Kas īsti ir šizofrēnija?

Aizsāka existential fool 

pingvins
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
29.03.2010 09:49
...būtu interesanti uzzināt, kā citiem pieaugušiem bērniem izveidojās attiecības ar kādu no vecākiem, kurš šizofrēniķis...Es esmu norobežojusies galīgi un pavisam, pārvērtēšana sākās pēc bērna piedzimšanas, kad automātiski zemamziņā notika salīdzināšana- kā es izturos pret bērnu, un kā savulaik mana māte ir izturējusies pret mani. Tikai tad sapratu tā pa īstam, ka viņa nav normāla, un savu bērnu nemūžam neuzticēšu pat uz 5 min, kaut tad vēl viņa bija nosacīti ''normālā''kondīcijā.
Bet vispār slimība briesmīga- tur no cilvēka vairs nekā pāri nepaliek... Nezinu, ar kādiem pārcilvēciskiem spēkiem mans sencis turpina dzīvot ar viņu, cits jau sen būtu aizlaidies. Kaut gan nu jau aizvien biežāk viņam sāk streikot veselība, uz nervu pamata, protams. Jo tik slimam cilvēkam ir vajadzīgs kāds, ko ''nosūkt'', no kā baroties. Tāds savdabīgs vampīrisms sanāk. Un kopš esmu savā dzīvē un vairs neļauju mātei sevi izmantot par enerģijas donoru, viņai kļūst aizvien sliktāk un sliktāk, jo bērnībā varēja ''kompensēties ''ar mani...
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
29.03.2010 10:38
pingvin, tur pa lielam nekādas attiecības nevar izveidot... zināmie scenāriji ļoti līdzīgi.
pingvins
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
29.03.2010 10:57
Beidzot man tas ir aizgājis, un nemaz vairs neceru, ka pēkšņi kaut kas mainīsies, un mammai būšu vajadzīga es! Tur darbojas vienīgi izmantošanas princips- kā mani pēc iespējas vairāk izmantot. ...bet brīžiem atkal uznāk kaut kādas skumjas- ak, cik nepateicīga esmu, mammu pametusi, viņai, nabadzītei, tagad jādzīvo ar to ''nezvēru''manu tēvu, kas mēģinot tikt no viņas vaļā utt. un tas cilvēks jau pats tiešām tic, ka mēs visi esam nodevēji, gribam tik viņu iebāzt slimnīcā, tikt vaļā, kaut gan viņam nekas nekaiš ...
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
29.03.2010 13:09
kādu laiku visiem ir cerība, ka tur kaut ko var darīt, ka es ar savu attieksmi varu kaut ko ietekmēt, ka esmu vainīga/vainīgs...

un slimnīca jau ir arī tāda paradoksāla lieta, jo ar zālēm diezgan labi var noņemt balsis (vispār visādus murgus, mānijas), kas slimajam ir viņa mīļā pasaulīte, bet parasti neko nevar izdarīt, piemēram, ar šizofrēnijas radītu depresiju. tādējādi viņš vienkārši baigi slikti jūtas, bet sabiedrībai kļūst pieņemams, jo ir rāms.
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
29.03.2010 13:11
Kaut gan es neesmu visādu mistisku lietu atbalstītājs, jāsaka ka tas fakts par to "enerģētisko" vampīrismu ir pilnīgi reāls un darbojas viņš tieši tādā veidā. Turklāt "vampīrs" ļoti nevēlas zaudēt savu upuri un ja tas tomēr notiek, tad viņš sāk justies sliktāk, bezspēcīgāk. Tas ir pilnīgi reāli...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
pingvins
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
29.03.2010 14:08
Jā, diemžēl par to vampīrismu tā arī ir, ja es skatos savas bērnības bildes, man uz kakla pietrūkst tikai zobu pēdas... Tik slimi cilvēki nespēj uzņemt enerģiju no pārtikas, dabas, attiecībām utt. es vienmēr šausminos, no kā viņa vispār pārtiek, jo praktiski vispār neko neēd, bet enerģija un agresija tāda, ka ar rokas sitienu var kādu nosist...
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
29.03.2010 15:22
pingvins
Tev ļoti uzmanīgi jāpadomā par savu bērnu, kā viņš uztver/uztvers Tavas mātes slimību un norobežošanos. Foruma tekstos, vismaz es, vairāk sadzirdu attieksmi kā pret vienkārši ļaunu cilvēku, nevis slimu. Svarīgi, lai bērns visu uztveru pareizi.
dora36
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
07.05.2010 08:27
Pingvīnam- ļoti labi tevi saprotu, man tēvs ir slims. Visvieglāk ir norobežoties, kā mans brālis to ir izdarījis. Mēs ar māsu vēl cīnamies. Tēvs dzīvo viens, katru pavasari -slimības saasinājums ar milzīgu enerģijas uzplūdu, biznesa plāniem un domu- nu tik es dzīvošu zaļi. nauda tiek tērēta uz nebēdu- līgumi, aizņēmumi, utt. tad piespiedu ārstēšanās, depresija, mierīgais periods un atkal viss no sākuma. naudas nav, parādu pilna pa---ļa. radiņi palīdz cik var. Tagad atkal.... Briesmīgi.
pingvins
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
07.05.2010 09:52
Nez kā citās ģimenēs otra puse rīkojas ar šizofrēniķi- mans sencis ir kļuvis par mātes ''lupatu'', vispār nespēj viņai noteikt kādas elementāras robežas, lai viņu turētu rāmjos. Kaut viņa nestrādā, grupu nav nokārtojusi, nepārtraukti terorizē, ka ies prom no viņa- dzīvos atsevišķi (nez par kādiem līdzekļiem), ka viņš viņai visu dzīvi sabendējis utt, kaut sencis pazemīgi nes šo savu krustu.
Runājot par bērniem, mans bērns zina, ka ome ir dikti slima, bet vai bērnam tas ko izsaka- kad tevi sāpina līdz sirds dziļumiem ļauns vai slims cilvēks? Un nez kāpēc viņa pret citiem bērniem izturējās ļoti jauki un sirsnīgi (skolā strādāja), bet mani nemitīgi pazemoja un drā... Es nezinu šīs slimības specifiku utt, bet zinu cilvēkus, kuri slimo, bet pieiet tam tā teikt inteliģenti- ārstējas un ģimene viņus dievina. Arī viņai bija iespēja dzīvot normālu, pilnvērtīgu dzīvi- tika piemeklētas tiešām labas zāles, bet viņa tās nelietoja. Un pati savām rokām sevi noveda līdz psihopātiskam stāvoklim. Eh, drausmīgi mistiska slimība, brīžiem liekas, ka pats nelabais viņā iemiesojies...
Vijolīte:)
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
07.05.2010 19:42
Pret energ.vampīriem ir vienkārša metode, ticēt vai nē Jūsu izvēle.
Pie manis sāka nākt paziņa, 1reiz otrreiz, atnāk tāda šļaugana sēž, runā-skatos šai vaigi sāk sārtoties, acīs parādās dzīvības pazīmes...viņa aiziet, bet man viss-kaut krīti no kātiem.Tad nu es pēc pāris viņas nācieniem, kad šī zvana pie durvīm, domās sev apvelku uguns apli...šamējā pasēz,pasēž un tad tāda izbrīnīta sāk taisīties prom. Tā izdarīju tikai divas reizes...vairs nerādās...godīgi sakot kā mani ierauga, tā iet man ar lielu līkumu...:)
tas ir tips ar slimam smadzenem,kura neuzvedas ka normals cilveks kurs trauce apkartejiem normaliem cilvekiem
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
03.03.2014 12:33
SIzofreenikji ir arii normaali cilveeki, mans pateevs liekas sizofreenikis, jo ir divas personiibas dusmiigais un laimiigais, bet vinam ir gadi un zaales nelieto, un neatziist ka vinjam ir kaadas probleemas. Man arii ir visaadas diagnozes, bet iistaa diagnoze vel nav pat pateikta, tikai sizoptiskie trauceejumi, obsesivie kompulsivie trauceejumi un vel tur bija man diagnozes.
aberz
Re: Kas īsti ir šizofrēnija?
04.03.2014 05:03
"Мне не понятно, как украинцы и русские могут воевать. Учитывая - я скажу недипломатично - шизофрению второго оппонента... У нас был один
большой шизофреник
, а там - шизофреник маленького роста. Он полностью неадекватен, полностью сошел с ума. Его мессианство, восстановление Российской империи 1913 года или СССР 1991 года может довести мир до катастрофы", – отметил Коломойский.

šīzofrēnija ir kaut kas tāds ar ko var pateikt neko aizbāzt visus caurumus
es saku ka Putins ir šīzofrēniķis vai narkomāns
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 23?
Ziņa: