raustīšanās

Aizsāka L 

L
raustīšanās
13.02.2012 21:44
Kopš sevi atceros, cilvēki ir teikuši, brīžiem arī pati esmu pamanījusi, ka miegā noraustos (rokas, kājas, pleci, pirksti, būtībā viss ķermenis). Pa dienu vai brīžos, kad neguļu, ir savādāka raustīšanās. Ne tik izteikti, bet dažkārt raustās kaut kas sejā, rokās vai arī kāju pirksti. Saistību ar stresu īsti neredzu. Ir gadījies arī, ja negaidot, kāds man pieskaras, noraustīt rokas vai kājas. Vēl esmu novērojusi, ka ja blakus ar āmuru tiek sistas naglas, nevaru kontrolēt acu mirkšķināšanu. Turklāt, tādos brīžos mirkšķinot acis, jūtu, ka raustās ne tikai pašas acis, bet arī apkārtējie nervi. Brīžos, kad sākas tā raustīšanās, ir diezgan nepatīkama sajūta, ka cilvēks, ar kuru runāju, pastiprināti pievērš uzmanību. Varbūt kādam ir bijusi līdzīga pieredze un vai tam būtu jāpievērš uzmanība?
Re: raustīšanās
14.02.2012 12:32
visticamāk, ka jāsāk ar neirologa konsultāciju.

ja jau jautājums ir radies, varbūt ir vērts meklēt uz to atbildi.
Re: raustīšanās
14.02.2012 20:13
Es arī rauastos pa nakti kad guļu, bija arī tik traki ka viss ķermenis noraustās, bet tagad šie simptomi mani ir pametuši. Ir arī tā bijis pirms iemigšanas, tieši noraustos!
Re: raustīšanās
14.02.2012 21:10
enfuego,

tak visiem ir reizēm tā, ka gandrīz esi iemidzis un pusmiegā sāc sapņot kaut kādu asu kustību dari tajā sapnī un tad norausties..
Re: raustīšanās
14.02.2012 23:28
Saprotu jamm par kuru gadījumu tu domā, bet ir arī tāda paranormāla trīce, kas nav saistīta ar sapni! Vienkārši tu iemiedz(tu nesapņo par neko) un tad nervi paši par sevi noraustās!
aberz
Re: raustīšanās
15.02.2012 17:04
kā tu zni ka miegā rausties ja tu esi miegā

un vispār , nu un kas...
mans kaķis regulāri miegā skrien un kēr peles un kotik ne
es esmu miegā lidojis virs pagalma un problēmas ar veļas striķi kas
tur novilkts un kas? ir cilvēki kas miegā griež zobus ka šnakst vien
var dzirdet blakus ... nezinu vai ir vērts satraukties
aberz
Re: raustīšanās
15.02.2012 17:09
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> visticamāk, ka jāsāk ar neirologa
> konsultāciju.
>
> ja jau jautājums ir radies, varbūt ir vērts
> meklēt uz to atbildi.

:-) tas ir obligāti tas neirologs??? nosūtīs pir psihiatra nu kārtības pēc tas kautko ierakstīs
nu kā, bija taču atnācis, katrs psihiatra apmeklējums ir seanss ar hipnozes elementiem un
aiziet kautkāds e-diagnize tak jāraksta kādas zāles arī vajdzetu nu atnāca tak
Dumburs aŗi var saslimt vai ne

labāk nesākt
ja tēmas autors ir vesels , neticu ka viņam pateiks tu esi vesels
jo tadas diagnozes nav bet apmeklējums ir jāiegrāmato un veseli pie ārsta neiet
M
Re: raustīšanās
20.02.2012 14:14
Neizklausās pēc kaut kā ārkārtīgi traka, nav ko uztraukties par sīkumiem.
zive
Re: raustīšanās
20.02.2012 15:06
L Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kopš sevi atceros, cilvēki ir teikuši,
> brīžiem arī pati esmu pamanījusi, ka miegā
> noraustos (rokas, kājas, pleci, pirksti,
> būtībā viss ķermenis). Pa dienu vai brīžos,
> kad neguļu, ir savādāka raustīšanās. Ne tik
> izteikti, bet dažkārt raustās kaut kas sejā,
> rokās vai arī kāju pirksti. Saistību ar stresu
> īsti neredzu. Ir gadījies arī, ja negaidot,
> kāds man pieskaras, noraustīt rokas vai kājas.
> Vēl esmu novērojusi, ka ja blakus ar āmuru tiek
> sistas naglas, nevaru kontrolēt acu
> mirkšķināšanu. Turklāt, tādos brīžos
> mirkšķinot acis, jūtu, ka raustās ne tikai
> pašas acis, bet arī apkārtējie nervi.
> Brīžos, kad sākas tā raustīšanās, ir
> diezgan nepatīkama sajūta, ka cilvēks, ar kuru
> runāju, pastiprināti pievērš uzmanību.
> Varbūt kādam ir bijusi līdzīga pieredze un vai
> tam būtu jāpievērš uzmanība?

Cik zinu, tad tā noraustīšanās pusmiegā vai miegā ir normāla, lai neteiktu, ka diezgan veselīga lieta - tādā veidā ķermenī nostrādā tāda kā dabiskā pašregulācija, t.i., ķermenis atbrīvojās no negatīvās enerģijas.
Pa dienu, ja tā noraustīšanās ir īslaicīga, t.i., +/- kādu sekundi, arī tam nav jāpievērš uzmanība - vnk, iespējams, esi jūtīgāka uz apkārtējās vides kaut kādu negatīvo vibrāciju... Uzmanība būtu jāpievērš tad, ja tā raustīšanās ilgs vairāk kā dažas sekundes.
Par naglu un āmuru troksni vispār nerunājot - tas troksnis pats par sevīm "sit pa ausīm un smadzenēm" un acu mirkšķināšana ir pilnīgi normāla lieta - tā ir aizsargreakcija uz nepatīkamu trokšņa kairinājumu.
Nedomāju, ka apkārtējiem cilvēkiem par to ir jebkāda "pastiprināta" uzmanība... :))
Re: raustīšanās
13.03.2012 19:01
nu,es gan nepiekristu tam,ka tas normāli,pašam ta bij miegā ilgu laiku un looooti stipri.principā tas var būt no b6 vitamīna deficīta un tad arī ir izmaiņas EEG,var jau diskutēt kas ir cēlonis,kas sekas,bet kopš lietoju vitamīnus,tā vairs nav bijis.neārstējot tas stāvoklis var pasliktināties.tā kā bij neskaidrības,ko es īsti iesaku,tad-vitaīni jālietoTIKAI norālās devās,ja nav zināmas,var jautāt ārstsam,aptiekā vai man,nu ārstam jautāt būtu ļooti vēlams
zive
Re: raustīšanās
13.03.2012 19:59
ivars61 - klau, vai Tev gadījumā nav kaut kāda vitamīnumānija..? :)))
zive
Re: raustīšanās
13.03.2012 20:05
+ jā, un kāda jēga rīt tos vitamīnus, ja viņi tik un tā nemitīgi kā trūka tā trūkst... :)))
Re: raustīšanās
13.03.2012 20:11
tāda pat kā elpot,zive:))tu vari neelpot,ja domā,ka tam nav nozīmes,jo gaiss trūks atkal,varbūt gaisu var aizvietot ar psihoterapiju tā veiksīgi.:)))
Re: raustīšanās
13.03.2012 20:13
nu,principā pēc Tavas logikas var arī neest,nedzert,jo kāda jēga?



Edited 1 time(s). Last edit at 13.03.2012 20:13 by ivars61.
aberz
Re: raustīšanās
13.03.2012 20:20
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> L Rakstīja:
> --------------------------------------------------
>
> Cik zinu, tad tā noraustīšanās pusmiegā vai
> miegā ir normāla, lai neteiktu, ka diezgan
> veselīga lieta - tādā veidā ķermenī
> nostrādā tāda kā dabiskā pašregulācija,
> t.i., ķermenis atbrīvojās no negatīvās
> enerģijas.
> Pa dienu, ja tā noraustīšanās ir īslaicīga,
> t.i., +/- kādu sekundi, arī tam nav jāpievērš
> uzmanība - vnk, iespējams, esi jūtīgāka uz
> apkārtējās vides kaut kādu negatīvo
> vibrāciju... Uzmanība būtu jāpievērš tad, ja
> tā raustīšanās ilgs vairāk kā dažas
> sekundes.
>

Nu no eksrasensu un garā runātāju šamaņu viedokļa kad svešš gars iemājo tad tā ir ar noraustīšanos
bet veselā miesā v esels gars... nevaig lietot šamaņu mantas...
ekstrasensi parasti ir klīniskā nāvē bijušī cilvēki, viņi mira bet vinos ielīda gars, piemēram Yoko Ono
saka ka Johns Lennons bija gars nu apgarots utt nu kā šīva tur, nu dievs ari ir gars itkā mazie gari ir dēmoni
dievs vai velns lielie.. vot tā.. cilvēks ekstrasenss nevar nomirt kamēr gars pārbīdās uz citu cilvēku utt

nu tādi murgi, ja jautājums ir šito tēmu tad tie ir murgi
māņticība... bet
:-)
Re: raustīšanās
13.03.2012 20:22
čigāns zirgu gandrīz atradināja no ēšanas,bet nepaspēja- tas,maita nosprāga.:)))
Re: raustīšanās
13.03.2012 20:31
ivar, bet kāpēc daudziem, piemēram, Sibīrijā bijušajiem ir depresija visu mūžu? jo viņiem trūka vitamīnu? principā cilvēks var izdzīvot ilgi ļoti lielā pārtikas trūkumā... nu kādi tur bija vitamīni. daudzi piedzima, jau visu laiku mammas puncī būdami badā, mammām nebija piena, vien pāris tējkarošu... ēduši sūnas, sniegu, tie stāsti jau ir dzirdēti... :(

un no manas personiskās pieredzes ir tā, ka tā pati depresija man bija savulaik stiprāka, kad bija vairāk naudas, labāka iztika, vienkārši cilvēka cienīgāka. esmu bijusi arī ārzmēs pie dakteriem, bija darbs ar biežiem braucieniem, lietoju daudzus labus vitamīnus un minerālvielas gan no ASV, gan Skandināvijas... savulaik diezgan bieži braucu uz Somiju, Zviedriju, Vāciju. varēju peldēt vitamīnos, man arī to iestāstīja labi domājoši cilvēki... pēc tam es runāju ar psihiatriem (esmu diezgan neatlaidīga, un negribas taču to "vienmēr slikti") tais pašās minētajās valstīs un šeit, nu un viņi visi smaidīja par tiem vitamīniem... psihenēs arī esot bijis vitamīnu bums, un laiku pa laikam uznākot...

krīzes gadu sākumā pēkšņi paliku bez darba, nu kādi tur vitamīni, gluži kā aberz Ls 0,23 kabatā, pat vēl mazāk... tie ir ekstrēmi apstākļi, pilnīga bezizejas, bezcerības sajūta vispirms, bet uzreiz jau nemirst. un ne jau tieši no vitamīnu trūkuma ir depresija un ne jau no tā, ka mani, piemēram, kāds pabarotu un iedotu vitamīnus, man paliktu labāk... ja nav risinājuma ilgtermiņā, viss paliek uz vietas. tāpat cilvēki dzīvo ļoti smagos apstākļos, esmu runājusi ar ļaudīm, kas strādā bada skartās zemēs, tur, protams, iedzimtie smagi slimo ar visu ko, ir infekcijas utt., ko mēs par tām vietām zinām, bet vienkārša vitamīnu iebarošana jau uzreiz nekā nedos, tur depresijas vispār citādi izpaužas, jo cita kultūrvide. stingri ņemot, tur gandrīz visiem ir depresija... diez kāpēc?

turklāt Tu taču pats saki, ka lieto psihotropās zāles, vismaz par miega līdzekļiem minēji, a kā tu zini, ka Tev tieši no vitamīniem ir labāk? :)



Edited 1 time(s). Last edit at 13.03.2012 21:19 by Runcene.
Re: raustīšanās
13.03.2012 20:44
un vēl...

tad jau visas Tvaika ielas, Veldres ielas un citas ielas varētu klapēt ciet... iedod vitamīnus, un ok.

ir taču dakteri, kas ir pārslogoti, un nemaz tik daudz pacientu negrib pieņemt.

piemēram, tagad psihiatru paliek arvien mazāk, jo neviens negrib valsts iestādē strādāt...

esošie krīt no kājām, nu tad kāpēc viņi ir tik stulbi, ka neiesaka vitamīnus?

vai viņi ir tik dumji?

ja viņi redz, ka pacients ir kaut cik cerīgs un kaut ko izpildīt varošs, viņi iesaka veselu veselīgas dzīves grāmatu; cik nu vien ir laiks atvēlēts, tik viņi visu laiku kaut ko iesaka... un es te nerunāju par zālēm... galīgi ne par to.

nu nav viņi dumji... es tur esmu laikam ar kādiem 5 dokiem pa šiem gadiem nopietni runājusi, viņi nezina nevienu veiksmīgu "vitamīnu gadījumu"... turklāt viņi taču brauc uz kongresiem pasaulē un kur tik vēl ne, lasa grāmatas, paši kaut ko pēta... un kā var būt, ka viņi nekā nezina par tādām brīnumainām vitamīnu spējām? nu tas ir tā, ja mēs par depresijām runājam... cits jautājums ir, vai no zālēm ir liela jēga visiem un vienādi, bet tas ir cits stāsts, es tieši par "vitamīnu terapiju" tik uzsvērtā formā...
Re: raustīšanās
13.03.2012 20:53
Runcene te laikam vietējais guru... )
Re: raustīšanās
13.03.2012 20:55
Tev arī visas iespējas, jaunpienācējiem vienmēr labāk, jo nezina visu citu blusas un nav ne ar vienu saēdušies vēl.
Re: raustīšanās
13.03.2012 21:02
un to saka moderators nelīdzsvarotu cilveku forumā :D
zinu tikai to, ka labāk ar enfuego neielaisties sarunās.. pārejie izskatās panesami un uzklausāmi :)
Re: raustīšanās
13.03.2012 21:13
sākšu no beigām-kāpēc es doāju,ka tieši no vitaīniem labāk,tāpēc,ka bez miega līdzekļiem vēl nesen lietoju arī AD,un vienalga-depresija pieauga,kļuva stiprāka un es vnk jutu,ka trūkst kaut kas cits,nu-ir pilnīgi kāds cits iemesls,tad arī izlēmu atkal sākt lietot vitaīnus,mikroelementus,arī a,c,e vitamīnus.un depresija izzuda kā ar roku atņemta.AD vairs nelietopju kopš tā laika .jā,lietoju arī omega 3,un-jāatzīst,arī miegam vēlarvien lietoju zāles.
par naudu-es ļoti labi zinu kas ir trūkums un naudas man nebūt nav daudz,bezdarba dēļ biju kādu laiku strādāt uk.bet-par to pašu naudu var paēst dažādi-ir lētas,teiksim bietes,burkāni,kāposti,sīpoli.vai izmantojam tās iespējas,kas mums ir pareizi?
jā,es nevaru sapirkties katru dienu bagātīgi okeāna zivis un vispār-naudas trūkus var smagi nospiest,ievest depresijā,es nenoliedzu,ka ir arī citi iemesli,
par to uzreiz-tiešām,uzreiz nekas nenotiek,pārsvarā jālieto ilgi,lai būtu rezultāts,pat ļoti ilgi.cilvēki sagaida efektu no vienas paciņas,ja nav-tātad neder.
par citiem cēloņiem-izskaidrot nevaru,bet labi palīdz adatu terapija,par to arī tagad interesējos.nevaru es pateikt,vai tā teorija ir tieši tāda kā skaidro dao,vai savādāka,bet fakts ir-palīdz,un efektīgi.
par sibīrijā dzimušajiem-nu,Tu tak pati saki,ka viņiem trūka viss,kādi tur vitamīni,tātad jādomā,ka iemesli dažādi,varbūt
visi iespējamie.
par psihiatriem,kas smaida par vitamīniem-es tomēr vairāk uzticos grāmatu autoriem,kas apraksta vitamīnu iedarbību,nu,ir vairāki iemesli,visus es negribētu teikt publiski.labprāt uzklausīšu citu domas un izteikšu savējās:)jā,par aminoskābi triptofānu nepieinēju un vēl...



Edited 5 time(s). Last edit at 13.03.2012 21:18 by ivars61.
aberz
Re: raustīšanās
13.03.2012 21:15
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> turklāt Tu taču pats saki, ka lieto psihotropās
> zāles, vismaz par miega līdzekļiem minēji, a
> kā tu zini, ka Tev tieši no vitamīniem ir
> labāk? :)


nu beidz... tiešī otrādi kad ir 0.23ls tad cilvēks sāk dzīvot...
kad ir nauda tad pūst...

redzi cilvēks visu mūžu lieto pārtiku un pārtika ir tāspašas tējas, uzvāri no kartupeļiem tēju, es gribu redzēt kas sanāķs
no auzām vai rīsiem uzlej teju nu neēd dzer, fizioloģīsko škidrumu, esot tāda pārtika ko lej ar adatām vēnā lai nav jāiet pēc operācijas
uz tualeti nedēļas dažās... nu ... un ...
apēd diedzētus kviešus un tev ir labi.. bet ja tu ēd tikai vatē audzētu gurķi :-0 nu ok

kāpec cilvēki dzer šnabi? tāpēc ka alus vīni brendiji visi tie ir tēju uzlējumi spirtā tur ir bijušas kādreiz
zāļu tējas nu apiņi tur iesals ozola mizas muca vai kas bet tās tāspašas zāles.. tagad to vielu nav vispār
pārtikā, cukas gaļa a ko tā čūka ir uzbarota govs piens, no puķitēm ja pļāvā? smiekli

ir aveņu garša bet palasi piemēram ķinas brīnumlīdzeklis ko amerikā aizliegts pārdot wikipēdijā salīdzināts ar
mārketinga triku ka tās ogas nav ar lielāku efektu kā avenēm

tagad klausies, kut tu vari dabūt aveņu sulu vai dzēŗienu vai avenes norm, ir ar aveņu garšu, nu kurtad tu dabūsi to vitamīnu
nu pasaki kurš latvietis vispār ir izdzīvojis padomju laiku bez laukiem un omas zaptes, tas ok

a sibīrija bads? nu kas zina, katrā ziņā ja grūtniece dzer un laikā kad attīstās smadzenes ir badā tad tur ir klients
ja cilvēks ir badojies? nu nezinu, bet nu Afgāņiem vai černobiliešīem visiem ir depresija, ir vesela sistēma kas tādus
ražō... un psihiatrija pieder pei tas pašas sistēmas kas viņus bendē, ja cilvēks cietis sibīrijā vai černobiļā. tad
šeit viņam būš depresija, nevis tāpēc ka viņš ir badā bet tapēc ka viņs nesaprot ka tas kas ar viņu ir noticis nevar būt
un ta ir šīzofrēnija... tās ir Solženicins šīzofrēniķis, Mieŗīgi civēki pazūd bet nekas nav, sex nav bērni dzimst
tie kas redžējušī ko tie maitas dara ar cilvēkiem kas nēsā to godu, sk ka šīzofrēnija ir sibīrietim nevis
tam kas viņu tur aizūtija, jo pie psihiatra tak viņu ved taspats idiots... kutad tas puika palika ko meta daugavā
ar saslēgtām rokām un indēja ar psihiatriem, utt...

a ārzemēs vitamīnu bums psihenē

ir vienkārši
nomet alkoholu un smēķēšanu narkas
un tad skaties tālāk

skaidrs ka alkoholiķis vai narkomāns gribēs ADtus un treankvīļūs, jo tās ir narkotikas
par velti, a viņi nojūgušis ar narkām un viņiem piedāvā tējiņas un vitamīnus

idioti
saku tās ir legālās narkotikas

mums valstī ir narkotiku pārbaudes tehnilka vispār?
es jau 20 gadus dzīrdu ka feini neva dzert vaig šņaukt, tad var braukt, pat šeit forumā Runcene saka ka feini ar
AD tiem var braukt un iepūt... tikai sākumā varbūt gaļuņīki... OK

tā lūk,
AD ti ir legālaš narkotikas, alkohols nav modē
un pienu ar tēju nepiedāvā bārā tas ir hļupiks mīkstais
saproti...... a pēc tam pie psihiatra
abos gadījumos

vot i izgāžās tēju kūres amerikā....
un alkohols tak iedzimst kā tew daži uzskata a narkomānija trešajā paaaudzē
aberz
Re: raustīšanās
13.03.2012 21:28
joks jau tāds ka tajāš amerikās zāļu tējas tiek pielīdzinātas narkotikām
nevis ADti un trankvilizatori kas man nekas cits kā labāk izdevies LSD

nu narkotikas tīras
Re: raustīšanās
13.03.2012 21:48
jā,Runcene,manuprāt psihiski traucējumi rodas no vitamīnu,mikroelementu,aminoskābju trūkuma,disbalansa,toksisko metālu un citu vielu iedarbību uz organismu,bet arī to var lielā mērā labot daudzos gadījumos.
par sekmīgiem gadījumiem,kad kāds būtu izārstējies ir tā-ne visas sekas ir pilnībā likvidējamas,cilvēku attieksme pret vitamīniem skeptiska,tie vnk netiek lietoti,bet pats galvenais-netiek ieteikti vispār vai netiek ieteikti pareizi.nu piemēram man ir bijuši dažādi āŗsti,bet ko pareizi lietot,neviens nav ieteicis,viens iemesls-pēdējo 10 gadu laikā ir tik daudz jaunu atklājumu,ka-pirms 10 gadiem tas nebij iespējams,jo nebij infas,tagad-nu nav tie ārsti tā mācīti,vnk nav,ir jāprot saprast kas cilvēkam trūkst un kas par daudz,daudzi bēŗniem dod kalciju vai lieto pieaugušie,bet cinks un mangans sak trūkt,to ir jāmācas atpazīt,kas trūkst,ja kas-no cinka un mangana trūkuma rodas ļõti smagas slimības-šizofrēnija,epilepsija un citas.
kamēŗ cilvēkam ir ļõti slikti,tikmēŗ vajag zāles,bet paralēli vajadzētu vitamīnus un mikroelementus,ja tos pareizi sabalansētu,rezultāti pārsteigtu un daudziem,sevišķī jauniem,ar laiku zāles vairs nevajadzētu,jeb vajadzētu ļoti nedaudz



Edited 4 time(s). Last edit at 13.03.2012 21:51 by ivars61.
Re: raustīšanās
13.03.2012 22:08
es, protams, nezinu, cik un ko katrs ārsts lasa.

iedomājos tikai tādu standarta valsts dakteri, kurš vislielākajā slodzē urbj katru dienu un klausās baigi dīvainos stāstiņus no vidēji 100 pacientiem nedēļā... es pieļauju, ka viņš nekā daudz nelasa, nu ok, sertifikācijai vajag kādu kongresu, bet principā viņš ir noguris...

bet ir jau tādi, kas strādā ar cerīgākiem ļaudīm, ir Rīgas centrā diezgan glaunas privātprakses, kur nāk ļoti maksātspējīgs pacients. viņi tur parasti stāv uz galvas, lai izdomātu, kā palīdzēt...

un visa pasaule nekā nezina par šo ķīmisko teoriju?

bet nu ok, es apmēram sapratu Tavu ideju, taču tad jau arī, piemēram, pie šizofrēnijas nepalīdzētu psihoterapija, es atkal lasu citā grāmatā, ka tad pacientiem vajag krietni mazāk zāļu.

nu un sevi saprast jau nemaz tik viegls pasākums nav, bet nu ok, es saprotu, ka mums ir dažādas grāmatas un dažādi skati, taču man te ir mazliet cita funkcija, manas domas ir manas domas, bet forumā ir pieņemts šīs "vitamīnu idejas" sevišķi neatbalstīt, jo medicīnas nozares speci ir vienoti, ka daudzi pacienti izmet simtus par vitamīniem, bet viņiem vairs neatliek Ls 3 zālēm, it sevišķi tas attiecas uz psihiatriju, jo tur pacients reizēm nav sevišķi aizsargāts.

tāpēc man gribas rosināt, ka Tu varbūt uztaisi savu blogu ar forumu un vari tur šādā griezumā darboties, jo te Tu vari diskutēt, debatēt un strīdēties uz velna paraušanu, bet ne stingri aicināt "rakstiet man uz e-pastu" vai strikti noteikt, kādas cilvēkam ir avitaminozes. tādus tekstus es turpmāk dzēsīšu.
Re: raustīšanās
13.03.2012 22:24
nu,jā,farmācijas industrija vairāk nopelna uz sintētiskajām zālēm,nekā vitamīniem,var jau saprast,kas ko diktē:))aizkustinošas rūpes par pacientu maciņiem,varētu padomāt,ka psihoterapija gadiem ilgi ir pa velti,labi,dari,ko speci liek!
aberz
Re: raustīšanās
13.03.2012 22:26
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
īdēties uz velna paraušanu, bet ne stingri
> aicināt "rakstiet man uz e-pastu" vai strikti
> noteikt, kādas cilvēkam ir avitaminozes. tādus
> tekstus es turpmāk dzēsīšu.


tjipa nezodz klientus forumā kurš pieder citam kantorim
;-)
aberz
Re: raustīšanās
13.03.2012 22:50
to jau viegli pārbaudīt
vaig vienu pacientu nosponsorēt lai apstaiģā
10 ārstus un salīdzna ko kurš iesaka????????????????

to nevar izdarīt jo vīņi sazvanās zina viens otru
bet ja to nevaretu tad būtu reāli redzams ka tas ir pilnīgs
šamanisms...

pārbaudīt nevar jo ir datubāze, kartiņa tur katrs skatās
kurš prieksnieks ārstējis
Re: raustīšanās
13.03.2012 22:55
jā,bez tam vajag jau izmēginajuma trusīšus uz ko pārbaudīt jaunās zāles,par to labi maksā
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 4?
Ziņa: