Roku trīce

Aizsāka Jake 

Re: Roku trīce
13.03.2012 21:47
ar balentainu var veselu laikmetu savilkt kopā... jeb bezfilmā.. to nevienam neiesaku ņemt :D principā jā.. sēdēju ilgi uz viskijiem. vasarā alus bij dzīvesveids. protams nefiltrētie. nu es domāju,ka ko dzēru nozīmes nebij.. vnk dzeru par daudz un savu iespaidu laikam atstāju, pat nezinu, bet nu kkam jau vainu vaig piešūt :D
es tieši tās mājas samenes vienmēr baidījos dzert.. vilks sazin cik tur grādu un kas viņa tāda... joprojam nav nozīmes
bet slimot ir dārgi.. kkādi vitamīni sirdij vien 20ls maksāja, tad vel magnes un vel kkādi dranķi.. vispār normāla summa aizgaja, bet nu nez..ganjau palīdzeja, vismaz kas ir VD īsti vairs nezinu, nekādas trauksmes sajūtas man vairs nav,sirds mierīga,spiediens normāls, galva pa retam iesāpas, tāka galvenā misija ir izpildīta:) tagad tik trīcei jāpieliek punkts un varēšu par jums visiem zoboties :D

Aberz - ar ko pats sirgsti, cik ilgi ?
aberz
Re: Roku trīce
13.03.2012 22:02
tad tas nav no alkohola

ja ir no alkohola, kam es maz ticu, tad tas drīzāk ir psiholoģīski no
vainas apziņas, nu tev pašam liekas ka esi tur kaukā tas nav labi utt

tu āsi reaģēji, nesaprotu ko gribi teikt, krutkas nedzeru
tjipa nē es neesu dzeŗājs normāls tur tikai nepadomā

a man piem taad ir pofig, sauc mani kaut par narkomānu vai šizpfrēniķi jo es neesmu atkarīgs
nenoviena no tām vielām


varbūt psiholoiski tā problēma, lai uzstātos publikā vai uzbrauktu strādniekam jābūt pasiholoģīski stiprākkam
izlītotākam tur pārākam, a pauris skanē sevi un atcerās jooooooo es tak dzēru padauz..

a varbūt pilnīgi fantazēju kautko
aberz
Re: Roku trīce
13.03.2012 22:10
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Aberz - ar ko pats sirgsti, cik ilgi ?

10 gadus indēja ar trankviļiem
kā izrādījās.....
nu kapec ? gari jāstāsta... īstenībā es noticēju ka tas nekas nav ka tas ir moderni
un tjipa var uzlabot dzīves kvalitāti, kulturāli izsakoties

a biegās pēc 12 gadiem skatos spogulī esmu pinīgi debīls, resns tārps ar piepampušam smadzenēm
palicis... beŗna prātā , nupat tādu redzju vienu kurš bujāņijis pa klubiem, kā bērns, palicis pēc prāta
sviests...

tad nedzeŗu zāles un gandrīz nomiru
tagad neko nedaru.

nezinu ko darīt
aberz
Re: Roku trīce
13.03.2012 22:20
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
et slimot ir dārgi.. kkādi vitamīni sirdij
> vien 20ls maksāja, tad vel magnes un vel kkādi
> dranķi.. vispār normāla summa aizgaja, bet nu
> nez..ganjau palīdzeja, vismaz kas ir VD īsti

tak tie pajoliņi arī taisīja biznesu, tur varkas bija 200%
UN TIEM VITAMĪNIEM, es biju mēms kad redzēju rindas stāvēja pie aptiekas un pa 60ls
katrs atstāja, itkā visi būtu kropļi... durjat našeo brata... man muterīte slimoja, kauns skatīties
kā tev cenšas iegrūst vienā atlaižu receptē divus iepakojumus jo tad tas limits pārssniedzās un
1ls vaiāk jāmaksā... un ta mīļī vai jums nevajdzētu , divreiz nebūs jānāk ;-)

slimi cilvēki...
ar tādu baltu halātu ka vēl tagad nervi netur
a naudas nebija , dzīvs cilvēks ...

kā padomju laika oficiants tu viņam uzmet pa virsu
viņš vēl tevi apsāmauc......

nu fopig
Re: Roku trīce
13.03.2012 22:22
maz neliekas, 12 gadi ? tad jau labās ziņas ir tādas,ka esi pie vesela saprāta :)
aberz
Re: Roku trīce
13.03.2012 22:35
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> maz neliekas, 12 gadi ? tad jau labās ziņas ir
> tādas,ka esi pie vesela saprāta :)

vaitad izskatās?
prāts bija agrāk, tagad nezinu cik tas intelekts palicis
intelektu tās tabletes pilnīgi nobeidz, cilvēks sāk čurāt publiskās vietās
un kautkādas dzīvnieciskas izdarības taisīt, kas norāda uz nu smadzeņu
parobežotību, to es pie viena cita novēroju

nezinu kas ar mani tur notiks
Re: Roku trīce
14.03.2012 11:05
man arī viss trīc...:DDbūtu man tādas problēmas ,kā Jak'am :D
Re: Roku trīce
03.10.2012 20:56
njaa..
man ar te vienam jaunam ccalim,uz gadiem 19 ssausmmigi triic rokas..skiet,ka ir arii nervozs..bet nu taa roku triice ir vislaik,vismaz cik redzu vinju...
zinu,ka pats neies...a vinja maatei kaut kaa po tas viss...bet gribas ccalim paliidzeet,jauns un smuks,reizeem gan rupjsh,bet tas man liekas no nerviem..
vai gadijuma nevajag neirologu?
Re: Roku trīce
25.10.2013 22:04
roku triice ir nereti saistiita ar smagumu celshanu,piemeeram man rokas saaka triiceet tad kad biju 7 gadus pa stroiku nostraadaajis(perforatori,urbjmashiinas,smagumu celshana virs 20kg u.t.t).Tagad nu jau gandriiz 3 gadus metinu,bet itkaa roku triice netraucee,iznjemot reizes kad jaametina neatbalstot rokas. Ja gribaas cmuki uzmetinaat,tad jaakoncentreejas ljoti. Bet paldies dievam ar zupaam un shnabjiem man probleemu nav.....tur rokas netriic:)
Re: Roku trīce
14.12.2017 22:10
Man trīc rokas kad esu skolā kaut ko ēdu prezentēju lapu vai kaut ko daru kāpec man pat dzīvot vairs negribās mani apsmej palīdziet ja varat lūdzu tie kas nesmejas par mani
Re: Roku trīce
16.12.2017 18:55
Noskolas Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man trīc rokas kad esu skolā kaut ko ēdu
> prezentēju lapu vai kaut ko daru kāpec man pat
> dzīvot vairs negribās mani apsmej palīdziet ja
> varat lūdzu tie kas nesmejas par mani


Trīc tikai tad, kad esi uzmanības centrā (kaut vai iedomātas)?
iii
Re: Roku trīce
17.12.2017 11:58
Pirkstu drebēšana ir cinka deficīta simptoms, tā pastiprinās pie stresiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 11?
Ziņa: