raustīšanās

Aizsāka L 

aberz
Re: raustīšanās
13.03.2012 23:03
ivars61 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jā,bez tam vajag jau izmēginajuma trusīšus uz
> ko pārbaudīt jaunās zāles,par to labi maksā

nu tos ārstus pārbaudit ,nedzert zāles, bet tas aŗi nav iespējams
viņi skatās vai norij, tatad ari uzcienāt ar kafijā piebērtu trankvili
ir normāli... no morāles ..

ja jau nerij nost , tad negrib? tatad ar varu
nu tad var piebērt kafijai aŗi... ja negrib

nezinu bet būtu feini šitādu eksperimentu izdarīt
bet kā lai panāk lai viņi savā starpā nesazvanās un neskatās
datubāzē, tas kā KGB datubāze priekštam lai visi melotu vienādi
citādi sanāk ka nav patiesība :-)
Re: raustīšanās
13.03.2012 23:04
Runcene,Tu portāla noteikumus esi lasījusi?,varbūt izlasi:
Noteikumi: www.dr.lv neatbild par portāla lietotāju ievietotajiem komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morālās un pieklājības normas, nekurinot rasu vai sociālu naidu, neaizskart personas godu un cieņu. Komerciāla rakstura paziņojumi jāsaskaņo ar administrāciju. Lūguma neievērošanas gadījumā www.dr.lv patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju un dzēst personu aizskarošus un rupjības saturošus komentārus.


un pasaki-kurš deva rīkojumu dzēst manus ierakstus?
Re: raustīšanās
14.03.2012 07:34
tātad: teksti "rakstiet man uz e-pastu!" un "Tev jālieto tas un tas (norādot konkrētu vielu)" ir tikuši, tiek un tiks dzēsti šajā forumā VIENMĒR. medicīnā tā nerīkojas, e-pastā nevienu neizmeklē, un tāpēc tam speciālus noteikumus neizsniedz. tas princips ir sens. moderatoriem ir savi apsvērumi, kas radās gan uz medicīnas prakses pamata, gan sūdzību dēļ par maldināšanu, it īpaši šajā sadaļā.

Tu vari dalīties savā pieredzē, kā visi.
zive
Re: raustīšanās
14.03.2012 20:11
kalu, ivars61 - bet vai Tev neienāk prātā doma, ka Tava aizraušanās ar vitamīniem ir sava veida psihes aizsargmehānisms, aiz kuriem slēpjās kaut kādas neatrisninātas iekšējās psiholoģiskās problēmas...?
Jo - cik saprotu, Tu jau neesi gājis pašizziņas ceļu...
Re: raustīšanās
14.03.2012 21:44
nešķiet viss,Zive,tici man-es esmu izmēginājis pilnigi visu,tai skaitā psihoterapiju,psihotrenninus,nlp,kristietibu,daoismu,budismu,transkranialo stimulaciju,biorezonanses metodes,adatu terapiju un vel daudz ko.redzi,psihoterapija palidz labak tiem,kam problemas sakne ir psihologiska,ari tad vitamini palidzetu papildus,citam varbut deretu gan psiho,gan adatu terapija,gan vitamini,bet nu redzi,es esmu apstājies pie vitaminiem,palidz pasam un citiem,Tu zini,ir patikami dzirdet,kad cilveks atraksta-ir daudz labak,es nesaku,ka tā ir panaceja,bet var palidzet gandriz visiem
Tu zini,nav man psihologisku problemu,man ir loti gaiss noskanojums un izcila energija....protams,ir ari savi stresi,ikdiena,kā visiem.un es Tev,Zive silti iesaku izmeginat so lietu,jo ,cik zinu,problemas jau Tev ir un manuprat tas nevar nebut,ja Tu igorē to ko es uzskatu par svarigu.bet tā ir Tava izvele un atbildiba-lietot to vai ko citu,
ja,es nodarbojos ne tikai ar vitaminiem,bet ar tautas medicinu,veseligu uzturu un dzivesveidu,nodarbojos ar sportu un domaju nodarboties vel ilgi.
redzi,manuprat,psihoterapija tiek aktivi ieteikta,adatu terapija mazak aktivi,bet par vitaminu iedarbibu vispar ir zinams tik maz,to lietosana tiek apsaubita,apkarota.nu ,piemers-kaut vai Tava attieksme.
Re: raustīšanās
14.03.2012 22:01
Ivar!, nekrenķē, paņema labāk kādu škļuku, relaxē nervus un viss būs okei!
Re: raustīšanās
14.03.2012 22:08
patreiz neprasās,esmu stipri relaksets:)))
Re: raustīšanās
14.03.2012 22:30
A Tu paprovē vairākas reizes, tad nu ar laiku sāksies arī prasīties. :)))
Re: raustīšanās
14.03.2012 22:34
A es labāk pa vienai:)....reizei:)))
zive
Re: raustīšanās
14.03.2012 22:50
ivars61 - paldies par "rūpi", bet jāsaka, ka vitamīnu man netrūkst un arī es piekopju sportisku dzīvesveidu,
(bet, ja jau problēma tiek intensīvi meklēta, tad jau kaut kādu "problēmu" vienmēr un jebkuram var atrast, t.i., pēc principa - ir cilvēks, ir problēma, nav cilvēks - nav problēmas...) :)
+ man gan tuvāka ir ūdens izmantošana visos tā veidos - dzerot, mazgājoties, peldoties - varbūt tāpēc esmu zive :))
Bet tas labi, ka raksti, ka Tev ir pozitīva enerģija - atliek secināt, ka Tu savā veidā vnk dalies ar to pozitīvo... Tas priecē! :)

Jā, bet tad jau labāk raksti par kompleksajām terapijām, nevis vieniem pašiem vitamīniem...
Re: raustīšanās
14.03.2012 23:29
nu,kā lai Tev pasaka-manuprāt vitamīni un minerālvielas ir pirmais un ja tie trūkst,tad grūti ceret uz labu rezultatu jebkura terapijā-psiho,adatu, u.c.otrais ir-pareizas pārejo uzturvielu sastāvdaļas
vēl viena lieta-tēma sanāk ļoti plaša,bet,varbūt pamazām....nu,vienkārši-ir stipri labāks rezultāts,ja rakstu konkrētam cilvekam ko darit,jo,tas kas der un vajadzīgs vienam,nederēs vai nebūs vajadzīgs citam,bet ņemšu vērā ieteikumu.
par pozitivo energiju ir tā-ne vienmer,bet izteiktā pārsvarā,nu,pēc dao tikai tā var būt,savadāk nē.nu-un es arī esmu tikai cilvēks
par vitaminu pietiekamibu-es arī domaju,ka man netrūkst,bet sapratu,ka trūkst,vispār-10-15 gadu veci dati par nepieciešamo daudzumu musdieās tiek korigeti uz augšu,nu,bet tas tā....



Edited 1 time(s). Last edit at 14.03.2012 23:31 by ivars61.
zive
Re: raustīšanās
14.03.2012 23:57
es gan uzskatu, ka cilvēkā darbojas daudz saržģītāka bioenerģētiskā sistēma..., un, piem., liekot uzsvaru tikai uz vitamīniem, bet nerisinot problēmu cēloņus, nekādu labo rezultātu nevar gaidīt...
Dažādās saslimšanas rāda, ka alķīmija visos laikos ir bijusi neveiksmīga, tās dod zīmi, ka pastāv nepabeigti notikumi un slikti pārdzīvotas emocijas..., jo kāda jēga piem. no B grupas vitamīniem, ja citi procesi cilvēka oragnismā nebeidz ražot visādus toksīnus...
Es priekšroku dodu attīrīšanās pasākumiem..., vitamīni tiek uzņemti ar produktiem...
aberz
Re: raustīšanās
15.03.2012 00:36
nu ir kadiķi bērzu lapu tēja tur auzas nātras utt kas attīra asinis... tie jau nav vitmīni
kadiķi stimulē nieru un aknu darbību, kļūst silts un attīrās asinis...

manas bieži pieminētās vēdera iziešanas tējas jau nav vitamīni, vitamīni ir tie ko tur atrada
tie kam vaig nobela prēmiju.. tas ir kautkas vairāk homeopātija kaukāda

nu lazdu mizu novārījums papalšina asinsvadus, to var redzēt, nu noriprels aŗi
bet no lazdu mizām ir feināka sajūta un tās vēnas izskatās ne tik zilas un samezglotas
pabarō asinsvadus nu, ir no mellenēm redze labak tur neko nevar darīt, krāsas redzās
tumsā labak redzās nu neko tur nevar par vitamīniem , neko nezinu..
Re: raustīšanās
15.03.2012 07:25
par toksīniem piekrītu,par vitamīu uznemšanu arpārtiku-daļēji,jo lai tas notiktu,ir jāēd pareizi,veselīgi.bet vispar-vitamīni vislabak darboja kompleksi,jopiemēram nervu sistēmas darbības traucējumi var būt arī no a,c,d,e vitamīna deficīta.varētu domāt,ka tad jau neko nevar saprast,bet tā gluži nav...
nu redzi,tā varētu būt gara diskusija-slikti pārdzīvotas emocijas un vitamīni-par sekām un cēloņiem jo viss ir saistīts kā aplī,depresijas gadījumā bieži nāk klāt arī aizkaitinamība,vispār-negativu emociju buķete un katrs ieteiks ko citu,es tapēc kaut kur iepriekš rakstīju,ka ļoti sliktas pašsajūtas gadījumā ir jāsak ar žālēm,psihoterapeits teiks-es un tikai es,adatu terapeite to pašu.bet nu darot kaut ko vienu uz labu rezultātu cerēt grūti,Tu pareizi saki-toksīni ,attīrīšanās,ir jāattīras no ķīmiskiem mēsliem,no emocionāliem un arī-energētiskiem.
es varbūt teoriju par dzīvības energiju uzskatitu par ezotēriku un ignorētu,ja vien man nebūtu palīdzējusi adatu terapija.
vēl jau plaši izplatīta ir hipoglikēmija-tomēr ir jādomā ko ēst un ko labāk nē,nu cilvēks vakar atrakstīja-needu vairs saldumus un kļuva daudz labak:))
grūti man pieemt,ka tur domāšana būtu primāra,bet arī tai ir loooti liela nozīme.
īsti nespēju saprast kā to visu lai pasniedz-nu nav visiem hipoglikēmija,katram ir kaut kas atšķirīgs,individuāli ir vienkāršak.pat ja es te palagus sarakstītu,kā tajā visā orientēsies cilvēks kam ir slikti?bet no malas daudz ko var saprast,kaut vai pajautājot ko visbiežāk ēd.tas daudz ko izsaka
aberz
Re: raustīšanās
15.03.2012 07:46
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es gan uzskatu, ka cilvēkā darbojas daudz
> saržģītāka bioenerģētiskā sistēma..., un,
> piem., liekot uzsvaru tikai uz vitamīniem, bet
> nerisinot problēmu cēloņus, nekādu labo
> rezultātu nevar gaidīt...
> Dažādās saslimšanas rāda, ka alķīmija visos
> laikos ir bijusi neveiksmīga, tās dod zīmi, ka
> pastāv nepabeigti notikumi un slikti
> pārdzīvotas emocijas..., jo kāda jēga piem. no
> B grupas vitamīniem, ja citi procesi cilvēka
> oragnismā nebeidz ražot visādus toksīnus...
> Es priekšroku dodu attīrīšanās
> pasākumiem..., vitamīni tiek uzņemti ar
> produktiem...


nu manuprāt tējām un dabas līdzekļīem vispār nav sakara ar vitamīniem
tas ir tikai veids kā mēģināt saprast kautko un beigās topašu aveni iepakot
tabletkā pa 20ls ....

izspiest to vielu kas tur paplašina vēnas un ?? protams ērtāk ir tabletes bet kas zina kāpēc pirms
jāniem jālasa droās tur visvairāk fitoncīdu? vai vienkārši bioenerīja kautkādā maģīska

ar vienu ozolu lapu tējā var dāmai apgriezt visu bioķimiju, vaitad tur ķimija strāda homeopātija
vai sarežģits bioķimisks mehanisms...
vitamini
16.03.2015 22:42
Piekritu Ivars61, vel varu piebilst, ka D vitamina trukums izraisa apatiju, depresiju un kalcija trukumu u.c. paradibas. Vasara pietieek pagulet saule 15 min, bet parejos gadalaikos iesaka uznemt D vit. ar kapsulam. Lai D vit. uzsuktos, ir jauznem K vit. To savukart var uznemt, ja katru dienu notiesa vienu sauju skabeto kapostu. Velams bio. Lai mums visiem veicas un paliek arvien labak. Tikai nenokart galvu.
RaustisanasUpuris
Re: raustīšanās
24.11.2016 21:21
Man ari ta ir, bet es citreiz negulu pat 3 dienas, nu jau bus gandriz divi gadi, kad vairak vai mazak ta ir! Tada sajuta, ka kermenis nelauj iemigt, jo vairak nak miegs, jo intensivak raustos! Ari dienas laika, citreiz pec darba atlaizos uz divana, un jutu ka raustas muskuli - kajam,rokam pat vedera! + vel esmu ieverojusi, biezi vien, pat dienas laika, man rodas sajuta, ka kritu!
Pagasgad bija vistrakak,biju ciemos pie mammas. Es nebiju jau 3 naktis gulejusi, nervi cupa, naca histerija virsu, sedeju pie mammas virtuve un raudaju, jo psihologiski juku prata! Meginaju dazadas tejas, herbalos lidzeklus, miega zales (lielaka dala no tam pat nepalidz)!
Es paslaik gaidu nosutijumu pie neirologa! Un domaju, ka Jums ari vajadzetu parbaudities, jo mans gimenes arsts teica, ka parasta noraustisanas pirms miega vai miega, ir normala, bet ja ta ir ilgstosa un pat diena, tad ir iespejams kaut kas nopietns!
Re: raustīšanās
27.11.2016 12:43
...akkal vitamīni...:)...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 7?
Ziņa: