EEG atbilde - lūdzu info...

Aizsāka RG 

Labdien, vakar saņēmu EEG atbildi un ļoti vēlos uzzināt, kas man tur īsti ir rakstīts, varbūt kāds var man to iztulkot cilvēku valodā? Sāpēja galva, tajā dienā, kad biju pie ārsta spiediens bija labs, līdz ar to nosūtīja uz EEG. Iepriekš arī esmu bijis uz EEG, jo pirms četriem gadiem iedzīvojos VD. Līdz šodienai jau apmēram gadu zāles nekādas nelieotoju, un VD dzīvot netraucē, varbūt dažreiz kadas nelielas nepatīkamas sajūtas. Tātad galvenais, ko gribētu saprast, kas man tur galviņā notiek, vai tās atkal ir kkādas VD pazīmes, vai migrēna, vai kas?

Te būs slēdziens un viss pārējais, kas tur rakstīts:

Fona aktivitāte nedaudz dezorganizēta.
Virs pakauša rajoniem reģistrējas vidējas amplitūdas, neregulāri alfa viļņi ar fr. 9-11 sv/s.
Difūza zema, asinhrona beta aktivitāte.
Teta viļņi izteiktāki virs FCT rajoniem, 4-7 sv/s, delta - retāki, 3 sv/s.
Fonā reģistrējas alfa-teta viļņu ģeneralizēti paroksizmi ar fokusu virs FCPT rajoniem, ilgstoši līdz 2 s.
Reakcija uz acu atvēršanu, aizvēršanu labi izteikta, simetriska.
Ritmiskā fotostimulācija izraisīja līdzīgus paroksizmus kā fonā.
Hiperventilācija nedaudz palēnināja aktivitāti. Reģistrējas līdzīgi paroksizmi kā fonā, ilgstoši līdz 3 s.

SLĒDZIENS.

EEG ar mērenām vispārējām izmaiņām - dezorganizētas alfa, beta, teta, reti delta aktivitātes veidā;
Polimorfu viļņu īsiem paroksizmiem ar fokusu virs FCPT rajoniem.
Smadzeņu dziļo mediālo struktūru disfunkcija.
Epileptiforma aktivitāte nereģistrējas.


Liels paldies jau iepriekš!
Re: EEG atbilde - lūdzu info...
09.03.2011 14:27
Kas Tev nosuutiija uz EEG ? Gjimenes aarsts ?

____________________________
Si vis pacem, para bellum
Re: EEG atbilde - lūdzu info...
09.03.2011 15:51
Es arī gribēju pajautāt zinātājiem par EEG. Ja cilvēkam būtu kādi psihiski traucējumi pie kuriem jādzer neiroleptiķi- vai to varētu redzēt EEG?
Es ar savām bailēm sajukt prātā biju pie psihiatra/psihoterapeita un man pateica,ka esmu normāla. Jāatgriežas psihoterapijā un jāizrunā negatīvie pagātnes notikumi.
fox
Re: EEG atbilde - lūdzu info...
09.03.2011 16:02
Pataloģiju varētu noteikt, iespejamu epilepsiju. Varētu noteikt kura smadzeņu daļa aktīvaka, cik aktīva, kad aktīva. Zinātnieki jau rakājas pa tām smadzenem un meklē visādu pierādījumus tam, ka psihisku slimību varētu uzrādīt EEG, vai vismaz magnētiskajā. EEG jau principā ir sakaru pārbaude, nekas vairāk. Prijom, prijom, kto menja slišit, :)
Re: EEG atbilde - lūdzu info...
09.03.2011 16:54
Man pateica ka ir vidēji traucējumi,un kas no tā?
Re: EEG atbilde - lūdzu info...
11.03.2011 16:34
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man pateica ka ir vidēji traucējumi,un kas no
> tā?


Tevi vienkārši mierināja, ka nēsi galīgi slims:)
Labdien.Vēlos saprotamā man valodā zināt EEG slēdzienu.Ģimenes ārste mani nosūtīja ar aizdomām uz epilepsiju veikt EEG.Saņemot rezultātus neko īsti nesaprotu.
Pamatritms izmainīts.Dominē mēreni dezorganizēta alfa aktivitāte ar augstu indeksu,nestabila frekvence vid. 10 Hz,amplitūda līdz 50 mkv, nepietiekoši modulēta ar izlīdzinātām reģionālām īpatnībām.Uz fotostimulācijām reakcijas novājinātas, simetriskas.Pēc hpv (3min) pastiprinājas dizritmija, difūzi reģistrējas nosmaiļoti alfa viļņi ar amplitūdu līdz 60 mkv.
Slēdziens:Mērenas vispārējas izmaiņas pārsvarā ar alfa dizritmiju un viegli samazinātu bioelektrisko aktivitāti. EEG pierakstā pārliecinoša epileptiforma aktivitāte nav reģistrēta.
Jau iepriekš paldies par atbildes skaidrojumu un ieteikumiem ko man drīkst vai nedrīkst darīt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 1?
Ziņa: