Venlaxors 37.5mg

Aizsāka enfuego 

Venlaxors 37.5mg
02.01.2012 18:34
Atsauksmes!
Re: Venlaxors 37.5mg
02.01.2012 20:00
Es lietoju vinu 75mg, un juutos ok, bet tas ir mans gadiijums. Aarsts lika uzsaakt ar 75mg un deel blakusparaadiibaam 1. nedeelu pavadiiju gultaa.
Re: Venlaxors 37.5mg
02.01.2012 20:16
Man šita palīdzēja aizmi vakarā :)
Re: Venlaxors 37.5mg
02.01.2012 22:13
Sanāk ka no viņa varētu būt tādas blakusparādības, ka pat no gultas nevarēs piecelties?
Re: Venlaxors 37.5mg
02.01.2012 23:16
Man taa bija ar 75mg, bet uzsaakot ar 37,5mg pienemu ka blakusparaadiibas buus krietni mazaak izteiktas.
Re: Venlaxors 37.5mg
02.01.2012 23:26
lūdzu, varbūt nevajag citam citu tracināt ar blaknēm, tā tomēr ir ļoti individuāla lieta.
Re: Venlaxors 37.5mg
03.01.2012 08:44
Šodien no rīta sšku Venlaxor terapijas kursu, vienu tableti no rīta, vājums, slāpes, žāvāšanās, nu loģiski ka bailes kas notiek kā jau katrai tabletei tie simptomi sākumā. Nez skatīsies tālāk.
Re: Venlaxors 37.5mg
03.01.2012 14:07
Neko uznāca no fluanxor miegs pagulēju tā tīri normāli!
man fluanxol 1mg no rīta palīdzēja ļoti labi, tik nokāpt no viņa nevar..
Re: Venlaxors 37.5mg
04.01.2012 22:12
kaktuss35-ko tu domaji ar to fluaxol?Man bij vinjs jādzer ilgi, bet es negribeeju tik daudz zaales dzert cik bij sarakstiits un jau kaa meenesi vinjas nedzeru, laikam izdariiju kljuudu?man bezmiegs, 4meen.dzeru zaales, devu samazinaaju pati, bet tolka nekaada, miegs kaa nav taa nav, varbuut tomeer atjaunot to fluanxol lietosanu?ko tu domaaji-nokaapt no vinja nevar, tad varbuut nemaz vairs nesaakt?
Bene, man fluanxol1mg no rīta ļoto labi palīdz, bet es takā gribēju viņu pārtrauk dzert, bet diemzēl nesanāca, jo sajutos slikti.Es domāju ka kļūda bij tā , ka es nemazināju devu, bet kad beidzās origināls, tad ar vairs nedzēru.Tapēc izsecinaju ka nokapt no viņa ir grūti.Mēgināšu vel reiz, jo paslaik man depresija takā atkāpās.Ir stress kā jau visiem cilvēkiem , bet tas nenozīmē ka tabletes sakārtos manu dzīvi :)
P.S. kad saku dzert Fluanxol1mg no rīta ,diezgan ātri sajutu iedarbību-4-6 dienas.
Re: Venlaxors 37.5mg
07.01.2012 13:42
Eu es varu to Venlaxor dzert pirms gulētiešanas, jo man ģ.ārste teica dzert no rīta, bet man no Venlaxora nāk miegs, loģiskāk tad varbūt būtu dzert pirms gulēt iešanas, un tad man nevajadzētu dzert vairs to lexotanilu???
Re: Venlaxors 37.5mg
07.01.2012 14:04
No tā Venlaxora sajūta tāda itkā būtu Extasy ripas saēdies, jo žokļi trīc.
Re: Venlaxors 37.5mg
07.01.2012 16:15
nu tad es arī atsākšu dzert Fluanoxol.....varbūt pati neko nesaprazdama, kaut ko pielikdama, kaut ko noņemdama,esmu tik tālu aizgājusi, atgriezusies sākumpunktā....
Re: Venlaxors 37.5mg
10.01.2012 17:11
Bļāviens baigie simptomi. Es tagad uzsavu galvu dzeršu pirms gulētiešanas, jo ja no rīta dzeru tad miegs nāk, kā jūs domājat?
Re: Venlaxors 37.5mg
10.01.2012 18:42
Labaak nevajag pameeginaat, es arii to dzeru no riitiem. Pienemu ja lieto vakaraa, tad naakosaas dienas peecpusdiena vari sajusties nelaagi, jo zaalu koncentraacija asiniis samazinaas. Man arii ir miegainiiba no Venlaxors, bet man kafija labi paliidz :)
Re: Venlaxors 37.5mg
11.01.2012 19:12
Kas tas par venlaxoru drausmīgas sajūtas, tas atkal tāpec, ka terapijas sākums?? Vakar zvanīju 112, likās kad sirds apstāsies, jo pamēģināju dzert uz vakaru, izrādās Venlaxors uz vakaru miegu man nedod, bet pa dien umiegs nāk. Dzeršu kā parasti, no rīta.
arī atkarīga
Re: Venlaxors 37.5mg
21.01.2012 13:20
Kaktusam35
Es arī dzeru fluanxolu no rīta 0.5, un citalec. Ja naktī pamostos, ir laba sajūta, liekas, ka depresija ir prom. Vēlāk atkal ir apātija, kamēr uz vakaru paliek labi. No rīta atkal sūdīgi. Dzeru gan tikai 3 tableti.
Re: Venlaxors 37.5mg
21.01.2012 16:28
Ne man vis ir nokartojies!
kaktuss35
Re: Venlaxors 37.5mg
22.01.2012 02:01
Nu man ir no rīta 1 mg fluanhola, palīdz labi.A var buut jau arii nevajag dzert, psihoterapeit ieteica sākt par AD atmešanu pavasarī, vairāk gaismas, cilvēki vairaak atvērti un kā jau pavasarii....
Re: Venlaxors 37.5mg
22.01.2012 11:49
Nu es ar gaidu to sauli, jo es tagad tā ar skaidru galvu domāju un atceros ka visu mūžu man mākoņains laiks ir bijis depresains laiks.
arī atkarīga
Re: Venlaxors 37.5mg
22.01.2012 13:04
Es "gudrīte" sadomāju atmest pus decembrī, gada vistumšākajā laikā. Aita. Tagad mokos. Vai Tev no fluanxola sākot dzert bija tāds nelabumiņš ar "neapetīti"???
Re: Venlaxors 37.5mg
22.01.2012 15:31
Es dzeru Venlaxoru 37.5 nevis fluanxolu! Jā simptomi man pēc 4 veidu AD lietošanas, simptomi ir novēroti visi kas ir minēti šinī foumā!!!
Re: Venlaxors 37.5mg
23.01.2012 20:23
aha



Edited 1 time(s). Last edit at 27.01.2012 06:50 by existential fool.
Re: Venlaxors 37.5mg
23.01.2012 20:25
oooo ienāca vecā miesa, no kurienes tad tu no psihenes?? :))
Re: Venlaxors 37.5mg
23.01.2012 20:25
Tagad spiežam sss...s... sajūgu...
Re: Venlaxors 37.5mg
04.02.2012 01:46
Venlafaksīnu, vai sauc nu viņu kā gribi ( Effexor, Elify, Venlaxor) lietoju jau vairāk nekā gadu. Sāku ar devu 37,5mg tā ir sākuma deva, lai organisms palēnākām pierastu pie zālēm, jo šīs ir visai riebīgas raksturā. Uzdzinu līdz 275mg un tagad esmu pamazām apstājusies pie 75mg. Viņas labi, ja sāks strādāt pēc pusgada. Kas lēni nāk, tas labi nāk. Fiksiem rezultātiem apmeklē šamani, bet ja nopietni tad psihiatrs-hipnologs būtu atbilde, kas varētu atrisināt Tavas rūpes bez zālēm. Ja nu interesē, pastāstīšu ko tuvāk.
TĀTAD, PAR ZĀLĒM (neforšās lietas)
Sākumā bija drausmīgi, bet tā kā, kad sāku biju depresijas fāzē un pilnīgs dārzenis, bija pohuj. Apvienojumā ar Wellbutrim un Mirzaten rādījās ūberkruti sapņi, sākotnējā manāmākā un traucējošākā blakne - neartikulēta žokļa muskuļu savilkšanās, it kā Tu mēģinātu pārkost neredzamam riekstam čaumalu kā idiots. Bija arī orgasma anomālijas. Kamēr vecis ņēmās vaiga sviedros, Tu apakšā domā - ko es pie velna šeit daru? Vīrietim tā varētu būt lielāka bēda. Varu mierināt, ka šitās blaknes pazuda pēc kāda mēneša vai diviem. NEDRĪKST NEKĀDĀ GADĪJUMĀ DZERT KAFIJU, īpaši, ja vāja sirds. Kopā ar kofeīnu sirds kāpj pa muti laukā. Ja esi paradis dzert kafiju, sāc lietot kolu. Ar to pietiek, lai justos moži. Jo par parasto kafijkrūzi ar 2-3 tējkarotēm un iespējams dažiem gruntīgākiem enerģijas dzērieniem vari aizmirst. Kofeīna iedarbība palielinās vismaz 5x. Nepatīkama pieredze.

Otrkārt - NEKAD, NEKAD, nepārtrauc šīs zāles uz savu galvu un bez ārsta. ( pati reiz izdarīju šādu kļūdu vienreiz, jo jo***ā vīramāte noslēpa zāles, tāpēc, ka redz tādi bipolāri traucējumi nemaz neeksistējot un es simulējot, ottrreiz vienkārši zāles beidzās un nevarēju dabūt recepti)
Kamdēļ? Tā kā Tu šeit pa forumiem pa laikam "izlaid tvaiku un depresņaku" tad pieļauju, ka garastāvoklis Tev mainās līdz ar sekunžu rādītāju. Un lūdzu, neņemt ļaunā, tas nebija domāts kā apvainojums. Pirmkārt absistences sindroms izpaužas ļoti riebīgi - pirmo dienu Tu to vēl neizjūti ( jo zāles ir ilgstošas iedarbības, ar lēnu izdalīšanās periodu), bet uz vakaru sāk šūpot un sajūta, ka esi daļēji atdalījies no sava ķermeņa. Pa nakti, iespējams būs arī komplektā halucinogēni, mokoši murgi ( kaut kādas riebīgas pagātnes atmiņas, kas tiek savītas vēl lielākā mudžeklī) No rīta Tev sāk likties, ka arī zem kājām zeme ir pūkaina, diemžēl arī Tavs kuņģis, jo Tu vem ārā visu, kas iekšā. Ir arī caureja. Pirmo reizi domāju, ka esmu dabūjusi rota vīrusu, bet izrādās, ka ne. Turklāt sapņu iespaidā Tev var rasties idiotiskas domas, ka a - cilvēki, kuri Tev ir tuvi, tevi pēkšņi nemīl (manā gadījumā gribēju šķirties no vīra un laisties projām pie gadījuma sakara Holandē) un ka cilvēki, kuriem Tu esi vienaldzīgs ir Tava īstā dzīves jēga. + dziļa DZIĻA depresija. + vēl ļoti nepatīkamas rīcības. Ja augšas un lejas garastāvoklim jau tā kardināli atšķiras, tad sekas var būt visai bēdīgas. Un vienalga, vai esi mūžīgais "izturīgais lietotājs" vai arī lētticīgs āpsis.



Edited 3 time(s). Last edit at 04.02.2012 01:56 by fireofthedoom.
Re: Venlaxors 37.5mg
04.02.2012 14:46
Nu man blaknes bija baigās, sākumā dzerot Venlaxoru, bet man palīdzēja izsturēt blaknes, doma ka tas būs tikai terapijas sākumā, un tā arī bija, tagad man vairs nav tik traki. Vienīgais kas mani vēl moka ir naktīs murgi, nenormālie murgi, nav tādas dienas, kad es vnk izgulētos labi ar labu sapni! Man tie garastāvokļi var mainīties, tas man visvairāk nepatīk, gribētos lai vienreiz tas garastāvoklis nostabilizētos, jo ja man agrāk pēc amfetamīna athodņaks (abstiences sindroms) pat patika, tad salīdzinot ar AD blaknes ir šausmīgākas, liekas ka narkotikas abstienču sindroms ir vieglākā fāzē, nekā Antidepresanti!!

Man no Rexetīna bija tāds prikols, karoč es ar sievu biju aizbraucis ciemos pie sievas māsas, mēs karoč kopā atradāmies vienā istabā, man ienāca tāda doma galvā, (arī jutu to no sievas un māsas) ka tjipa sieva un māsa grib lai es esmu viņām abām vīrs, un es tā domāju visu dienu ka viņās grib tā sabīdīt, bet pēc tam itkā atgāju un likās fu ko es domāju tas takš ir nereāli, karoč tās zāles smadzenēs krutjī nenormālākās lietas. Bet uz sliktu nekad nav mani vilkušas, vienīgais, ka es savā galvā iedomājos, ka es kādam atriebjos, ja kādam fiziski nevaru pāri izdarīt, tad es galvā dusmas izlaižu ar sliktām domām, nejau sagriest cilvēku, vai nosist, bet tā līdz kautkādām robežām, bet tas mani neuzstrauc, jo arī agrāk mani ir pavadījušās tādas domas! Parasti kad kāds ir ļot iaizvainojis!

P.S.
Jā no par to kafiju, kad iedzēru kafiju, trauksme bija tāda ka nebija kur likties!



Edited 2 time(s). Last edit at 04.02.2012 15:35 by enfuego.
Re: Venlaxors 37.5mg
05.02.2012 00:40
Ar kafiju ir taa, ka iedarbiiba ir pastiprinaata, bet man tas pat paliidz jo no Venlafaksin man ir miegainiiba :) 2 kafijas kruuziites un var straadaat visu dienu, ja gadaas iedzert vairaak tad liidz plkst.3 naktii esmu augsaa.
Jaa es arii nespeeju sasniegt orgasmu kaadus 6-8 meenesus, bet tas atgaaja. Bet pirmo nedeelu es izjutu orgasmam liidziigas sajuutas kaadas 20 reizes dienaa, tas bija diezgan nogurdinosi :)))
Re: Venlaxors 37.5mg
05.02.2012 02:25
Mna vispār seksa negribās kopš sāku lietot AD, bet kad dzēru aliņu vienmēr gribējaš seksu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 2?
Ziņa: