Pasnaviba

Aizsāka Friend 

Re: Pasnaviba
14.01.2011 06:57
sveiki man stuulba lieta taada nu iisteniibaa gari rakstiissu laikam lloti iespeejams ka nesaprotami bet buutu lloti prieciigs ja kaads izlasiitu. lieta taada ka juutos lloti nelaimiigs nenoveerteets nekam nederiigs gribaas ik pa laikam arii izdariit kautko ar sevi bet man zzeel maates ka vinjai jaaiet uz deela bereem buus un arii paarejos civleekus kuriem tas nebuus iisti patiikami iespeejams jau ka es taa arii dalleeji takaa nodrossinos pret to ka neko nedariissu bet man briizziem lloti bail ka neuznaak tas ai pohuj esi takss vienreiz stiprs un izdari to lai vis tas beidzaas neesmu es nekaads siikais vairaak dziivee vienkaarssi esmu meetaajies ta iisti neko nesasniedzis protams taas visas meitenes utt. nekas nav sanacis nekad centies cik gribi visas tikai paliek par labaam draudzeneem un peectam raud uz pleca prasa padomu bet mani nemiil taa kaa es gribeetu lai to dara vienvaardsakot iisteniibaa visu es ssito rakstu tagat tapeec ka esmu tik stuulbu situaaciju izveidojis ka stuulbaak veel nav kur. ir viena jaunkundze kura lloti patiik tik lloti ka esmu gatavs visu dariit nu ok varbuut ne pilniigi visu bet lloti lloti daudz nu nez uz citu valsti paarvaaktos vinjas deell nu ja vinja man teiktu davai esam kopaa bet tikai musm jaabrauc tur un tur kraameetu mantas un brauktu vot vienkaarsi taa kad es vinjai pirmo reizi atdzinos tanii ka man vinja lloti saista ilgi domaaju iisteniibaa vai to vispaar dariit jo nu piellaavu ka izredzes ir lloti nieciigas vinja no saakuma ar mani takaa ar draugu peectam es vinjai takaa atdzinos un vinja nosleedzaas neatbildeeja man utt. nu jo es tur pa traku mazliet uzvedos staastiju visu pilniigi atklaati kaa juutos ko domaaju par vinju utt. un tad pienaaca tas moments kad vinja teica ka vis pietiek ka nevar to iztureet un ka vinjai smagi ka vinja man nevar atbildeet ar to passu tad lloti mazu mirkli sanaaca ka nekontakteejaamies vispaar jo man vinja lloti daudz ko noziimee un es negribeeju lai vinjai slikti ir un pacentos takaa lai vinja atpuussas kautkaa taa un tad man pienaaca vaardadiena un es sanjeemu apsveikumu tik forssa sajuuta bija un tad kautkaa atkal kopaa saakaam dariit viskautko nu tur es vinja un veel dazzi draugi bet vienmeer visi kopaa nekad mees divataa un taa mees pavadiijaam daudz laika kopaa diezgan forssi vis interesanti utt. es visu to laiku centos lai vinjjai ir labi bet lai ir taa robezza lai vinja nesabiistas un neaizmuuk un nu tagat ir taa ka es vienkaarssi izdomaaju ka braukssu prom no LV uz paaris meenesiem aizbraucu vis forssi tur sms reti bet ir vestules draugos reti bet ir nu vienmer es kautko uzrakstu vinja atbild nekad nav taa ka vinja uzraksta kautko bet nu vismaz ir tas un tad ssodien runaajos ar vinju un prasu kaadi jaunumi kas un kaa notiek un ssii man saka ka nu vinjai jaunums ir taads ka vinjai tagat ir civleeks ar kuru vinja kopaa pavada daudz briivaa laika un peec ssitiem vaardiem es vienkaarssi guleeju guultaa un kaadas minuutes 5 raudaaju kaa mazs beerns es zinaaju ka taa buus ka taa notiks bet nu vienvaardsakot taa arii notika es protams neko nu necentos taa centos lai vinja nepamana ka mani tas ssokeeja utt. centos kautkaa parastas lietas prasiit taalaak kas ko kaa nu vienvaardsakot man iisteniibaa gribaas sevi nogalinaat tagat izskjaidiit smadzenes nezinu pret kurieni tikai aatri lloti lai man nesaap bet itkaa atur tas ka ka vinjai buus slikti un veel radi draugi utt. aa un jaa vinja man saka ka lloti gaidot mani atpakall ka vareesim kopaa dariit atkal visas taas jaukaas lietas nu tur braukt viskautkur izklaides utt. vot un ir tagat taa ka es esmu vienkaarssi draugs braucu porjaam dalleeji arii tapeec lai takaa pacenstos aizmirst bet nu taa ne iipassi gribaas pat to dariit tas taa bet tapeec lai kautkaadaa veidaa pameegjinaatu mainiities un atbraucot atpakall paarsteigt vinju varbuut tad vinja uz mani paskatiitos savaadaak aa nu jaa passu galveno nepateicu man ir liekais svars daudz nu ne taa ka 150 kg bet nu esmu vienvaardsakot resns esmu megjinajis paris reizes mest to svaru nost nesanak jo piedevam esmu slinks veel tagat kautkas sanak bet arii veel taalu liidz veelamajam rezuultaatam. tie kas ir tikussi tik taalu paldies jo daudziem cilveekiem nepietiek speeka lasiit manus tekstus vinja to ir iemaacijusies vienvaardsakot es vinju lloti miilu gribu vinjas deell visu dariit nu taa lai vinja ir labi es pat stuulbi ceru ka tas cilveeks kas vinjai tagat ir ka tur nekas nesanaaks vinjiem tur un kad es atbrauktu atpakall ka es buutu tiessi uz to momentu kad vinjiem tur nesanaak kautkas takaa plecs uz kura paraudaat zinu ka tas ir riebiigi taa domaat un cereet bet man nekaa cita nav es vinju negriub pazaudeet lloti negribu es deell taas negribeessanas vinju pazaudeet jau mokos ar ssito pusotru gadu vai pat vairaak
NOMIRT....PALIDZIET
Re: Pasnaviba
17.01.2014 18:18
LABAKNEBUTUDZIMUSI- tas nav nekas sarežģīts, galvenais nedzer tabletes, jo tad tu paliksi bez nieres vai aknas vai bez smadzenēm nevis nomirsi un tevi iespundēs Tvaiķenē pēctam. vai varbūt vnk kļusi par nieru aizstājterapijas patstāvīgo klientu.

p.s. es zinu ar kuriem medikamentu var ļoti efektīvi noindēties, bet neteikšu :D un tas nav ne antidepresants, ne trankvilizators, ne neiroleptiķis- varat nepūlēties ar so medikamentu sēriju :D

trankvilizatori var novest pie smadzenu naves- nomāc elpošanas centru (tapat kā opiātu narkotikas), nepiegada skabekli smadzenēm, atmirst smadzenu šūnas un gala rezultātā vai nu smadzenes nomirst vai vnk puse smadzenu un dzīve var beigties ar gulēšanu pansionatā un garīgu atpalicību. smadzenu nāve nav nāve, Latvijā pēc likumdošanas cilveki ar smadzenu nāvi tiek makslīgi uzturēti pie dzīvības.
neiroleptiķus pārdozejot var nogalināt dopamīnerģisko sistemu bez kuras cilveks ir dārzenis.
AD- nu viņiem ir dažādi darbību mehanismi un toksiskuma pakāpes, var visdažādakajos veidos sap**t orgānu sistemas atkaŗība no ta kuru AD tu pārdozē.

visiem tiem, kam ir velme sadi taisīt pasnāvību vai paķemoties to tjipa darot vispirms padomajiet vai izdzīvošanas gadījuma to nenoželosiet visu atlikuso dzīvi :)

par citam pasnāvības metodem neesmu specs, bet cik zinu tad venas griezt cilveki nemak un ja griežat tad pirmstam nodezinficejat priekšmetu ar ko griežat lai nedabūtu kādu infekciju vai asins saindesanos un nepaliktu bez rokas :D
mad smīkņādams
Re: Pasnaviba
17.01.2014 19:04
pāris čeku geriča....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 11?
Ziņa: