Balss galvā

Aizsāka 555 

Re: Balss galvā
27.12.2015 20:22
Nē tās ir uzmācīgas domas, kuras tu nekontrolē, tā nav kautkāda cita cilvēka bals(uzmācīgas nekontrolējamas domas, šitā lieta gan ir drausmīga, tās domas, pat neļauj uz neko koncentrēties jo visur viņa tev ir līdz, šitam es gāju cauri!
Re: Balss galvā
27.12.2015 22:06
Ja tev ir taisniba ja viņa visur iet līdzi un neļauj koncentrēties uz darbu sakot panika bailes un stress sakot es nezinu ko lai dara. Kaimiņi domā ka esmu kertais kautkads. Ja kāds var palīdzēt un tikt vaļā es būtu pateicigs. Šitādu murgu es nenovēlu nevienam. Ko viņš velas un kāpēc tieši viņš dara?
Re: Balss galvā
27.12.2015 22:16
Nu okey varbūt arī kāds ļauns gariņš ir manī bet tiešām man balss sakot jau 3gadi ir un dienu diena dzirdu visādus murgus. Ja viņš saka viskautko. Sakot es domaju tas var būt no vīraka vai narkotikam.
Ja biju arī pshihene un tas ar nepalīdzēja. Tikai tas tabletes jauza man zokli otradi. Tad man kautko iespriceja tad es aizmigu. Tad bija miers.tad atkal tā visu 1 mēnesi. Kamēr masa mani neiznema ara.
Re: Balss galvā
27.12.2015 22:18
Klau phipnoze var ar palidzet tikt vaļā vai tiešām jaiet pie phsihaloga. Es jau biju viņi saka ka man esot parslodze vai arī no pagatnes sakot.
Re: Balss galvā
27.12.2015 22:25
Un vēl es kad lv strādāju dabūju ar vādiem ar elektrību pa galvu un sakot izsledzos un tad man mainījās viss. Tad draugi mani visu laiku apsaukaja par geju bet es tāds nesmu. Sakot man uztverē ir uz meitenēm. Bet šī balss man sāk kretinet ara es vēlos tikt vala.
enfuego ka tu tiec vala no tas balss un ka tu kontrole.
Ko lai dara lietas labā?
Re: Balss galvā
27.12.2015 22:31
Gormits25@gmail.com
vai arī skype dolars5
Es lūdzu palīdziet man tikt vaļā no šīs uzmācīgas balss.
Re: Balss galvā
27.12.2015 22:38
Kur to var atrast un ka sameklēt?
Re: Balss galvā
28.12.2015 00:30
Ja gribi tikt vaļā no balsīm, tajā valstī, kur Tu esi, Tev jāatrod ārsts psihiatrs. Bet psihiatrs dos medikamentus, kas var Tev traucēt strādāt.

Ja gribi mēģināt censties ar balsīm sadzīvot, tad jāatrod psihologs vai psihoterapeits, bet to iemācīties būs grūtāk, tomēr tas nav neiespējami.
Re: Balss galvā
28.12.2015 01:27
Runcene, izskatās, ka Snufijs īsti neatšķit, kas ir psihologs, psihoterapeits un psihiatrs.
Psihologi neizraksta zāles! Viņi tikai sarunājas. Zāles raksta psihiatri.
Re: Balss galvā
28.12.2015 01:29
Man jau šā vai tā ir grūti strādāt un ja aiziešu ārsts psihiatrs cerams ka palīdzēs un būs labi. Savādāk zūd intrese kas notiek pasaulē un apkart. Nu cerēsim uz to labako ka palīdzēs.
Re: Balss galvā
28.12.2015 01:36
Nu okey tad jāmēģina pie visiem iet. Tad redzesu rezultātu. Sakot arī miega traucējumi nevar ta labi gulet sakot murgi. Bet bus lietas laba jādara lai būtu kā apakal. Paldies ka palidzat.
Re: Balss galvā
28.12.2015 02:17
Runcen, man psihiatrs un medikamenti tieši padara par cilvēku, visi baidās no tā ka kļūsiet par dārzeni, bet līdz tam ir jāiziet visi pārējie ārsti, un tad tikai medikamenti un psihiatrs.
Re: Balss galvā
28.12.2015 02:19
Snufij, tev izskatās sākums tāds pats, kā man, nekas pamocīsies, pēc tam visu sapratīsi, nu es gan neticu, ka beigās vien psihiatrs un medikamenti pie tā arī paliksi!
Re: Balss galvā
28.12.2015 06:37
enfuego nu ja ir mocības ar to balss nu ja gan jau būs labi un izturēšu un gan jau vini ar palidzes. Ja sakot nerviem baigi spele un arī miegu traucējumiem.
Doma tas ir no narkotikām un atteju no viņām.
Re: Balss galvā
28.12.2015 11:20
A tu narkotikas arī lietoji??
Re: Balss galvā
28.12.2015 17:49
Ja sakot zālītē un vitaminu un vīraks.
Re: Balss galvā
28.12.2015 17:59
Bet šodien es mazāk dzirdēju to balss un biju mierigs un nebija bailes tik lielas.
Re: Balss galvā
28.12.2015 20:48
Ja es enfuego palasiju ko tu rakstīji ja sakot man arī tā pat bija notiekas darbība un viņa pazūd.bet citreiz viņa man kretine ara neļauj normāli pagulet un nerviem krit bet nekas man tagad sarunāts ģimenes ārsta un tad pie pshiologa un tad psihiatrs būs redzēšu kāds būs rezultāts tām visam..
Re: Balss galvā
28.12.2015 20:49
Sakot citi cilvēki smējās par šo un saka ka tu esi trakais.
Re: Balss galvā
28.12.2015 22:36
Lai ņirdz, pofig uz viņiem, ja ņemsi galvā būs vēl sliktāk to es tev saku nopietni! Mēģini to vizuāli neizrādīt, turi to sevīiekšā, jā es zinu tas būs drausmīgi, bet tas izies cauri, kad tiksi skaidrībā ar sevi, es arī nenormāli mocījos, da kautvai šeit foerumā, rakstīji visu sīkumos garus tekstus, un glābiņš, kamēr nedabuju zāles bija forums, jo kontaktu ar ārstiem man neizdevās nodibināt, un nebija kam uzsticēties un atvērties!
Re: Balss galvā
29.12.2015 00:25
Ok es meginasu turēt sevi bet viegli nebūs bet ja tās palīdzēs tad es mocisos un ir tizli.ja es piekritu tam ko teici. Nu gan jau pienaks mana diena kad es būšu vesels un laimigs. Es sakot ir gruti cīnīties ar šo drausmīgo balss bet es uzvaresu vinu lai ko tas prasitu. Paldies ka stasti un palidzi jo man tas ir svarīgi. Es zinu ka uz pasaules ir daudzi ar šo slimību un ir vel trakas.
Re: Balss galvā
29.12.2015 00:29
Tad tev tas pats kā man sakot ir tā balss drausmīga. Bet sakot domaju ka iziesu cauri elle un tam visām sāpēm un bailēm un nepatīkamam situācijam bet taisniba lai ņirgājas. Bet citreiz vins kaitina citus un tad viņiem besi.
Re: Balss galvā
29.12.2015 22:00
Sakot sodien bija biku trakak nekā vakar. Sakot kad esmu cilvēku loka tad tā balss atkal uzdarbojas sakot tāda kauna vairs nevar iejeit. Daudzi smējās bet sakot spaidiju savu mobilo lai būtu mierigs. Ja šī uzmaciga balss sakot nenovēlu nekam dabut un nelietojat narkotikas tas visu dzīvi var sabojāt.
Re: Balss galvā
29.12.2015 22:03
Kā citi viņu dzird ka es vai savādāk un ko tā balss viņiem saka. To es vēlētos uzzināt un kurienes ir tā slimība vai tiešām tik grūti ir cīnīties ar šo balss.
Re: Balss galvā
29.12.2015 22:12
Varbūt ar to nemaz nevajag cīnīties? Tā ir ekstra. Baudi to. Man piemēram būtu baigi inčīgi ja man kāds galvā runātu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Balss galvā
29.12.2015 22:34
Ja ka tik ne arī es to nevelos baudīt bet drīzāk velos tik vaļā lai es būtu laimīgs ka biju agrāk. Sakot lai citi ņirgājas par mani jo dzird kadu stulbumu nē es vēlos pielikt punktu treknu un sākt jaunu dzīvi.
Re: Balss galvā
29.12.2015 22:38
To tik tagad saki es to tev nenovēlu tadu slimību sākot kurus noliek un skandina visadus murgus un lamājas un sakot izdomā kas patiesībā nav un par tevi ņirgājas un smējās un domā ka esi kaut kāds kertais. Nu man sakot apnīk jau 3gadi ka cinos un neņemu vērā. Neka jautri nav tikai vairāk traku padara un stress un nerviem dod.
Re: Balss galvā
30.12.2015 03:30
Un tu 3 gadu laikā neko lietas labā nēsi darījis?? Tu reāli ej pa ielu un par tevi ņirgājās?Ir vēl tāda šausma bijus, vot šitāda kombinācija ļoti nepatīkama, tev liekās, ka par tevi viņi domā, a tu domā ka viņi domā, to ko tu domā, sanāk tu domā, ka viņi domā, ka tu domā, tas tāpēc ka viņi uz tevi skatās un tev liekas, ka viņi kautko par tevi domā, ja tev izskatā vis ir normāli un kustības kārtībā, tad met ārā tās domas, nedomā daudz jo ar domām tu nonāksi psihenē, es tev to zvēru, cilvēku pārlieku domāšanu pie šatām psiholoģisku, jeb nervu problēmām ir jāuzmanās. man visi simptomi ir bijuši, gan soc fobiju, nu nesaukšu bet pilns diagnožu. beigās dzīvoju ar zālēm, un kad ir slikti tad saprotu, iemeslus tam kāpēc tev sākās problēmas, arī ar visām zālēm man ir problēmas, bet es spēju saprast, kāpēc viņas rodas, organismam, vai nerviem kautkas nepatika, negulētas nakts, jeb alkohols, jeb pārlieku stress, tass viss caur visām zālēm sitīs cauri tikai ne tik stipri. Ar to ir jāsamierinās man mīļais draugs, jā citi mani te sākumā arī nolika, kad es te žēlojuos un želojos pie citiem, jo arī nesapratu kas ar mani notiek, tagad jau vairs nav te man ko darīt, tā tīri papļāpāt.

Nē nu ir man tagad problēmas dēļ AD Paroxetīna, galva sāp, un sūdīgi jūtos, pieņemu domu, ka tās ir pārejošas blaknes, jeb man viņas tomēr nederēs!! bet ātros es nesaucu jau sen.

Jo vienmēr man ir līdzi nomierinošais Runcen :))) Nu labu ekstrēmos gadījumos 200 grami šnabi vienā rāvienā izraut ja nav zāļu!
Re: Balss galvā
31.12.2015 00:23
Nu ja ta ir ka tu teici. Es biju pie ārstiem pārbaudīju galvu viss kārtībā ir tas ir stres un nervi. Ja tieši visu aprakstiji visu kas un ka. Ja es tagad daudz neņemu galva un nedomāju lai viņi saka ko grib šī ir mana dzīve un samierināšanos. Sakot bus labi. Es esmu gājis pie ārstiem teica lai aizejot pie phsihaloga parunā
Re: Balss galvā
31.12.2015 01:40
Nu tad aizej parunā, ja nepalīdz, tad ei pie psihterapista :) man šodien vārda diena, a man pie kājas piemēram :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 16?
Ziņa: