Roku trīce

Aizsāka Jake 

Roku trīce
13.06.2010 22:38
Sveiki. Šo forumu uzgāju pavisam nesen un ceru, ka kādam būs kāds vērtīgs padoms.
Lieta tāda, ka kā jau nojaušat pēc virsraksta, man mēdz trīcēt rokas. Kāpēc?! Tas laikam šeit ir tas lielais jautājums.
Visaktīvāk to var novērot, piemēram, ēdot zupu (ROFL :D) vai vienalga ko citu ar svešiem cilvēkiem, lasot kko no laps auditroijas priekšā, utml. Esmu ievērojis, ka tas notiek diezgan neregulāri. Dažreiz pamostoties no rītiem paceļu roku šī trīc, dažreiz nē, gribu kādai jaukai meitenei ieliet šampi šī atkal trīc. Laikam ir sakars ar to vai man ir apkārt pazīstami cilvēki vai nav, bet lieta tāda ka es pat īpaši neuztraucos, kas man apkārt., tikai ir tā itkā abas manas rokas būtu sarunājušas davai trīcam un redzot, kā man viņas trīc, palieku ļoti nedrošs. Man uzskats ir tāds, ka esmu nervozs dēļ trīcēšans, nevis, ka trīc viņas tāpēc, ka esmu nervozs. Cerams, ka domu sapratāt un varat sniegt kādu padomu :)
P.S. vēl ir tā, ka piemēram kko vieglu (vienu lapu) noturēt bez roku trīcēšans ir grūtāk nekā kko smagu (grāmatu).
P.S.S. biju pie ģimenes ārsta un viņa man izrakstīja viskautko. Sākumā kko dabīgu no kļavu lapām, tad vitamīnus ar magniju un beigās Stilnox. Cik atceros tad nekas tā īsti nepalīdzēja, lai gan bija ļoti grūti pašam to novērtēt. Tagad ir doma iet un dabūt nosūtījumu pie neirologa vai nemaz nevajag nosūtījumu? Kā tur ir?
Paldies jau iepriekš. :)
melisaaa
Re: Roku trīce
14.06.2010 11:23
manam tevam ari tric rokas un ne jau no uztraukuma! Vinsh ir nervozs, bet komunikabls. Izskatas, ka vinju nesatrauc roku triceshana vai ari to neizrada, ka uztrauktu. Ikdienaa jau nevar redzeet, bet ja kko tadu dara, kaut vai edot zupu ari citreiz var redzet. Esmu noverojusi, ka tad kad kadam ielej glazitees tad netriic, varbut var kaut kaa sanjemties uz konkreeto briidi. Ar uztraukumu konkreetaa briidii vinjam ari tas nav saistits... Varbut ari no taa, ka agrak bijusi periodi, kad daudz lietots alkohols. Bet ikdienaa ir loti nervozs un histeerisks holeerikjis.
Re: Roku trīce
14.06.2010 13:54
Pie neirologa vajag nosūtījumu, ja negribas maksāt pilnu maksu. Ar neirologu būtu jāsāk, lai izvērtē, vai nav kāda organiska vaina.
pingvins
Re: Roku trīce
14.06.2010 16:23
izklausās klasiskais variants- pašapziņas trūkums pamatā...
Re: Roku trīce
14.06.2010 16:30
@melisaaa
vismaz tagad zinu, ka neesmu viens.. :) un man gandrīz ir tā jo vairāk piedomāju, jo vairāk trīc.

@...
Cik aptuveni varētu būt tā pilnā maksa? Jo mana ģimenes ārste ir tik nejauka vecene (atvainojos par izteicienu), ka nemaz vairs negribas pie viņas iet.
Un atceros, ka bērnībā kkad biju laikam pie tāda jau (sita man ar āmuru pa celi :D), bet netaceros neko: ne kas man vainas, ne ko darīt lietas labā
Re: Roku trīce
14.06.2010 18:36
Esmu lasiijusi, ka roku triice var buut arii no probleemaam ar vairogdziedzeri...Ja nekluudos, pie pastiprinaatas vairogdziedzera darbiibas...
Re: Roku trīce
14.06.2010 20:43
Ir iespējams, ka tam ir sakars ar pārliek lielu šķidruma dauzumu galvaskausā?
Un vēlreiz: cik varētu aptuveni izmaksāt neirologa apmeklējums bez nosūtījuma? :)
Re: Roku trīce
14.06.2010 21:33
jaa, pie hipertireozes ir tremors, tas vairāk tiešām ir izteikts uz tādām sīkām kustibām.. kā zupas ēšana un tml. ;)
Re: Roku trīce
15.06.2010 00:25
Nu bet... es tieši to pašu varu teikt par sevi.
Īpaši uz ēšanu.
Piemēram tā pati zupas ēšana.
Vai arī vārošas kafijas dzeršana no smalkas krūzītes, kas pielieta līdz ar malām. Pretstatā viss mainās, ja kafija tiek dzerta no parastas, paliela izmēra nedaudz atdzisušas.
Man arī ir sajūta, ka esmu nervozs dēļ trīcēšanas, nevis trīcu aiz bailēm.
Dažreiz man šķiet tie ir tādi kā domāšanas traucējumi.
Es ar sāku ar Neirologu, bet šķiet vaina pavisam kur citur.
Re: Roku trīce
15.06.2010 10:48
@dr.me
vairogdziedzera slimības jau neirologs nevar konstatēt vai ne?

@drudzis
ko neirologs? kko izrakstīja? diagnosticēja kko? un kā tu to domāji: vaina pavisam kkur citur? :)
izklausās jau, ka sirgstam ar toč to pašu..
Re: Roku trīce
15.06.2010 14:47
Jake
Tikai endokrinologs var noskaidrot, vai ar vairogdziedzeri viss ir OK.
Re: Roku trīce
15.06.2010 22:46
Neirologs:"Pamēģināšu ārstēt, ja nesanāks, sūtīšu pie psihiatra."
Nesanāca, aizsūtīja pie psihiatra. Psihiatrs arī atteica:"Nuuu, es mēģināšu..."
Paralēli gāju pie psihologa, psihiatre ar skepsi atteica:"Tev čalīt vajadzīgs psihoterapeits!".
Ļoti garš stāsts sanāktu,ja rakstītu, kāpēc vēl esmu "šeit".
Vienkārši gribēju pateikt, ja finansiālais stāvoklis atļauj vai ir iespēja ietaupīt, tad labāk piemeklēt atbilstošu speciālistu.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.06.2010 22:52 by drudzis.
Re: Roku trīce
15.06.2010 23:02
Vispaar jau neirologam jaavar diferenceet organiska triice no neorganiskas...
Re: Roku trīce
15.06.2010 23:10
Vēlreiz pārlasot Tavu tekstu man māc šaubas vai " ka sirgstam ar toč to pašu".
Re: Roku trīce
17.06.2010 13:40
Vispār man Gaiļezerā viena neiroloģijas docente iztestēja mani un piešuva man organiskus smadzeņu bojājumus.... Kur nu vēl citi neirologi.. Izmeklēja, neatrada tos bojājumus un izmeta ārā no slimnīcas. :D VD peksti smagā formā dažkārt ir vienkārši satriecoši.
Re: Roku trīce
27.07.2011 23:05
Jā, man agrāk arī šis bija pirms 18 gadiem, to visu novilku uz savu kautrīgumu un šauro vidi, lai gan tusēts daudz, tomēr biju tāda klusāka vairāk malā sēdētāja. Atceros dažus gadījumus ar šampanieša glāzi un lattē ar mazo karotīti. Vēl neveiklāk kad saproti, kad to visi redz un ka centies vēl vairāk kontrolēt. Domāju, ka tieši ar to šī roku trīce ir saistīta - ar centieniem kontrolēt dzīvi un notikumus, lai gan tieši laikā, kad es vēlējos vairāk kontrolēt savas un drauga attiecības, šī trīce nebija un tagad pēc n-tajiem gadiem ir atgriezusies. Pie dzērieniem palīdz kreisā roka, tā netrīc, bet zupa tas ir vāks, var vienīgi ēst ja neviens neskatās, bet kā kāds paskatās, tad roka sastingst. Tagad uzmetot aci googlei saprotu, ka šo lietu nevar ignorēt un ir jāsāk ieviest skaidrība savā iekšējā stāvoklī, tāpēc ja ir kāds domubiedrs ar līdzīgu situāciju vai kāds, kas vairāk zina par šīs lietas psiholoģiskajiem iemesliem, tad droši var rakstīt man uz epastu - castella@inbox.lv
Re: Roku trīce
09.08.2011 22:14
Jā, šitā roku trīce arī bendē dzīvi visvairāk.
Jo krateklis pie publiskas uzstāšanās ir vēl saprotams, daudzi uztraucas, daudziem dreb balss, citi nosarkst. Kam vairāk, kam mazāk. Piedevām tas var neilgt mūžīgi.
Bet ēšana nepazīstamu cilvēku klātbūtnē, tā man ir katastrofa. Jau doma vien, un tur es neredzu iespēju pakāpeniski pārvarēt šo stāvokli, jo saprotu, ja uzstātos katru dienu., tad būtu progress. Bet ēst katru dienu ar svarīgiem cilvēkiem, tu vienkārši nevari un viss.
Un to saprot tie, kam tas ir, jo par tādām lietām ja sāk runā ar draugiem, tad tie ir neizpratnē. Atkal tie, kas grib palīdzēt, neizprot.
Interesanti, kurā profesijā nav jāēd kopā ar darbabiedriem, tas ir - kur nav pusdienlaika?



Edited 1 time(s). Last edit at 09.08.2011 22:17 by drudzis.
Re: Roku trīce
10.08.2011 14:27
Nejauši uzduros šai tēmai. Ārprāts, mats matā kā ir ar mani. Publiskā vietā zupu paēst nav iespējams, it sevišķi šķidrumu. Izvalkāju tikai biezumus, ar tiem nav problēmu. Kad jūtu vai iedomājos, ka kāds skatās, tad ir vāks. Pat ar pilnu paplāti nevar paiet caur ēdnīcu, visa paplāte trīc, liekas ka tūlīt visu izgāzīšu. Bet tas nav katru dienu, nezinu no kā tas ir atkarīgs. Un vēl, nezinu vai ir arī ar šo saistīts, bet man palika stipri bail no augstuma. Pat pa televizoru ja parāda kaut ko "no augšas" man galva sagriežas. Ar liftu (it sevišķi pirmo reizi citā vietā) braucot sākās nenormāls roku trīceklis, auksti sviedri utt.
Re: Roku trīce
11.03.2012 20:04
Sveiks/Izlasīju tavu ziņojumu,gribēju uzprasīt,kā tev ietas?
normālis
Re: Roku trīce
12.03.2012 15:15
man ir bik pilnāka programma, no rītiem rokas trīc tiešām uzkrītoši, es teiktu brutali :D
pie uzstāšanās publikas priekšā, vai svarīgāka tikšanās divatā... tad trīc viss kas iespējams.. rokas,kājas, kakls,balss... un kādas minūtes 5-10 līdz kkā nomierinos, jo patiesībā nav par ko uztraukties. un ta visu laiku.. nu kurs pateiks kā cīnīties?!?!?! iet pie psihologa vai terapteita, ej nu viņus atšķir.. nu ko man pateiks vai ko es pateikšu.. pats tak nesaprotu kamdēļ tā ir
Guntis
Re: Roku trīce
12.03.2012 23:38
Pie psihoterapeita jāiet, psihologs ar tādām lietām nenodarbojas, psihiatrs izraksta zāles, kas galīgi nav risinājums un izraisa tikai atkarību (neeērstējot pašu cēloni, kas ir prātā zāles ilgtermiņā situāciju vien pasliktinās) ir pieļaujamas tikai ārkārtējos gadījumos.
Re: Roku trīce
13.03.2012 08:05
Interesatni ko tavu prāt nozīmē "ārkārtējs gadījums"?
Re: Roku trīce
13.03.2012 08:21
Es gāju pie neirologa VC4 poliklīnikā.Maksa par vienu vizīti 27ls+ jaunā kartīte 2ls///otra vizīte jau bija 15ls
aberz
Re: Roku trīce
13.03.2012 08:53
Ja tā ir psiholoiska problēma, tad var palīdzēt fakts ka
pasules stiprākajam bokserim, kas pateica ka neies armijā
šaut uz dzīviem cilvēkiem Muhamedam Ali
arī tagad trīc rokas... laikam galvā kautkas. Bet tāpat viņs ir varonis ka
aŗi spēks kas sit pa galvu nav ļaunums, nu bet talanta un ilga
darba rezultāts savā profesijā...

Vo tādu vaig ārstu atrast....

A man arī trīcēja vienu brīdi pēc trankviļiem
nu es ar tām tējām... A varbūt tikai placebo efekts nezinu...

Neirologs man izrakstīja čuru zāles savā laikā
nu b12 nepalīdzēja sadusmojās, kautan bija tur
nu utt
Re: Roku trīce
13.03.2012 09:08
no visām gandrīz zālem rokas pēctam trīc///
aberz
Re: Roku trīce
13.03.2012 09:34
Amaretta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> no visām gandrīz zālem rokas pēctam trīc///


Nē man tikai viens periods tāds bija, nu tā kā tiem parkinsonistiem vai kā
nekas nesāp vienkārsi roka raustās.. Bet es salasījos internetā nervus berojošas
tējas un ka tur katukādi minerāli vajadzīgi nervu signāļiem un uz dullo dzēru visko
peru pienus un baldriāņus zeltsaknes, diedzērtus kviešus utt tagad nekas tads nav..

Nu tā ka nevar adatā diegu trāpīt nav bijis, bet ir bijis tā , ka ir stipri kautkā jākoncentrējās
lai saņemtos un izplānotu ka tūlīt būs, un tad ops un diegs adatā. Tagad vienkāŗšī nu diegs ok

Ir dīvaini ka jāuztraucās kāpēc tas ir tik sarežģiti . Bet tad kad ver diegu, tad netrīc nekas.

Bet tikuntā, kāds jau zina kas tur par signāliem pa nerviem neiet.
:-) Būtu iespēja vajadzētu kādu galda tenisu paspēlēt vai boulingu, satrenēt
nedomāt pat to bumbiņu, bet atcerēties sajūtu kada ir kad būs desmitniekā..

Veiksmes sajūtu
:-)
Re: Roku trīce
13.03.2012 09:45
nju un tagad tev viss ir labi?Rokas netrīc?
aberz
Re: Roku trīce
13.03.2012 10:04
Amaretta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nju un tagad tev viss ir labi?Rokas netrīc?

man ir forši
visādā ziņā un vēl pavasaris nāk

tikai swedbanks nojūdzies rād ka man 0.23ls kontā

jaskatās kā var puķu tirdziņu kautkur uzbūvēt pa
2500ls kvedratmetrā... un tad nosvīst uz sitajām zemēm

kautgan tūlīt tepat būs silts un par jūru nav jāmaksā
tāpat labi... kūrorts pat Pugačova te atpūšās
nu tādas problemas.....
iedzert tēju un viss ok
:-)
Re: Roku trīce
13.03.2012 10:33
Labi,ka viss ir labi))veicās,tu vari plānot kaut ko uz nākotni :)
aberz
Re: Roku trīce
13.03.2012 11:27
Amaretta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labi,ka viss ir labi))veicās,tu vari plānot kaut
> ko uz nākotni :)

nākotne jau nav jāplāno, tur viss ir pinīgā laimē mīlestībā un pārticībā
bet košodien darīt???
:-)

ārā peļķes bet tupeles cauras, vienas salīmēju, varbūt turēs (nepērciet pa 20ls tupeles)
a kamēr lime žust :-(
varētu kaut kur aizvilkties vēļ makaroniem sanāks..
līdz rītdienas pārticībai kautkā jāizvelk...

Šlesers tak solīja ka būs piķis kā Šķēlem bet nefiga, nopirka kāpās to soliņu kur
saule lec tagad sēta riņķī kautkādi begemoti skatās pār sētu, laikam baidās ka atņems
amatu... jāpagaida kamēŗ kāds atkal sasolīs, tomēr siltāk...

Šķēle fošī toreiz runāja , ka jāludina bikses un jātīra piemājas snieggs, tas esot sākums
labklājībai...

tā aŗi darīsu
:-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 11?
Ziņa: