dzeršana

Aizsāka skudra 

skudra
dzeršana
02.12.2011 14:25
Palīdziet ar padomu, kā lai beidz dzert. Minesotu nevaru, nevaru būt prom mēnesi vai cik tur vajag. Dzeru katru dienu, gandrīz, katru rītu apņemos, ka nē, dusmojos uz sevi, kauns, atkal šodien neko neizdarīju, jo vakar ieņēmu pārāk daudz - 05 stipro, pa virsu pusoudeli šampi. Ja izdzeru kādi 200-300g, tad jūtos tā neko, daru visus darbus, kas jādara. Reizēm liekas, ka pati sevi neieredzu, saprotu, ka man tas viss baigi strauji ieiet jau citā fāzē. nezinu, nav gribas vai kā, tā kā tāda memļa. Varbūt kāds izbijis dzērājs var padalīties, kā lai atrod ti grūdienu, kas izkustina. Jūtos kā iestigusi un lēnām grimstu. Esmu arī lējusi ārā, tas neko nedod, vakarā (vai pat no rīta), ejot ar suni, kājas pašas naski aizjož līdz veikalam. Es gribu, lai man būtu riebums pret alkoholu, bet man baigi garšo.
Re: dzeršana
02.12.2011 14:31
narkologi-psihoterapeiti privātpraksēs.

www.psihoterapija.lv psihodrāmas speciālisti.

bet ir arī tādi, kas minētajā listē nav, šajā portālā ir bijuši ieteikumi ar uzvārdiem un telefoniem līdzīgās tēmās.
skudra
Re: dzeršana
02.12.2011 14:34
Esmu lūgusi dievu, kaut esmu neticīgā, nē nu, kautkam augstākam ticu, bet ne kristietības izpratnē. Esmu gājusi uz baznīcu, likusi svecītes, svaidījusi māju ar svētīto ūdeni, apņēmusies no visas sirds. Laikam esmu bezdūšīga.
skudra
Re: dzeršana
02.12.2011 14:37
neticu nevieniem psihologiem, untml. terapeitiem. Lūdzu, reālus piemērus, kas strādā.
Re: dzeršana
02.12.2011 14:41
domāju, ka katrā cilvēkā ir dūša, tikai tā ir kaut kur noslēpusies. kaut kā tie resursi ir jāatmodina.

bet tāpat domāju, ka svecīšu likšana ir acu aizmālēšana, nekādas maģijas nebūs.

tie bija reāli piemēri, kas strādā, citus nezinu, pareizāk sakot, neesmu redzējusi rezultātus.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.12.2011 15:04 by Runcene.
skudra
Re: dzeršana
02.12.2011 14:45
varbūt jānodzeras līdz kliņķim? Tad tā saprašana atnāks?
Re: dzeršana
02.12.2011 14:54
tas būs baigi dārgi ar lieliem zaudējumiem.

es teiktu, ka slikta doma arī citā aspektā, jo Tu ļoti reāli vari nokļūt psihenē, kur būs pilnīgi cita attieksme un citi apstākļi kā MInesotā, un Tevi "aprūpēs" pēc filozofijas, kas ir diezgan agresīva, piesmērēs papīrus utt. un neviens neprasīs, kam Tu tici vai netici.

kamēr uzņemas atbildību pats, tikmēr viss ir pilnīgi citādi.
Re: dzeršana
02.12.2011 15:36
Sākumā uzdod sev jautājumu, kāpēc tu dzer?? Sāts sevi izmeklēt, vai tev ir fiziskā vai psiholoģiskā atkarība. Ar to ir jāsāk, ar to pašu arī psihoterapeits sāks, minesota ļoti palīdzēs tā programma arī pieder pie terapijas. Sāc kautko darīt, bet pirmais solis ka tu meklē palīdzību ir arī sākums, tā kā turpini darīt kautko, nevis ticēt un neticēt, alkoholismā ticību nevaig jaukt iekšā.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.12.2011 15:37 by enfuego.
mad nopietns
Re: dzeršana
02.12.2011 15:39
...redz, skuda, šī te štelle ir nopietna...savulaik esmu nodzēris un nokaifojis praktiski visu...ja gribi zināt, kā atņēmu sevi no brandvīna pupa un adatas, varu pastāstīt...piereģistrējies un uzsitīšu ziņu Tev privāti...minesota un narkologi = 99 % tāda acu aizmālēsana vien ir...vismaz man un pazīstanajiem šie te šamaņi reāli neko nepalīdzeja...

...beigt dzert var...tikai jāapzinās ir viens - ja pieliksi punktu, tad uz ilgu laiku...man arī garšo...ja aukstu , labu dzidro ar labu zaci...mmmm...labu rumu...kārtīgi izdzītu smakovku...ehhh...bet...ja tagad ieņemšu, kas man smeķē - viss, kodiens uz mēnešiem...tāpēc saku sev - man to vajag???...

...un pēdējais...pats dzīvoju ar apziņu - dribu dzert - dzeršu, negribu - un nedzeršu...un patlaban negribu...šāda apziņa ievērojami atvieglo dzīvi...kodienos jūtos kā zivs ūdenī arī skaidrā, ieleju pārējiem, kādu rumpi ari piedzirdu, nemaz nejūtoties apdalīts...
mad smīkņādams
Re: dzeršana
02.12.2011 15:46
...un neklausies āžos, kuri mēģinās Tev iepotēt vainas apziņu un to, ka Tu esi slima...dzeršana NAV slimība...
Re: dzeršana
02.12.2011 15:53
Es patiesībā domāju, ka ir ceļi ārpus minesotām un tamlīdzīgām lietām, bet šī pieeja un domāšana sabiedrībā vēl nav pietiekami attīstīta. Nav sevišķi daudz drosmīgo, kas dalītos pieredzē, ja ir tikuši galā, bet citādi es nezinu, kā tas var darboties. Par AA ir dzirdēti ļoti pretrunīgi viedokļi.

Mazliet citādi rezultāti terapijās varētu būt sievietēm un vīriešiem, jo palīdzības struktūrās ir maz vai nemaz vīriešu.
Re: dzeršana
02.12.2011 16:04
Nu, pieģistrējos, sit to ziņu, ja ir laiks. Man jāizved suns, un dzert vai nedzert - tāds ir jautājums? Tāpat šī diena vējā..
mad mazliet nopietns
Re: dzeršana
02.12.2011 16:26
...johaidī, tik ilgi neesmu te līdis ar pilno niku, ka neatceros savu paroli...nja...arī skrienu prom, vakarpusē mēgināsu ielīst...

...par šodienu???...nja...dzert vai nedzert???...gribi - dzer, negribi - nedzer...vienkāršāk vairs nevar būt...gribi, lai rīt moka pohas - dzer...negribi pohas - nedzer...paņem monētu un uzvied gaisā...ja uzkritīs ģerbonis - pielej bieti līdz nemaņai...uzkritīs nomināls - tad neko...strēbsi suliņas...

...gatavu recepti Tev neviens neiedos, neviens Tev rīkli neaizbāzīs un neviens pie staba nesies...kā pati izdomāsi, tā būs...pirmajā postā jau noformulēji savas izjūtas - purvs...gribi rīt atkal pamosties ar purva sajūtu???...

...zinu, tas ir grūti..pirmajā laikā ari pats rāvos nost no striķa..

...mēgini šodien nepieliet bieti...vakars būs vissūdīgākais...bet...ir treknāks ēsts un ar nav pļūtīts...

...ar so optimistisko noti patlaban beidzu...:)
Re: dzeršana
02.12.2011 16:26
Esmu sapratusi, ka laikam nav motivācijas. neko vēl neesmu tā salaidusi dēlī, ka jūti - esi galīgā dir*ā. Ja tā padomāju, diendienā dzeru jau vairāk kā gadu. Lielākais nedzeršanas pārtraukums, šķiet, 5 dienas. Man jau ir mainījusies smaržas un garšas uztvere, man bail par veselību, aizkuņģa dziedzeris, aknas, smadzeņu šūnas atmirst, bail palikt tupai kā āmuram, bet turpinu dzert. tas tomēr nozīmē, ka sevi nemīlu, ja apzināti daru sev ļaunu. Nu vai neesmu dura?!
mad smīkņādams
Re: dzeršana
02.12.2011 16:30
...OOOO. sāc vēl bērt sev pelnus uz galvas...tikai tā vēl trūka...NU UN, ka Tu tagad kodi???...beigsi kost, un viss nostāsies vietās...tā ka nepārdzīvo...

...vainas apziņa grauj vairāk, kr trīs polši uz acs...
Re: dzeršana
02.12.2011 16:32
Bet man jau sen nav pohu?! Vakar izmāvu polšu un pusšampi, liekas kautkad agrāk būtu nomirusi otrā dienā, bet nē, man tik šodien lielāks moraļņiks, besis, visu dienu novāļājos pa gultu, šodien bija tākā poha. bet ikdienā, izmauju savus 300, 350g., nav ne pohu nekā. Tur jau tas stulbums, ja būtu pēctam nenormāli slikti, varbūt ātrāk attaptos. esmu izmāvusi puspolšu, vīrs pat nepamana, tātad man jau trešā stadija. Es neālējos, nekļūstu diži savādāka, varbūt nedaudz runīgāka.
Te kāda sieviete lietotāja arī ir?
Re: dzeršana
02.12.2011 16:36
Tu mad, man tiešām iedevi kādu cerības stariņu, jo ir bijušas domas par gala darīšanu, laikam kā gļēvulim, ātri aizbēgt no problēmām. mani attur dēls un suns.
Re: dzeršana
02.12.2011 18:21
Re: dzeršana
02.12.2011 18:39
Ja nav liels noslēpums, kas Jūs, kas piedalieties sarunā, esiet pēc profesijas, ar ko nodarbojaties. Palika interesanti. Es maģ.gr.kvalitātes vadībā, profesijā arī strādāju, līdz brīdim, kad sapratu, ka negribu , ka mani kāds komandē. To zināju sen, bet kā jau tas notiek, bailes no pārmaiņām, nezināmā utt.. Uzrakstīju atlūgumu. Uztaisīju savu firmu. Bet varbūt no algota darba aizgāju, lai varētu nekontrolēti dzert?
Re: dzeršana
02.12.2011 19:53
Skudra tieši tā, redz es ar kad dzēru nenormāli, es arī meklēju iemeslus, atrunas, lai dzertu, lai dzertu vienmēr būs attaisnojumi. Es ar aizgāju no viena darba atrunājoties ka darbs sūdīgs un ar kotas beidzās, vairāk tikai sāku dzert. Es sāku domāt par dzeršanas atmešanu tikai tāpēc ka palika slikti un sāku uzstraukties par veselību, un plus vēl ģimene jauna. Tātad izvēle, alkohols vai ģimene, sapratu ja palikšu viens nodzeršos un nosprāgšu, nekam nevajadzīgs. Viss ir paša rokas, kuram vaig izraut aknu lai saprastu ka nedrīkst dzert, katram jātrod savs iemesls kāpēc nevajadžetu dzert!!
Re: dzeršana
02.12.2011 20:13
varu ieteikt taadu lietu kaa traskraniaalo elektrostimulaaciju-angliski saiisinaajumaa-ces.pats tiku valaa no dzershanas...



Edited 1 time(s). Last edit at 02.12.2011 20:13 by ivars61.
Re: dzeršana
02.12.2011 20:45
Tas ir kad divus vadiņus rozetē iebāž? :)
Re: dzeršana
02.12.2011 21:08
bishki savaadaak,bet apmeeram:)
Re: dzeršana
02.12.2011 21:19
var nadadz siikaak par tiem vadiņiem?
Re: dzeršana
02.12.2011 22:42
nu,taa ieriice ir ar dazhaadiem nosaukumiem,viens ir-alpha stim.buutiiba taada,ka galvai pievieo vadus,kas pievada el. impulsus,apmeeram 9 v,vaaja un reguleejama straava,impulsu frekvence arii reguleejas,pievienot var pie ausu lipinaam,vai jaunaakaa variantaa pie citiem biologiski aktiiviem punktiem galvaa.impulsi stimulee smadzenu vilnus,kaa rezultaataa buutiski pieaug endorfiinu izdaliishanaas,liidzarto uzlabojas garstaavoklis un neprasaas iedzert.sameeraa viltiiga lieta ir pareizaa impulsu frekvence,taa nebuus visiem vienaada un nebuus arii taa,ka viennoziimiigi jaastimulee alfa vilni.endorfiini izdalaas pie frekvences 10 hz un 77hz,taa infa no interneta,man gan liekas,ka tas notiek visaa beta diapazonaa,bet atkariigs arii no cilveeka-ja ir izteikts stress{trauksme},tad labaak izveeleeties zemaaku frekvenci pie kuras veel ir juutams efekts,ja noskaojums miegaini depresiivs-tad labaaka augstaaka frekvence-vismaz no 10 hz un uz augshu,trauksmes gadiijumaa labaak frekvence 5-10 hz.
es kaadu laiku lietoju paaraak zemas frekvences un sajutu,ka pastiprinaas depresija,tagad ar augstaakaam depresija mazinaas,dzert varu kad gribu,iipashi nevelk..pirms tam vienu briidi nevareeju attureeties nedzeeris katru dienu,sameeraa daudz,kaadi 2 gadi taapagaaja....ja interesee vairaak,raksti,prasi,taa lieta vispaar var nodereet jebkuram no shii foruma,vieiigi epilepsijas gadiijumaa neiesaka.infa ir krieviski,angliski,kaa kuram eertaak un pie manis-no pieredzes plus cik lasiits.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.12.2011 22:45 by ivars61.
Re: dzeršana
03.12.2011 02:58
ivars61, kas Tu kāds izplatītājs? Tā uzreiz būtu ar teicis.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.12.2011 14:24 by existential fool.
Re: dzeršana
03.12.2011 03:51
Nu nez, es vienkārši pievienotu vadus un uz brīdi iespraustu rozetē. visticamākais, ka nedzers bet isādam gadijumam piekodinātu - ja dzeršana atkārtosies, tad nākamreiz iespraudīšu rozetē un aiziešu uzpīpēt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dzeršana
03.12.2011 08:51
neesmu izplatiitaajs,bet nu ko kursh domaa,taa pasha dariishana.efekts nav momentaals un ir individuaals-citam varbuut vaajaaks.iedrukaa guglee alpha stim un palasi.
Re: dzeršana
03.12.2011 10:04
Nu esmu moža pamodusies ar domu nedzert. Vakar gan atkal izšāvu puspudeli šampi (to atlikušo) un puspolšu. Naktī man nāca atskaidrība (jo par šo dzeršanas jautājumu esmu kā apsēsta) - nedrīkstu justies kā mazais nabadziņš, aklohola upuris. Esmu cilvēks ar brīvu gribu, brīvu izvēli. nedrīkstu tik daudz koncentrēties uz to dzeršanu vai nedzeršanu. Tikai jāsaņem visa griba kulaciņā un jāizvēlās nedzert! Tik vienkārši?
par tiem vadiem galvā - saprotu, ka tās ir daudzas procedūras? kamēr man pielāgos man vajadzīgo frekvenci, varbūt paies ilgs laiks, vai tas atkal nav meklēt kādus ārējus faktorus, kas mani kā brīnumnūjiņa atbrīvos no alko? Ir baigi jāgrib pašam.
Un to puspolšu ārā neliešu, gribēšu un nedzeršu!
mad mazliet nopietns
Re: dzeršana
03.12.2011 12:40
...hmm...ak ta' pieleca gan!?!...starp citu, šāda ceļa gājējs ir viens no mūsu aktieriem...nokodās līdz kliņkim un pielika punktu...un ja Tev ir pielecis, ka Tavās rokās šajā gadījumā ir ielikts risinājums - kost vai nekost - tad tas jau ir pirmais pakāpiens uz skaidru galvu,,un šī sajūta tomēr ir tā vērta...un nakošais solis ir to ir puspolšu tomēr pirmajā periodā IZLIET...kgan man patlaban blakus kompim stāv laba ruma pudele...bez problēmām...mājās pilno trauku daudz, bet vēlme iedzert nav...gribu - dzeršu, dribu nedzeršu...bet tagad negribu...:)...gandrīz kā mantra, vai ne???..:)

...visi popularizētie alfastimi un vel nezi kaut kas ir liels fufelis normāliem cilvēkiem...uzskatu, ka minesotas, AA un vel kādas štelles, kur kustonim iedzen galvā vainas apziņu un piespiež pašām sevi uzskatīt par - ak, es nabadziņš, ak, es esmu TIK slims - ir domāti enfuego tipa kustoņiem ar IQ stipri zem grīdlīstes...kuharkas un krāvēja atvasēm, tā teikt...alkoholisms NAV slimība...tieksmi rada gēnu kombinācija - tas ir viens faktors...otrs ir no duraka noliegtās sfēras - pārmantotība...sekojoši - kodējam ir dota izvēle - pārtraukt karmisko saikni vai turpināt barot ar savām negācijām zemākos līmeņus...

...ko daru???...arī pašam savs kantoris...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 8?
Ziņa: