kapeec tik gruuti padariit sev galu?

Aizsāka hhhhh 

hhhhh
kapeec tik gruuti padariit sev galu?
12.11.2010 13:13
Es tieshaam veelos nomirt,neveelos ciiniities ar dziivi!Varru vienkaarshi atslegties no dziives un visss!Tad jau laikam pusspasaules cilveeku nebuutu,ja tas buutu tik viegli izdaraams!Man nevajaga neko tikai naavi,bet sev ko naodariit ir tik gruuti.bet dziivot ir veel gruutuaak!
kādi iemesli?
Vienkaaarshi,juutos par vaaju,lai dziivotu!|Ir taa,ka nau nekam uznjeemiibas! Neasparotu,kaa tie cilveeki nodziivo savu dziivi!
hhhh Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vienkaaarshi,juutos par vaaju,lai dziivotu!|Ir
> taa,ka nau nekam uznjeemiibas! Neasparotu,kaa tie
> cilveeki nodziivo savu dziivi!


kā kurs
cits cinās
cits peld līdz straumei
cits vienkārši eksistē

bet vājums un nespēks ir depresija tai ir ne tikai
psiholoģsiki cēloņi
liekas ka tas kāds izsūc spēkus


risinājumi
psihoterapija
psihiatrija ar zālēm

bet tāpat katrs risina kā māk
man ari shobrid dzivee ir galiigs vaaks. bet gribu kaarpiities, neveelos mirt. man ari pietrukst uznjemibas un uz katru siikumu ir jaasanjemas. darbs nav, nevaru pat sanjemties zvanit uz sludinajumiem, pilnigs pashapzinjas trukums, liekas, kadelj, lai mani pienjemtu, gan jau kads labaks atradiisies. gribas braukt uz arzemem, bet bail, nav draugu, kas sagaiditu, paliidzeetu, caur firmu arii bail, tik daudz negatiivas pieredzes lasiits. Gribas, lai kaads pasaka, ko lai daru, noraada virzienu... Viss pashai jaadomaa, bet tas ir tik gruuti. Pieaugushaa dzive nav viegla!
vareetu,kaads paliidzeet aiziet no dziives!
Varbut atraksti uz venca2@inbox.lv
raksti privati,meiginasu palidzet
tu gribi vinam palidzet aiziet no dziives???
man gribas prom! kaut vai klosterii iestaaties. veelos but uz shis zemes, bet reizee nebuut. Tikt prom no visu aciim - uz laiku. Ceru, ka kaadu dienu kljuus labaak :(

piedod hhhhh, ka nozogu tavu teemu savam problemam.

iekshaa taads stress!!!
Man jau drizak vajadzeja but preceetai, bet es veel dzivoju ar vecaakiem, tik nozheelojami! Butu darbs, vismaz dzivotu atsevishkji.

Kaa var tikt klosterii?
Man tas pats,kas tev free ! Viss arii galiigi sacakareejies!Arii dzivoju ar vecaakiem!
Re: kapeec tik gruuti padariit sev galu?
12.11.2010 19:47
Pag, tu zintai uzrakstīji?
Vēl1tādspac
Re: kapeec tik gruuti padariit sev galu?
12.11.2010 20:41
Jup . Pazīstamas sajūtas . Un viņji itkā cenšās palidzēt , uzdod visādus jautājumus " vai tad darbu nevar atrast ?" "kas tā tāda depresija ?"
Karoče ir pizģec . Atvainojiet par rupjībām !
Robija Viljamsa vārdiem runājot :
"I dont want to die, but not keen on living either"
negribās mirt , bet nav vēlme dzīvot .(tāds neveikls tulkojums sanāca)
Re: kapeec tik gruuti padariit sev galu?
13.11.2010 04:16
some are born to sweet delight, some are born to endless night.

hhhh - ir pētīts kā to labāk izdarīt, ir plāns?
Re: kapeec tik gruuti padariit sev galu?
13.11.2010 04:32
kāpēc ir tik grūti padarīt sev galu?
tāpēc ka viena daļa no tava prāta grib dzīvot, otra... dievs tevi mīl. tuvinieki sēros. kaķīts raudās... da sūds tas viss ir.
grūti ir tāpēc, ka pietrūkst informācijas un resursu, lai to izdarītu sev pa prātam. un pārējie izliekās, ka grib tevi atrunāt.
gsm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
da sūds tas viss ir.
> grūti ir tāpēc, ka pietrūkst informācijas un
> resursu, lai to izdarītu sev pa prātam. un
> pārējie izliekās, ka grib tevi atrunāt.

aizej pie psihiatra viņš tev palīdzēs

bet process būs ilgs
manuprāt, vairāki gadi paies kamēr rezultāts
tika sasniegts, bet varbūt tad tu domāsi ka nevajadzēja


:-)
Re: kapeec tik gruuti padariit sev galu?
13.11.2010 11:14
Ak tu, mūžinās, nevar pašnāvību izdarīt sev pa prātam! Padomus es nedošu. Bet ja reiz tik ļoti gribas nomirt, iespējas ir uz katra soļa.
Tik cilvēks, kamēr ieskaidro sev, ka grib mirt, patiešām grib, lai citi saprot, cik grūti un neizturami ir dzīvot. Kā smejies, gribēt mirt un negribēt dzīvot ir divas dažādas lietas.
Ir izpeetiist!Bet parastajam cilveekam pieejamie veidi ir vai nu nolekt no kautkurienes,vai paskriet zem kautkaa,vai griezt sev kautko!Un rezultaats var nebuuut! 100% tik visu sadirst daudz vairaak?Tapaac ja dara tad dara 100%
Re: kapeec tik gruuti padariit sev galu?
13.11.2010 13:31
gsm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kāpēc ir tik grūti padarīt sev galu?
> tāpēc ka viena daļa no tava prāta grib
> dzīvot, otra... dievs tevi mīl. tuvinieki
> sēros. kaķīts raudās... da sūds tas viss ir.
> grūti ir tāpēc, ka pietrūkst informācijas un
> resursu, lai to izdarītu sev pa prātam. un
> pārējie izliekās, ka grib tevi atrunāt.

Šitais tomēr ir bērnišķīgi. Dzīve ir tik skarba, skarba. Nabaga cilvēks būtu nogalinājies un beidzis mocīties, bet nē, pat to viņš nevar izdarīt, jo dzīve maita nesniedz informāciju :D Jāturpina eksistēt savā seklajā ikdienā. Nav variantu. :D :D :D

Es protams zobojos! Nevien tāpat vien galu sev nepadara. Tur manuprāt jābūt lielām problēmām. Bet tiem, kas par to nemitīgi runā vienkārši nepieciešams, lai kāds uzklausa. Un vēl vina lieta ir tā, ka vajag tik atrisināt kādu/visas no tām lietām vai problēmām, kas traucē un dzīvot atkal sāks gribēties.
Re: kapeec tik gruuti padariit sev galu?
13.11.2010 13:39
piekrītu Fuzzy.
varbūt uzrakstiet uz Briseli vai Strasbūru, tur tak ierēdņiem nav ko darīt... lai uzceļ katrā ES miestā pa eitanāzijas klīnikai... redzēs, vai kāds būs gatavs gājējs.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.11.2010 13:40 by Runcene.
Re: kapeec tik gruuti padariit sev galu?
13.11.2010 13:55
Starp citu, te kāds prasīja par klosteri. Nez no kurienes rodas tās ilūzijas, ka uz klosteri aizbēg. Patiesībā tak būt mūkam vai mūķenei, tas ir smags darbs, uz ko ir jājūt aicinājums. Savulaik ļoti daudz esmu komunicējusi ar garīdzniekiem un ticīgajiem. Pazīstu vismaz pusduci cilvēku, kas ir stājušies klosterī, kādus gadus pat tur nodzīvojuši, bet tad aizgājuši atpakaļ pasaulē, cits laimīgi apprecējies, cits joprojam meklē savu vietu.

Lai gan aiziet parunāties varbūt ir iespējams, starp mūkiem mēdz gadīties izcili iejūtīgi cilvēki, savā misijā līdzvērtīgi psihoterapeitiem.
Re: kapeec tik gruuti padariit sev galu?
13.11.2010 14:12
iekļūšanai klosterī ir augstas prasības, jo tur ļaudīm jābūt gana stipriem. ir labi zināms, ka tur cilvēki nāk bēgt no dzīves, tāpēc tur tādas lietas viegli neies cauri.

bet daudzas mūķenes un mūki ir ļoti izglītoti (pat doktori) un arī visādā ziņā ļoti jauki un gudri cilvēki, lai gan strādā vienkāršus darbus. ja kādam tāds pasaules uzskats ir pieņemamas, tad var doties parunāties. varbūt kaut kas derīgs piešķiļas.
Re: kapeec tik gruuti padariit sev galu?
13.11.2010 14:39
Fuzzy Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> gsm Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > kāpēc ir tik grūti padarīt sev galu?
> > tāpēc ka viena daļa no tava prāta grib
> > dzīvot, otra... dievs tevi mīl. tuvinieki
> > sēros. kaķīts raudās... da sūds tas viss
> ir.
> > grūti ir tāpēc, ka pietrūkst informācijas
> un
> > resursu, lai to izdarītu sev pa prātam. un
> > pārējie izliekās, ka grib tevi atrunāt.
>
> Šitais tomēr ir bērnišķīgi. Dzīve ir tik
> skarba, skarba. Nabaga cilvēks būtu
> nogalinājies un beidzis mocīties, bet nē, pat
> to viņš nevar izdarīt, jo dzīve maita nesniedz
> informāciju :D Jāturpina eksistēt savā
> seklajā ikdienā. Nav variantu. :D :D :D
>

ir man vēlme mācīties, ceļot, seksot. tikai viss agri vai vēlu dzīvē atdurās pret izskatu. gribās nopietnas attiecības, bet sen jau esmu sapratis ka nebūs man normālas bābas. atceros, tīņu gados tā jādelējos. reāli tagad skatos jau uz sievietēm, bet sievietes nehuja neskatās. es varētu uzskaitīt variantus, kādus esmu iedomājies dzīves scenārijus, bet tas viss ir kaķim zem astes. tā vot.
Re: kapeec tik gruuti padariit sev galu?
13.11.2010 14:41
par hhhh problēmu vispār gan var ierēkt. dzīvei nav ne vainas.
Varbūt tā būs vienīgā ziņa. Jau 10 gadus cīnos ar depresiju viena pati un aiz muguras jau vairāki pašnāvības mēģinājumi. šodien man ir vienkārši iedvesma un motivācija aplikt cilpu ap kaklu. Es tikai vien māku kā čakarēt cilvēkiem dzīvi. Es pati sev meloju, ka man, kā visiem pārējiem ir vajadzīga ģimene. Ok, man tā ir, bet tā man liekas tik sveša. Bija cerība, ka depresiju var izārstēt, bet nē, Tas ir kā ar jebkuru citu vielmaiņas slimību- jādzīvo uz zāļu rēķina, lai to kaut cik kontrolētu. Dažreiz gribās satikt tik pat sagrautus cilvēkus un pateikt- Laižamies uz visgrandiozāko ceļojumu, kas jebkad ir bijis! Bet tad es uzreiz apdomājos un jautāju sev- kam tas ir vajadzīgs? Kurš atbildēs tev? Un, kam tu esi vajadzīga? Šī ziņa nav rakstīta, lai pievērstu sev uzmanību un nav arī kliedziens pēc palīdzības, jo es vairs nekliedzu pēc palīdzības. Tas ir vienkārši tāpat vien, tāds kā domu gājiens nekurienē. Ceru, ka jūs visi esat un būsiet laimīgi un veseli.
Veids 99,9% drošs man ir atrasts. Izdzīvot praktiski neiespējami.
Dzīvot? Kad zudusi visam jēga? Dzīvot kad visiem esi tikai uz kakla? Dzīvot jo tā kādam vajag? Tiešām?
Ārsti? Pff... naudas kāsēji, manipulatori, meļi un liekuļi...
Zāles? Pff... ja beigt smadzenes, tad beigt pa visam un miers...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 1?
Ziņa: