Ija Cimdiņa - Bezmiegs

Aizsāka smilga 

Varbūt kādis ir bijis pie šīs dakteres un var kādas atsauksmes sniegt.

Man ir problēmas ar miegu, bet vizīte pie viņas 40 ls. Tā ka vēl domāju.
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
25.03.2011 12:42
Var tak atrast arī kādus labākus variantus. 40.Ls tā kā bišķu pa šerpu.
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
25.03.2011 13:00
vienkārši viens no dārgā gala psihiatriem... viss atkarīgs, kā veidosies sazobe, tāpat kā ar ginekologu, frizieri utt.

jāprovē pašam. daži atzīst tikai diezgan dārgus dakterus, domā, ka būs vislabākie, dažreiz tā ir, dažreiz pavisam ne tuvu.

ir privāti psihiatri arī pa Ls 10 + miegu var uzdabūt uz strīpas arī valsts psihiatrs bez maksas vai šai jomā zinošs ģ. ā.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.03.2011 13:07 by Runcene.
Runcene, bet cik saprotu . viņa ir īpaši specializējusies miega traucējumu ārstēšanā, viņai ir tas miega kabinets.

Tā jau es eju pie lēta psihiatra 7 gadus un dzeru AD un miega zāles, kuras man vairs neko nelīdz, arī psihoterapiju esmu gājusi pāris gadus
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
25.03.2011 16:14
nu tad palasi vēl kaut kur netā, varbūt ir atsauksmes, un kas liedz mēģināt!

bet miega traucējumiem VIENMĒR ir iemesls.... ļoti bieži depresija.
Labi vēl, ja depresija, galvenais, lai nav kādas fiziskas kaites
zive
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
25.03.2011 19:05
smilga - saki sava psihoterapeita/es vārdu - gribu zināt tos psihoterapeitus, kurus nav jēgas apmeklēt!

p.s. man bija draudzene, kurai bija nu ļoti nopietnas psihes probl., arī zāles bija jādzer, bet..., man viņu vienmēr izdevās iemidzināt 5 min. laikā..., nopietni!!! :)

Bet visādi citādi, uztraukumam nav liela pamata - Tavs organisms vnk ir pieradis pie tiem medikamentiem, tāpēc tie it kā nepalīdz + nerisinātas problēmas, kas slēpjās aiz medikamentiem.., bet ārstu nomainīt Tev vajag gan! (ieteiktu tomēr pameklēt labu/citu psihoterapeiti/u)
zive
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
25.03.2011 19:14
ak, jā, pašu galveno neuzrakstīju :)
Tas, cik info var atrast par Iju Cimdiņu, pers. man nevieš uzticību, jo viņas pamatizglītība tomēr ir psihiatre - tātad..., neko sliktu gan negribu teikt.. ;))
aberz
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
25.03.2011 19:30
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu tad palasi vēl kaut kur netā, varbūt ir
> atsauksmes, un kas liedz mēģināt!
>
> bet miega traucējumiem VIENMĒR ir iemesls....
> ļoti bieži depresija.

runcene piedod nevaru notureties
nanliekas ka otradi ka depresija rodas no bezmiega reizem
smadzenes netur , bet otradi?

zel ka nieviena macta te nav, gan jau kads doktors zina precizi
zive
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
25.03.2011 19:46
aberz - neesmu Runcene, bet arī man ir ko teikt...
Miega problēmas (bezmiegs, grūtības iemigt, slikta miega kvalitāte utaml.) tomēr ir jau SIMPTOMI kaut kam citam - trauksmei, spriedzei, pārpūlei, uzmācīgām domām utt... Jādomā vairāk par cēloņiem, nevis sekām...
aberz
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
26.03.2011 05:51
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz - neesmu Runcene, bet arī man ir ko
> teikt...
> Miega problēmas (bezmiegs, grūtības iemigt,
> slikta miega kvalitāte utaml.) tomēr ir jau
> SIMPTOMI kaut kam citam - trauksmei, spriedzei,
> pārpūlei, uzmācīgām domām utt... Jādomā
> vairāk par cēloņiem, nevis sekām...

manuprat bezmiegs ir nevis simptoms bet celonis
jo miegs ir svarigs process smadzenem


bet AD un zales to mehanismu saboja
saku no pieredzes

chucet vaig un viss miega sakatrtojas
nevaig traucet :-)
zive
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
26.03.2011 12:03
muļķības..., aberz...

ja man kaut kādu iemeslu dēļ izkrīt vienas nakts miegs, no tā nekāda depresija nerodās un jau nākamajās dienas vakarā vnk aizeju ātrāk gulēt, un aizmiegu bez īpašām problēmām..., un ja kaut ko prasās ielietot, pilnīgi pietiek ar zāļu tēju.
Kādu laiku atpakaļ strādāju tādā vietā, kur darba grafiks bija katra 4 diennakts, t.i., kur ir pēc trim naktīm, katra ceturtā nakts bija negulēta - i neko..., samērā bieži gadījās pat, ka sakrita negulēt divas diennaktis pēc kārtas - grūti, protams, bija, bet no tā nekāda depresija neveidojās...

bet nu - var jau uzskatīt, ka tā "pumpa", kas ir uz kakla, jānocērt, lai tā nesamaitā visu rumpi.. :)))
aberz
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
26.03.2011 15:03
zive Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> muļķības..., aberz...
>
> ja man kaut kādu iemeslu dēļ izkrīt vienas
> nakts miegs, no tā nekāda depresija nerodās un
> jau nākamajās dienas vakarā vnk aizeju ātrāk
> gulēt, un aizmiegu bez īpašām problēmām...,
> un ja kaut ko prasās ielietot, pilnīgi pietiek
> ar zāļu tēju.
> Kādu laiku atpakaļ strādāju tādā vietā, kur
> darba grafiks bija katra 4 diennakts, t.i., kur ir
> pēc trim naktīm, katra ceturtā nakts bija
> negulēta - i neko..., samērā bieži gadījās
> pat, ka sakrita negulēt divas diennaktis pēc
> kārtas - grūti, protams, bija, bet no tā
> nekāda depresija neveidojās...
>
> bet nu - var jau uzskatīt, ka tā "pumpa", kas ir
> uz kakla, jānocērt, lai tā nesamaitā visu
> rumpi.. :)))

dīvaini bet es jau saku tieši topašu...
vienkārši miega traucējumi ja viņi ir var radīt depersiju utt
nevis depesija miega traucējumus....

ar AD miegu uztaisa mākslīgi un ir vēl sliktāk
var saelpoties gaisu pinu elpu un strauji aizturēt aizpiest kakalu
un cilvēks gar zemi un gulj... bet tas nav miegs ...

miega traucējumi ir ja miegā ar spilvenu iejauc pa galvu (tas ir pieredzēts)
un tad rodas miega traucējumi, jo cilvēks neaizmieg vairāk, jo baidās aizmigt utt
un tad arī sakās visādi bŗīnumi...

ta lūk

un AD ir tāds pats spilvens, neguli jo baigied ka atkal iegrūdīs tos štruntus
bet nu... psihiatram viss vienkārši, nenāk miegs, nu še tev zāles no kurām cilvēki guļ
100% darbojās, neviens vēl nav palicis neaizmidzis un viss...

ārsts ir kā dators, iesnas, OK skatamies tabulā, zāles iesnām "mmm" un "ooo" viens lētas bet devas
lielas oras dārgas bet devas mazas.. tātad vienlga peļņa vienāda, kuras vēlaties?
atlaide 50% uz vienu recepti tikai 4ls OK pierakstīšu jums pinu recepti, ta būs taspats
kas bez atlaides un visa ārstēšana.. naciet vēl...

labakais ka man paziņa stāsta, ka neko neredz
a kas par vainu?
nu biju pie ārsta, tev 3 kataraktas operācijas bija vairāk nevar taisīt..
bet loģika tad? kapēc jātaisa tas 3 operācijas ja cilvēks tikuntā nredz?
jegu zaudējuši

kautkā man sanāk, pēc tam nejauši klausos strādnieki strādā viens saka ka nevar redzēt
man šitai acij bija operācija... man bails paliek... fobija kautkāda...

tāpec mellenes jādzer un miers
pacientex
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
08.05.2011 14:39
Gāju pie Ijas Cimdiņas nepilnus divus gadus. Viņa ir laba daktere, bet 40 Ls par seansu nudien ir pārāk daudz. Miega problēmu iemesls visbiežāk ir slēpta vai apzināta depresija, tāpēc arī ārstēšana ir tik ilga un nepietiek ar dažiem seansiem, jāiet ir ilgstoši un regulāri un ieteicams uz katru seansu rūpīgi gatavoties, citādi sanāk nosist laiku, runājot par to, ko var izrunāt ar draudzeni.
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
28.05.2011 00:40
Es esmu gājusi pie Ijas Cimdiņas psihoterapijā un varu sniegt tikai tās labākās atsauksmes. Pašlaik gan neeju, nejūtu vajadzību, arī zāles nelietoju (ļoti reti Xanax). Dr. Cimdiņa ir ar ļoti plašu skatījumu, gudra, profesionāla (psihoterapeite, psihiatre, miega speciāliste, homeopāte, iepriekš bijusi, šķiet, pediatre).
MeiteneX
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
03.05.2012 21:33
Piekrītu Mildai! Ija Cimdina ir loti profesionala.... iesaku viennozimigi.
7gari mēneši bez miega.....galvā doma-katru vakaru-noteikti bez zālēm neizmigšu un roka pati stiepjas pie zāļu kastītes.....un ir noticis brīnums, nu jau 2ned.aizmiegu pati, neteikšu ka miegs ir ļoti kvalitatīvs ,pamostos nez cik reizes, bet esmu laimīga par to pašu, man pietiek,ar tik cik ir.......tātad-tiklīdz kā jutu, ka ka nespēju vairs pati aizmigt,apmeklēju psihiatru un viņš sastādīja zāļu kombināciju,no trim zālēm, dzēru ilgi, naivā domāju, ka tas notiek tik ātri.....pagāja 7mēneši..un tad pati sāku devu samazināt, beigās jau laizīju putekļus....bet galva vienalga gribēja šos putekļus...un tad reiz jutu...sāk nākt miegs un AIZMIGU, tā bija mana lielā uzvara.Es no laimes gribeju bučot vai visus ceļa stabus.Miega problēma ir smaga problēma, cilvēks bez miega dzīvot nevar, es personīgi domāju, ka būs jādzer zāles visu mūžu, bet tomēr nē....man lika dzert un pacietīgi gaidīt..iesaku-tūlīt pie psihiatra, jo ātrāk jo labāk, manējā maksāja 10l un neteikšu ka nu tā pa tiem 40l ir tā krutākā, kādreiz tai pa 10l, smadzenes vairāk.....
mikipele
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
05.05.2012 10:46
bene,
Paldies, ka padalijies, tas iedrošina.....
cik tev gadu? Esmu tieši tadā pat murgā ar bezmiegu. DZeru cipralex, no sākuma valdoxan, tas nelīdžeja, alprozolamu un somnol. NEVARU aizmigt! Jau divus mēnešus. Jāsaka, ka šāda zāļu kombinācija tikai pēdējo nedēļu. Jo beidzot aizgāju pie psihiatra. Teica, ka depresija. Bet tapat neguļu. Sonakt pamodos divos un viss, vairs atkal neiemiegu. Kādas zāles bija jālieto tev? Un kurā brīdi tu secinaji, ka vari aizmigt pati? Tu pirms gulēšanas mēgini iemigt, un tad, ja nevari, dzer zāles, vai kā??
mikipele-tas nebij viegli...tici, dzēru zāles, tad pēc mēneša nobijos, ka kļūšu atkarīga,tad atkal bailes klāt,atkal zvanīju dakterei, kas mani vienmēr iedrošināja kaut neticēju, ka brīnumi var notikt.visādi gāja.....bet psihiatrs pateica-DZER UN GAIDI.Beidzot atmetu visas bailes un gāju tik uz aptieku un pirku, pirku, pirku, nedomāju par atkarību.domāju nu ko ja jadzer visu mūžu tad lai tad notiek.Atlaidu saspringumu, tikko tas notika, tā sākās izmaiņas uz labo pusi.mikipele.tu raksti, ka aizmiedz un pec tam pamosties un nevari vairs aizmigt,man tāds stāvoklis bij 4 gadus, es biju tā pieradusi pie tā,,,bet pag.gad.jūnijā sāku piefiksēt, ka NEVARU vairs aizmigt VISPĀR.Iekāpju gultā un bolos griestos.....nu tā pēc 4 neg.naktīm aizgāju uz darbu kā zombijs....un vakarā jau atrados ārsta kabinetā.,kur tūlīt tika salikta attiecīgā zāļu kombinācija, un tad nu šo komb.pacietīgi dzēru katru vakaru.es negaidīju vakarā vai aizmigšu, nē...dzēru un viss.tātad-fluanxol-no rīta,vakarā-antidepresants-fevorin-tev viņs arī ir vajadzīgs, jo ir ar miega efektu.-pus tbl.ketepinor,un sanax.un viss.šo fevorīnu dzeršu cik ilgi vien varēšu, no viņa nav jābaidās,man ir nopietnas mug.problēmas. mugura palikusi stipri labāka, visi neirologi man likusi savā laikā dzert antidepres.bet vai tad esmu klausījusi?vinjs tiešām jādzer ilgi.nu tātad-tikko atlaidu saspringumu un pieņēmu savas tbl.kā normu, notika pārmaiņas,sāku pati samazināt devu, gulēju tāpat,tad vēl samazināju, līdz laiziju galda malu..tā es nokāpu no zālēm, līdz vienā vakarā uznāca miegs un es nodomāju ka esmu par slinku lai aizietu pēc tiem putekļiem....un pamodos 5 no rīta tā tik bij laimes sajūta, otrā rīta pateicu savai galvai,-redz es tomēr varu aizmigt.....un nedzeru vairs.man 52.gadi....no tā ka bij kauns katru ned.zvanīt psihiatram, pati izdomāju kā tik no viņām vaļā.mikipele-tev vajag pareizo komb.un tad uz priekšu dzer tik un nekapā sevi par to, ka dzer.lai visiem izdodas, jo tas ir murgs, tikt šādā aplī, bet no vinja VAR izrauties.....
mikipele
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
05.05.2012 18:48
bene,
es jau arī nevaru aizmigt VISPAR, miegs nāk, aizmigt nevaru. No somnola man ir, ka pamostos ap diviem, un atkal nevaru aizmigt. Tā aizmigšanas sajūta pagaisusi. Un jā, esmu nenormāli iespringusi par šito. Kā vakars klāt, tā saspringstu, negribu dzert zāles, arī baidos, ka būšu atkarīga, sabojašu aknas utt. Man tikai 36 g.
Tad nu tagad ta dzeru, ta nedzeru, mēginu izmisīgi iemigt un nesanāk. Arī pa dienu negulu. Laikam jāiemācās atspringt, ka tu saki, jo tad miegs atnāks, es to zinu, bet es nevaru, sobrīd esmu iedzinusi paurī, ka NEVARU iemigt...Tas ir murgs!!!! esmu izmisumā. Nu jau divi mēneši apkārt, kopš mokos ar bezmiegu. Bet pirms nedēļas ar ātrajiem mani ar nervu lēkmi nogadaja slimnīcā, tad nu psihiatrs izrakstīja...ai, laikam jau jāsaņemas un jāpērk man ar tās zāles čupām.....un jāgaida.
Kas bija tev psihiatrs? Man ar vajag iedrošinājumu.....ka miegs atnāks. Nekad nevareju iedomāties, ka cilvēks nevar iemigt vispār. Mocos lidz rītam. Un tā divus mēnešus.....sviests!!! Nepalīzd ne vannas, ne intensīvs sports, ne vakara pastaigas, ne riteņbraukšanas, nekas! No negulēšanas acis sprāgst no pieres laukā. Taisīju magn.rezonansi galvai, ar visām smadzeņu vielām utt viss ir vislabākajā kārtībā.
Katrā ziņā, paldies tev, ka atsaucies! Vismaz zinu, ka neesmu viena tāda.
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
05.05.2012 19:16
tas murdziņš par aknu sabojāšanu Tev droši vien ir no trauksmes un depresijas. AD salīdzinoši ir ļoti miermīlīgi medikamenti.
esmu gana daudz lasījusi literatūru par psihotropajiem medikamentiem, arī no tādu ļaužu skatījuma, kas tos absolūti noliedz... var iebilst pret zālēm tā un šitā, bet saistībā ar nez kādu aknu bojāšanu nevienam nekādu drošu datu nav, pat tiem, kam tos ļoti gribētos atrast.

ir cilvēki, kas to mēģina iegalvot, bet aizmirst pateikt, ka zāļu lietotājs pirms tam ir bijis ilggadējs spirtoto vai nelegālo vielu cienītājs un savas aknas jau nosēdinājis.

padzersi kādu mēnesi, ja būs atbilstīgā kombinācija, viss saies vietās, vismaz būs labāk.

trakojot "ārprāc, man jāguļ" nekas nesanāks.

"ta dzeru, ta nedzeru" arī ir sevis tracināšana.

vnk varbūt ir vērts atrast ārstu, ar kuru veidojas normāls kontakts, un apmeklēt psihoterapeitu, jo bezjēdzīga sevis zāgēšana gan jau izpaužas arī citādi.

cilvēks, kam miegam vai depresijai vajag medikamentus, tāpēc nav lūzeris. daudzi sen būtu miruši, ja šo zāļu nebūtu.

bezmiegs arī grauj organismu, sirdi it sevišķi.
mikipele-uzklausi runceni, tā ir kā viņa saka-beidz sevi tracināt,dzer zāles un miers.Tā dzeršana un nedzeršana, tevi novedīs vēl pie kādas nervu lēkmes...jo atceries-cilvēks bez miega nevar, man psihiatrs pateica-ned.neguli un tad būsi bedrē.Tad labāk kas, bedre vai zāles ar cerību izārstēties.Nepastāstīju, ka man pat žāvas nebij, nekāda doma dienā pagulēt, jo miega sajūta bija pazudusi.....nedomā par aknām, ak,kā es tevi saprotu...es tāpat baidījos no zālēm....
mikipele
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
15.05.2012 17:50
Jūtos nobažījusies- pēdējās naktis slikti guļu ar visām miega zālēm un alprozolamu. Kāpēc tā? Tas jelkad beigsies, tas murgs ar bezmiegu? Esmu pagalam satraukusies. Ja nu tas nekad nepāriet? Dzeru tak jau depresantus, prettrauksmes lidzeklus jau gandrīz mēnesi, bet bezmiegs ij nedomā atkāpties :( Un galvenais, ka sliks miegs ar visu somnol. Šķiet, ka pamostos, jo nogulēta roka, visa notirpusi....nezinu, ko darīt...
aberz
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
15.05.2012 18:11
Nu es ilgu laiku negulēju vispār naktīs
ap pieciem migu un tad pa dienu ik pa pāris stundām..
dzēru savas tējiņas un guļu tagad mierīgi..

Viss ir atkarīgs no veselibas. Ja nenāk miegs, tad ir jāmeklē cēlonis.
Tas varbūt citās nierēs aknās plaušas vai vispārējā organisma nespēkā
kas parasti ir stresa cēlonis.

tā ka miers ir baldriāņi un lazdu mizas un nevis tāpēc ka nāk miegs
bet tāpēc ka lazdu mizas paplašīna asinsvadus un baldriāni baro nervus
novērš spazmas muskuos un var diegu adatā ievērt un nevis uz nakti miegam bet
kafijas un tējas vietā.

a aizmigt var aŗi ja saelopojas gaisu dziļi struji elpojot un kāds no muguras aizspiež
miega artērijas vai saspiež krūšukurvi, neatceros, cilvēks uz 5 min uzreiz ir ģībonī
kā tas ir notām jūsu zāļēm
aberz
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
15.05.2012 18:41
A kā būtu ar glāzi alus nu 2 stundas pirms miega.
Tur ir visi vitamīni b un kalcijs kālijs un kas tik ne.
Bez tam apiņi ir esragens sievišķais hormons
tā ka nekādas ūsas neaugs dāmām.

Gabalu ļācu ru dzu maizes la ir dabisks raugs
jo alus ir nopastarizēts.
Un pēc nedēļas visas problēmas nav.

Atkarība?
Nu man ir no maizes piemēram atkarība.
Labdien.Es neiesaku nevienam ar miega probleemu griezties,vina tikai nopleesiis lielu naudu un izrakstiis dargas zaales ,kuras taapat nepalidzees,vina maak tikai runaat ,bet ne palidzeet miega slimibaai,tagad parvaakusies uz gertrudes ielu,neiesaku pie vinas griezties ,tagad jau 80 eiro prasa,izspiedeeja nevis daktere.
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
17.02.2015 13:17
Vai te vēl ir sastopami tādi autori kā "bene" un "Runcene"? Gribētos zināt kā Jums klājās, vai ir uzlabojumi utt. Es arī šobrīd cīnos ar bezmiegu un trauksmi un esmu ļoti nobijusies. Psihiatre man izrakstīja fluanxol + lietoju jau ento AD (kuri man nez kapēc neko nedod) + uz nakti lorafen (miegam). To lorafen pēdējās divas vai trīs nedēļas lietoju pa ceturtdaļai tabletes, daktere saka, ka tas ir ļoti maz. Citreiz izdodas aizmigt, citreiz nē. Viņa man saka, ka droši var lietot pa 1 veselai tabletei, bet es baidos, es tak jau tā to lorafenu lietoju ilgāk kā atļauts, un, ja pieradums radīsies? Ak dievs, kā man tas viss ir apnicis, no vienas puses baidos par to, ka baidos un neguļu, no otras puses, baidos dzert zāles, jo liekas, ka pēc tam organisms vispār pats nespēs savākties. Lai gan daktere apgalvo, ka viss tieši otrādi, saka, ka citi šādas kombinācijas gadiem lieto un pēc tam ir spējīgi atgriezties normālā dzīvē.
Būšu pateicīga par jebkuru pieredzi.
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
17.02.2015 15:03
Ierakstīju bezmiega tēmā.
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
21.02.2015 04:24
Es iemiegu Klonazepāms1-2 tabletes un 2-3 truxāls! Visādas ripas esmu mēģinājis vai nu piedzeries vai nu zāles. Vis adios ar mani uz mūžu :)

P.S. Nostrādāšu ļoti fizisku darbu 12 stundas dienā katru nedēļu piemēram tranšejas rakt, vakaros atnāku, iedzēru klonazepāmu un truxālu un ar degošu cigareti aizmiegu pie galda :)



Edited 1 time(s). Last edit at 21.02.2015 04:26 by enfuego.
Re: Ija Cimdiņa - Bezmiegs
21.02.2015 10:19
...nu i devas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 10?
Ziņa: