šizofrēnija...

Aizsāka zandaleenc 

Re: šizofrēnija...
15.06.2011 20:27
trrr, nu, ergoterapijā vēl ir terapeits, kurš neveiksmju gadījumā piepalīdz un nepārtraukti skandina, cik tev labi padodas, cik skaisti, kā tu tik labi izdomāji un tamlīdzīgi. :) Vientuļiem cilvēkiem, kuri nekad nav saņēmuši nevienu motivējošu un uzmundrinošu vārdu, manuprāt, tas ir ļoti vērtīgi. Veldres ielas sakarā gan problēma sākas ar to, ka tā terapija notiek mēnesi un pēc tam - celies un ej! Ne visi tik ātri ir gatavi paši nostāties uz savām kājām, jo īpaši tad, ja visu dzīvi to nav darījuši.

Par mūziku - tā arī nemaz vienmēr nav, kā Tu saki. Man, teiksim, tīri labi patīk arī smaga un agresīva mūzika, un es bieži grēkoju pret sevi, to klausoties. Mani tāda mūzika mēdz satraukt, par spīti tam, ka patīk. Jo patikšanai ne vienmēr ir sakars ar ietekmi, ko mūzika uz tevi atstāj. Un daudzi nekad arī nav klausījušies mūziku kvalitatīvi - ievērojot nosacījumus, ko es aprakstīju. Mūzikas terapeits var pavērt aizkariņus uz šāda veida pašpalīdzības iespējām.

Bet kāds gan profesionālais kretīnisms tad, ja nekas nav jāgrupē? :) Vienkārši zīmē to, kas ienāk prātā. Pat tad, ja izdomāsi, ka gribi terapijas laikā vienkārši uzražot, piemēram, Dali darba kopiju, acīgs terapeits uzdos precīzus jautājumus, kas pašam var pavērt iespēju saprast, kāpēc tas bija tieši Dali, ko gribēji kopēt.
trrr
Re: šizofrēnija...
16.06.2011 09:13
nezinu Paldies, palīdzēji izlemt :) Bija doma doties uz Dzintaru neirožu klīniku padzīvot, tur pakalpojumu klāsts līdzīgs. Tomēr nav īsti tas, kas man šobrīd vajadzīgs.
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: šizofrēnija...
16.06.2011 10:48
Manuprāt, visas minētās terapijas darbojas līdzīgi sarunai, "nezinu" patiesībā ir pateikusi visu, grūti ko piebilst, bet jautājums ir par to, kas kuram der un patīk.

Man zināma māksliniece bija ļoti gandarīta par mākslas terapiju, jo tur viņa varēja ņemties, kā patīk, nebija jādomā par klietnu.

Bet tur ir mazliet jāspēj atdalīties.

Es zināmas pieredzes dēļ mūziku nīdu daudzus gadus. Kad es to vispirms izrunāju sarunu ceļā, es varēju no tās sākt kaut ko gūt. Nekad neesmu apmeklējusi mūzikas terapiju, bet apmēram zinu, kāda mūzika man kaut ko dod un tieši ko.

Cits man pazīstams cilvēks ļoti labi pašterapeitējas ar romantiskām grāmatām. Viņa nepazūd tai pasaulē, kaut kādā fantastikas vidē, bet vienkārši uz laiku tur ieiet, lai pabūtu ar sevi, meditācijas līmenī.

Bet man, savukāt, tas ir grūti tad, ja ir slikta valoda vai trūkst kāds komats :)

Taču profesionālais kretīnisms ir arī atslēdzams, manuprāt.

Es galīgi nemāku zīmēt, bet vienā lietainā vasarā atvaļinājuma laikā nopirku bloku ar papīru un kvalitatīvus zīmuļus. Es tur ļoti daudz uzzināju par sevi, vnk pastāstīju terapeitei, jo daži zīmējumi radīja trauksmi nez kāpēc... tas bija ļoti auglīgi. Viņa gan nav mākslas terapeite, bet gana daudz zina tāpat.

Tur es arī sapratu, ka zīmuļi ir pārāk sīka kasīšanās priekš manis, tas deva priekšstatu, ka man blusošanās nodarbes var būt kaitinošas kā suga un nekad nepatiks.

Tātad es neesmu apmeklējusi nekā formāla, bet pati mazliet darbojusies, taču es domāju, ka profesionāls komentārs par veikumu varētu būt ļoti noderīgs, jo pieteikušās sajūtas reizēm pats nevar izprast.

Tas no manas puses.
Re: šizofrēnija...
16.06.2011 11:17
"A"A"A tagad atpazinu Čorvena pagaidam bez suņa ir "RUNCENE" :)))
Re: šizofrēnija...
16.06.2011 19:09
Runcene,atzīsties man Lāsēnam :)
Re: šizofrēnija...
17.06.2011 15:56
Lāsēn tev neapnīk:)
Re: šizofrēnija...
17.06.2011 18:41
Tā ir Runcene vai nē,es neko nesaprotu :)
Re: šizofrēnija...
17.06.2011 20:48
Lāsēn, tev grūti pielec? Vai vispār neseko līdz? TAK SEN ZINĀMS, KA JĀ!
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 07:58
Man švaki pielec,jo pārsvarā atrodos lāsēna stāvoklī ar bērna domāšanu.Kad izeju savā otrā indigo pusē,varu brīvi apspriest kvantu fiziku ar fizikas zinātņu doktoriem.Nenoteiktības relācija brīvi izskaidro visu kas ir.Runcene,es gibētu būt par tavu suni,jo man vajag kādu kas būtu gudrāks šīs pasaules lietās.Esmu nepiemērots šajai pasaulei un man ir grūti.Pārlaicīgā literatūrā rakstīts ka tā varu būt laimīgs:Durak i Nastavņica dvižutsa vo vseļenskom uzore s soveršennoi ļubovju i soveršennom doveriem.
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 10:04
Lāsēn, tu neesi no kaut kādas filmas izlīdis?
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 10:18
Nea,no citas pasaules jeb portāla.
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 10:23
Lāsēnam labāk piestāvētu portāls:)
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 10:26
Lāsēns, ķipa divi vadi, magnēts un pleijera austiņas, tad portāls darboties sāk ?
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 11:10
Nea,jums mirstīgajiem to nesaprast :)
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 11:48
Es apmēram tevi varu saprast, lāsēn. Man atkal ir nosliece uz filozofēšanu.
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 14:06
Lāsēn, Tev vispār draugi ir? Ko apkārtējie par tevi saka? Ja tu esi iedomājies no sevis kaut kādu Dievu, tad nebrīnos, ka nevienam negribās ar tevi kontaktēties, jo uz visiem noraugies no augšas. Tev vajadzētu beidzot kaut ko saprast.. Bet ja esi garīgi slims, tad jau ne man tevi pārmācīt, bet onkām baltos halātos. :(
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 16:18
Ko man jāsaprot?
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 17:47
To, ka TU neesi nekāda augstāka būtne par mums!!!! Tu neesi ne no kāda cita portāla vai no citas galaktikas!!! Ja tu būtu īpašāks par mums, tad tu caurām dienām netupētu forumā un nelūgtu citiem palīdzību!! Kā tu vari būt labāks par mums pārējiem, ja pats sev nespēj palīdzēt!???

Padomā par to! Neesi tik varens nemaz, ne ? Ja vēl nepieleca nekas pēc šitā mana teksta, tad tu esi norakstīts.
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 19:29
Man gan raksti saka ko citu. Neteikšu vairs neko,palieciet neziņā :)
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 21:03
Lāsēn, attopies, jampampiņ! Man raksti saka, ka es protu lidot ar slotu un palikt neredzams, uzklājot sev virsū maģisko apmetni... "Harija Potera" dzīves gudrībās tā bija teikts, ka es to varu!!!! HAHHA

Tu fantazē kā pirmskolas vecuma bērns, bet laikam jau paliksi visu mūžu tāds..

Tu nekad neesi bijis augstāks par pārējiem un nekad arī nebūsi. Samierinies! Get a life! Find a job!(tulk. no ang.val. - Dabū dzīvi! Atrodi darbu!)
Re: šizofrēnija...
18.06.2011 21:49
Es jau neteicu ka esu augstāks :) Teicu ka esu Durak :)
Re: šizofrēnija...
19.06.2011 01:22
kapēc tad tu citus sauc par "mirstīgajiem" it kā pats būtu kaut kāds izredzētais? Man vispār sāk likties, ka tu tiešām neesi normāls cilvēks, ja runā kaut kādas tādas lietas.. Es vēl saprastu, ja tie būtu joki, bet izskatās, ka tu nekad nejoko un visu runā nopietni, tad jau tas tiešām ir slimi un man mazliet bail no tevīm paliek.. Ja tu kaut ko esi no šī visa rakstījis ar humoru, tad pasaki tā, savādāk tiešām jocīga sajūta ir, kad liekas, ka runāju ar kaut kādu neriktīgo.
Re: šizofrēnija...
19.06.2011 02:44
jamm, beidz apbižot Lāsēnu, viņam takš jau ir diagnoze, un ne viena vien. :)
Re: šizofrēnija...
19.06.2011 06:59
jamm es jau iepazinu lāsnu. Lāsēna gadījums jau ir diagnosticēts.
Re: šizofrēnija...
19.06.2011 08:15
Enfuego,dabūji klonazepāmu? Jamm,es esmu no cita portāla,nopietni.
Re: šizofrēnija...
19.06.2011 12:17
Lāsēn, dzīvo savā pasaulītē, ja tev tā patīk, bet tāpat neesi jau vairs bērna vecumā, tādēļ liekas, ka ilgi uz brīvām kājām nenoturēsies, psihenē ātri nonāksi! Tu šitā pasaki dakterim savam - "esmu no cita portāla" uzreiz durkā iemetīs, bez vilcināšanās.. uz visu mūžu
Pie speciālistiem nokļuvi?Izsaku līdzjūtību!Jums ir šizofrēnija,jo kādam nepatīk Jūsu deguns vai ausis!Un šis kāds droši vien ir psihiatrs!
Re: šizofrēnija...
26.06.2011 20:42
Labākā dāvana, ko dzīve var sniegt ir apzināta personības dubultošanās, ja to māk izmantot. Bet šī štelle arī tiek uzskatīta par kkādu šizofrēnijas pazīmi laikam. Vopšem manas domas ir tādas. Jebkurš cilvēks kādā dzīves situācijā spēj kļūt par pavisam citu personību, bet vairumam tas notiek neapzināti. Ir cilvēki, kas ieiet tādā stāvoklī apzināti, pamostas nākamajā dienā un neatceras, ko darīja iepriekšējā dienā. Problēma ir tajā, ka apzināta personības dubultošanās ir sasodīti lieliska, bet ir jāmāk kontrolēt sevi, īstajā brīdī atjēgties, citādi prāta spējas nav aptveramas, tās tevi lēnām ieved citā realitātē un tu sāc jukt prātā. Daudzi to nesaprot, daudzi tiešām aiziet sviestā, bet ir cilvēki, kas šīs spējas izmanto ikdienā un apzināti. RETAIN CONTROL!
BTW: no diagnozes nav jābaidās, diagnoze ir mākslīgi ieviestas bailes, kas liek cilvēkam ticēt, ka kkas nav kārtībā, līdz ar to prāts nespēj vairs pilnvērtīgi čilot tālāk un citreiz pat uztvert kādu ļoti noderīgu informāciju. Kā jau zināms, domām ir liels spēks, tāpēc, ja ir noteikta diagnoze, tad nemeklējiet problēmas, meklējiet tikai un vienīgi pozitīvās puses un kā tās izmantot. Citādi problēmas un bailes jūs apēdīs dzīvus...
Re: šizofrēnija...
26.06.2011 21:00
Man ir personības dubultošanās.Tas ļauj izprast visu kas ir.Reālā dzīvē pagaidām nemāku pielietot.
Re: šizofrēnija...
26.06.2011 23:41
Nu, kā tad īsti viņu nosaka to šizofrēniju????Kā lai ārsts konstatē? Es nesaprotu.......
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 5?
Ziņa: