negribu dzīvot...

Aizsāka neveiksminiece 

neveiksminiece
negribu dzīvot...
21.12.2011 18:09
Jaunībā bija pašnavības mēģinājums, lietoti AD, bet tā depresija pavada visu mūžu. Brīžiem ir lieli uzlabojumi, jūtu kā paceļos spārnos, dzīvoju, daru, mīlu... Bet atliek manā prātā "kaut kam sagrozīties" un viss- melna bilde acu priekšā, - negribu vairs dzīvot! Par pašnāvību kā tādu domu nav, ir tikai krūtīs un smadzenēs žņaudzoša sajūta.Visu laiku jūtos kā "ne savā ādā", nelaimīga, nebrīva.. It kā viss man apkārt būtu pelēks, negatīvs, ļauns.. Tā sajūta ir tik nepatīkama, ka liek man raudāt vai visu dienu... Tas notiek apmēram reizi nedēļā.
Esmu spiesta mainīt darba vietas, šokēju un sagādāju neērtības tuviniekiem, bojāju attiecības ar draugiem, bieži man neveicas darījumos... Var teikt, mani apkrāpj, piemāna, apzog, un tml...
Zāles nelietoju.
Vai man tas nekad nebeigsies? Kāpēc nevarētu vienreiz jau pāriet?
Re: negribu dzīvot...
21.12.2011 18:50
Taapat vien saadas lietas nepaariet......
man nav labāk.. arī labprāt uzzinātu kad tas beigsies...
Re: negribu dzīvot...
22.12.2011 10:21
jālieto zāles,tad tas beigsies.
neveiksminiece
Re: negribu dzīvot...
22.12.2011 15:47
Zāles nelietoju, jo dažādas esmu pamēģinājusi (pēc ārstu ieteikuma,neirologa, ģim.ā.,protams), un izmainu nebija. Pie psihiatra neesmu bijusi (izņemot to gadijumu jaunībā). Baidos dēļ pretrunigiem uzskatiem par AD slikto ietekmi uz organismu.
Ivar, neko vel glupāku pateikt nevarēji ? :)
Re: negribu dzīvot...
22.12.2011 20:20
zāles lietot nav glupība,tikai jāiet pie psihiatra,bet ja nekas nav lietots,var pamēgināt asinszāles kapsulas.vēl loooti labi palīdz adatu terapija un vēl..vispār garš saraksts.
Re: negribu dzīvot...
23.12.2011 01:35
.



Edited 4 time(s). Last edit at 23.12.2011 12:15 by existential fool.
Re: negribu dzīvot...
23.12.2011 04:27
existential, kāpēc tev tās domas tā variē? Bieži vien nepaspēju ieraudzīt, ko esi uzrakstījis, tikai redzu to, ka ir EDITED un teksts " :)))" vai arii "...." Kas par lietu?
Re: negribu dzīvot...
23.12.2011 12:15
Tas speciāli, lai Tu nepaspēj izlasīt.
Re: negribu dzīvot...
23.12.2011 15:31
Tas i tapē ,ka i personības dalīšanās.Viena puse domā tā,ota šitā :)
neveiksminiece
Re: negribu dzīvot...
23.12.2011 18:34
no Googles -"personības dalīšanās - šizofrēnijas paveids. šizofrēnija, iespējams, ir kļūdainas smadzeņu neironu attīstības rezultāts, kas vēlāk dzīvē parādās kā pilnīgi izplaucis? slimības."
briesmīgi sarežģīti... un bezcerīgi...
Re: negribu dzīvot...
23.12.2011 20:34
existential, vai tu piekrīti Lāsēnam?
aberz
Re: negribu dzīvot...
23.12.2011 21:58
neveiksminiece Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> attiecības ar draugiem, bieži man neveicas
> darījumos... Var teikt, mani apkrāpj, piemāna,
> apzog, un tml...
> Zāles nelietoju.
> Vai man tas nekad nebeigsies? Kāpēc nevarētu
> vienreiz jau pāriet?


nav ieskšējās pretestības
krāpj jau visur, bet ne visus...

parasti ja apkrāpj tad ottreiz neuzraujās uz topašu

kāpēc neklausi mani
es piemēram dienā izdzeru glāzi burkānu sulas pa 55sant un melleņu sulu ik pārdienu
dzer zāļu tējas parsto vietā un viss sliktāk nebūs

mūsu sqabiedrība ir pamatā krāpnieciska nekrāpt ir negods, tas ir dziļi slēpts bet ideoloija ir cinīties par sevi katram
un kā hokejā atļauts ir daudzkas piemēram pienāc klāt kādam un nokrīti zemē un izskatās ka ir tas ir iesitis viņam
un noraidījums... tā aŗī dzīvē... kŗāpj par ieņemumu dienests likumi tiek izdoti speciāli saviem cilvēkiem lai izbīdītu
kadu projektu naudisku un izslēgtu konkurentus utt... tos kurus krāpj uzskata par ... iem

nu es pārspilēju, daudzi ir godīgi cilveki bet tas ir relatīvs jēdziens, psihiski nestabilu cilveku pamana un izmanto
parasti cenšas novest dziļākā depresijā lai piemēram darbā dabututu viņa vietu vai kautko aiz skaudības utt

saku ja jau antidepresanti būdami indes palīdz tad asinszāļu tēja kas maksā kapeikas ari neko sliktu nedara
ja jau paaugstinās jūtība uz saules gaismu no viņas tad tas ir jautrāk nekā kad visur ēanas vien..

man vispār nav darba un visi čakarē tikai domā ka es nesaprotu :-)
bet nu jūtos arvien labak.. vaig sadzerties zāles un izdomāt kauko jautru kas patīk darīt
sniedz prieku nu dzīve ir jābauda ko var paņemt no dzīves , darbu algu ordeni par varonīgu pilnu maku
nu kas kuram citam patīk dejot vai dziedāt citam sēt rudzis un iet pirtī, nu un laimīgs cilvēks
aberz
Re: negribu dzīvot...
23.12.2011 22:09
ivars61 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zāles lietot nav glupība,tikai jāiet pie
> psihiatra,bet ja nekas nav lietots,var pamēgināt
> asinszāles kapsulas.vēl loooti labi palīdz
> adatu terapija un vēl..vispār garš saraksts.

kŗizes situācijās palīdz ginko bilobas tēja, tirgū ir ginko lapas tējā vācu 1,40ls paciņa
vispār pret visām psihām lietām palīdz vislabāk bišu peru piens, mēnesi gadā iesaka lietot

es sav ā laikā kad bija gljuki riskēju un sūtīju internetā no UK kautkādas tibetas
ogas nezināju pie kā ķerties skato staad bodēs tirgo ar topašu birku

tā ka jācīnās jāmeklē, varbu trezultāts ir ne no tējām bet notā ka tu rāpies ārā no sviesta atkaŗībām
depresijām un pierodi kauko mēināt atrast un atmest slikto atstāt labo un pierodi kustēties uz priekšu
kā staiāt mācās bērns, pierod kustēties uzprieksu un atmest leikās darbības pierast pie tā ka labs ir tas
kas dod rezultātu pārējais ir lieks un aiziet tās lietas..

i atšķirība vai tu kalusi ārstam un dzer zāles un gaidi rezultātu kura nav, vai pats mēģini ēst kartupeļus
un pats sev saki ka tie laikam nepalīedz bet no sviesta ir labāk bet jāpamēģīna tur ķirbju sēklas vai
trenazīeri vai no rītiem stāvēt uz vienas kājas 5 minūtes palīdz tas ka tu dari kautko

un ja tu gaidi pozitīvu rezultātu tad tev jau nav depresijas vairāk
jo depresants tīšam neko nedara vai dara sev pāri

un viss notiek
Re: negribu dzīvot...
24.12.2011 00:36
Es gan gribu dzīvot, bet sadzīvot nevaru, varu bet grūti!
aberz
Re: negribu dzīvot...
24.12.2011 01:07
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es gan gribu dzīvot, bet sadzīvot nevaru, varu
> bet grūti!

es arī grbu dzīvot un vēl labi
ar ko tu nevari sadzīvot?
Re: negribu dzīvot...
24.12.2011 01:25
Sadzīvot ar to ka joprojām ar zāļu palīdzību es vēl nēsmu noņemīs visus simptomus, un otrs vēl nēsmu spējis samierināties, ka man šī kaite vilksies visu mūžu līdzi!!!
aberz
Re: negribu dzīvot...
24.12.2011 10:58
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sadzīvot ar to ka joprojām ar zāļu palīdzību
> es vēl nēsmu noņemīs visus simptomus, un otrs
> vēl nēsmu spējis samierināties, ka man šī
> kaite vilksies visu mūžu līdzi!!!

nezinu gan
es palieku pie sava
indiānis visu pateicis
es neatzīstu šito terapiju un uzskatu ka ar visu var tikt galā tapat

kad jau ir sadzerts un sākts lietot nu ok iekārto dzīvi tur un kā un tad
tad vaig tikt atkal nost no zālēm, bet kā? tads ir jatājums

šitas sveviests kas notiek galvā to visu pēctam
frrrr
viršu tēja nieres kustina un ja AD nieres un samdzenes čakarē
tad var noderēt , tirgū ira vienai damai 1ls
kādreiz bija 2ls...

glāzi mellenes un burkānu sulu
:-P
un visa terarapija

bet nu katram savs
neveiksminiece
Re: negribu dzīvot...
24.12.2011 11:44
paldies, aberz.. Man tas viss ļoti derēs, ko iesaki. Tikai, kur var dabūt melleņu sulu - glāzi dienā?
Re: negribu dzīvot...
24.12.2011 12:48
ai nu beidz aberz, tad kad no tevis jau nav neka pari palicis bez zobiem, tagad saki ka melleņu sula jādzer un jāēd koka mizas nu beidz ākstītiesFailu hostings



Edited 2 time(s). Last edit at 24.12.2011 12:49 by enfuego.
aberz
Re: negribu dzīvot...
25.12.2011 04:13
neveiksminiece Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> paldies, aberz.. Man tas viss ļoti derēs, ko
> iesaki. Tikai, kur var dabūt melleņu sulu -
> glāzi dienā?


rimi
2.16 0.3 l pudelē
stacijas tunelī
kioskinjš
tad galerijas centrs ielāā tirgo pats audzētājs

īstenībān ezinu no kā bet man redze tok uzlabojās
diabēts nav un vispār ir labi

nu ne jau no mellenēm vien
aberz
Re: negribu dzīvot...
25.12.2011 04:19
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ai nu beidz aberz, tad kad no tevis jau nav neka
> pari palicis bez zobiem, tagad saki ka melleņu
> sula jādzer un jāēd koka mizas nu beidz
> ākstīties

nu tu arī paliksi bez zobiem un notevis snekas nepaliks pāri
a man tagad zobi veseli nu kuri palikuši smganas neļurkājās
plutkas nav un rokas netrīc hemaroīdi nekakkājas asinis un
pat kāju pirkstu starpās neplīst āda nekrīt ārā mati :-P
varat priecāties par savām blaknēm
būtībā tās ari grauj to veselību un liekas ka cilvēks kļūst normaļs
:-P

ja tu pirms dzeršanas šito visu ieraudzītu depresija pati parietu
īstenībā ja varētu ar hipnozi iebāzt depresīvo AD lietotāja adā uz
brīdi tad viņs uzreiz paliktu vesals un muktu no šitām lietām
mes tev plaīdzēsim :-)
Re: negribu dzīvot...
30.12.2011 11:02
šajā gadījumā zāles nepalīdzēs, ja cilvēks pats nevēlēsies mainīties un nepalīdzēs sev...
NESMU!
Re: negribu dzīvot...
07.04.2015 10:53
Sveiki. sakwu ar to ka dzivot nespeju, man sap ljoti sirdzs un galva, es vairak nespeju raudat. man 23 gadi. esmu precejies un ir meitinja 3 gadus jauna. kapec es velos mirt? jo sieva vairs nespej dzivot ar mani. kapec nespej? jo mes nodzivojam 4 gadus. kopa un no manas puses netika dodts vinjai nekas. visu laiku es vinju aplamaju liku raudat un skumt, vinja man taisija est deva savu naudu, pirka drebes un celjojam pa pasauli, bet no manas puses tikai aplamawana dod vel un tatalak, ka ari runaju par citam meitenem.. nu ir pienacis wis laiks ka sieva neiztureja, un es par velu sapratu ko esmu nodarijis. es ludzu dievam lai piedod man un lai paglab manu gimeni, es ludzu ari sievai lai piedod ka es biju tik egoistiks un mulkis ka sapinaju vinju. es ludzu dod man vel pedejo iespeju paradit tev ka spewu tevi padarit par laimigako meiteni uz planetas, ka es dabuwu darbu ka es gatavowu est utt. bet vinjai tas jau ir par traku, vinjai bail but ar mani kopa jo es visu wo laiku tikai ka speju vinju sapinat. tagad es saprotu cik stipri es milu vinju cik ljoti vinja man darga. es nozeloju to visu ko esmu izdarijis.. isak sakot nezinu kapec to visu rakstu laikam lai zinu pads es ko nolemu darit. mja. Cilveki miliet un rupejaties par saviem tuvejiem, ticiet vai ne bet vis sliktais un labais atgriezas 3 reiz stiprak. Bail aiziet prom no dzives, bet ir jasanjemas jo citadi es sajukwu prata un nonakwu psihiskaja slimnica, un mani tur baros ar zalem. To es nevelos lai ka bet Nave ceru ka ta ir pedeja kas ir uz visuma, piedodiet mani brali un masas kari Mamma un mana maza meitinja ceru ka tu wo nekad neredzesi. Ceru ka satikwu kaut vai uz sekundi savu TEVU kurw ir jau sen miris es vinjam pateiktu ka ienistu no visas sirdz vinju........ Diievs sveti un sarga manu gimeni!.
Re: negribu dzīvot...
07.04.2015 16:32
Jā, nekavējies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: negribu dzīvot...
07.04.2015 19:42
Psc...

"Es" un "man", "es" un "man"...

Nu, kāpēc, Jūs, smerdeļi, taisāt bērnus, ja vienīgais, ko gribat viņiem iemācīt, ir taisīt pašnāvības.

Dzīvojiet vieni un dariet, ko gribat.

Sieva auklē kā dēlu... nu jā, kā tad nu neapniks, pavisam jaunas un dumjas kādu laiku šitā iekrīt, bet, kad ņemas prātu...

Tad esi gudrāks kā Tavs tēvs. Mūždien ka tik vainīgo atrast.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 8?
Ziņa: