Balss galvā

Aizsāka 555 

Re: Balss galvā
31.12.2015 18:09
Nu tad Apsveicu tēvi vārda diena.
Re: Balss galvā
31.12.2015 20:40
Tu zini rs tas varda dienas un izdomatas svetku dienas neatdzistu, un man pofig uz vinjaam, zz svetki jaunas gads un jaani un viiss. Ja man tur saka labus vardus un ka jau katru gadu laimigu un novel laimi, un katru jauno gadu tas pats, tie tuksie noveeleejumi, labu veselibu un u..t.. tas vis ir tuksi vardi, viss kas tiek novelets aiz ieraduma ir tuksi vardi. Tikai tas kas nak no sirds tam ir noziime, un no milestiibas, nu veel cienjas peec. Tapec neko jums nenovelu, jo velesanas nepiepildas. Dzivojiet, ka maakiet, un nedariet citam sliktu, jo vis dzive naks atpakalj agri vai veelu. Es ceru kautka instiktiivi, ka sis man bus savadaaks pavisam, man vel 26. Janvari paliek apalji 30, Taka priecaajieties ja ir par ko
Re: Balss galvā
01.01.2016 02:15
Man 18 janvārī paliek 28 gadi. Sakot ties ir svētki un lai arī kā būtu ir jābauda un japriecajas par visu. Sakot tev taisniba par to domāšanu un t ir slikta slimība. Sakot es zaudeju dēļ tā savu meiteni un dēlu. Bet es dzīvoju tālāk jo zinu man laimē nāks vēl. Laimīgu Jauno gadu 2016 gadu visiem.
Re: Balss galvā
01.01.2016 10:16
Es tev teikšu pēts faktiem, laime ir tad kad viņa ir neparedzēta, ja domā, ka zini ka tev veiksies, tā ir tikai optimistiska domāšana, es domāju reāli, kā dzīvē visas pasaules bars domā, tas ir bara instinkts. Jā es arī saprotu tevi dēļ tavām problēmām, meitene izvēlējās izdevīgāku variantu pametot tevi novārtā nevis risināt pirms pamešanas, jo kā nekā tu esi tēvs un arī paliksi! Es zinu tā ir sūdīga sajūta, ka meitene dzīvos ar citu un tava meitiņa uzskatīs viņu par tēvi, bet es jau nezinu varbūt tu reāli esi novedis pats līdz tam, vai arī, kā es esmu zaudējis uzsticību jebkurai sievietei, agrāk biju iemīlējies vairākas reizes un apdirsies, jo nav BMW un tu nēsi baigais vīrietis, jo sievietes jau grib lai vīrieši ir tie pelnītāji, un sievietes mājsaimnieces un mājās krāsos nagus. Atceries sievietes ir neaprēķināmas, viņas ir spontānas, es arī apzinos, ja es nebūšū uz pekām stabils siviete ja nemīlēs viņa ar tevi neauklēsies. Bet no otras puses, tad jau mums ar traucējumiem, jau jāsāk griezst rīkles pušu, jo es saprotu, ka ptev būs varbūt jauna meitene, un uzzinās ka tev ir tādas problēmas, un vēl sāksi zāles lietot, viņa bērnu no tevis negribēs. Manā gadījumā, manējā nezināj, ka es lietoju narkotikas, bet man nebija problēmas ar nerviem un zālēm, tas viss iestājās pēc otrās meitiņas piedzimšanas, tāpēc mani meitenes mīl un manējā saprot, ka es esmu viņām vajadzīgs, mums ar sievu ir strīdi dēļ sīkumiem, saprotu, ka es sievietei nespēju dod ko viņa vēlās un sieviete nesaprot un nejūt kā es jūtos iekšā un kas ar mani notiek un plus vēl zāles. Tāpēc man nav un nevaig draugu. Jo draugu nav, un sievietes tagad normālas arī nav, tikai skaistumu parāda un tev tik jāparāda, kas tu esi. Tā ir sarežģīta situācija mums vīriešiem, mēs tak arī gribam sievietes. Mums atliek tikai veiksme!

Kāda man bauda, bērnu dēļ taisījām dāvanas un galdu, man tas nav vajadzīgs! Lai bērni vismaz priecājās, un man prieks, ka bērniem prieks.
Re: Balss galvā
01.01.2016 10:18
Snufij man liekas tev nemaz nav tik traki, jo izsteici optimistiskus vārdus, , es ar tādām problēmām, kā tu te apraksti, vispār neko īsti nesapratu bija tikai depresija! Vai nu tu te spamo pa tukšo???
Re: Balss galvā
01.01.2016 11:28
Snufijs22

Tu nevari tikties ar dēlu?
Re: Balss galvā
01.01.2016 12:36
Runcen, redz te jau tēma iet par privāto neveikšanās dzīvi, un tas sit uz nerviem, bet Snufijs jau nav pilnu aprasktu pastāstījis no A-Z tad mēs varētu arī dot kautkādas atbildes!!!
Re: Balss galvā
01.01.2016 12:55
Lai cilvēks saka, cik un ko grib.

Es tikai domāju, ja draudzene liedz tikties ar dēlu, tam vajag ļoti nopietnu iemeslu. Un, protams, ka tas sit pa nerviem.
Re: Balss galvā
01.01.2016 13:29
Es domāju(tā kā cilvēks nav atklātu palagu uzrakstījis) tikmēr neviens neko no pieredzes un faktiem nevar arī īsti sniegt kautkādu padomu tas būtu nekorekti!



Edited 2 time(s). Last edit at 01.01.2016 13:30 by enfuego.
Re: Balss galvā
01.01.2016 13:31
Nu Runcen, kā tas izklausās, man ir trauksme un viss, un gļuki, bet tālāk nekas nav paskaidrots, kā tu vari kautko spriest tādā gadījumā??

Ja cilvēks nevar pieslēgties pie pamata un tā turpinājuma, tad arī psihiatrs nespēs saprast, kas īsti kaiš, ir jau pretīmnākoši psihiatri, kas iedos ripiņas, pēc pirmiem simptomiem, un tad būs kārtējais eksperiments!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Edited 2 time(s). Last edit at 01.01.2016 13:34 by enfuego.
Re: Balss galvā
01.01.2016 13:36
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lai cilvēks saka, cik un ko grib.
>
> Es tikai domāju, ja draudzene liedz tikties ar
> dēlu, tam vajag ļoti nopietnu iemeslu. Un,
> protams, ka tas sit pa nerviem.


Jaunai, simpātiskai sievietei, narkotikas, jau ir nopietns pamatojums!
Re: Balss galvā
04.01.2016 15:44
Čau. Nu es tagad saku ka viss sākās sakot ta es barcons un draugs un viņa brālēns. Iedzeram alu un tad uzpipejam viraku tad parasto cigarete. Tad gajam lakot garazu. Tad pec kadas pusēs jau no lakoju garāžu tad dzirdeju to balsi kurā teica ka es esmu gejs. Es teicu pretī tai balsij ka es neesmu gejs. Tad draugi smējās par mani un prasīja kas man uznācis. Es teicu ka dzirdu balsi I un ka viņa neliek mieru. Tad drauga meitene smējās par mani. Tad ātri no lakoju un gāju majas.
Re: Balss galvā
04.01.2016 15:48
P.s. Tad pec 2 nedelam beidzās balss pazuda. Tad cita objekta uzpipeju zāli tad gāju krāsot griestus. Un tur karājas vadi es uzmanigi nokrasoju un tad netīšām aizķērās vadi un dabūju pa galvu un atsledzos. Tad man visi sāka skieties ka es esmu gejs un ka neesmu kopā ar meiteni. Sakot ta katru dienu un tad atkal atgriezas balss un tad to dzirdu līdz pat šī dienai.
Re: Balss galvā
04.01.2016 15:52
Tad es sapipejos viraku un ar redzēju dievu balta halata kas man ar roku radija met pipiti ara misene ta ari izdariju no tā laika vairak ne grama nesmu pipejis. Sakot ja varbūt man nervi ir čupā un sabojāti. Varbūt vēlaties lai pastasu savu dzīvi.
Re: Balss galvā
04.01.2016 17:25
Es ar Latvija esmu bijis pie phsihaloga un man teica tu nakamo dienu vari pie pshihene iet. Es aizgaju un tur man tā sazaloja ka žokli un kaulus lauza ara. Pec trešā nedela brālis mani izņēma ārā. Tu es atbraucu uz Vāciju. Biju pie galva kas pārbauda un smadzenes teica ka ir okey. Teica ka nervi un uztraukums. Vairāk neko neteica.
Re: Balss galvā
04.01.2016 17:26
Tagad man bus termiņš pie ģimenes ārsta un tad pie pshiologa runāšu un teikšu visu.
Re: Balss galvā
05.01.2016 01:41
Nu to tu visu varēji vienā lapā sarakstīt, esi sāasināts cilvēks, vis tik strauji nemainās, jā labas lietas darīt ir okei, un tas arī palīdz ja tev no tā ir prieks un labi jūties, tad tādā garā turpini. Un nemeklē uzreiz Ripas, psihene u..t.. Es arī nemeklēju ripas, pat par tādām neko nezināju, domāju kautkas galvā iekšā ir sagājis grīzstē.
Re: Balss galvā
06.01.2016 23:56
Nu okey meginasu darīt labas lietas un gan jau tālāk izdosies. Nu tas tāpēc ka es no mobilo drukāju tāpēc tik gari sanca.Nu es jau ar nemeklēju tas ripas bet gan atbildes kāpēc un par ko šitā jācieš un ka judzas nost. No kurienes vispār ir šī balss
Re: Balss galvā
08.01.2016 08:09
Nu tad vis okei, tev nav tik traki, ka jasauc ātri jo domā ka mirsi, tā kā man bija, izrādās ar sirdi vis okei un es nemirstu vot tā ir sūdīga sajūta.
Re: Balss galvā
10.01.2016 02:54
Wow tas gan ir slikti ka ātrie jāsauc. Man ir ta na es ieju veikalā tad iepērkos tad tici smējās un skatās man virsū un sakot stulbā sajūta ir.
Re: Balss galvā
27.03.2016 04:27
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 555 Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Lāsēns♥ Rakstīja:
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > Kārtējais kandidāts uz F20
> >
> >
> > Kas ir F20?
>
>
> psihiatrijā diagnozes tiekšifrētas
> pateiksi ka tev balsis
> tatad šizofrēnija, paskatamies klasifikatorā
> F20
>
> ta ari ierakstīs
>
> F19
> laikam amerikāņu iznīcinātjs
> :-)

F19 (psihiski un uzvedības traucējumi psihoaktīvu vielu lietošanas dēļ)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 16?
Ziņa: