Vai Veģetatīvā distonija?

Aizsāka Ak es 

Re: Vai Veģetatīvā distonija?
09.03.2012 22:06
Lasu, lasu, veel:)
Mēģinu te tagad veerst savaa situaacijaa visu par labu:)
Ance123
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
11.03.2012 11:50
Man veselu gadu bija briesmīgas bailes no tā, ka man ir slikta kaite un mirstu nost, un kas tik nenāca virsū - karstumi, aukstumi, bailes, trauksme, nespēja iziet no mājas un visi pārējie VD simptomi. Vienu dienu saņēmos un aizgāju pārbaudīties uz šo slimību un kā saņēmu atbildi, ka esmu vesela, tā viss bija kā ar roku noņemts. VD tika rupji sakot pasūtīta. Tagad pēc pusgada man dzīvē notika tāds neliels trieciens - nodevība no draugu puses un maita VD ir atpakaļ. Tik šoreiz nav bailes no sliktām kaitēm, bet viss pārējais.
Kadreiz ari te regulari pavadiju laiku un mekleju risinajumu visam tam problemam, ko aprakstat. Par laimi atradu risinajumu, kas atskiriba no vitaminiem un visam parejam mulkibam tiesam palidzeja. Www.anxietycentre.com
skolnieks
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.04.2012 12:01
Ak es

Varbūt ir vēl kāds, kurš Tevi mīl...
No veģetodistonijas nemirst.Ar to jāmācās sadzīvot.Kad lēkmes uznāca mājās-nodarbojos ar ūdenskrāsam,ķellējos/krāsu terapija/.Ja lēkme sākās uz ielas-centos vai nu maximali atslābināties/kā aktieri mkrītot/ vai arī galvā veikt dažādas aritmetiskas darbības.Galvenais jau ir pārslēgt uzmanību no lēkmes uz ko citu un tad arī lēkme pāriet.Veiksmi.
Man jau 5 gadi. VD.. :( izmeginaju visu iespeejamo...vieniigais kas paliidz lsiciigi izdzertais clonazepam zaales...lietoju uz nakti 1/4 tableti un no riita 1/4...lielas ka jau radusies atkariiba...vsm leekmes nenaak virsuu...gulshos neirozxu kliinikaa...nevatu vairs taa dziivot.ceru ka tur man spees paliidzeet ;)
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
21.01.2014 17:42
Es gadu cinos, un man nak visadas fiziskas kaites virsu + psihalogiskas, derealizacijas, elpas trukumi, spilgtuma sajutas utt
Sveika!

Rakstu tev saistībā ar tavu ierakstu. Man ari ir lidziga sajuta sirds apvidu, sajuta, itka sirds apstajas uz bridi un tad ir karstuma vilnis, vai tev ir tapat? un vai tev palidzeja taa vilkabele ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 11?
Ziņa: