Apātija?

Aizsāka key 

key
Apātija?
24.07.2011 23:27
Labdien!
Esmu 20 gadus jauna, skaista ar brīnišķīgu puisi sev blakām, ar labāk sekmēm, ar iespēju nopelnīt pašai savu kabatas naudiņu, viss ir burvīgi, bet no malas, priekš citiem. Pati jūtos slikti. Šķiet tā ir apātija. Nekad tam neesmu pievērsusi uzmanību, bet ja tā labi padomāju, tad tas ilgst jau kādus 4 gadus... nav dzīvesprieka, esmu ļoti, ļoti miegaina, bieži vien varu nogulēt par 14 stundas diennaktī, jūtos nekā. Depresija tā nav, jo es nejūtos slikti es vienkārši nejūtos vispār nekā, negribas īpaši runāt un tā tālāk. Nav nekāda prieka, kaut gan teorētiski apzinos, ka man ir daudz kas par ko citi priecātos, bet es vienkārši nespēju.
Kā Jūs domājat vai apātijas cēlonis var būt tīri bioķīmiski cēloņi vai vienkārši es pati sava slinkuma dēl esmu tajā iedzīvojusies? Vai var būt tā, ka vienkārši ģenētiski kaut kā vienmēr jūtos tik slikti? Lai gan bērnībā biju ļoti aktīvs un dzīvespriecīgs bērns. Kā lai to visu atgūst?
Iet pie terapeitiem šķiet negribu, pati diezgan veiksmīgi varu izanalizēt situāciju, vienkārši rodas jautājums par to, ka varbūt nepieciešamas kādas zāles? Jo tā sajūta, kas ir manī... tiešām viņa ir tāda fiziska, tāds fizisks nogurums un mazspēja, domās es pat varu visādas idejas bārstīt, bet, kad jādara, tad es labāk sēžu mājās un guļu, jo tas sagādā lielāku baudu uz to brīdi. Liekas, ka to ietekmē kaut kas vairāk ne tikai manas domas un slinkums.
P.S kā pārbauda šizofrēniju? :D es nedomāju, ka man viņa ir, bet nu vienkārši interesanti kā to diagnosticē?
Čorvena
Re: Apātija?
24.07.2011 23:36
ja sākam ar "jaukāko" pusi, tad šizofrēniju diezgan pavirši diagnosticē...

ja pats domā, ka ar viņu kaut kas galīgi nav labi, tad var arī dabūt to dg., ja ārsts vienaldzīgs.

bet, manuprāt, dzert uzreiz zāles, ja neesi tomēr to situāciju izanalizējusi, ir negudri... zāles ir āķis lūpā, nākamo krīzi risināsi tāpat, tad vajadzēs jau citas, stiprākas utt. tā ir slikta virzība, cilvēks arī paliek arvien bezpalīdzīgāks, mainās raksturs, jo problēma jau netiek risināta.

terapeits vai zāles vienkārši ir divas alternatīvas pieejas vienai lietai, nevis divas metodes, kas viena otru izslēdz.

ja 4 gadus pati neesi tikusi galā, kāpec nevar meklēt kādu, kas palīdz?

zāles, ja nu galīgi nekā citādi nevar, bet es teiktu, ka pēdējais salmiņš.
key
Re: Apātija?
24.07.2011 23:49
Par to kāpēc negribu meklēt kādu, kas palīdz... nu principā tāpēc, ka par savām problēmām man nav grūti runāt, nav tā kā daļai cilvēku aiziet pie terapeita - pirmo reizi mūžā atļaujas izrunāties, pateikt visu kā ir un tad liekas, ka brīnumi notikuši. Es visu jau 100x esmu izrunājusi, bet sāk jau likties, ka no tā kļūst tikai sliktāk. Esmu jau savā mērā uzkačājusi tādu runāšanas līmeni,kad izanalizēju situāciju, pasaku pati, kas man būtu jādara un ar to viss beidzās. Tā teikt ēdu no domām un runām par to kā būtu jādara. Kādam laikam pietiek, bet protams, tas reāli to visu ievelk vēl dziļāk. Tādēļ varētu pat teikt, ka man jau ir līdz kaklam analizēt un runāt ar kādu par to visu, gribas vienkārši, lai man bezmazvai iedod ar elektrošoku, lai beidzot atdzīvojos, lai parādās kāds spars, kādi mērķi.
Re: Apātija?
25.07.2011 00:29
Lasu Tevi un domāju:

Tu saki, ka no malas viss skaisti izskatās, bet Tev ir slikti. Vai tas, ko Tu dari, un kas pēc "sabiedrības standartiem" skaitās labi un pareizi, ir tas, ko Tu pati tiešām gribi? Varbūt Tu dari to, kas skaitās "pareizi" pēc žurnālu, TV, vecāku, draugu, utt. priekšrakstiem, bet neder tieši Tev?
Varbūt, vēlies darīt kaut ko savādāk, bet citi saka, ka tā, kā ir, viss ir labi?
Bieži vien enerģija un dzīvesprieks cilvēkam sāk pietrūkt tieši tad, ja dzīvē aiziets pa "nepareizo" ceļu. Varbūt, vēl kaut kas cits jāmaina, piemēram, savā domāšanā?
Izskatās, ka kaut kādas savas emocijas Tu esi "noslēpusi" pati no sevis. Ir kāds cilvēks, kurš zina, kā Tu patiesībā jūties?

Varbūt pamēģini: Paņem papīru un rakstāmo, atrodi klusu vietu, kur neviens tevi nevar traucēt. Pamēģini uzrakstīt visas domas, kas tev ienāk prātā. Atlaid atvaļinājumā savu "iekšējo cenzoru", atmet gramatikas likumus un raksti, raksti tieši tā, kā iešaujas prātā- bez garumzīmēm, puktiem, komatiem, pieturzīmēm, atkārtojot kādu vārdu pa 5 reizēm, ja tā gribas rakstīt. Uzraksti, kā Tu jūties, ko gribi, ko ceri. Pēc tam to vari pārlasīt, vari izmest, vari sadedzināt. Dažreiz der pārlasīšana vēl pēc dažām dienām. Šī metode ir pirmā, ko es izmantoju, ja pati jūtos "nekā" un nesaprotu, kas tam ir par cēloni.

Es ieteiktu Tev sākt tieši ar psihologu vai psihoterapeitu- kļūt atkarīga no psihiatra un zālēm vienmēr paspēsi, ja gribēsi.

Ja Tu raksti tik sakarīgus tekstus, kā šis, līdz šizofrēnijai Tev ir tikpat tālu, kā no Rīgas līdz Tokijai.

P.S. Kas notika pirms 4 gadiem?
Lai Tev veicas atdabūt dzīvesprieku!
Re: Apātija?
25.07.2011 00:36
Kamēr rakstīju, skatos, te jau pierakstīts vēl klāt.
Tu ar kuru runājies? Ar sevi? Ar draudzeni, kaimiņu?
Psihi ir mācīti un trennēti, lai ar Tevi tā parunātos un Tu dabūtu pa smadzenēm, ja Tev tā gribas dabūt. No kaimiņa tādu pakalpojumu nedabūsi, ja vien viņš nav dzimis talantīgs psihologs.
Ar sevi vispār dažreiz ir grūti patiesi aprunāties- ir lietas, par kurām pat sev atzīties negribas... un risināt arī gribas, tikai tad, ja pa pakaļu dabū...



Edited 1 time(s). Last edit at 25.07.2011 00:37 by kachenite.
Re: Apātija?
25.07.2011 22:38
Kachenite, kas tie par muļķīgiem stereotipiem, ka šizofrēniķis nespēj sakarīgi izteikties? :)

Un, key, terapeits lieliski prot parādīt lietas, ko pats esi palaidis garām arī visā savā smalkajā pašanalīzē. Mana pieredze ir tāda, ka es viena lieliski spēju izanalizēt, kā būtu vai nebūtu pareizi, kā man būtu jārīkojas, lai lietas virzītos vienā vai otrā virzienā, bet bez terapeita palīdzības nespēju atbildēt uz jautājumu, ko es patiešām gribu.
Re: Apātija?
26.07.2011 00:16
man tā depresija bija tad, kad palaida vecāki mani dzīvē lai es darbu meklējot bez izglītības, sēdēju Rīgā vienā istabā domāju, ka vis ir galīgos mēslos! ne darba ne naudas un likās ka pasaules gals, bet tad pēkšņi tiku uz ārzemēm un man visi simptomi pārgāja, ttagad esmu LV un pēc kādiem gadiem tie simptomi ira atgriezušies. Tagad sekas jau lielākas, tikai atkal ir jātrod pareizās izmaiņas!
Re: Apātija?
27.07.2011 18:17
Es šodien biju pie psihiatres,šī teica ka es esot daļēji pieskaitāms.Teicu ka atņemšu savu kartiņu,šī - mums ir trauksmes poga.Laikam blefoja.Kā tas ir daļēji pieskaitams?
Re: Apātija?
28.07.2011 03:02
Lāsēn, tā, ka muldi kaut kādu sviestu un bez nekādas loģiskas.. nav normāla domāšana.. gan jau arī neproti normāli sarunāties ar cilvēkiem un kaut kādu sviestu sāc runāt beztēmā... bet neesi pilnībā atpalicis, jo saproti kas apkārt notiek.. tas saucas, ka esi daļēji pieskaitāms
Re: Apātija?
05.09.2011 16:31
Sveiki,

Mani laikam piemeklējusi šāda pati problēma. Pēdējā laikā pilnīgi neko negribās. Agrāk patika darbs patika sajūta, ka spēj ko mainīt utt. īsāk sakot labi maksā un daudz arī strādāju 12 - 14h dienā bija arī draudzene ar kuru kādu mēnesi atpakaļ pašķīrāmies īsāk sakot viss bija labi - nauda, karjera, amats ar skanīgu nosaukumu pat neatbilstoš vecumam (lepojos ar sevi utt.) bet jau kaut kādu laiku atpakaļ sāku manīt, ka daru visu ar lielu piespiešanos.. darbi sāka iekavēties, nespēju tikt visam līdzi arī pārējās lietas kas līdz šim interesēja un likās baudāmas vairs nesaistīja. Vasarā vēl kārtīgi sāku rauties nost un brīvdienās iedzert - arī agrāk patika klubi ballītes un iedzeršana, bet tā kā pēdējos mēnešus tā nebiju kopš studentu gadiem ballējies. Likās ka no ķēdes norāvies katras brīvdienas klubi un alkohols ect...

Vobšem kaut kas dzīvē jāmaina... Savādāk agrāk sevi par gudru cilvēku uzskatīju bet pēdējā laikā sāk likties ka eju sviestā.
Re: Apātija?
10.09.2011 08:01
sveika key!
nu man gan liekas ka tev pavisam kas cits...tu vispaar lieto vitamiinus kkaadus?mineraalvielas?tu esi stipri sagurusi?baala?kaa tev ar libido?apskaties googlee dzelzs deficita aneemija-simptomus un apdomaa...un veel-vajag daudz c,e vitamiinus,visu b kompleksu,odu,cinku,dzelzi,,ja veel kko-glutamiinu un olbaltumvielas vispaar ,omega3 veseliibas pasaulee,tas ir alfaa to visu atradiisi,vari nopirkt labus vitamiinusar mineraalvielaam sievieteem.veel nopeerc asinszaales kapsulas-saucas laif.un veel-varbuut ka tev nav piemeerota OK,jaatsakaas.nu tev viela analiizei ir,ja gribi,varu paskaidrot veel,ja interesee.
Re: Apātija?
10.09.2011 08:04
tur domaats jodu,nevis odu:)))
aberz
Re: Apātija?
12.09.2011 22:55
Nav ko darit
tev interesē mans domas varu padzejot




key Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien!
> Esmu 20 gadus jauna, skaista ar brīnišķīgu
> puisi sev blakām, ar labāk sekmēm, ar iespēju
> nopelnīt pašai savu kabatas naudiņu, viss ir
> burvīgi, bet no malas, priekš citiem. Pati
> jūtos slikti. Šķiet tā ir apātija. Nekad tam
> neesmu pievērsusi uzmanību, bet ja tā labi
> padomāju, tad tas ilgst jau kādus 4 gadus... nav
> dzīvesprieka, esmu ļoti, ļoti miegaina, bieži
> vien varu nogulēt par 14 stundas diennaktī,
> jūtos nekā. Depresija tā nav, jo es nejūtos
> slikti es vienkārši nejūtos vispār nekā,
> negribas īpaši runāt un tā tālāk. Nav
> nekāda prieka, kaut gan teorētiski apzinos, ka
> man ir daudz kas par ko citi priecātos, bet es
> vienkārši nespēju.



> Kā Jūs domājat vai apātijas cēlonis var būt
> tīri bioķīmiski cēloņi vai vienkārši es
> pati sava slinkuma dēl esmu tajā iedzīvojusies?

es neesmu ātrsts bet domāju ka var būt arī tyie ķīmiskie
un deprresija tā nav bet??? tu nejūties slikti....
zini te ir īstenibā tā slidenā vieta... tas nekas ka tu guli un neko negribi
galvenais ir lai nav vainas apziņā ka tev kautkas jādara tāpēc ka jadara
un tu ersi pilnīgi vesela un normāla jebkurā gadījumā bet

es nezinu var ievilkties šitas uz to pusi depresīvo
manuprāt tur ir arī sava daļa bioķimijas...
nu bet to var piesiet visur


> Vai var būt tā, ka vienkārši ģenētiski kaut
> kā vienmēr jūtos tik slikti?

nemeklē vainu ārejos apstāklõs
vainas vienkārši nav

Lai gan bērnībā
> biju ļoti aktīvs un dzīvespriecīgs bērns. Kā
> lai to visu atgūst?
> Iet pie terapeitiem šķiet negribu,

nu ceļš pie terapeita ir pedējais (piedodiet)
bet tas ja pats palaižās (kaugan speciāli nekas nav jādara
un viana nav uz vainas apziņai nav jabut

pati diezgan
> veiksmīgi varu izanalizēt situāciju,
> vienkārši rodas jautājums par to, ka varbūt
> nepieciešamas kādas zāles?

AD tās ir zāles ko tev var piedāvāt bet tā nav izeja, es saku to var salidzināt ar diabētu
kurā var iedzīvoties bet ja sāk lietot insulīnu tad nevar vairsizārstēt
nezinu nevienu kas apēdis AD un ir izkulies
es aŗi kautgan cenšos
AD noved pie kautkā bet kad tos pārtrauc tu esi turpat kur biji, tāpat sēfdēsi mājās un domāsi tieši to pašu
tas ir sviests
(piedodiet bet tās ir mans domas) kautgan ari diabētu var izārstēt to neārstēŗjamo slimību pat bukletos raksta
ka jievēro diētas jācenšas notievēt un kautkā ta varot.. bet var ja negrib un klausa tradicionālo ceļu nu ok
tad arī līdz galam

Jo tā sajūta, kas
> ir manī... tiešām viņa ir tāda fiziska, tāds
> fizisks nogurums un mazspēja, domās es pat varu
> visādas idejas bārstīt, bet, kad jādara, tad
> es labāk sēžu mājās un guļu, jo tas sagādā
> lielāku baudu uz to brīdi.

fiziskas kustibas taču tev ir normālas


Liekas, ka to
> ietekmē kaut kas vairāk ne tikai manas domas un
> slinkums.
> P.S kā pārbauda šizofrēniju? :D es nedomāju,
> ka man viņa ir, bet nu vienkārši interesanti
> kā to diagnosticē?

šizofrēnija ir ja smadznēs pura, ja tu vari atcerēties pusi lugas
vilcienu sarakstu un radu rakstus, bet vienkārši iet un kautko daŗīt nevari
salikt to kadā secībā. fragmentāra šķelšanās smadzenēs , nu bojāta domāšana

piemēram var gudri rēķināt kadas teorēmas vai grāmatvedības galvā reizināt ātri domāt veikalā
vai redzot trīs ciparus saprast ka neiet gali kopā rēķinos, bet savu telefona nummuru
aizmirsti un pārlec no vienas tēmas uz otru ta ir slimība , te jau ārsti nevar pateikt neko
jo to diagnosticē nezinu.. paprasi googlei

slimību nosaukumi ir disertāciju putra kur galvenais ir nevis pacients bet profesofra grads un amats


...........................

no savas pieredzes saku ka tu esi uz robežas uz kautkādu depresijas pusi bet tas nav slinkums
ne kāda viana ne iedzimtība ne tas ka tu guli

es jau esmu apnicis ear saviem murgiem pa tējām un veselīgu uzturu bet
piemēram atrod kādu b6 taleti vitaminu un tu redzēsu ka tu juties tāpat bet jau skrien pa bodēm un
šiverē, es biju pilnīgi izpumpēts no visa dabiskā un saku var salasit to ko tev vajaga pa
bodītēm... nun neko jaunu nepateikšu, tagad ir rudens un tyu vari pamēģināt uzforsēt uz ogām
nunesmejies, tāspašas nervu zāles tev sāks grūst tikai tabletēs...

bet ja neko nedarisi tad var noslīdēt , jo slinkums kas tev liek gulēt tev liek meklēt ari ārstu
un tas ir taspats kas gulet un nepiecels tevi

nu es zinu d amas kas sēž uz piena diētām, vai mēnesi ēd tikai vīnogas
es piemēram ēdu visu pēc kārtas kas ir bioloģīski aktīvs bišu maizes tur ķiplokus tonnām
ķimenes , baldriāņus, asinszāles, mellenes un diedzētus graudus, lazdu mizu tējas
un te nesen tiku pie b6 kautkādām tabletēm un tiešam itkā nekas nemqainās tu sāc kautko skriet un darīt

tāšpat tev darīt navko, spied sulas no burkāniem, ēd melleņu sulu ķirbjus un sauespuķu eļļu nerafinētu uzdzer
kautkādiem salātiem, es dzeru linsēklu eļļu itkā kautkāds divainis esot novērojis ka depresantiem palīdzot
a kas man, īstenībā es salasījos ka rīgas balzālzāmā sastāvā butībā ir savāritas gandriz visas Latvijas
dabas dāvanas un inglers vēl klāt, bet nu alkohols aizrauj

kadiku ogas attīra organismu labak kā viss kopā, jo stimulē nieres

tā ka manuprat tev ir bioķimiska kautkādas vielas deficīts pamatā

jo ari tie dakteru raksti saka un AD reulē dziedzeru darbību, hormonus ko izdala
nieres smadzenes un aizkuņģī utt bet tas ir kā ķirugs, arāmuru pa nierēm
slimiem cilvēkim domāts, topašu dara dabas līdeklī tikai lēnām

mērķis ir noregulēt vielmaiņu kā diabēta kur dziederi izdala isulīnu
a AD un zāļes neregulē dziedzeru darbību bet dod uzreiz to isulīnu vai to kautko
ko tieārsti nezina nemaz un sabojā to dziedzeru darbību , ka narkomāni sava
dopamīna vai kultūristi un sportisti sava stroīna dziedzeru un karjeras beigāsir
nu pretēji tam ko sapičkājušī sev jo dabiskā deva vairs nav jo ķermenis pieros ka
viņam iedos, ka mamma pabaros un pasām nekas nav jādara

tā lūk
tev ir 20 gadi un dzīves laikā vielmaiņa mainoties tu ntas reizes
(varbūt jaucu kautko) alvenais ir nielaisties avantūrās un nesačakarēt
nu un kas ka negribās, j anegribās vaig domāt kā sagalbāt sevi tam laikam kad gribēsies
un aiz gara laika nesačakrēt sevi palāujoties uz lētiem jokiem un brīnumlīdzeklīem
vai kadas reklāmas modes vai ....

katrā paaudzē ir kautkāda mode, piemēram kdreiz rengens bija modē ka zinātnes brīnums
apavu veiklā ar to skaijās vai kājas ir labi zābakā, kamār atklāja ka apstarojā, tad
nobela prēmija uz C vitamīnu un nkoašā tagad ka C vitamins nemaz nav ar to nekāda sakarā
smadzņu šūnas neatjaunojās, visi zina, bet nupat BBC stāsija ka zinātnieki atklājuši ka viņas
neiet bojā un nekur nepazud, izdomāja ka cūkas var piebarot ar hormoniem lai aug lielas ASV
kādreiz tagad visi stiagā reni un cīnās ar diabētu, zinātnes upuri... tāpēc aŗi AD un modernās
zinātnes uzvara nav zināma kā beigsies, tapat to skalļi neviens neteiks tapat kā cokakolā
kādreiz bija kokaīns vai nebija un aŗi LSD trakākās narkas īstenībā bija zāles skolniekiem
lai būtu sekmes māčībās... par to neviens neatbild, bet izdzīvo tie kas klausa intuīcijai
un vecmāmiņai. man pemāram padimju laikā kad biju mazs nāca uz mājam kautkāduas potes jaunmodīāgas
taisīt paldies dievam gudri cilvēki vecmāmīņu izskatā noslēpa mani , uz studentiem izmēģināja zāles
un vispār manu vienaudžū 45gadnieku viduir daudzi labticigi jau aigājuši viņsaulē
a kas zina kāpēc, itkā nedzēra aŗi neko daudz... citi dzer un dzīvo 90 gadus
kas zina kas un kāpēc, pārika zāles tabaka vai kas...

vot tādas tās lietas

tu esi jauna un mācies domāt
izdzīvot, nevaig ticēt nevienam vjag ticēt sev un veselam saprātam vērot citus
un būt gudrai... īstnibā te viena ... atzinās ka pati esot kautkad sen piekritusi iedZert
kautkādas tā laika brīnumtabletes, nu ... tapae cjau nav jdod citiem un jasaka k a modernās
ir labakas, to jau redzēs tikai pēc 40 gadiem... un patieks upsss kludījāmies

Beatles čaļi modes dēļ gandrīz lobotomiju taisīja, toreiz kaukāda mode panesās itkā zem acs
pārgriežot nervu un esot baigi labi utt.. kakla iekaisumu ārstēja ar madeļu izgriešanu
utt. manos rados bija pat laiki kad brīnumārsts izdomāja ka var operēt bez anestēzijas '
ar hipnozi sāpes nejūt, nu dīvaini bet neizdevās varoņdarbs, nu nekas uppsss

vot tā
tāpēc nevaig uzprasities uz ...
palasi forumu
un padomā vai tu gribi pie biedroties pulciņam
kas pa ceļam pei daktera lassa činčikus zāļe, jo ir totāla atkariba
( es vienkārši jau pazīsu tos kas iet pie ārsta pēc acim)
kas cieš no visādiem gemoroīdiem un sacietējumiem vēžā riskiem
svīsānām trīcēšanām vai caurejām , diabētiem vai kamtur vēļ
kas ir normālas šito brīnumlīdzeklu aprakstītās blaknes

protams kam jau ir tās , tas saka ka nekas, jo kotad viņš citu teiks
cilvēkam liekas ka viņšir normāls vienmēr, kā insulta gadījumā
cilvēks domā ka ir normāls un var paiet un parunāt un viss ir ok
un iet un runā, tikai īstenībā guļ un rausta uzacis...

nu ta kautkā

paldies par uzmanību
labinakti

bucas visiem
Re: Apātija?
27.12.2011 15:20
Sveika, key!
Vēlējos jautāt, vai esi tikusi galā ar savu problēmu? Es jūtos identiski kā biji aprakstījusi. Jau kādu laiku saprotu, ka tas nav labi, arī apkārtējie to ir ievērojuši. Ļoti gribētu no tā tikt laukā.
aberz
Re: Apātija?
28.12.2011 21:58
Arita Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveika, key!
> Vēlējos jautāt, vai esi tikusi galā ar savu
> problēmu? Es jūtos identiski kā biji
> aprakstījusi. Jau kādu laiku saprotu, ka tas nav
> labi, arī apkārtējie to ir ievērojuši. Ļoti
> gribētu no tā tikt laukā.


vienu pudeli melleņu sulas, trīs burkānus vai glāzi burkānu sulas dienā
dzert tējas vietā zāļu tējas kas labāk garšo nu palasīt ko kura tur dara
un parauzt kādu bišu produktu, dzērvenes, cildonijas kautko tā

nedzert mākslīgo garšu piemēram alkoholu konfektes vai dzērienus , labak tīru ūdeni
sulas bez konservantiem, ja alkoholu tad kvelitativu vīnu tur vai kādu liķieri dabīgu
ēst kur ir daudzmaz tiri trauki nav majonēze makšlīgā vai ņemt to kas ir dabīgs daudzmaz zināmi

tas ir vienkārši, un nav dārgi, jo pārtikas precēs ir taspašas atkarību veicinošas legālas piedevas
kas izklausās pēc garšīgi bet rada sito sajūtu mauprāt

piemeŗam es savu tīras pārtikas ēsānu sāku ar iļucima kvasa dzeršanu, tas tak iesals dabigs utt
bet nu litru dienā ejot uz darbu, enrģijai , pēc tam sāpēja acis un gallva kautkas nebija labi palasīju
tur eviela kautkāda izrādās... protams mazās devās tas nekas nav bet nu redzo rezultāts

tāpēc tās deprsija s varbūt tīri no šitādām lietām..... padies dievam tad ziemā var dabūt daudz dažadu feinu vielu
auglu ķiploku burkānu visādas sulas tējas auzas un pienus lazdonas cik uziet un aveņu vīns arī ir doma laukumā
ta ka veselībai viss ir tikai vjaga izvēlēties to kas der...
Re: Apātija?
24.01.2012 01:38
iesaku nopirkt sunīti...vai kaķi....man palīdzēja.
lemons
Re: Apātija?
31.01.2012 12:32
chau.

zini ko es taakaa tu jutos veselu gadu, liidz peekshnji atklaajaas no kurienes tas viss, ..
izraadijaas ka man vairogdziedzeris vispaar nestraadaa, un deelj taa rodas probleemas , loti daudz notiekosie procesi kermenii ir saistiiti ar vairogdziedzeri, ari CNS .
man bija gluzi kaa tev, viss vienalga, guleeju peedeejaa laikaa pat 15 stundas dienaa, besis nogurums, norakstiiju visu uz to ka daudz straadaaju, bet arii ja daudz straadaa taa nevajadzeetu buut.

labi neko daudz te nerunaashu, vienkarshi iesaku aiziet pie gimenes aarsta lai apskata tavu kaklu no saakuma, izstaasti kaa juuties un tad normaali vinam vajadzeetu tevi nosuutiit uz analiizeem= vairogdziedzera hormonu un antivielaam. un tad jau redzeesi kas un kaa..

cerams ka esi jau bijusi pie aarsta un mana zina vairs nebuus aktuaala, bet ja ir kaadi jautaajumi, tad raxti!!!

p.s. man izrakstiija zaaliites ,kas man tagad buus jaadzer visu atlikuso dziivi, labaak jutos jau peec pirmaas nedeelas!
lai veicas un saudzee savu veseliibu!!!
Re: Apātija?
23.02.2012 15:18
Sveiki!!

Negribu buut rupja, bet juus te visi rakstat par lietaam kuras juus neveelaties + veel citiem staastat. Ja gribat lai viss iet savaas sliedees, nestaasties visiem, cik jums slikti un dziivojat nepilnveertiigu dziivi... Beidzat gauzties un apgriezhat visu otraadi, dziivojiet kaa jums patiik un nenjemat galvaa ko jums citi saka... Iedarbiigs panjeemiens - izteelojies iznaakumu shiim probleemaam.. Izteelojies kaa jutiisies, ko dariisi, ar ko kopaa buusi.... Izteelojies cik detalizeeti veelies... Un atkaarto shoo izteeloshanos regulaari...
Viss pats no sevis protams bez tavas piedaliishanaas nenotiks... Tu netikisi pienjemts darbaa ja neiesi uz darba intervijaam.. Iesaac, domaa par iznaakumu, shajaa reizee - kaa tu straadaa tajaa darba vietaa, un nezaudee ticiibu..

Un shis nav nekaads mambo džambo, ko pati esmu izdomaajusi... Ieteiktu izlasiit vai/un noskatiities filmu The Secret.. Pamatiigi sakaarto domas, un ieguusti visu ko veelies



Edited 1 time(s). Last edit at 23.02.2012 15:20 by Sonaate.
aberz
Re: Apātija?
23.02.2012 23:30
Sonaate Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki!!
>

> Un shis nav nekaads mambo džambo, ko pati esmu
> izdomaajusi... Ieteiktu izlasiit vai/un
> noskatiities filmu The Secret.. Pamatiigi sakaarto
> domas, un ieguusti visu ko veelies


es te jau tik daudz rakstu, tikai nedzeriet tās psihotropās zāles, alkoholu kas lētāks par 12ls
un labāk nepīpēt bet nu labi ...

kas attiecās uz filmu secret es piemēram uzkatu ka tiem kas to uztver nopietni normāļs
ārsts izrakstīs E20 vai kotur zem šizofrēnijas raksta, un kārtīgu devu trankvīļu, bet būtibā
jau skatoties katru dienu uz ziediem skaistām lietām un klausoties kā putni čivina tikuntā
viss sakkārtojās, bet skatoties verdarbību klausoties kā kurš tur kādas šausmas sastrādājis
un cik labi būtu bet nebija tāpēc es to visu tur un un ,, tad arī nonāķ pie...

rezume
cilvēķs fiziski ir tas ko viņš ēd , garīgi daudzmaz no tā ko viņš redz dzird utt
tad jāizvēlās tā baŗība kas noved pie ta ko vēlies

depresija un dzīvesprieks ir veselība, burkāns biete, nu jau priežu pumpuri
ko tik nevar salasīt un tad ir arī tas ko tēmas autore pazaudējusi dopamīns pavasaris
tas ko AD un trankviļī nogriež dopamīna aizplūšanu, vai narkotikas alkohols vai cigaretes
pa tiešo ielej to dopamīnu un tadējadi sabojā uz visiem laikiem ta normālu apriti

cilvēks klūšt dopamīna diabētikīs
gan alkoholiķis smēķētajs vai narkomāns
vai AD trankviļūlietotājs

bucas

kaķis aizgāja, bet kautkur teica ka kaķīm ir šizofrēnijas bacilis, tiem kam ir kaķi ir nosliece uz šizu
tātad kaķis ārstē kad pieskaņojās šīzai tad kad aiziet kaķis šiza aiziet aŗi līdz :)

es piem jūtos gandŗīz labi, tiešī pretēji tam ko raksta tēmas autore
kautgan man nav nekas pilnīgi no tā kas viņāi tur + vais bet ir tas prieks ka ir labi
i bez tā visa vai ar vienalga

:-)
tereško tējas
Re: Apātija?
06.07.2016 21:46
Jūsu aprakstītie simptomi gan vairāk atbilst depresijas simptomiem, un iesaku, pirms "pielaikot" sev visas iespējamās kaites, tikai tā iemesla dēļ, ka vairāki no simptomiem atbilst konkrētai slimībai, doties vizītē pie ārsta, jo slimības jeb diagnozes ir ļoti daudz un dažādas un daudzām no tām ir arī kopīgi simptomi. Profesionāls ārsts veicot nepieciešamos izmeklējumus noteiks diagnozi un ārstēšanas kursu kāds nepieciešams.
P.S. Zāļu pret apātiju nav, jo pašu apātiju neārstē - ārstē slimību, kura apātiju izraisījusi. Tās var būt CNS slimības vai dziļas šizofrēnijas defekts.
Re: Apātija?
07.07.2016 10:59
Ieteiktu pievērsties minētajai filmai...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 12?
Ziņa: