Venlaxors 37.5mg

Aizsāka enfuego 

Liene123
Re: Venlaxors 37.5mg
28.04.2015 00:54
Nekad neiesaku nevienam sākt lietot šos AD.Tik no viņiem vaļā ir neizsakāmi grūti.Būtu zinājusi,ka būs šādas sekas metot nost,nebūtu sākusi lietot.
Re: Venlaxors 37.5mg
28.04.2015 11:22
Tas taapeec, ka sie AD atri izvadaas no organisma. Ja nu galiigi nesanaak paartraukt to lietosanu, tad var meeginaat paariet uz citu AD, kura izvades laiks no organisma ir ilgaaks un tad pakaapeniski samazinaat un paartraukt AD lietosanu.
Re: Venlaxors 37.5mg
28.04.2015 17:03
AD nav domāti priekš tam lai tos mestu nost...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
gotie
Re: Venlaxors 37.5mg
20.05.2015 19:06
Venlaxors jeb venlafaksīns. Man noņēma daļu emocijas nost, piemēram, bailes. Iedod, tādu kā sitienu pa dibenu - palieku aktīvāks, trauksmains un enerģisks. Visu laiku gribas kustēties un atrasties kustībā, tas, ar noteikumu, ja deva ir augstāka par pustableti. Preperāts, it kā, dod enerģiju. Tāpēc varēju rukāt (slīpēt, zāģēt utt) darbā, ar mazām atpūtām. Teiksim, preperātu varētu pielīdzīnāt amfetamīnam, bet ar daudz vieglāku ietekmi uz organismu.
Taču tas arī viss. Ir negatīvās puses. Slikta pašsajūta, ja paaugstina devas. Iespējams, es līdz galam nezinu, par ko es runāju, taču dzimumtieksmes zudums un pārlieku liels nemiers varētu nozīmēt daudz. Tāpēc, laikam, šīs zāles kombinē ar citām, lai panāktu kaut kādu efektu.
Re: Venlaxors 37.5mg
20.05.2015 21:45
Esi dross, ka tev energija no venlaxor? Cik daudz mg tu lieto? Es bez kafijas nu nekaadiigi nevaru pastraadaat, savaadaak mans energijas liimenis ir tuvu nullei.
gotie
Re: Venlaxors 37.5mg
20.05.2015 21:58
Esmu lietojis gan ceturtdaļu, gan pusi (37.5mg), gan pilnu tableti (75). Un ir bijis arī vairāk. Enerģija uzrodās pēc kādas stundas. Tiesa gan, tā nav, tāda, bezizmēra enerģija kā pasakās...Tāpat piekūst. Ja iedzēru kafiju pa virsu, man vispār motors sāka dīvaini uzvesties.
Pieturos pie tā, ka preperāta ietekme uz katra cilvēka organismu atšķirās. Man bija nemiers, gribējās visu laiku runāt un jutos pat tāds kā satraukts, bet pozitīvi. Kā arī, gribējās dzert, jo mute sausa.
gotie
Re: Venlaxors 37.5mg
26.05.2015 16:14
Plus parādās vēlme smēķēt, kaut gan mēnesi jau nesmēķēju.
Re: Venlaxors 37.5mg
26.06.2015 00:40
AD, AD un AD, visi AD ir blaknes atceries, blaknes ja vari izsturet, pec tam bus normāli, zinu sākumā ir traki!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 7?
Ziņa: