amitriptilīns un fluanxol

Aizsāka zancha 

amitriptilīns un fluanxol
01.08.2011 18:58
vai kaads ir dzeeris shiis zaales taadaa kombinaacijaaa?
qwerty_lv
Re: amitriptilīns un fluanxol
01.08.2011 19:42
qwerty_lv
Re: amitriptilīns un fluanxol
01.08.2011 21:17
Ja dzer amitriptilīnu devā,kas lielāka par 75mg,tad tas bieži izraisa svara pieaugumu. Pret depresiju jau palīdzēja kaut cik,bet nu cēlos pa nakti un ēdu. Pusotra mēneša laikā +10kg.

Par fluanxol,man viņš bija kā ūdens.
Re: amitriptilīns un fluanxol
03.08.2011 14:53
man fluanxol ir 2x dienaa pa 0.5mg un amitriptilins 40mg pa dienu..vnk domaaju vai paliidz taas zaales,jo man baigaa trauksme peedeejaa laikaa :( tagad dzeru treso dienu taas zaales,galva taada dulla,miegainiiba, un likaas ,ka sonakt slkti guleeju,ta ka caurmiegaaa,bet nu ceru,ka taaa guleeshana ir tikai sagadiishanaas...
Re: amitriptilīns un fluanxol
03.08.2011 14:55
tas amitriptiliins veicina eshanu? man buutu baigi labi,jo slikti eedu un apetiite nekaada :(
qwerty_lv
Re: amitriptilīns un fluanxol
04.08.2011 03:45
Nu tā jau skaitas maza deva,kad dzēru 25mg miegam ,tad nekādu izmaiņu ēšanā nebija,tikko sāku dzert 75-100 mg tā lielā ēšana bija klāt :)
Re: amitriptilīns un fluanxol
07.08.2011 20:12
Es dzeeru Amirtriptilin loti mazu devu ar vienu no selektivajiem AD... Iedarbibu sajutu uzreiz - dulla galva nenormala miegainiba, bremze, gausums... utt. Iztureju tikai kaadu nedelju... murgs... depresivo garastavokli neietekmeja... varbuut palidzetu peec ilgaka laika, bet so blakusparadibu deelj nevareju iztureet........
Re: amitriptilīns un fluanxol
09.08.2011 10:07
Esmu šādu kombināciju lietojis agrāk, tas kā kuram, man fluanxuol nenoņēma trauksmi un neradīja miegainību. Nejutu nekādu iedarbību. No citiem neiroleptiķiem gan.
No haloperidol bij tūlītējs efekts, un lai gan tās ir vecas un lētas zāles, biju parsteigts par to efektu.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.08.2011 10:09 by drudzis.
Re: amitriptilīns un fluanxol
28.08.2011 22:28
haloperidols trauksmei ir? kopaa dzeeri ar amitriptilinu?
Re: amitriptilīns un fluanxol
29.08.2011 13:44
vot ir jau pagajis menesis,bet man 4dienas ir sliktaak palicis,baigaa trauksme,bailu sajutas,patstavigs nemiers,spiedosha sajuta galva un uz degunu,.varbuut man neder siis zaales?
Re: amitriptilīns un fluanxol
29.08.2011 18:47
zancha

Tev vajag ēst vairāk jo Tev ir ļoti mazs svars un vismaz kādus kombinētos vitamīnus lietot. Jo Tev trūkst spēka lai smadzenes varētu pretoties apstākļu spiedienam. Es zinu ko es runāju jo mana sieviņa ir no šī paša foruma un mēs veiksmīgi tikām tam cauri...

Katram cilvim ir sava vājā vieta kas pirmā "uzdod" kad rumpītī iestājas trūkums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: amitriptilīns un fluanxol
11.02.2014 22:30
man iet 125 mg amitriptilīns uz nakti un guļu labi....vairāku gadu laikā izmēģināts ir cipralex, seroxat, venlaxor, valdoxan no tiem ne silts ne auksts.... tagad beidzot esmu dabujis īsto kombināciju....
0.5 fluanxol no rīta
25mg anafranil no rīta
depakin chrono div reiz dienā
un 125 mg iet amitriptilīn.....pirmās nedēļas protams bija tā ka sita uz augšu, bet pēc tam vnk ideāli....... ar somnolu, stilnox negulēju tik labi
Re: amitriptilīns un fluanxol
11.02.2014 22:48
5 tabl. amitriptilīna? Oi, Tev nav mute galīgi izžuvusi?
Re: amitriptilīns un fluanxol
11.02.2014 22:58
es teikšu ka es jūtos ideāli tagad, man ir nopietni veģetatīvā nervu sistēma salaista dēlī un bezmiegs kādus 5 gadus.....visu laiku visādākas man tur kombinācijas taisija, vēders vispār nestrādāja, tagad beidzot es esmu atradis savas zāles.... njā piemēram no cipralex, venlaxor, seroxat nebija nekādas blakuspadarības, no amitriptilīna konkrēti rāva korķi augšā pa dienu.......
Amitriptilīns ir bezrecepšu zāles?
Re: amitriptilīns un fluanxol
08.03.2014 14:32
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 19?
Ziņa: