām,ar tiem Tu nevari sev pakaitēt.b vitamīni ir alus raugā,kas arī ir dabīgs,lieto to.un neraksti-jūs,tad man arī sāk likties ka jāraksta tāpat:))bet,ja kas- jautā visu kas uz sirds,citreiz atbilde būs ātri,citreiz drusku vēlāk,nu bet tas jau nekas.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 15:26
zini kā-krieviski ir teiciens-uzticies,bet pārbaudi:)) un nebaidies!
atis
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 15:36
hmm! jaa - adatu terapiju it kaa ar domaaju izmeeginaat! izmeeginaaju elektropunktuuru - taa nepaliidzeeja!
bezmiegs it kā dažreiz, bet peedeejaa laikaa gulju ok! bet kad bija darbs tad gan nevareeja guleet!!
izskatās jau, ka fenazepams tieši man arii dereetu, ļasot indikācijas! bet tik vinu, cik sapratu, ilgaak par 2 ned nedriikst lietot!! Lai gan īstenībā, lietoju lorafen 2 ned (arī benzodiazepīna atvasinājumu), bet nepaliidzeeja iisti!

Finlepsin gan šķiet ka nav vajadzīgs!
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 16:02
Vēl jautājums, vai VD simptomus un sajūtas pasliktina tas, ja ir sanācis nedaudz iedzert ko alkoholisku?
Biju te pašsajūtas labā atteikusies uz kādu laiku no alko pilnībā, pat no vīna glāzes kādu reizi nedēļā un likās, ka jūtos labāk. Tagad pēdējā laikā sanācis, ka ir bijušas jubilejas, un arī šis tas ir iedzerts un pēc tam saasinājušies nepatīkamie simptomi!
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 16:19
Ak es! Tieši tā nedrīkst lietot alko, jo būs ļoti slikti, tici man es zinu, man bija problēmas ar alkoholu, un uz tā saucamām pohām, bija viss sāasinātāk. Nelito ja nezini kās būs nākoša dienā, par cik es jauzini mani tas tik trak ivairs nesatrauc.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 16:28
Ati!
ja Tu vari gulēt,tad trankviļus nevajadzētu,ja trauksme ir liela,tad finlepsin ir loti labs,jo no tā vieglāk tiek nost,ja maza-tad adaptol,atkarību neizraisa,vēl labāk-baldriāns un citi augu līdzekļi
Ak es!

Tu pareizi esi sapratusi,alko Tev nāk pa sliktu,kafija arī.un neizgulēšanās.mēgini dzert cik var maz,nu,varbūt nevajag atrauties no draugiem,kādu glāzi vīna nedēļas nogalē vēl nav tik traki,bet nu es arī ilgu laiku nedzēru nemaz.tagad drusku.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 16:50
Vai ir vēl kas, no kā vajadzētu atteikties,ja neskaita kafiju(starpcitu attiecībā uz kafiju, agraak biju baigā kafijas dzērāja, bet pēdējā laikā kafiju vairs galīgi neprasās),alkoholu ļoti minimāli.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 17:15
nu,melno tēju arī nevajadzētu daudz,lai gan salīdzinot ar kafiju tā ir labāka,sāli mazāk un tici vai netici,bet nevajag daudz lietot arī augu eļļas,lai būtu balansā omega3 un omega6.transtaukus-nē.apmēram tā.
man liekas kaTev arī vajag samērā daudz e vitamīnu,es jau rakstīju,to gan varētu vēl labāk saprast.....kā ar ādu,nesūdzies?nav sausa vai citas problēmas?mati?
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 17:18
tas ir-biju domājis,ka vajag zivju eļļu vai omega3 kapsulas....nevis pārsvarā augu eļļas.dzīvnieku tauki varbūt netraucētu īpaši tik slaidai meitenei...
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 17:21
Ādai un matiem problēmu nav, arī nagi ir sipri.
Es brīnos, ka man par to svaru daudzi piemin. Tagad jau gan vairs neuzskatu, ka man būtu stipri par maz svars, pirms gadiem 7, kad svēru 50 kg pie sava 1,80 auguma, tad bija pazemināts svars(bet, nu jā, tā arī bija psiholoģiska problēma, kāpēc tā)...
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 17:49
Tas jau labi,vispār,ja esi no Rīgas,tad alfā ir tāds veikals veselības pasaule,jeb mamma vitamīnus var atsūtīt?Tev derētu tāds labs vitamīnu-mierālvielu komplekss.bet devas tādas drusku palielinātas,kā sportistiem.redzi,par svaru ir tā,ka ne tik daudz tauku trūkums varētu traucēt bet muskuļu vājums.tā tāda lieta kas nav saistīta ar trennēšanos.bet nesatraucies,Tev problēmas mazas,mati un āda ir labs indikators..
vēl Tu varētu izdarīt tā,ka apskatīties vitamīnu kompleksu vīriešiem.starpība tāda,ka tajā būs mazāk dzelzs,vairāk cinka.bet Tev tas derētu,ja anēmijas nav,ne visu laiku tā,bet kādus pāris mēnešus.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 18:10
Esmu, esmu no Rīgas.
Hmmm, par muskuļu trūkumu arī nevarētu sūdzēties, diezgan aktīvi visu laiku esmu sportojusi, tiesa, tagad nedaudz mazāk sanāk, jo kad uznāk sliktās pašsajūtas periodi, tad diezgan grūti darīt kaut ko fizisku..:(
Varbūt, ka man pat tieši tas dzelzs būtu vajadzīgs, cik zinu, tas priekš sieviešu veselības, jo cikls man arī tāds diezgan neregulārs un nenormāli smags pirmsmenstruālais sindroms..
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 20:21
nu,tad jau Tu vnk tāda sportiska esi,tāpec viegla:) par dzelzi-tur vēl drusku jāpadomā,kā Tev ar asiņošanu-stipri asiņo vai nē?uz nagiem neesi ievērojusi baltus plankumiņus?(tas uz cinku attiektos) par cikla regularitāti vairāk būtu atbildīgs E vitamīns,man jau vispār likās ka trūkst....pms varētu mazināt maksimāli atsakoties no sals,lietojot papildus magniju,b6,c vitamīnus,omega3 un gamma linolskābi.
vispār tas varētu nebūt vēl viss,man jau zini kā-ne jau viss ir galvā,daudz kas ir jāapskatās,jā,kā tad īsti ir-Tev slikta pašsajūta sakrīt ar ciklu,vai aptuveni sakrīt?un apdomā kas vēl traucē-jo vairāk info jo labāk,citādi var sanākt,ka Tev stress sākas kad tuvojas mr ,a Tu domā ka smagi slima esi.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 21:40
Asiņošana nav pārāk stipra. Bet, jā, tas, ka pasiktinās pašsajuta vairāk uz MR iespējams, bet man tā pašsajuuta sliktāka jau kādas 2 nedēļas pirms. Arī krūti sāk sāpēt apm 2 nedēļas pirms tam. Šadi rēķinot, ka +/- laba pašsajuuta ir tikai vienu nedēļu mēnesī tad jau!!!

Uz nagiem balti plankumiņi bija kaut kad pusaudžu gados, bet tagad nav tādu.
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 22:24
Ak es Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vēl jautājums, vai VD simptomus un sajūtas
> pasliktina tas, ja ir sanācis nedaudz iedzert ko
> alkoholisku?
> Biju te pašsajūtas labā atteikusies uz kādu
> laiku no alko pilnībā, pat no vīna glāzes
> kādu reizi nedēļā un likās, ka jūtos labāk.
> Tagad pēdējā laikā sanācis, ka ir bijušas
> jubilejas, un arī šis tas ir iedzerts un pēc
> tam saasinājušies nepatīkamie simptomi!

klausies, man ir tāda paranoija uz alkoholu... varbūt tur ir atslēga tavām problēmām
es pilnīgi esmu pārliecināts (nu ok iedomājies) ka veikalu alkohols nekvalitatīvs... ļoti

man ir ziņāma pieredze un novērojumi te rajonā dzerot ko kurš dzer un kā uzvedās
pats esmu ierāvis i viekal i neviekala i dārgu i lētu un man ir pieredze smagu trankvilizātoru
un visādu psihotropu zāļu baudīšanā...

mans viedoklis ir ka alkohols ir nekvalitatīvs pat veikalos.... (es negribu teikt ka točķu stils piebērt
kādas psihotropas vielas alkoholam ir nonācis līdz veikaliem bet nu tik ļoti negribu teikt ka pateicu :-)...)

pamēģini jubilejās dzer alko nu kautkā, neapvainojot citus, bet tādu kam uzticies...
bez tam brendiji konjaki un vīni aŗi ir taisīti ozola mucās vai tagad ozola ekstraktus varbūt tur pievieno
bet tie ir tiepaši ko teicu ozolu mizu tējā, steroīni vīršķo hormonu deva... varbūt dzert olu līķieri vai
kādu tur obļēpihavaj nastoika ... es piem sāku mēģināt nastoikas taisīt pats un dzeru nu es te savu uztaisīju utt
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 22:30
VD vispār ir dīvaina dianoze
pēc mans loģoikas par vd var saukt narkotiku vai pasihotropo vielu
tvaiku, jebkuram kuram iedod kādu ADtu vai trankvili var diagnosticēt kā VD

tikapt labi saindetu alkoholu
tāpati pārsīpētā kāpšana pār sēkociņu kā par baļki un
citi gluki...

smēķēšana paaustina asinspiedienu biezina asinis, sirds muskulis saraujas stiprāk
un lielāks spiediens... arī interesanti
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 22:38
man tā īsti nav skaidrs vai Tev trūkst dzelzs,nu bet cinks tomēr laikam netrūkst-ja būtu plankumiņi uz nagiem,tad trūktu.Tu esi bāla,izjūti nespēku?
par dzelzi vispār ir tā-ir svarigs,sievietēm bieži trūkst,tas varbūt ir plaši zināms,bet-cinks arī ir ļooooti svarīgs,sevišķi grūtniecēm,tas savukārt ir reti kam zināms,dzelzi nevajadzētu lietot,ja netrūkst,tas ir spēcīgs oksidants,cinku var lietot droši.
jā,jau biju pieminējis triptofānu,kas ir biezpienā,tas arī Tev palīdzēs pirms mr.E vitamīns,magnijs un b6 varētu noņemt sāpes krūtīs un vēderā.bet pārējie b vitamīni sadarbojas ar b6,lietojot kopā efekts būs labāks.C vitamīns samazinās asiņošanu.
nu ko Tev lai saka-būsi Tu izcili veselīga sieviete,priecājies,jo tas kas trūkst,tas rada vēl arī citas problēmas,savādak nevar būt.E vitamīns noderēs skaistumam,pastiprinās libido,nu būsi veselīga un skaista! vienu Tev tā ārste bij teikusi pareizi-mīli sevi,tas Tev jādara,mēgini domāt pozitīvi,ir taču zināms pamats,vai ne?un turpini rakstīt! kad kāzas?
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 22:47
http://www.omega3.lv/par_linseklu_ellu.html
http://www.vesels.lv/raksti-par-veselibu/fitoterapija/auzas.html
http://garsasbaudas.espati.lv/index/view/id/2055/Graudu-un-seklu-diedzesana/

Auzu graudos ir ļoti daudz B1 vitamīna (0,54 mg/100 g) un PP vitamīna (atbilstoši vairāk par 0,10 mg/100 g un vairāk par 1,0 mg/100 g), daudz lecitīna (0,4 — 0,5%), linoskābes (2,46%), cholīna. Auzu graudi ir vērtīgs fosfora (vairāk par 300 mg/100 g), magnija (vairāk par 100 mg/100 g) un dzelzs (vairāk par 3 mg/100 g) avots. Šo elementu daudzums auzu putraimos uzskatāms par ļoti lielu. Graudos ir daudz kalcija (51 — 100 mg/100 g), kālija (251 — 400 mg/100 g), vara, bet maz nātrija (20 — 49 mg/100 g).

Asniņos un diedzētajos graudos vitamīnu un citu mūsu organismam nepieciešamu vielu šobrīd noteikti ir vairāk nekā pasteidzināti izaugušā gurķī vai importa ābolā. Pirmajos zaļumos ir visi B grupas, A, C, D un E vitamīni, minerālvielas: kālijs, dzelzs, mangāns, fosfors, cinks, magnijs un kalcijs, arī aminoskābes, fermenti, hlorofils un šķiedrvielas. Lietojot uzturā fizioloģiski aktīvām vielām bagātus zaļumus, rodas sāta sajūta, jo organismam nešķiet, ka kaut kā pietrūktu
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
05.03.2012 09:26
Jā, ar to sevis iemīlēšanu ir kaut kāda prboblēma, kaut gan vispār nesaprotu, kāpēc tā. Pati apzinos savā ziņā, ka esmu skaista, agrāk biju modele, un skaistumkonkursu uzvarētāja. Topošais vīrs mani nēsā un rokām un apbrīno. Bet, jā, pēdējā laikā esmu it īpaši neapmierināta, jo patstāvīgi j'tos slikti!!!Nedrīkstu to atļauties, jo ir daudz darāmā gatavojoties kāzām, un vispār man šobrīd ar visām pozitīvajā, sajūtām nemaz nedrīkstētu būt laika domāt par pašsajūtu. Bet pieļauju, ka pasliktinājums tagad tieši r no tā, ka domāju, kāda gan es būšu līgava,kurai ir slikti un nemitīgas domas glvā....bailes no tā, ka nebūšu pilnvērtīga sieva ar šādu pašsajūta. Pēdējo nedēļu katru vakaru raudu, jo dusmas, ka nevaru saņemties, un iestāstīt sev, ka viss taču ir kārtībā, es nemiršu, būšu vesela+bonusā vēl ari gaidu mēnešreizes, kas papildus to visu padara emocionāli smagāku....
Kāzas ir augusta beigās.

Ivars61 man Tev jautājums, kāda Tev īsti saistība ar medicīnu?īsti nesaprotu, Tu pats arī ar šo kaiti slimo, vai kā?
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
05.03.2012 09:32
Tev ir tāda pati situācija, kā man bija pašā sākumā! Man ir tas pats, tikai mani uzstrauca tas, kāds es gan būšū 3 meitu tēvs un ģimenes galva, ja ar mani kautkas nav kārtībā. Likās, ka mani pasūtīs pāris mājas tālāk un palikšu viens un nonākšu psihenē, bet redz ti ktraki jau nemaz i nebija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 6?
Ziņa: