Balss galvā

Aizsāka 555 

Re: Balss galvā
06.03.2013 19:32
Amfetaminu
Re: Balss galvā
06.03.2013 19:33
Re: Balss galvā
06.03.2013 19:35
Amfitaminu
Kristīne J
Re: Balss galvā
06.03.2013 21:08
Tev vajadzētu parunāties ar vienu no mūsu foruma patstāvīgajiem dalībniekiem enfuego. Viņam līdzīgas problēmas ir no tiem amfetamīniem.
Re: Balss galvā
06.03.2013 21:40
Paldies .
Re: Balss galvā
07.03.2013 00:51
tā ir normāla parādība, ja ilgstosu laiku ir bijis hronisks miega trūkums vai arī ilgstoša stimulantu lietošana. vnk kārtīgi jāizguļās un jāatpūšās. man no illgstoša miega trūkuma arī ir bijušas visādas balsis galvā, bet man tas likās forši, vismaz kaut kas savādāk kā ikdienā. interesanta pieredze.
Re: Balss galvā
07.03.2013 02:14
Mr cik ilgi un kādā veidā lietoji vitamīnu, un kādas kvalitātes? No pirmās rokas? Šlircēji, dzēri, vai šņauci? Paralēli. Vitamīnam esi kautko uz athodņakiem lietojis?Ja jā ko darīji, kad bija athodi?
mad zviegdams
Re: Balss galvā
07.03.2013 11:20
...paklausi gan enfuego...veļas pulvera šņauksana viņa stiprā puse, jo pie pirmās rokas sitas ukris nekad nav ticis klāt...:)
Re: Balss galvā
07.03.2013 14:33
mad ei dirst un pirmā roka netika domāta, ar to uzreiz no ķīmiskās fabrikas losi!



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2013 14:34 by enfuego.
mad smīkņādams
Re: Balss galvā
07.03.2013 14:43
...ak ta no ķīmiskās rūpnīcas???...idiotiņ, to visu taisa tepat...šķūnis kā ķīmiskā rūpnīca...:)
Re: Balss galvā
07.03.2013 23:50
Da vienalga kā kurš to definē mēs to definējam par ķīmisko fabriku, un mad beidz tiešām spamot tu vnk visu bojā un atšujies no manis vienreiz!
mad apcerīgs
Re: Balss galvā
08.03.2013 01:17
...ko Tu esi panācis ar savu dakterēsanos???...neko - zero...citiem gribi padomus dot???...lai viņi sabrauc tikpat dziļā dirsā kā Tu???...un kas tie ir MĒS???...veļas pulvera šņaucēji???...

...misteram varu ieteikt tikai vienu - laikam šoreiz pavaicāt padomu Ivariņam ar viņa vitamīnu teoriju un atlauzties bez visiem AD un citām glupībām...rumpis pats visu saliks pa vietām...pēc trīs mēnešiem, ja balsis neatkapsies, nu tad gan laikam te darbiņs baltsvārčiem...jo saindējies būsi ne jau no amfetamīniem, bet no sūdiem, ko grūž klāt vai piemaisījumiem, ko "ķīmiskā fabrika" (blaģ, kas par stulbumu) nav spējušas atdalīt no mantas...

...enfuego, bumbulīt, tad kad beigsi metāt kruto narkomānu, kurš pamatos pat nezin elementāras lietas, tad arī atšūšos...līdz tam,nosacīti sodītais, gandrīz kriminālais urla, nāksies reizēm paciest mani...
Re: Balss galvā
08.03.2013 11:30
Sveiks enfuego. Tur jau ta lieta ka othodnjaki man praktiski nebija kadus 6 menesus pec kartas.Jo sedeju uz konkretas sistemas.dienu diena duros pa 5-6 grami diena.Un pat pirms gaju gulet bija jaieduras citadi nevareju aizmigt.Ka ari no rita kafijas vieta ieduros,un diena sakas.Esmu smags gadijums draugi.Tagad jau ka 4 gadi neduros.Esmu precejies,un sieva gaida bernu. Un gribu tev mad pateikt ka tik tiesam vitaminu taisa labiekartotas labaratorijas.(Nevis skuniti)Skuniti tas nav iespejams. Tacu balsis man jo projam ir.. Ka jau teicu smags gadijums.:) Par kvalitati: ka kuru reizi,citreiz trapijas labs,citreiz pats saproti,velas pulveris ka teica mad:))) Paldies Jums.Un lai jums veicas.
Re: Balss galvā
08.03.2013 19:40
mad ei dirst.
Re: Balss galvā
08.03.2013 20:10
Enfuego,beidz lamaties,macies pieklajibu :)
Re: Balss galvā
08.03.2013 20:58
es visu laiku viņu sūtīšu dirst. Kāda varbūt pret viņu pieklājība vēl, ja viņš nemāk pat runāt normāli!
Māmiņa
Re: Balss galvā
08.03.2013 21:05
Enfuego, nu tak tiešām beidz lamāties! Tiešām nav patīkami lasīt kā Jūs te kašķējaties un lamājaties!
mad smīkņādams
Re: Balss galvā
08.03.2013 21:30
...enfuego iestājies stupors....palamajies gan, bērnņ, palamājies...:)...varbūt atlidīs...:)
Re: Balss galvā
08.03.2013 22:42
Re: Balss galvā
08.03.2013 22:42
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...enfuego iestājies stupors....palamajies gan,
> bērnņ, palamājies...:)...varbūt atlidīs...:)


ei nax
mad smīkņādams
Re: Balss galvā
09.03.2013 11:10
Mr R Rakstīja:
-------------------------------------------------------

Un gribu tev mad
> pateikt ka tik tiesam vitaminu taisa labiekartotas
> labaratorijas.(Nevis skuniti)Skuniti tas nav
> iespejams.

...vells, kur cilvēki ir naivi...virtuvē uz gāzes plīts pat heroīnu var dabūt gatavu...at tējkannas un divi bļodu palīdzību...

...bet misteram varu izteikt tikai visu cieņu...
Re: Balss galvā
09.03.2013 12:34
mad.... Bet skuniti jau nav virtuve!!!:))) Visu cienu ari Tev draugs. Cik iskatas jus seit esat tadi forsi cilveki..Un ja vel jus nekasketos Butu pavisam Jauki!!!:)))
Re: Balss galvā
22.12.2013 00:59
Sveiki!!!
Man jau 5menesus ir galva balss un ta noliek jebkuru cilvekus un apsaukajas un lamajas sakot es nomainiju citu darbu un ari aizbraucu uz citu valsti bet vina man nepameta. visi saka ka ir visi geji un maukas. Es sava prata domaju kautko citu nevis par to.ko man darit? jo man ir tads stress un uztraukums paradijies ka gribejies iet pakarties. kads var palidzet man?
Re: Balss galvā
22.12.2013 13:15
Tev vajadzētu aiziet pie tāda daktera, ko sauc par psihiatru.
Iedos zāles, ir cerība, ka pazudīs tās balsis.
Re: Balss galvā
05.01.2014 12:34
Par ko jūs parasti sarunājaties? Vai balss tev liek arī kaut ko darīt? Kritizē tevi vai citus?
kā tā kopumā liek tev justies?
Re: Balss galvā
27.12.2015 10:36
Čau. Man arī ir balss galvā man ar parādījās kad sāku lietot narkotikas. Sakot man paradijas kad draugu kompānijā uzpipeju viraku. Tad gajam taisit maju remontu. Un laukā lakoju garāžu un tad man parādījās balss galvā kopš 2013.gada. Es pēc tā man tā balss uzmaciga palīka. Skandina visādus murgus un sakot slikti guļu nav vairs taa. Es nezinu ko lai dara lietas labā.
Re: Balss galvā
27.12.2015 10:53
Nikol
Par ko jūs parasti sarunājaties? Vai balss tev liek arī kaut ko darīt? Kritizē tevi vai citus?
kā tā kopumā liek tev justies?
》sakot es ta balss saku lai apklust bet viņa ir uzmaciga. Es vinaI neko nevaru pateikt un sarunāties jo vienu un to pašu sāka. Sakot ja vienu brīdi teica lai es paņēmu striķi un pakaros. Vina kritizē tikai mani un citus vārdus kurus dzird. Sakot biju 1menesi phsihena tā sazaloja ka mani sauc. Sakot biju pie phsihaloga lv. Bet nepalidz. Mansakot juzos drausmīgi un ir bailes kuras ma. Man tik traki nebija sakot nosledzos.
Re: Balss galvā
27.12.2015 10:59
Sakot liek justies kā es būtu garīgi atpalicis vai tiešām esmu palicis traks. Mani draugi mani tagad apsmej un sakot ja es esmu divas reizes pakaries bet viss neveiksmīgi. Sakot esmu lietojis Vitamins,zāle, viraku vairāk neko. Pirms tam bija ideāli man kopš tām narkotikas saku lietot.!! Tagad ēsmu Vācijā un tas pats nemiers ar to.
Re: Balss galvā
27.12.2015 11:59
Kapec viņa tik uzmaciga un ko viņa velas no manis? Vai tas ir mana sirdsapziņa vai mans Es. Sakot man ir daudz jautājumu. Bet tā arī atbildes nebus. Ok iesu pie phsihaloga cerams ka palīdzēs un iedos zales.
Redbull
Re: Balss galvā
27.12.2015 15:11
Varbut pie eksorcista vajag aiziet,kas izdzen ļaunos garus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 3?
Ziņa: