dzeršana

Aizsāka skudra 

Re: dzeršana
06.12.2011 23:26
nu, kur var dabūt? puikam kautkā jocīgi prasīt.
varbūt ar kāsi nedēļā pietiktu? joks. re kā tas viss ievelk...
Re: dzeršana
06.12.2011 23:36
Es nez man katru dienu gribas alinus iedzert, laikam esmu alkoholiķis, bet daudz nevaru iedzert.. vienmer pec kadiem 4-5 aliniem vairs negribas, jo paliek divaini.. reibums it ka forshs, bet liekas, ka ja iedzershu vel tad bus atkal vemshana..esmu ta normali piedzeries tikai kadas paaris reizes manaa 19 gadu muzha (kadas 3-4 un divas no taam, ka neko neatceros) un vienmer esmu veemis... tapec parasti, ja iedzeru vairak neka videja iereibshana, tad vemju.. es nemaz reali nevaru piedzerties, jo vienmer paliek slikti.. tapec dzeru biezhi, bet maz... piemeram 2 alini diena, kad prosta majas sezhu vai ari tusos 4-5 alini.. ja 6 un vairak, tad jau gulet ejot ir tads kaa karuselis un velk uz suudigo
Re: dzeršana
06.12.2011 23:48
jamm - tev vēl jauns, nesamaitāts organisms. vemj tāpēc, ka tā ir organisma aizsargreakcija uz indi. ja vem, tas ir labi. priecājies. un nedzer tos alus. alus arī ir alkohols, lai arī daļai liekas, ka tas tāds padzēriens vien ir. no alus un vīna vieglāk nodzerties. Tā, ka karogs rokā!!
un, ja dzer 4-5 ali dienā, tas ir daudz. vai tev to vajag?
Re: dzeršana
07.12.2011 00:11
es nedzeru 4-5 alus dienā! tikai kaut kādā pasēdēšanā ar čomiem.. tā parasti 2-3 vai arī vispar 0
mad mazliet nopietnāks
Re: dzeršana
07.12.2011 01:05
...par lāsenu...arī indigo kādreiz sanāk apdirsties...vai tādiem, kuri sevi pie šiem pieskaita...ar trankviļiem paniekojos gan...ja ir nepieciesamība...ja IR nepieciesamība...pieleca, lõsēn...:)

...par zāli...no viena grāvja otrā...mana attieksme pret zāli ir viennozīmīga - sūds...gribi padirst visu - velc regulāri zāli...tik nekonkrētus kustoņus, kā zāles vilcējus, reti gadās sastapt...reizēm var uzvilkt, bet Tev noteikti risks uzkāpt uz kāša tā cieši ir lielāks, kā citiem kustoņiem...kgan katram savs...bet tas mans subjektīvs viedoklis, kurš ir nevis grābts no gaisa, bet esmu saskāries loti cieši ar šādiem rumpjiem...diemžēl neko labu nevaru pateikt...kgan pats arī esmu uzsitis kāsi...bet tas nav mans kaifs...

...par aliņiem...vel lielāks sūds par zāli...šajā dzirā esosie fūzeļi konkrēti atmieksķē smadzenes...tad jau labāk simtiņu stiprā padzēriena...
fox
Re: dzeršana
07.12.2011 09:22
Eh, tomeer gribas pamoralizeet. Tu palasi, Skudra, pati savus tekstus. Iedomaajies, ja tavs beerns lasiitu sito murgu, ko tu te dzen. Spriezot peec tava deela vecuma, tu esi pieaugusi sieviete. A varbuut zaaliiti pameeginaat, puikam taa kaa neerti prasiit, hi hi.
Re: dzeršana
07.12.2011 10:18
Nui kas tad tur tāds? Jā, gribu pamēģināt zāli. esmu to darījusi, bet nekādu kaifiņu nenoķēru, tas bija ļoti sen. Patiesībā tā jau tāda muldēšana vien ir, ne nu es kautkur skriešu meklēt to zāli ne nu kā. fox - tāpēc jau tādi kā mēs te maļamies pa forumu, ka negribam atklāties un stāstīt saviem bērniem utt. visu to, ko rakstām te. Forums rullē!!
Vakar atkal pielēju ļoļiku, šorīt knapi izvilkos ar suni ārā. ....Un atcēlu visus darbus, nu tos, kur cilvēkos jāiet, un...paņēmu vienu maziņo.
Re: dzeršana
07.12.2011 10:19
Varbūt man sevi nopērt?
Re: dzeršana
07.12.2011 10:30
Paveros spogulī - skats baiss.. maisiņi zem acīm, actiņas stiklainas, bet man jāiet kaut nopirkt kārtridžs. kauns.
Varbūt kāds var nokonsultēt, canonam dators rāda, ka krāsainajiem beidzies melnais, bet reāli beidzies lielais melnais melnbaltajam. neko neprintē. ne zilu, ne zaļu. kāpēc es nevaru izspiest, piemēram, zilu. Krāsas visas pilnas. Man ir idiotisks printeris???
Jāsaņemās, līdz puika atnāk no skolas. lai gan nekad man neko nav teicis, bet zinu ka pārdzīvo par manu iebietēšanu.
Re: dzeršana
07.12.2011 10:59
Neiesaku nekādu marihuānu, jo ja ir tieksme uz alkoholu, tad arī būs tieksme tāda pati uz marihuānu, un pēc tam tā tieksme aizies arī uz ko stiprāku. Vispār ja ir tieksme uz atkarībām, da jeb kādām, vispār nevaig neko aizvietot, jo aizvietojot tu itkā domā, ka jā no šī ir labāk tāpēc turpināšu ar to kas man liek justies labāk vai aizvieto tieksmi uz alkoholu.

P.S. Skudra vienmēr ir tā, ka viss sākas ar maziņo un beidzās ar lielo Failu hostings



Edited 1 time(s). Last edit at 07.12.2011 11:01 by enfuego.
Re: dzeršana
07.12.2011 11:45
bet tie jau ir visiem zināmi fakti, tikai dzīvē sanāk tā, ka tu zini, kā ir pareizi, bet vienalga mēdz rīkoties nepareizi. vai tad tu nezināji, ka narkotikas ir fui un ka būs mēsli???
Re: dzeršana
07.12.2011 11:50
aizgāju ar visu pāli pēc kārtridža, jo kautkas ir jādara, tikšanos atcēlu, nobīdīju vienu darījumu, vāru laša zupu. 11 dienā uz paģirām, iemetusi 50 gr. - nav nemaz tik slikti?
re kā alkogoļiks sevi attaisno!
Re: dzeršana
07.12.2011 12:12
Jā tā ir alkoholiķi vienmēr attaisnojās. Jā kad es lietoju narkotikas es arī sākumā attaisnojos, bet kad sāku īsto cīņu tad es tikai sapratu kas notiek.
Re: dzeršana
07.12.2011 14:32
neviens nav ideāls.
esmu pālī.
jābeidz vārīt tā laša zupa.
Puikam iedevu darbu, - salocīt kastītes, salocīt info. , izvest mopseni, dabūja naudu.
mad uzjautrinās
Re: dzeršana
07.12.2011 15:07
..laša zupīte..vai vāri pienā, jeb tāpat???...strap citu, kaltēti diļlu kāti dod šim virumam burvīgu aromātu...kas var būt labāks par šo!!!...:)
Re: dzeršana
07.12.2011 15:16
bez piena, pienu neciešu, nelietoju.
ej pupās ar saviem diļlu kātiem, mani ēdienin it tik garšīgi, ka var aizrīties ar mēli.
Re: dzeršana
07.12.2011 16:48
pareiz zem alko riktīg varēsi paēst lašu zupu Failu hostings
aberz
Re: dzeršana
09.12.2011 22:29
nedzēru jau nedēļu un arī pipēju mazāk
kamēr šodien "draugi" atnesa alinūs divus
nu man ir rakstur izdzeršu vienu tad otru

jo vairak nav
bet tad redzēs

cilvēkiem patik ka tu paliec tāds ka esi vai tāds kā viņi
narks ari draugi ņem tuari ad ari nac bariņa

ta k a sociālāis faktors ir šausmīgi ietekmīgs

bet nu ko darīt
tie kas nedzer iet uz augšu nezinu kape
aberz
Re: dzeršana
09.12.2011 22:31
mans sapnis ir liet spirtu uz tējām bet
nevar spirtu dabūt, nu var bet naudas nav
Re: dzeršana
10.12.2011 01:07
nevaru iebraukt, aberz ir tāds stķiļaga, vai analfabēts??? Tas nav nekāds stils - tas pat nav ne jambs, ne datils ne kāds cits tur faking dzejaktils.
Nē, nu viens domu grauds gan viņam patiess, vide ir svarīga. Ja apkārt vieni nariņi un alķīši, tad grūti vājam pīpelītim saņemties.
Es dzeru viena. Tik vīram arī patīk tā lieta. Bet mēs katrs atsevišķi. baigā ģimene - ha..
Re: dzeršana
10.12.2011 02:33
Ko tu tur, skudra, tēlo? Nedaudz iereibsti un saki, ka "pielej seju"? tad jau tikpat labi es ari esmu pielējis seju no 3 aliņiem. Ja nedzer tā, ka neko nākamā dienā neatceries un netaisi pa pāli visādus sūdus, tad vari būt mierīga - tas nav nekāds baigais alkoholisms!
Re: dzeršana
12.12.2011 18:21
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nedzēru jau nedēļu un arī pipēju mazāk
> kamēr šodien "draugi" atnesa alinūs divus
> nu man ir rakstur izdzeršu vienu tad otru
>
> jo vairak nav
> bet tad redzēs
>


Tu tak teici, ka nedzerot ne alko, ne psihotropiķus. A te- veselu nedēļu noturējies?
sskudra
Re: dzeršana
16.12.2011 00:53
jamm, ja tev liekas, ka 52 kg siev, dienā izdzer 400g (kā minimums) šnabi, tad tas nav alkoholisms? ko te vispār lien ar saviem 3 aliņiem?
Re: dzeršana
16.12.2011 09:26
Tas noteikti ir alkoholisms, bet ikdienas dzērājam tā točna nav "bietes pieliešana". Nevajag jau arī pārspīlēt.
sskudra
Re: dzeršana
17.12.2011 23:58
man šķiet, ka ikdienas cilvēks paratais domā, ka alkoholoķis ir tas, kas vāļājas grāvī, galīgs bomzis utt.. bet tik daudzi inteliģenti, sabiedrības cilvēki, it kā darbīgi utt, dzer, ko pat var nepamanīt. es arī - visu daru, laikam prāts vēl nav galīgi nodzerts, ja ļoti svarīga tikšanās, tad iedzeru mazāk (iepriekšējā vakarā). Piemēram šodien esmu izdzērusi 05 šnabi, laika ieliešu vēl, vakar litru vīnu+ kādi 100 gr.šnabis. neguļu grāvī. "Arēji it kā viss ir ok. bet mani morālie gauž nost. S"odien sāku dzert jau ap pusdienlaiku. Bet es vairs seviski nestresoju (vismaz cenšos), dzīve visu saliks pa vietām. jA VĒL MAN BŪS PIETIEKOŠI PIERES DAIVAS SMADZEŅU ŠŪNU, TAD GAN JAU BŪS LABI.
Vienkārši besī, ka te komentē baigie3 aliņu dzērāji, kuri no tā nesajēdz. Man šķiet, ka te rakstītāji meklē palīdzību, atbalstu, iedvesmu nelietošanai, nevis tizlus komentārus.
Tas, ka pēc polša izrīšanas , šķiet, rakstu puslīdz bez kļūdām, nav nekas labs.
mad smīkņādams
Re: dzeršana
18.12.2011 02:14
...nu, ielēji sevī...nav nekas labs...klausies, vai Tu domā, ka kāds palīdzēs???...aizspiedīs rīkli ciet, lai nedzer???...izņems trauciņu no rokām laukā???...iedos ripiņu, pēc kuras pāries kāre ieņemt???..pārliecinās Tevi, ka dzert brandavu ir slikti???...nekā tamlīdzīga...vienā mirklī Tev kāds pateiks - ei, bet es ar Tevi negribu griezt štelles...kāds noklusēs, bet pamazām attālināsies...Tu sāksi ganīt likteni - slikteni - johaidī, kā man neiet...sāksi vainot apkārtējos, krīzi, slikto laiku, utt, utt...sīkajam būs kauns iet ar Tevi līdzās...BET TU TO NEMANĪSI...Tev viss liksies - ar mani viss ir ok...un tas ir vissūdīgākais...paraudāsi, ja kāds atteiksies aiziet ar Tevi kaut vai uz krogu...bet strēbsi tālāk...

...moralizēju???...nebūt nē...mana pieredze ir tāda, ka sieviete arī bedrē neattopas...tikai dzen sevi dziļāk...

...sanāk, ka esi no tiem kustoņiem, kuri dabiskajā atlasē tiek atsijāti un izmesti no aprites...tā teikt - dzīvā materiāla pamesls...vei tomēr neesi???...

...tad kā ir???...
aberz
Re: dzeršana
18.12.2011 12:52
skudra Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nevaru iebraukt, aberz ir tāds stķiļaga, vai
> analfabēts??? Tas nav nekāds stils - tas pat nav
> ne jambs, ne datils ne kāds cits tur faking
> dzejaktils.
> Nē, nu viens domu grauds gan viņam patiess, vide
> ir svarīga. Ja apkārt vieni nariņi un
> alķīši, tad grūti vājam pīpelītim
> saņemties.
> Es dzeru viena. Tik vīram arī patīk tā lieta.
> Bet mēs katrs atsevišķi. baigā ģimene - ha..

nu ja dzerot ir laiks kuru var dzert katram ctādāks
ta ka tu jau laikam savu esi izteŗējusi

a ka atīirīties lai var dzert atkal
vienam pazīņam sieva medmāsa pa vēnām kautkādu šķidrumu laida
tīrija asinis lai kautkā atjaunotu kautko

nu tad varēja kost atkal kādu laiku

a man po
es 10 nedzēru kā gribu tā daru

ja jau te kads psihiatrs kautko skaita un analizē tad nejau lai palīdzētu bet lai
dabūutu sev darbu, neviens nav izārstēts tikai xanax atkarība un viss kāda jēga nedzet nesaprotu
analizētāji līdz galam

manlieks ka psihiatriem ir viena oroientācija
un cilvēkiem .... dīvaina

intereanti psihiatri dzer vierni
vai ir tik lepni ka ar psihiem nededzeer
Re: dzeršana
18.12.2011 17:05
Nu ko, aberz, tiki pie polša? Dzejas rindas atkal rīmēt vien rīmējas. :)
Re: dzeršana
18.12.2011 17:23
Man liekas ka aberzam, iekšā slēpjās dzejnieku talantas, kurš nav laicīgi attīstījies. Un dēļ tā mums notiek psihiskās problēmas, arī man bija jābūt sportistam kautkādā nozarē vai aktiermākslā, bet redz sāku dzīvot nepareizo ceļū un lūk rezultāts!
aberz
Re: dzeršana
18.12.2011 19:46
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man liekas ka aberzam, iekšā slēpjās dzejnieku
> talantas, kurš nav laicīgi attīstījies. Un
> dēļ tā mums notiek psihiskās problēmas, arī
> man bija jābūt sportistam kautkādā nozarē vai
> aktiermākslā, bet redz sāku dzīvot nepareizo
> ceļū un lūk rezultāts!

nu nav tā tev nekam nebija jābūt, tie ir tavi sapņi ko tu varbūt nepiepildīji jo tas tev nebija vajdzīgs
katrs kas sapinies sapnos meklē attainojumu... nepareizo ceļu vai kotur, kadu nepareizu ceļu gāja tie kuru laikā
mainījās 3 valdības uznāca komunisti vai vienalga kas.. ktram bija sapnis paprasi jebkuram vecakam cilvēkam

viņs izstaigājis tur šur daŗījis to un šo bet mūža beigās stāsta mans sapnis bija lidot ar planieri
dzīve visu izjauca utt. cits saka ka es jau biju orķestri savācis savā laikā un viss bija pirmais
rīgā bet Pauls neznokurienes uzradās un visus kas macēja kautcik spēlēt savāca sev utt

un Pauls nu slavans cilvēks ar milzīgu nu gramatu var rakstīt slavēts pelts un visur celts
neklausīja tēvu pat un ielīda politikā nu un...

jādzivo ir šeit un tagad, ka ir tā ir nu un kotur raksties pa smadzenēm

jā dzēru šodien nopirku 50gramu henesi konjaku pa 2.36 izdzeŗu un sapratu ka AD un trankvīli lielāki
draņķi bet garša ir pretīga vecais stārķis bija labķas... nekāda kaifa aŗī nav... nav vērts atkarāties no tik
maza kaifa...

feins ir aveņū vīns doma laukumā tiro laukos taisīts, dārgs 8ls pudele bet nu garšo feini.. kā nu nav arko salīdzināt
tur pa 50 saņiem 20g provi var ieraut... visa dzeršana

ta lūk
ja cilvēks ir nodzēries var izlīst no ta mierīgi
tikai jālasa ko es te rakstīju
ja negrib tad smejies vesels kā saka...
vēl es neticu vecās ekonomiskās zonas spirtam
pat balzāmam , es to ari nedzeru vai dzeru reti

tagad jau visi dzer to no vairumtirsdzniecības točkam bez uzlīmēm spirtu, nu cik tur tie pašī trankviļi
vai amfetamīni klāt to neviens nezina ska ka esot labkais , bet nu spriežot pēc 3 gadu novŗojumiem
no tiem feisiem nekas nav palicis pāri..

tadas pārdomas
starp citu to henesi es aŗi brīdi šaubījos vai nav tepat razōts no tpaša garšō pretīgi

kādu laiku atpakaļ bija frančū brendiji un konjaki izlejami spicē bet tagad nav
vīni ir tā nekas, tie ir lēti nav jēgas kruķit, no tiem vēl kaukāds fīlings normāls
kautgan vietajios vīnus reiz nacās iedzert es paliku dulss un stulbs, kaors pa 2ls
laikam vecā recepte no agdama laikiem āboli ar sērskābi un kotur vēl

veseli dzēruši
ir doma taidsīt savu liķieri vai uzlējumu drīzāk sametisu zālītes visādas
ko te dzeru un ok. tikai spirtu vaiga labu es jau noskatīju, buš no rums 80gradīga
tikai atlaides jāsagaida..

asinszāļu uzlējumi ir riekstu liķieris aŗi krievu ir īstais spāņu bodē lielupē ja nejaucu
aroniju jāņogu upeņu vīni aŗi ir.. tā ka domāt vaig

nevaig čakarēt smadzenes ka tas ir labi vai slikti, atkaŗiba ir no kokakolas ledenēm'košļenēm
un aŗi no benzīna smakas motosportisitiem..

štulbi ir tas kad uztaisa aveņu ievārījumu kur nav avaņu bet ir garša, tad ir ari deprsijas simības jo cilvēkam vajaga
avenes

a garšū kā iegūt mums mācīja skolā, ķimija organiskā, elemnetāri kā trankvīļus razot
kas būtībā ir narkas sintētiski iegūtas kā aveņu vietā aveņu garša

tā; lūk

drīž jau māksļīgu cilvēka bernu sēklu izgudros
lai tik būtu kautkas nedabisks, nu pasaule pārabdzīvota

cilvēki dzimst a bankas jaunu naudu nedrukā katram nākamajam
tā ka kādam jāizdzīvo kādam jāēd kautkas ko tas izdzīvot nolēmušais
izgudro, ja nepērk ko d arīt jātaisa atkarība, citādi izdzīvošanas plāns
nesanāk,,, uut,, bezkauņas dzīvo pārējie raksta ienkaumu deklarācijas
lai lopi varētu noskatīt sev nākošo īpasumu jo viņiem maz vietas 3 mājas
kurās neviens nedzīvo

buča
indiānis visu pateica
labunakti
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 17?
Ziņa: