Kautrīgums.

Aizsāka Kuatrīgais 

Re: Kautrīgums.
30.10.2011 09:48
Jā jo pagaidām es uzsticos tikai internetam, es nevaru iziet uz ielas un pastāstīt par sevi kautko, tad padomās to ko nemaz nevaig padomāt.
Re: Kautrīgums.
30.10.2011 10:00
Vari stāstīt man,es sapratīšu :)
Re: Kautrīgums.
06.11.2011 14:48
Kautrīgais, kas Tev ir ar izskatu?
Jēkabs K.
Re: Kautrīgums.
10.11.2011 01:51
Tu neesi pie tā vainīgs, ka jūties tā. Nu varbūt esi, taču par to kā Tu jūties, kā un cik labi funkcionē Tava galva ir atbildīgi neiromediatori - dopamīns, serotonīns kā arī norepinefrīns un vēl arī GABA .
Šeit ir labi attēlots, par ko katrs atbild:
http://www.macalester.edu/psychology/whathap/UBNRP/meth08/biochemistry/neurotransmitter.htm

GABA atbild par anxiety jeb par kautrīgumu.
Ja Tu jau sporto, tad kaut kas nav kārtībā ar uzturu un/vai, ja tas nav tikai pēdējo mēnesi, tad ar šiem neiromediatoriem. Meklē pats internetā, kā ar uzturu vai arī ar uztura bagātinātājiem šo neiromediatoru līmeni uzturēt līmenī.
Kautrīgais111
Re: Kautrīgums.
11.11.2011 14:24
Nu jā attiecībā uz izskatu man ir milzīgi kompleksi. Es izvairos skatīties spoguļos, daru to tiešām tikai tad, ja jāsaķemē mati vai kas tamlīdzīgs. Tāpat es vienmēr novēršos no atspulgiem stiklos utt, jo man ir bail sevi redzēt. Bet stulbākais tajā, ka es pat nezinu, cik tas viss ir pamatoti, nekādus negatīvus komentārus neesmu saņēmis. Precīzāk tas, kas man rada komleksus ir zili loki zem acīm, kas man ir milzīgi (nav nekāda sakara ar neizzgulēšanos un ārējām tradicionāljām problēmām). Arī skatoties spogulī, tad es vienmēr sašķiebju seju, tā lai tie loki nebūtu tik izteikti redzami. Ā un jā gadus 3 es vispār neesmu skatījies nevienas bildes, kurās es esmu (nu ar pāris izņēmumiem, bet tad ir tiešām jāsaņemas). Šeit gan jāpiebilst, ka es pats cilvēkus ļoti vērtēju pēc izskata, varētu teikt, ka es pat izvairos no manā uztver'nesimpātiskiem cilvēkiem, nevēlos lai mani ar viņiem redz kopā. Lai cik stulbi arī tas būtu.

Šobrīd (un vispār dzīvē) mans lieākais sapnis (varbūt pat vienīgais) ir atrast jauku un foršu meiteni, ar kuru kādreiz aprecēties un veidot ģimeni. ģimene manuprāt vispār ir vienīgais kā dēļ ir vsipār vērts ko darīt un dzīvot. Bet man vispār rodas šaubas, ka es jebkad satikšu kādu meiteni ar ko es varētu arī būt kopā. Jo kuru gan intresē čalis kurš nevar pateikt gandrīz nevienu vārdu, stulbi stostās un raustās un izvairās no jebkāda acu kontakta. Šajā brīdi man tas tiešām šķiet nereāli. Ja arī kāda meitene ir kādreiz pa mani kādu intresi izrādījusi, tad nav vajadzīgs īpaši ilgs laiks, lai šī intrese pazustu. Un vēl jau ir fakts, ka es sevi varu iedomāties tikai ar tādu meiteni, kas vairāk vai mazāk ir līdzīga man, ļoti patīk, ja meitene ir kautrīga, neiet katru piektdienu uz kaut kādiem klubiem un nepārdzer jēgu. Bet kāda gan ir iespēja, ka divi ārkārtīgi kautrīgi cilvēki kādreiz varētu būt kopā? Ja nu vienīgi ar citu iesaistīšanos.
Kautrīgais11
Re: Kautrīgums.
11.11.2011 14:30
Jā un vel kas, ko gribēju uzrakstīt. Man piemēram ir bailes uzdot kaut kādus privātus (mana uztverē, patiesībā bieži vien tie ir visparastākie jautājumi) jautājumus, arī tādus jautājumus Uz kurieni iesi, Kur biji, Kā gāja. Un tas ir arī ar radiem un draugiem. Šeit gan esmu diezgan pārliecināts arī par iemeslu tam - bērnībā mamma (tēva nebija) vienmēr runāja, kā tas un tas nav mana darīšana, ka es esmu bērns, man tas nav jāzin utt. Viņa pat ar vecamammu sarunājas krieviski, lai es nesaprastu, ko viņas runā (jo tās neesot bērnu sarunas). Protams tagad man ir bail kaut ko tādu "nepareizu" kādam uzjautāt (tā taču nav mana darīšana!).
fukshit
Re: Kautrīgums.
29.11.2011 21:44
Tu esi negliits, tapec ari nesi nevienam vajadzigs un esi kautrigs.

Tur ari visa problemas sakne.

Skaisti cilveki neuztraucas taa par savu izskatu.
muha
Re: Kautrīgums.
29.11.2011 21:59
Nu tās nu gan ir pēdējās muļķības.
Pēc tavas teorijas visi cilvēki, kas ir kautrīgi ir neglīti. Tas ir sviests. Lielai daļai tā liekas, lai gan nereti patiesība ir citādāka.
ee
Re: Kautrīgums.
30.11.2011 14:15
man arī ir nenormāls kautrīgums bijis visu mūžu, bet izskats man nekad nav uztraucis, ne savs ne citu. bet vienu lietu es pamanu - gadiem ejot man aizvien vairāk patīk arī tādas sievietes par kādām agrāk man nebūtu bijusi nekāda interese. tai skaitā reizēm pat resnas sievietes man liekas iekārojamas =D
Re: Kautrīgums.
30.11.2011 15:05
fukshit atbildēji pilnīgi nevietā, es biju smuks čalis un es vienalga kautrējos no metenēm. Jeb tu domā ka skaistiem cilvēkiem nav kompleksi un tāpeč viņi nav kautrīgi, vairumā gadījumu jā, bet ne visos.
zemene
Re: Kautrīgums.
01.12.2011 00:11
Kautrīgais 111

Es tikko atcerējos vienu piemēru no dzīves. Reāls cilvēks. Vīrietis, pēc vispārpieņemtajām vidējām skaistuma un ciešamības normām galīgi galīgi neatbilstošs. Paliels, pakārns , šķielējošs, masīviem vaibstiem un ar sejas detaļu izteikti redzamu asimetriju, arī tā kā izvalbītām acīm.

Bet ! Viņam ir sieva, un nebūt ne nesmuka, un šobrīd, ja nemaldos, laikam trīs bērni! Jums vajadzētu redzēt, ar kādu aizkustinājumu un atbildīgumu viņš rūpējās par saviem bērniem! Un sievai visvisādi palīdz.

Un arī stipri kautrīgs viņš bija. Bet patiesībā diezgan interesants cilvēks. Protams, vidusmēra bārbijai, ar ambīcijām, vērstām tikai savā virzienā, tāds cilvēks nebūtu saistošs.

Un kas slikts notiktu, ja ar meiteni, kas ieinteresējusi, sarktu, bālētu un stomītos? Nekas traks. Vai domā, ka visām sievietēm patīk tikai pārspīlēti pašapliecināties kāri prinči, ar tukšu dvēseli? Nekā nebija.

Un vēl zinu vienu pusi (nu jau veci) kurš pamatīgi stostījās jau no agras bērnības. Bet tas man un vēl dažiem bērniem galīgi netraucēja spēlēties vienā smilšu kastē. Un arī viņš laika gaitā atrada sev sievu! Un ir bērni.
Re: Kautrīgums.
03.12.2011 10:49
Kautrīgajam iesaku mēģināt, mēģināt, lauzt sevi cik vien vari, ja vēlies no tā kautrīguma tikt vaļā. No pieredzes. Ja vēlies dzīvot viens mežā, tad vari nedarīt neko. Tas ir grūti, sāc ar to, ka skaties gan spogulī un trenējies, ja tev ir tāda iespēja būt vienam. Spogulī ir jāskatās, tev jāatgūst pašapziņa. Skaties un stāsti sev cik tu skaists, gudrs, un runā, runā, runā, runā ar sevi, it kā tev pretī būtu cits cilvēks. Varbūt no malas šķiet smieklīgi, bet tas palīdz. Katru dienu tas jādara. neviens no malas tev nespēs palīdzēt, ja pats dikti necentīsies. Vēl varētu jau iet pie psihoter.utt., bet cik man bijusi saskare, neredzu tam sevišķu jēgu, tad jāiet ļoti ilgi, jāizmet liela nauda un varbūt pēc gada būs rezultāts, varbūt.
Re: Kautrīgums.
21.01.2016 16:54
Vnk paaugstin sav testosteron limen tad viss bus norm
Pointless
Re: Kautrīgums.
21.01.2016 18:29
IGO Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vnk paaugstin sav testosteron limen tad viss bus
> norm


Libido? Kā???
NavSvarīgi
Re: Kautrīgums.
21.01.2016 18:31
muha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pēc tavas teorijas visi cilvēki, kas ir
> kautrīgi ir neglīti.

Visi arī nav smuki. Smukos izķer kamēr jauni.
Re: Kautrīgums.
26.01.2016 16:27
NavSvarīgi Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> muha Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Pēc tavas teorijas visi cilvēki, kas ir
> > kautrīgi ir neglīti.
>
> Visi arī nav smuki. Smukos izķer kamēr jauni.

Skaistām sievietēm varbūt tāda tendence ir, ka viņas izķer, bet ne vīriešiem. Kautrīgiem vīriešiem neviena sieviete uzbāzīgi un ilgstoši nekārsies kaklā, tas nav mūsu sabiedrībā pieņemts.
Ļoti kautrīgs vīrietis ir no malas atturīgs, atbild ar vienu vai diviem vārdiem, viņš ir nepamanāms un izskatās galīgi neieinteresēts (un neinteresants). Ir nepieciešama intesīva un ilgstoša aplidošana, lai viņu atraisītu. Bet, ja saturs nav zināms, jo viņš ir tik sasodīti kluss, tad kāpēc lai sieviete to darītu, ja ir simtiem citu ir, kas paši nāk klāt un grib viņu.
Ļoti daudzi kautrīgi vīrieši patiesībā ir arī ļoti simpātiski, tikai viņi to nezin, jo kautrīgums gandrīz vienmēr ir kopā ar zemu pašvērtējumu un sliktu pašapziņu.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.01.2016 16:33 by Synapscape.
Re: Kautrīgums.
27.01.2016 14:21
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> NavSvarīgi Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > muha Rakstīja:
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > Pēc tavas teorijas visi cilvēki, kas ir
> > > kautrīgi ir neglīti.
> >
> > Visi arī nav smuki. Smukos izķer kamēr
> jauni.
>
> Skaistām sievietēm varbūt tāda tendence ir, ka
> viņas izķer, bet ne vīriešiem. Kautrīgiem
> vīriešiem neviena sieviete uzbāzīgi un
> ilgstoši nekārsies kaklā, tas nav mūsu
> sabiedrībā pieņemts.
> Ļoti kautrīgs vīrietis ir no malas atturīgs,
> atbild ar vienu vai diviem vārdiem, viņš ir
> nepamanāms un izskatās galīgi neieinteresēts
> (un neinteresants). Ir nepieciešama intesīva un
> ilgstoša aplidošana, lai viņu atraisītu. Bet,
> ja saturs nav zināms, jo viņš ir tik sasodīti
> kluss, tad kāpēc lai sieviete to darītu, ja ir
> simtiem citu ir, kas paši nāk klāt un grib
> viņu.
> Ļoti daudzi kautrīgi vīrieši patiesībā ir
> arī ļoti simpātiski, tikai viņi to nezin, jo
> kautrīgums gandrīz vienmēr ir kopā ar zemu
> pašvērtējumu un sliktu pašapziņu.


Es esmu skaists, strādīgs uzsticīgs čalis, bet kautrīgs. Un tas jau ir no bērnības. I ko tu tagad te gribi pateikt, ka kautrīgie visi ir neglīti? Tu kļūdies. Kā mans kautrīgums izveidojās, vienkārši bērnībā tās kuras mani gribēju es viņas negribēju, viņas dēļ manis raudāja, tās kuras es gribēju tās mani pasūtīja un es arī raudāju un pārdzīvoju, tāpēc tagad sievietēm vispār neuzsticos, un esmu vīlies visās, man bija kārts rokā kura mani mīlēja, kaut zināja ka man ir laulība, tāpatās vēl mīlēja no skolas laikiem, bet es uzskatīju tos jobanos principus, ka ja ir zvērēts tad palieku pie tā, nu plus mums bija bērni, tas man atturēja no aiziešanas prom no ģimenes, tagad pazaudēju i to kas mani mīlēja un ticēju ka mīl, i pazaudēju laulības sievu. Ei un tagad zīlē, tas priekš manis ir kautkāds saules aptumsums. Vairs šito dzīvi nesaprotu, zinu tikai to, ka vajag strādāt un pelnīt naudu, jo bez naudas tu esi miskastē metams!
Re: Kautrīgums.
28.01.2016 13:25
Kautrīgais. Pārej uz pļāpau daļu. Jo es šeit ieeju ļoti reti. Pie viena saki savu dzimumu,augumu/svaru un vecumu.Laikam jau garām, jo nepaskatījos datumu.
Lai cerība.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.01.2016 13:25 by Mazdakteris1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 2?
Ziņa: