Vai Veģetatīvā distonija?

Aizsāka Ak es 

Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 13:33
Tad nu tā, beidzot arī es vēršos šajā forumā, jo vairs nav spēka cīnīties.
Lieta tāda, ka jau apmēram pusgadu mokos ar ne pārāk labu pašsajūtu. Karstuma viļņi naktīs, no rīta pamostoties arī dienas laikā. Vājuma sajūta, dīvainas sajūtas sirds apvidū, sajūtas, kā aritmijā.
Esmu izgājusi pārbaudes, vairogdziedzeris pārbaudīts, analīzes veiktas vairākas reizes, sirsniņa pārbaudīta, viss it kā kārtībā. Noskaņoju jau sevi, ka ar mani viss ir labi. Kādu laiku jutos labi, bet tagad atkal nāk virsū sliktā pašsajūta, sēžu pie interneta un meklēju iespējamās vainas. Nepamet bauiļu sajūta par dzīvību, veselību. Bailes, ka man ir kāda slikta kaite,
Tik grūti. Gribu tikt galā ar sevi, ik īpaši tagad, kad esmu bildināta, un gatavojos kāzām. Visas šīs problēmas man neļauj pilnvērtīgi baudīt laimi.
Kā tik parādās kādas sāpes, vai pašsajūtas izmaiņas, tā meklēju internetā, kāda atkal man ir vaina, kas man kaišs. Bezcerības sajūta.

Gribu justies labi,
Cik var staigāt pie ārstiem un meklēt iemeslus. Esmu jau pamatīgas summas atstājusi. Būts ir arī pie dziedniekiem.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 13:38
Welcom to the club Failu hostings
arī atkarīga
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 13:44
Man tā viss sākās, tikai pusgadu pēc meitiņas dzimšanas. Meitai tagad 20. Es atkal turpat...
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 14:00
Tas ir tikai karuselis, tas karuselis ir katram savs. Mans karuselis, ja es visu karuseli zinātu, kad un kurā laikā kas, kā būs, un kad kā jutīšos, tad es karuseli varētu salikt pa vietām, mans karuselis izskatās nu tā uz ātro apmērām šadi!!
Failu hostings



Edited 1 time(s). Last edit at 03.03.2012 14:06 by enfuego.
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 16:01
Ak es Rakstīja:
-------------------------------------------------------
sirsniņa pārbaudīta, viss it kā kārtībā.
> Noskaņoju jau sevi, ka ar mani viss ir labi.
> Kādu laiku jutos labi, bet tagad atkal nāk
> virsū sliktā pašsajūta, sēžu pie interneta
> un meklēju iespējamās vainas. Nepamet bauiļu

> izmaiņas, tā meklēju internetā, kāda atkal
> man ir vaina, kas man kaišs. Bezcerības
> sajūta.
>
> Gribu justies labi,


Nu un ko tu te dari? Kārtīgs pahaihaitrs tev pateiks ka eis vesela, bet nu ja pati uzprasījies nodos tev pa
riktīgo, zāles kur labāk var uzvāŗīties, kamēr būsi "viena no mums" es aŗi lietoju viņā teiks un pie sevis domās
man tāda dzīve ja, nu tad šetev "līgava", ja patrāpās skaudīga dzīves izčakarēta būtne tev...

tu nonāksi pilnīgā atkarībā no ārsta žālēm

tā nav veģetatīvā distonija, tās ir bailes no nezināmā, vēlme saglabāt iepriekšējo stāvokli kurā tu juties labi
esi bezsvara stāvoklī kā pirms mesties baseinā vai nē... mīlestība ir brīdis kad dzīva būtne ir visvieglāk ievainojama
bet tu pati meklē sev galu..

mūc no šejienes
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 16:14
Nu jau, nu jau!
Problēmas nesākās pēc bildinājuma..Tās jau bija sākušās labu laiku pirms tam.Cerēju, ka pārlaimīgās sajūtas novērsīs domas no visa šī, bet miera periods un laba pašsajuta turējās kādas divas nedēļas, bet nu, nāk virsū karstuma viļņi utt.
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 16:26
Ak es Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu jau, nu jau!
> Problēmas nesākās pēc bildinājuma..Tās jau
> bija sākušās labu laiku pirms tam.Cerēju, ka
> pārlaimīgās sajūtas novērsīs domas no visa
> šī, bet miera periods un laba pašsajuta
> turējās kādas divas nedēļas, bet nu, nāk
> virsū karstuma viļņi utt.


es saku mūc nošejienes prom
kāpēc neklausi
mūc

ar karstuma viļniem ej pie vecmāmiņas kas saprot kautko
kas notiek kad jaunas meitenes taisās precēties
iemet tējā vienu ozolu lapu un tev visi viļni pāries

sievietes vispār ir sarežģīts mehānisms reaģē uz smaržām garšam intuīcijām un sazin ko
tapēc neņem galvā... un mūc prom.,

psihiatrija tevi izārstēs pēc padomju metodes, ja tev ir sieviešu problēmas tad mēs tevi
pārtaisīsim par vīrieti

problēmas ir ? nav

vesela
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 16:39
Jā galvenais neaizmirsti iemest tējā ozola lapu :)
Jā šī tukšā minēšana tiešām liek man brīžiem smieties :)

Pamatā šeit visis kautko mēģina uzminēt, vai pēc tā ka viņam redz ir labi ka dzer ozola lapu tēju, un ēd bērzu mizas uzskata, ka citam arī jādzer ozola lapu tēja un vis sāks nokārtoties



Edited 2 time(s). Last edit at 03.03.2012 16:47 by enfuego.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 16:48
kas tieši Tev izraisa smieklus?
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 16:53
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā galvenais neaizmirsti iemest tējā ozola lapu
> :)
> Jā šī tukšā minēšana tiešām liek man
> brīžiem smieties :)
>
> Pamatā šeit visis kautko mēģina uzminēt, vai
> pēc tā ka viņam redz ir labi ka dzer ozola lapu
> tēju, un ēd bērzu mizas uzskata, ka citam arī
> jādzer ozola lapu tēja un vis sāks nokārtoties

nē vienkāri kautkur nejaušī izlasīju ka to skarstuma viļnus
var nomērdet ar ozolu lapu tobiš....

nu to viņas pašas izdomās, bet nejau leponexu ar AD viņa uzreiz izšķirsies
no sava vīra vai otrādi jo tikai Blueberytim ir tāds kas viņu uztver labi

starp citu pamanīju ka cilvji ar drausmīu ārieni psihoneiroloģīskā izpausmē var būt ļoti jauki cilvēcīgi
un iekša gaiši un prieka pilni cilvēki... tikai nervu dēļ tas neizpaužas ārienē tir raustās šķobās utt

pat labāki par normāļajiem, nu kas sevi uzskata par normāļu
itkā, un sāk ar to ka es esmu ārsts, nevis es varu tev palīdzēt izārstēt vai ko
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 16:55
Ak es Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kas tieši Tev izraisa smieklus?

Ak es
mūc prom
tu esi smalka būtne tevi te sabradās tūlīt, vai lai nesabradātu
pataisīs par rupju audeklu....

pls
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 17:30
kautkādas stipri dīvainas tās atbildes te rodās!
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 17:36
ar hormoniem nav problēmu? lieto OK? esi lietojusi magniju,nu,kaut kādu magneb6 vai ko tamlīdzīgu?b vitamīnus vai vitamīnus vispār jebkādus?
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 18:30
Jau k;adu pusgadu nelietoju hormonālās tabletes. Privcipā bija tā, ka 1 mēnesi palietoju, jutu, ka sākas dažādi blakusefekti un pārtraucu. Bet tas bija jau pusgadu atpakaļ.
Mam ieteica B!2 injekcijas, bet mājās atsakās mans vīrietis amn spricēt, un katru reizi meklēt medicīnisko kabinetu arī īsti laiks nesanāk. Bet būs jau vien jaizdomā kā to darīt!
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 18:53
Padzer vilkābeļu tinktūru
un viss...

Vilkābeles preparāti pazemina centrālās nervu sistēmas uzbudinātību, izrāda tonizējošu iedarbību uz sirds muskuli, pastiprina asinsriti sirds un galvas smadzeņu koronārajos asinsvados, novērš tahikardiju un aritmiju, mazina nepatīkamu sajutu sirds rajonā, nedaudz pazemina arteriālo asinsspiedienu, Uzlabo miegu un vispārējo slimnieka stāvokli. Ziedu uzlējums ir iedarbīgāks pie asinsvadu spazmām nekā augļu preparāts.

Vispar feinas lietas ar tām tējām

nu zeltsakne ir arī feina
tikai ar tiem androgēnim un estragēniem kā viņus es nezinu tur jāskatās

sirdij aritmiji der visādas rožu dzimtas lietas tās aŗi ir zeltsakne un vilkābele
smaržō kā rozes... cienāju dāmas viņām patīk

parasu vai ir labāk? saka nu kā var zināt ir labi un viss... piemēram ar lazdu mizām asinsspiedienu
normalizēju cilvēkam kurš taad var nelietot asinsspiediena zāles ar izskaņu lols :-) a būtībā tās mizas tikai
paplašīna vēnas un baro to sienas nu tonizē... var sataustīt pat... tās ir interesantas lietas

iesaku interesēties par šito
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 18:56
Ak es Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jau k;adu pusgadu nelietoju hormonālās tabletes.
> Privcipā bija tā, ka 1 mēnesi palietoju, jutu,
> ka sākas dažādi blakusefekti un pārtraucu. Bet
> tas bija jau pusgadu atpakaļ.
> Mam ieteica B!2 injekcijas, bet mājās atsakās
> mans vīrietis amn spricēt, un katru reizi
> meklēt medicīnisko kabinetu arī īsti laiks
> nesanāk. Bet būs jau vien jaizdomā kā to
> darīt!


ar tiem b vitaminiem es beigās nolēmu vienkārši, nopirku diedzētus kviešu graudus un uzlēju karstu ūdeni
pagadiju lai uzbriest un vissas lietas. tur ir kalcijs, kalijs visādi b nebē jalasa... šitā sekojot ko ēd var daudzko sasniegt.
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 20:41
Ak es Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Vājuma sajūta, dīvainas sajūtas sirds apvidū,
> sajūtas, kā aritmijā.
> sajūta par dzīvību, veselību. Bailes, ka man
> ir kāda slikta kaite,
> Tik grūti. Gribu tikt galā ar sevi, ik īpaši
>

Nu ja no parapsiholoģijas tad tikai neņēm galvā jo tad tev šizofreniju uzreiz piespēlēs

piemēram grāmatā hologrāfiskais visums ir rakstīts par visādām lietām kā atrašanos citādās tur bezsamaņās realitātēs utt
un tur ir tā ka esot cilvēki kuri ir mēdiji nu runā cita kautkāda izsaukta gara tekstu vai kuram ir tur kautkādi tur indiešu
reinkarnāciju stilā.... labāk neej pie dziedniekiem bet nu es domatu ta ka tu esi kautkādā mērā kļuvusi ekstrasenss
un jūti cita cilvēka sajutas... tu esi vesela bet jāti to ko jūt cita persona, artimija ir cita cilvēka pulss piemēram
un to izdzen ar ķiplokiem un ķirbju sēklām... to svešo cilvēku

bet tas ir alegoriski jo tā ir bīstama sliede ja tā domā var nonākt psihenē
peimēram omītes gars tevi moka bet viņu var izdzīt ar vilkābeļēm jo tām ir 4000adu tātad vēl pirms
grēku plūdiem un un noasa šķirsta izdzīvojis augs no kā gri baidās :-)

a vienkārši parastā valodā aritmiju novēŗš rožu dzimtas ārstnieciskie augi
ceru ka neklausi šitādus murgus.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 21:31
Ticiet man es arī zinu ko dabā ēst lai izārstētu depresiju šizofrēniju un vēl visādus psihiskos simptomus, bet jautājums ir tāds kāda situācijā tu atrodies vai tu vari veltīt tam laiku, lai sadarbotos ar dabīgajām zālītēm, vai tev ir jāiet uz darbu ar skaidru galvu nevis ar dumju! Dabīgās zāles neiedarbojas vienā dienā, tur is jāizstrādā tāds kā rezims, vasara salasi visu nepieciešamo, izžāvē un pēc tam saraksti, kādas tējas tev ir jādzer un kādas lapas vienalga vai mizas tev ir jāēd.
Kā t odara ir no dabas lietas kas ir pret vēzi, viņas ira cietas, tad paņem mixerī samal, un pirms ēšanas to pulveri ar ēdamkaroti norij, un tā veselu gadu un rezultāts būs, bet vai tev būs uzņēmības to uzsākt un vai tu vari atļauties veltīt tam laiku, zāles ir ātrāks risinājums, bet ne atrisinājums! Mana mamma ar pulverīšiem, izārstēja sev krūšu vēzi. Es arī agrāk, gāju pa lauku un pa ceļam, ēdu pienenes, ceļmallapas, grāsu un visādas puķītes, jā tas ir tiešām forši, bet katram tā situācija ir savādāka.

Ak es!
Lai saprastu par ko es smejos, šinī forumā ir vismaz jāpavada 1 gads un jāseko līdzi visam.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.03.2012 21:32 by enfuego.
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 21:42
labrīt
vikābeli pa 1ls var jebkurā aptiekā nopirkt, nu nav naudas tad aizej tramvaja vietā vienreiz uz darbu
kājām un galu galā tējas jau var močit paralēli zālēm... nu B12 špricē nu un kas būs ja tas b12 būs no
graudiem kuri ir katrā veikalā? būs tas ka špricēs mazāk un viss tobiš lētāk un mazāk dibenā adatu..

tējas var dabūt katrā aptiekā pa 3ls vai aŗi turgū var dabūt tikai jāzina kur kas un ko.... nevai dzert visu vaig dzert to ko
vaig es 4 gadus meklēju un atradu.... laikam to kāliju man vaig kā teikt bija kādreiz nu es dabūju un ir feini

a tos ADtus vaitad tapat nepiemeklē? un gadiem un kad atros jādzer visu mūžu
varbut runcenei būtu pareizā zāle atraste tēja un viņā varēti mierīgi sūkt kafijas vietā
kastaņu nastiku na spirtu radnom 40%nim un dzīvot vesela tur i sirdij i asinsritei i garam
vai kaķpēdiņās žultij utt.. īstenībā vieni no piramīdu veida veselas pārtikas izplatītājiem
dara tā ka savējos sūta uz poliju DNS analīzes nosaka un tad ārsts pasaka kas par vitamīniem viņiem ir jādzer
un vissas lietas
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 21:47
Nē ir jāizvēlās vai ķīmija vai dabīgās zālītes. Jā tu vari dzert paralēli un izveidot stratēģiju, pēc tam AD atmest un cerēt, ka paralēli dzerot dabīgās zālītes tev, AD vairs nevajadzēs.
nu man bija(ir jau apm 3,5 gadus) visi tie paši simptomi kas tev (ieskaitot slimiibu mekleeshanu internetaa...), sajūta ka bailes iziet no mājas un veel! izgaaju visus aarstus, pārbaudes sirdij, galvai, vēderam, sirdij, galvai, atkal sirdij, kaklam, sprandai, utt, zarnām! Rezultāts - fiziski vesels! biju pie dziedniekiem (muļķis) Jēga - nulle! beigās meenesi guleeju slimniicaa(Strenčos), lai noskaidrotu kas man ir, un aarsts uzstaadija diognozi hipohondrija!!

cerams, ka Tev tā vēl nav :)

un iesaku - patiešām mūc prom! centies domāt - ka var būt vēl sliktāk! Protams, - ir grūti! Un liekas - tā nav godīgi, kāpēc es? utt..Bet tāda laikam ir dzīve! vienīgā iespēja ir samierināties ar to kā jūtās( ka nejūtas labi ) un dzīvot tālāk! (protams, pats nekad neatmetu cerības, ka kādreiz atkal jutīšos labi UN TĀ BŪS) bet pagaidaam....

Dieva dēļ nesāc lietot AD. Pats sāku. 10 ar pus meenešus lietoju. izmēģināju vis kaut ko! Jēga nekāda! Beigās ieriju ne to laikam - pēkšņi krampji(kādas 6h),- gāju pa ielu un nevarēju vairs paiet,- kkaadas divainas lomkas pēc pāris dienām uzradās, ka nevar mierā nosēdēt un sirds smagi dauzās!(tā 4 dienas, protams, naktii ar par miegu vai guleesanu nekustiigi var aizmirst, vislaik jaagrozas, savaadaak liekas ka smoku. Elpošana it kā pati par sevi nedarbotos, vislaik jāpiedomā un jāelpo ) visriebīgākas sajuutas kādas man bijushas! tagad varu secināt - var būt vēl trakāk, kā ir tagad!

Bet nu - tā jau tikai mana pieredze ar AD un vispār ar vd vai kas man tur bija pa vainu, ko tie gudri aarsti tur sagudroja!! pieļauju ka kādam arī palīdz tie AD! iespējams, ka par vēlu sāku lietot un tapēc nepalīdzēja!..nu nez..

Lai nu kā! Piedod, ja sabiedēju! Un novēlu Tev atveseļoties un atkal justies labi! Viss būs ok!;)
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
03.03.2012 23:36
Jocīgi kādus AD un kādās devās tev izrakstīja viņus., ja tādas lomkas?
īsti jav tā nevar saprast no kā, bet it kā solian, taa vsmz man teica! 2X pa 400 g dienā (tas bija tad kad tie krampji. Taas bija peedeejaas dienas slimniicaa)! paraleeli tad veel bija truxal 50g pirms miega! emm.. venlaxor vai kkas tamliidziigs 1t 2x d. 75mg, spitomin 1t. 3x.d. 10mg, neatceros, mož vēl kkas, bet varbūt nē! ā un vēl metoprolol (tas sirdij kjipa)! aha - vsp ciklodolu man arii iesmeereeja, 1t.3x d laikam !

izrakstot no slimniicas, man bija tā, ka man iedeva zāles līdzi kaadaam 4 dienām lai pietiek, līdz tieku pie psihiatra, kas izrakstiitu receptes un es vareetu aptiekaa dabuuut nepieciešamās zaales! Taču man neiedeva līdz metoprolol! Un tad man bij tās lomkas(mājās)! To jau es pats tā iedomaajos, ka dēļ tā ka kāda zāle iztruuka, bet varbuut ne dēļ tā bija slikti!

Lai nu kā! visas šitās hernjas man lika aizdomāties par zāļu lietošanu! Nē nu, it kā jau ticu, ka kādam ir pozitīvāka pieredze! Bet ticu arī tam, ka ķīmija tomēr spēj sačakarēt veselību neatgriezeniski! rasties problēmas, kuras jārisina ar citas ķimijas lietošanu, atkal rasties problēmas sakarā ar jaunajām zālēm, un tā tik uz priekšu!! nu nez... izlēmu mest nost tomēr! Lai, gan ja būtu palīdzējušas, drošvien, ka turpinātu lietot....... a varbūt bija jāizdzer vēl čupa, lai atrastu īstās zālītes... kas to lai zina!

tā pirms slimniicas veel lietoju (ne vienlaiciigi visu uzreiz. kombineejot) mirzaten, cipralex,spitomin, truxal, lorafen, xanax, alprozam, vēl toč bija kkas, beigās vēl psihiatrs izrakstija leponex(smagā artilērija :D), nezinu tik kāpēc! slimnīcā cits dakters arī nezinaaja kāpēc? :D! devas gan preciizi neaceros, bet tik atceros, ka kāpināju!
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 01:00
un tu tās visas tabletes vienā reizē mauci iekša, kādas 8 tabletes reizē?? Es ga ntikai nomierinošo benzo un AD, trauksmei un depresija. Ir okei! Pagaidām!
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 08:27
Ar to B12 vitamīnu ir tā, ka man to izrakstīja endokronologs, sakot,ka man ir B12 anēmija, un viss, kas man jādara ir divās nedēļās reizi jāšpricē šis (jo caur kuņģa sieniņām ar tabletēm vai pārtiku praktiski neuzsūkšoties šis vitamīns) un ļoti sevi jāmīl. JKad ar analīzēm un diagnozi devos pie ģimenes ārstes , viņa bija neizpratnē un nosūtīja mani pie cita endokrinologa. Šis ārsts pateica, ka nav man B12 anēmija un nepatīkamās sajūtas ir sekas pēc pārslimotā bronhīta(nu jau pusgads riņķī, kopš slimoju ar bronhītu).Vienīgais, ko ieteica darīt ir padzert Bio selēna pilienus.

Attinot visu atpakaļ liekas, ka pirmais endorinologs saprata, ka man kaut kas ar nerviem nav kārtībā, tāpēc pateica to B12, jo cik esmu lasījusi, tad šis vitamīns atbild arī par nervu sistēmu.

Bezcerības sajūta ir saistīta ar slikto pašsajūtu. Kad kādu laiku ir labi, jūtos tik laimīga, kaļu plānus par gaidāmajām kāzām, priecājos par dzīvi un domāju pozitīvi, bet kā atkal uzrodās kāds no simptomiem, tā atkal visi plāni sagrūst, un uznāk bezcerība.

Piemēram šodien. kopš paodos, visu laiku reibst galva, darbā šobīd arī esmu vieglā reibuma sajūtā!!!
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 09:12
Principā visu laiku paralēli lietojo vitamīnus paralēli uzturam, dažādus kompleksos, zivju eļļu, bet jāatdzīst, ka nesanāk tā regulāri, vieži aizmirstā, kādu laiku palietoju, tad atkal nē...Jāsaņemās nopietnāk šai lietai pieiet. Citreiz liekas, ka biki daudz sauku ar vitamīniem pie brokastīm sabērt sevī. Man viņi visādi sakrājušies, jo mamma no Īrijas regulāri sūta., tur viņi lētāki un daudzveidīgāki.

Dzīves ritms man arī laikam nav diezko pareizs, jo strādāju nakts un dienas maiņas, līdz arto bioritms nedaudz izjaukts,. un maltītes arī nesanāk regulāri ieturēt:(
aberz
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 10:31
pamēģni klaisko baldriāni, tikai ūdenī vārot tas izgaro labāk turēt termosā un
vēl iesaku bišu produktus, peru pienu un bišumaizi tikai uzmanīgi, tas dod impulsu visam
atdzīvoties.... pēc slimībām un tā... diedzētus graudus . es sākumā pirku kautvai miežu iesala ekstraktu
visko labu , tad pārgāju gandrīž tikai uz auzām, tagad atradu ka tos diedzētos kviešus un tiešam ir sajūta
ka visa pietiek...

a b12 vitaminus es mēģināju pārēsties tabletēs un nekas tur nebija tikai darbīgāks gribas skriet un darīt
bet mieru un sajēgu ko darīt tas nedod... nu padomu.. patīkami ir lazdas, aveņu tēja ir interesanta silda vakaros
.... starp citu tie karstumi mierīgi varbūt no tiempašiem vitamīniem ja viņus pārēdās... varbūttev ir tišī otrādi
pārāk daudz to vitamīnu...

es parasti kādu mantu ja sāku sākumā pardozēju un skato skatos kā jūtos... nu tā tradu savas tējas kas man viagg
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 10:51
nu saņemies gan,jo arī es esmu darījis līdzīgi,bet pēdējā laikā dzeru regulāri un daudz un-ir liela starpība.atceries,ka vitamīni dos efektu,tos lietojot ilgstoši,vēl atceries par magniju uc ko rakstīju un-pierodi paskatīties uz pudelītes-cik daudz tur ir vienā kapsulā no katra vitamīna,jo ražotāji ļoti mīl rakstīt,ka ir piemēram 5 kārtīga dienas deva,bet patiesībā,ja pārbauda,tad izrādās,ka deva ir tikai knapi 1 dienas un nesasniedz terapeitiska efekta devu.
to visu ir vērts tā darīt,starp citu arī tāpēc,ka Tu taču droši vien gribi arī mazuli,un es nemaz neieteiktu viņu ieņemt pirms neesi kādu pus gadu kārtīgi lietojusi vitamīnus.par mikroelementiem neaizmirsti,jo svars Tev tiešam par mazu,par olbaltumvielām atceries,jo to visu var dot arī triptoāna trūkums.par ko strādā?tas ritms jau nu nav Tev piemērots,jā,vēl-kafiju nedrīkstētu kategoriski.
tās problēmas nav bīstamas,to Tev jāatceras,tāpēc nestreso.kā guli?vēl daudz ko izsaka tas,kā strādā vēders,kā ar libido un orgasmu,nezinu,vai gribāsi stāstīt,bet broblēmas var celties arī no tā,ka kkas tur nestrādā kā vajag,tad Tu stresso un vnk tiec indēta ar toksīniem,bet saregulēt var praktiski visu.atceries,ka Tu esi pilnīgi anonīma,un dumjus komentus vajag pilnīgi ignorēt.
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 11:06
Jā, tas laikam ir visgrūtākais-iestāstīt sev, ka viss ir kārtībā, jo liekas, kā gan varbūt kārtībā,ja konstanti jūtos slikti.

Strādāju viesnīcā par administratori, darbs mierīgs, vienīgi garas stundas un tās naktis. Pirms tam gadu strādāju par stjuarti, un tur jau pamazām sāku just šādas tādas pārmaiņas pašsajūtā, tāpēc arī to darbu pametu.

Tas, ka stresoju par visādiem, niekiem un visvairāk par veselība ir vairāk nekā taisnība. Es stresoju par visu, par to, ka tik kas nenotiek ar mani vai maniem mīļajiem. Ja mīļotais viŗietis nepaceļ telefonu pēc pirmā zvana, stresoju, ka tik kas nav noticis. Ja darbā kādu nenozīmīgu kļūdu pieļauju, arī stresoju.
Esmu sākusi apmeklēt psihologu, varbūt palīdzēs man atrast to baiļu iemeslu,kāpeč mani viss tā biedē.

Visstulbākais ir tas, ka šobrīd manā dzīvē viss ir nokārtojies, ir mīlošs vīrietis, labi apmaksāts darbs, labi draugi apkārt, bet nav pats svarīgākais-veselība.
Bet laikam jau nekad nav labi cilvēkam. tad kad bija veselība, tad bija kreņķis, ka pietrūkst naudas un nav otra cilvēka blakus...
Apburtais loks!
atis
Re: Vai Veģetatīvā distonija?
04.03.2012 11:59
nu nee tachu! es jau rakstiju ka ne visas uzreiz, bet kombineejot! praktiski laikam sanaak ka vienaa reizee sanaaca kaadas 4 dazaadas tabletes, piem, vienbriid lietoju - truxal,spitomin(trauksmei), cipralex(vd), mirzaten(depresijai), ! nu taa kkaa apmeeram!!

par solian bik samuldeju - bij 600g dienaa, ne 800! bet tas nu taa!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 6?
Ziņa: