Kautrīgums.

Aizsāka Kuatrīgais 

Kuatrīgais
Kautrīgums.
15.10.2011 20:20
Labvakar!
Problēma tāda, ka esmu ļoti, nu tiešām ļoti kautrīgs. Nu tādā mērā, ka man tas traucē dzīvot un, ja sāk padomāt, ko es vispār neesmu piedzīvojis vai palaidis garām vien tāpēc, ka esmu tik šausmīgi kautrīgs... Iepazīties ar jauniem cilvēkiem man vispār ir īsts murgs, jo es vienkārši nevaru neko pateikt (neskaitot kaut kādas atsevišķas frāzes). Ar draugiem / ģimeni šī problēma, protams, atkrīt un tur nu mans kautrīgums neizpaužās gandrīz vispār. Bet ir tā, ka tā kā es tagad esmu iestājies augstskolā un dzīvoju kojās, līdz ar to ne draugu, ne ģimenes man blakus nav un tapēc tieši tagad šis kautrīgums izpaužas visstiprāk. Ne es kojās varu kādam pateikt vairāk par dažām vispārīgām frāzēm, ne skolā. Bet protams no malas tas viss jau izskatās pēc parastas iedomības un augstprātības. Un jā, ja ir runa par meitenēm, tad nu tas vispār ir murgs, es vienkārši nevaru parunāt un viss. Vispār tas kautrīgums man pilnīgi vienmēr ir bijis, atceros, kad bērnībā, atnākot ciemiņiem mēdzu slēpties zem galdā un darīt vel visādas absolūti nesaprotamas lietas. Patiesībā jau arī tagad es cenšos izvairīties no mazpazīstamu cilvēku satikšanas mājās, eju pie viņiem tikai galējās nepieciešamības spiests.
Labi, nezinu vai tur vispār no manis rakstīta var ko saprast, bet doma ir tāda, ka vairāk par visu pasaulē es tiešām velos atbrīvoties no šīs neciešamās rakstura īpašības. Bet man nav īsti sapratne kā to var izdarīt. Bez kāda speciālista palīdz'bas jau man tas noteikti neidzotos. Bet ar ko man vispār sākt? Pie kā ir jāiet - psihologa jeb psihoterapeita? Un kā vispār ir ar tām psihologu vizītēm, cik bieži tas notiekas, cik maksā utt? Un vispār vai no šīs problēmas ir iespējams tikt vaļā? Varbūt kadam ir bijusi līdzīga pieredze?
Ā un vel es lasīju kaut ko par hipnozi, bet man kaut kā tas viss neticās. Kādam ir bijusi kaut kāda saskarsme ar to visu?
Re: Kautrīgums.
15.10.2011 20:53
Aizmirsti par to , kā Tevi uztvers, esi tāds kāds esi, uzbužini pašapziņu un meties dzīvē iekšā- cita varianta nav. Pamazām pāries, vismaz pa lielam.
Kautrīgaiss
Re: Kautrīgums.
15.10.2011 21:29
Nu jā pateikt to jau ir viegli, bet praksē pielietot man tas vienkārši liekas neiespējami. Vienmēr ir šis zemais pašvērtējums, vienmēr ir bailes par to ka kaut kas tiks izdarīt / pateikts ne tā, ko tad visi par mani domās utt. Nu šāda domāšana man ir iesēdusies un nevaru es no tāvienkārši tikt vaļā un viss.
Re: Kautrīgums.
15.10.2011 21:55
ez ari esmu kautriks,nevaru eksistencialim pateikgt ko domaju,ko lai taga dara :)
Re: Kautrīgums.
16.10.2011 20:17
Kautrīgais, citi vienmēr kaut ko padomās un kaut ko aprunās, to nav ko ņemt galvā. Ja arī sākumā Tev liksies, ka varbūt no Tevis novēršas vai nepieņem , turpini. Treniņš šeit ir galvenais.
Re: Kautrīgums.
16.10.2011 20:24
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ez ari esmu kautriks,nevaru eksistencialim
> pateikgt ko domaju,ko lai taga dara :)


Jūs esat pāris? :D
Re: Kautrīgums.
16.10.2011 21:52
Nea,man patī sievietes smukas :)
aab
Re: Kautrīgums.
17.10.2011 13:41
Man tieši tas pats ir bijis visu mūžu un nepaliek vieglāk nemaz :( vienīgā izeja ir izolācija. vienkārši nav mums paveicies, daba apdalījusi. vienīgais mierinājums ir ka varēja būt vēl sliktāk.

Kautrīgais, varbūt vēlies apmainīties ar kontaktiem? ja nu kādam no mums tomēr izdodas atrast kādu brīnumlīdzekli, varēsim paziņot viens otram.
Vika
Re: Kautrīgums.
17.10.2011 17:54
Nekas tur nav izdarams! Savos pari 30 man neko nav izdevies mainit. Var jau padzert kadu antidepresantu gadu/divus (velams tos, kas it ka arste sociofobiju), bet nekas tur sevisks nemainas, mazliet varbut palidz ari, ja ta labi padoma, iet pie psihoterapeitiem un izmestiem tukstosus... Jasamierinas, jaieskaidro sev, ka tas viss ir sviests, ka esi baigais vecis un japarvar sevi - vismaz tik, lai tiktu ikdienas situacijam pari, atrastu sev dzivesbiedru un izveidotu gimeni, kas tadiem cilvekiem jo seviski ir pamatu pamats.
aab
Re: Kautrīgums.
20.10.2011 17:14
Vika, tev izdevās izveidot savu ģimeni?
Re: Kautrīgums.
20.10.2011 19:27
Vika.Es esmu kautriks,tapē uzaicinu Tevi veidot gimeni :)
Re: Kautrīgums.
20.10.2011 19:52
Lāsēn, ieteiktu rakstīt beidzot iemācīties.
Re: Kautrīgums.
20.10.2011 20:01
ma tāds štils ira :)
Re: Kautrīgums.
20.10.2011 23:47
:) Lāsēn tu kā vienmēr savā elementā štils ļoti precīzi! :))
aab
Re: Kautrīgums.
21.10.2011 12:06
Es ieteiktu šo forumu pārsaukt par 'Psiho veselība'. Jāsauc lietas īstajos vārdos :D
Re: Kautrīgums.
21.10.2011 14:29
Es esmu psihs,vai? :)
Re: Kautrīgums.
21.10.2011 23:44
Man patīk jo visiem ir pieja palasīt kādi Latvijā dzīvo slimie:)
Re: Kautrīgums.
22.10.2011 16:29
Kur ira slimie? :)
aberz
Re: Kautrīgums.
23.10.2011 15:41
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vika.Es esmu kautriks,tapē uzaicinu Tevi veidot
> gimeni :)


ģimene jau tads kaurīgo istitūc ira, bezkaunīgie staiga vieni :-)
varbūt tie bezkaunīgie ir tiepāšī kautŗīgie, kas tēlo ka tadi nav

interesanti bezkaunīgie lien bez rindas, kautrīie stav malā
vai bezkaunīgie nekautrējās sauļoties kaili vai tur ko tur, a kautrīgie
var mīlēties tikai siltā istabā kur neviena un ir noskaņojums

es nesapratu īsit par ko iet runa kautrīgums?

bet istenībā ja ir stipra dziņa piemēram kautko darīt, nu līst bez rindas,
tas jau nenāk no galvas bet no hormoniem, un kāda jēga hipnozē iestāstīt
ka tu neesi kautrīgs un nu lien taad bez rindas tur kur bezkaunīgie
rezultāts tak ir bēdīgs... nezinu

Caps kas izgudroja minoxu fotoaparātu vispār bija slims pilnīgi un nemāčījās skolā
jo nevarēja līdz tai aiziet, bet viņām bija ģimene un darbs un beigā vēl pasaules slava

http://lv.wikipedia.org/wiki/Minox
aberz
Re: Kautrīgums.
23.10.2011 15:43
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es esmu psihs,vai? :)

ielien datubāzē apsakaties
es domāju ka ....

nu ja neesi ārsts tas esi ...
citu variantu laikam nav
Re: Kautrīgums.
26.10.2011 20:02
Jātaisa balsojums,esmu psihs vai nē :) laikam jau skatoties no vidējā statistiskā,tad jā :) paanalizējot savu uzvedību,konstatēju ka pārsvarā rīkojos muļķīgi atbilstoši savam arhetipam,tas ir bērna jeb muļķa arhetips :)
Re: Kautrīgums.
27.10.2011 03:41
Es nesaprotu vispār kas tev tie par arhetipiem?? Tiešām kaut kas tev tur īsti nav kārtībā, ja vadies pēc tādiem. Man nekādu arhetipu nav un nejūtos psihs.
Re: Kautrīgums.
27.10.2011 14:36
Pavisam ir 78 psiholoģiskie stāvokļi
Re: Kautrīgums.
27.10.2011 22:05
jamm saproti, tev nevajag šeit tāpēc postot, ei citā sadaļā, priekš kam tu itkā palīdzot , bepalīdzi?
Re: Kautrīgums.
27.10.2011 22:05
jamm saproti, tev nevajag šeit tāpēc postot, ei citā sadaļā, priekš kam tu itkā palīdzot , nepalīdzi?
Re: Kautrīgums.
29.10.2011 03:22
enfuego, Tev nevajadzēja 2 reizes rakstīt vienu un to pašu postu, lai tikai nomainītu vienu burtu!

PRIEKŠ TAM IR DOMĀTA OPCIJA "LABOT", ĢĒNIJ!!!!!!!!!!!!



Edited 1 time(s). Last edit at 29.10.2011 03:23 by jamm.
Re: Kautrīgums.
29.10.2011 10:16
neuzbrūciet Enfuego,šis ir man līdzīgais,tā teikt brālis,tāpē aizstāvēšu viņu :)
Re: Kautrīgums.
29.10.2011 12:51
Lāsēn manējais jūtas glaimota :)
Re: Kautrīgums.
29.10.2011 14:45
Skaisti ka varam teikt otram labus vārdus,nevis uzbrukt.Skaisti ka gūstam prieku,par to ka citiem prieks.Tad gūstam prieku par sīkumiem,Saulīte siltāka,un pasaule - krāsaināka! :)
Re: Kautrīgums.
30.10.2011 02:54
Ja tu dzīvē uzvedies normāli, bet tikai internetā šitā āksites, tad viss miers, bet ja arī sabiedriskajā šitā darītu kā reizēm forumā, tad gan ........
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 16?
Ziņa: