piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu

Aizsāka kristine111 

Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 14:19
Ir gan arī tādi nelaimīgie, kam, piemēram, no paroksetīna partraukšanas lomkas ilgst pat divus mēnešus. Nu bet tas tad, ja lietots gadiem un pārtrauc uzreiz, nevis pakāpeniski. Visas vielas pārtraucot pakāpeniski, var izvairīties no visiem šitiem kašmariem.
jaa, janetty, tiesham jabut ljoti piesarnjotam smadzenem, lai pienjemtu, ka visu rakstito es izdomaju. un varbut ir nepieciesham mazliet rupigak lasit, tad saprastu, ka tika nolemts, ka es partraukshu lietot Velaxinu, jo ta iedarbiba uz mani bija vienkarshi drausmiga, savukart, ja man paliks ljoti slikti, tad es varu atsakt floxetu. bet arsts gan nav ne "psilogs", ne "psihiatrs", bet vienkarshi gjimenes arsts. un, starp citu, es sheit neauroju par to, ka man ir nepiecieshama palidziba, bet gan velejos padalities par to, kadus blakus efektus var radit specifisku AD partraukshana. bet kaut ka visiem sheit noteikti ir jaatrod veids, ka kaut ko nosoditu vai pamacitu.

un, paldies, existential, tieshi to man ari atrakstija mans arsts, lai lietoju vienu tableti floxeta divas dienas.
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 15:16
Prieks palīdzēt. Bet zini, cilvēki jau ir tādi pēc dabas- gribas vis kaut ko pamācīt- kā labāk jādara, kā nav jādara, u.t.t. :))
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 16:59
8 gadus aarsteties no depresijas pie gimenes aarsta!? Man neticeejaas, ka psihiatrs var ieteikt strauji paartraukt lietot AD, nu tagad skaidrs, ka tas nebija speciaalists sajaa nozaree.... Nekad nevari zinaat, kaa organisms reagees uz AD straujo atmesanu, taapeec VISAAS anotaacijaas JEBKURAM AD loooti saprotami rakstiits - "AD lietoshanu paartraukt pakaapeniski".... pat ja bija nepatikamas blakusparadiibas. Taas pamazaam izzustu, katraa zinaa Tu justos 10 reizes labaak, ne kaa strauji paarstaajot lietot Velaxin. Ja shis AD Tev nedereeja (man ariii taa ir bijis) , un ar doku ir nolemts turpinaat aarstesanos, tad UZREIZ jauzsaak lietot cits AD papildus kaads trankvilizators, veelams, dienas variantu, lai nemoka miegainiiba (man labi paliidz Leksotanil), un tikai kaameer "ieskrienas" AD... Ilgaak par meenesi trankvilizatori var izraisiit atkariibu, un arii sajaa gadijumaa trankvilizators jaapaarstaaj lietot pakapeniski, tad buus OK...
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 18:22
Es esmu 2 reizes aizmirsusi iedzert AD (Venlafaksins), tad uz dienas beigaam tiesaam bija galvas reiboni un taa kaa tirpona iziet cauri pie straujaakaam galvas kustiibaam.
Izlasiiju zaalu anotaacijaa, ja sis AD ir lietots ilgaak par nedeelu, taa paartrauksana jaaveic PAKAAPENISKI.
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------

>
> Ko Tu satraucies par tām konsekvencēm? Mans
> prāts nav dzelzī iekalts, uzskati mēdz
> mainīties bišku. Bet nav jau daudz
> mainījušies. Es lielā mērā Tev piekrītu, bet
> nu AD nav gluži geračs, koks vai metamfetamīns.
> Salīdzini kaut vai to- kā izskatās
> metamfetamīna un AD lietotājs, piem, pēc 10
> gadu lietošanas. Neesi varbūt redzējis? Tad
> pameklē info. 10 gadu sistemātiska koka
> šņaucēja nāsīm es arī jūtu līdz.
>
> Skaidrs, ka viss ir ķīmija smadzeņu
> čakarēšanai, bet nu svaru kategorijas tomēr
> arī pastāv.
>
> Smieklīgi ir tas, ka vismazāk kaitīgā štelle
> kā marihuāna ir aizliegta, kas nu noteikti ir
> krietni mazāk kaitīga par visiem šamējiem AD.

...oooo, fool, mūža meža maldi...:)...mets ir sintētika, tāpēc lieku vienā rindā ar mēsliem...bet tas tā...par zāli...ak tad vismazāk kaitīgā???...nja...viena no visdraņķīgākajām dabas veltēm, starp citu...

...tīru geriču Rīgā ar uguni nesameklēsi...
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 19:05
Ar ko tad zāle tāda dranķīga? Gribētos zināt. Pietam pareizi pateici- dabas velte, nevis kaut kur sazin kur laboratorijā sasintezēta herņa. Daudzus gadus gan neesmu zāli uzpīpojis, nu bet atmiņas tikai tās labākās. Tikai ja švaki ar psihi- tad dažiem uzdzen paranoju, tas gan.
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 19:18
Bet es gan nesaportu, nu kāpēc tik šausmīgi jakoncentrējas uz tām sajūtām. Nu, tu zini, ka paies vēl kādas dienas un pāries tās visas lomkas.
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 19:20
Trankvilizatori arī ir laba štelle, ļoti jauki nomierina prātu. Tikai, kā saka, jalieto atbildīgi. :)) Tas pats attiecas uz visām lietām- ja lieto atbildīgi un ar prātu, tad -no problem, whatsoever.
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 19:21
Piekrītu blueberry- nav jau nekāds pasaules gals.
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 19:35
Hei, madcynica kungs, Tu izrādi tik plašas zināšanas par visām tam vielām un par to geraču bieži runā. Vai Tu to lieto? No savas pieredzes runā, vai tikai tā?
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 19:38
tēmas autorei nevajadzētu apvainoties, ka tauta te pauž savu viedokli. galu galā visiem sarunas dalībniekiem ir kaut kāda pieredze ar psihotropajām zālēm. mana ģimenes ārste neriskētu ilgstoši rakstīt šādas ripas, es arī neriskētu sadarboties kaut tāpēc, ka pastāv risks zaudēt darbaspējas, bet varbūt autores ģimenes ārsts ir ļoti kompetents šai ziņā.

un dažkārt panika sākas no domas vien, ka būs citas zāles.

un vēl. manuprāt, Janetty nav pateikusi neko tādu, kas liecinātu par kaut kādu smadzeņu piesārņojumu; varbūt nevajag tā bārties.
zilogai, jaa, patiesi jakoncentrejas nav gan, bet butu mazliet miligak, ja es vadot apmacibas varetu nostavet kajas vai, piemeram, skatities cilvekiem acis, neizverot acis, lai megjinatu saglabat lidzsvaru. viss ir miligi un jauki, ja var tupet majas un skatities hokeju vai gulet. bet, ja visu laiku ir jabut forma, tad nav tik jauki.
un taksh, ja kretinize, ka es sheit rakstu, ka es jutos, vienkarshi njem un nelasi.
un par pasaules galiem runajot, tas nu gan laikam ikvienam no mums ir individuals. gluzhi ka musu sapju un cieshanu slieksnis..
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 20:06
blueberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet es gan nesaportu, nu kāpēc tik šausmīgi
> jakoncentrējas uz tām sajūtām. Nu, tu zini, ka
> paies vēl kādas dienas un pāries tās visas
> lomkas...

...tur jau tas suns aprakts...kad esam saaukstejušies, sliktā pašsajūta tiek pieņemta kā pats par sevi saprotams...iedzeram tējiņu, pavāļājamies pa cisām i usjo...ar šīm štellēm ir tieši tas pats...un tikai galvā sēdošā lode visu laiku zuzina - ieņem šaibu, ieņem šaibu, ieņem šaibu...da ko te..viss jau pateikts par nokāpšanu...tikai...ja esi uzsēdināts uz šīm te vielām, viss, tās praktiski būs pielaulātas uz visu atlikušo dzīves laika strēķi...citam vairāk, citam mazāk..bet tomēr...rezumējot - ja brīnumainā ripiņa palīdz dzīvot un kustonis apzināti iet uz to, ka viņš uz tām sēdēs konkrēti, tad kāpēc ne???...un par to zāļu pielasīšanu katram individuāli...atrodiet savu un ēdiet veseli...tad kāpēc jākāpj nost???...

...fool, paužu tikai to, ko zinu...nevis atgremoju citu sarakstītas vai pastāstītas gudrības...



Edited 1 time(s). Last edit at 17.05.2010 20:07 by madcynics.
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 20:29
kristine111
Tu uz mani apvainojies? He, esmu tik tālu jau nonākusi:)
Negribēju tevi nemaz aizvainot un tavs rakstītais man ļoti patika, lasīju kā romānu. Patiešām, interesantā stilā raksti.
Es tavas sajūtas ļoti labi saprotu, jo pati esmu tā jutusies, tiesa gan nekad ne pēc zāļu atmešanas, bet tikai, kad sāku dzert. Es starp citu, vienmēr esmu nometusi visas zāles vienā dienā. Sorry, psihiatri un visi pārējie, kas saka, ka tā nedrīkst.
Es domāju, ka tev nav varianta. Ja rakstīji tikai tāpēc, lai parunātos, tad OK, saprotu, bet tā, nu būs tās dažas dienas slikti un pāries. Būs viss labi tev:))
Nu, un šodien skatamies hoķi:)))))
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 21:00
Man ar likās, ka mēs visi te tā jauki un draudzīgi runājamies. :)))
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
17.05.2010 21:01
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> ...fool, paužu tikai to, ko zinu...nevis
> atgremoju citu sarakstītas vai pastāstītas
> gudrības...

Tātad no savas pieredzes zini, ja neatgremo citu gudrības. Nu, vecīt, dokatjilsa. Metu arī provēji?
blueberry - nu, bet ne pa velti es aizsaku jaunu teemu foruma "psihiska veseliiba" ;) bet, ja nopietni, tad es atvainojos, es patiesham shodien visu uztveru parpersonigi, jo laikam gan veletos, lai visi mani pazhelo un pasaka, ka bus jau labi :))
hokji gan neredzu, visas speles tv3 onlaina redzeju, shodien man saka - sorry but the transmission is not allowed in your location, vai kaut ka tamlidzigi. tagad lasishu ik pec 5 min delfus.

bet, pa teemu runajot, iedzeru fluoxetu + mazitinju xanaxu, un jau pec tris stundam puse no drausmefektiem pazudushi, tikai biki galva vel reibst, bet vismaz jutos ka cilveks :))

skjiet, ka atkal uzkapu uz adatas :))
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
18.05.2010 09:21
kristine111
Fluoxet ir Fluoksetīns? Tev tiešām viņš agrāk ir palīdzējis? Šo AD izraksta cilvēkiem ar apātiju, bulīmiju un alkohola atkarību.... Viņš nemazina trauksmi.... (lasīju zin. lit.) un arī manējais doks pateica, ka nekad man neizrakstītu Fluoksetīnu (to izdarīja cits ārsts)... pret nomākto garastāvokli man palīdzēja, bet trauksme auga augumā.... Šim AD ir tikai stimulējoša iedarbība... bet trauksmes, nemiera gadījumā nepieciešamas līdzsvarojošs AD... (vienlīdz noņem trauksmi, bet bez sedatīva efekta)....
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
18.05.2010 10:47
Janetty, Tu kaut kur ne tur esi lasījusi. Fluoksetīns ir pavisam parasts AD no SSRI grupas, pirmais no šīs grupas. Un šamējo izraksta tieši visam tam pašam kā citus AD. Un ir cilvēki, kam šamējais arī trauksmi noņem.
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
18.05.2010 10:57
Varbūt tiešām ir cilvēki, kam Flux noņem trauksmi, bet jebkurā in-ta vai iespiestā avotā rakstīts, ka tas ir stimulējošs AD un sevišķi ieteikts depresijai ar apātiju.... To pašu man pastāstīja mans doks un arī pašai Fluxa lietošanas laikā trauksme mēneša laikā auga augumā, likās nojūgšos.... noņēma tikai depresīvo stāvokli... Jā, visu SSRI iedarbības princips ir identisks, bet katram AD no šīs grupas ir savas nianses.... to gan jau izpētīju gan pati, gan ar doku smalki izrunāju... :)
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
18.05.2010 10:58
existential fool
Starpcitu, kā jūties? :)
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
18.05.2010 15:50
Nu jā. Lielākā daļa AD ir ar stimulējošu efektu- it sevišķi fluoksetīns, sertralīns, venlafaksīns. Bet ir arī tāda lieta, ka dažādiem cilvēkiem atšķiras tie efekti un ir bijis man tā, ka no viena AD man nenormālākā trauksme un uzbudinājums un sajūta, ka tūlīņ uzsprāgšu, bet cits šamējo mierīgi dzer vakarā pirms gulētiešanas, jo viņam tas labi miegu uzdzenot. :))
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
18.05.2010 16:19
Jūtos nevisai, bet labāk nepiesārņošu šo tēmu ar savām problēmām
gjimenes arsts "izsecinaja", ka man noteikti esot aridzan kaut kads viiruss un diez vai tas viss bushot no AD. nu. labi, lai jau ari butu viruss. shodien gan, pec fluoxeta atsakshanas, visi minetie simptomi samazinajushies pa kadiem 80 procentiem, un temperaturas ari vairs nav.

janetty
ja gan, tas pats, tikai ungaru versija. es nezinu, vai man vinsh palidzeja, vai nepalidzeja, bet labums bijs tads, ka fluoxetu sakotneji vispar nejutu. ari mierigi vareju uzreiz partraukt ta lietoshanu un skjita, ka nav isti nekadas starpibas, vai to lietoju vai ne. tas jau laikam labi, ka zalju lietoshanu neizjutu. un noteikti no ta sliktak nepalika. jaa, tas tiesa, metabolisms gan palielinas, ka prieks skatities. varu est, ko velos, bet esmu cmuks un tievinsh :)) tomer pagajusha gada nogale tiesham saka skjist, ka fluoxets tikai palielina trauksmi, tapec man izraxtija citalopramu, ar kuru gan jutos bezrefleksaina un iestulba :). shobrid AD bus lietoti 2 gadus pec kartas. daudz.. agrak tas bija ta sezonaali vai tikai uz vairakiem meneshiem, kad palika shvakak. shobrid jau sak likties, ka nezinu vairs, kada esmu isteniba. un ari sak skjist, ka iseniba bez zalem butu visnormalaka. lai butu gan tie satraukumi vai laiku pa laikam uznakoshas bezgaligas skumjas, bet vismaz manas, un vismaz zinatu, ka tas nevar norakstit uz kadu AD.
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
18.05.2010 19:34
...patlaban sēžu beņķī, izgāzis savu vēderu, kājas sacelis pēc iespējas augstāk...vells, pogas uz krakļim arī sprāgst laukā...un tieši uz nabas...blakus telēķis ar auksto zupīti, kuru laiku pa laikam iesmeļu ar lizeiku un iepravīju ēdamcaurumā, pa ceļam nopilinot krakļa krūtežu ar smukiem, sarkaniem fleķiem...un štukoju...fool, uzradās pāris jautājumu Tev...kāda atšķirība starp kustoni, kurš noprovējis praktiski visu nelegālo, ko spēj dot dabas māte un ķīmiķi, un rumpi, kurš , varētu teikt, labi pārzin un aktīvi bruķē farmakologu radītās legālās substances???...

...otrs ir mazliet personiskāks..kā angliski varētu skanēt krievu labais apzīmejums - durak po žizņi???

...ievelc elpu, pasaki pie sevis - pohuj...un tā 10 x...un tikai tad sēdies pie klavas...

...vells vnav tik mells, kā vinu mālē...neuztver personiski, ceru, ka šis eksersaiziņš Tevi mazliet izsitīs no sliktā noskanojuma...



Edited 1 time(s). Last edit at 18.05.2010 19:36 by madcynics.
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
18.05.2010 20:48
Kas pie vella ir telēķis? Kaut kāds dzīvnieks? :D
Re: piedzivotas shausmas partraucot Velaxin a-depresantu
18.05.2010 21:25
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...patlaban sēžu beņķī, izgāzis savu
> vēderu, kājas sacelis pēc iespējas
> augstāk...vells, pogas uz krakļim arī sprāgst
> laukā...un tieši uz nabas...blakus telēķis ar
> auksto zupīti, kuru laiku pa laikam iesmeļu ar
> lizeiku un iepravīju ēdamcaurumā, pa ceļam
> nopilinot krakļa krūtežu ar smukiem, sarkaniem
> fleķiem...un štukoju...fool, uzradās pāris
> jautājumu Tev...kāda atšķirība starp kustoni,
> kurš noprovējis praktiski visu nelegālo, ko
> spēj dot dabas māte un ķīmiķi, un rumpi,
> kurš , varētu teikt, labi pārzin un aktīvi
> bruķē farmakologu radītās legālās
> substances???...

Atšķirība ir gaužām vienkārša- cilvēku radīto likumu robeža. Un par cik es esmu gaužām nesociāls cilvis- man nav nemaz iespējas tikt pie likuma otrā pusē esošajām vielām, tā kā neko daudz par tām komentēt nevarēšu. Nemaz nezinu arī vai gribētu ar tām tuvāk iepazīties. Droši vien, ka nē. Zālīti gan esmu noprovējis un atzinis par labu esam :))


>...otrs ir mazliet personiskāks..kā angliski varētu skanēt krievu labais apzīmejums - durak po žizņi???

madcynic- tā tas varētu skanēt


>...vells vnav tik mells, kā vinu mālē...neuztver personiski, ceru, ka šis eksersaiziņš Tevi mazliet izsitīs no sliktā noskanojuma...

ja Tu to saki man, tad tas ir personiski. Un kur šeit bija eksersaiziņš?
...johaidī, nu kāpēc viss ir tik ļoti paredzams???...
...fuzzy, telēķis ir bats, citiem porcelāna, citiem fajansa, foolam noteikti alumīnija, samērā lēzena tvertne, kur lej iekšā zupīti...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 23?
Ziņa: