čurāšana gultā :(

Aizsāka Emi 

čurāšana gultā :(
16.11.2009 20:54
Puikam 10 gadi un gandrīz katru nakti gulta ir spalpja :(..dakere saka ka pāries..bet kad???..vai tāšām tā gaidīt?
Gājām analīzes viss ok...
Teikšu kā ir - izmisums :(
Re: čurāšana gultā :(
16.11.2009 21:27
Brāli kkas bērnībā pārbiedēja tieši ap to laiku, kad mācījās iet uz podiņa. Čurāja gultā līdz 8g.v. Tad mēnesi pavadīja sanatorijā, kur bija daudz tādu bērnu. Ko viņš tur darīja, kā ārstējās, nezinu, bet pēc sanatorijas vairs gultā nečurāja. Mājās bija jāievēro obligāts noteikums: pēc plkst. 7 vakarā nedrīks nekādus šķidrumus, arī zupas, gurķus, arbūzus ēst. Tā tika vaļā.
Meklējiet iespējas ārstēties- tādām jābūt, ja jau pirms 25 gadiem šo kaiti mācēja ārstēt.
Re: čurāšana gultā :(
16.11.2009 21:30
ar to maz jēgas iet pie daktera, lai gan vari varbūt cālī arī uztaujāt... bērnu slimnīcā doki kaut ko mēģina darīt.

es teiktu: ved pie psihoterapeita (piemēram, kas mācījies smilšu terapiju). it kā jau var pāriet tā čurāšana, un tā arī notiek, bet var sākties citas problēmas ar psihi. enerģijas nezūdamības likums saistībā ar stresu vienmēr strādā.

ja viņš vēlāk dzīvē dabūs dzert nervu zāles, tad būs dusmīgs, ka neesi nekur laikus vedusi.
Re: čurāšana gultā :(
17.11.2009 18:09
Runcen, nezinu, kas tieši šim puisim ir problēmas sakne. Es šaubos, vai ap 1984.gadu parastā padomju sanatorijā ar manu brāli psihoterapeits strādāja. Tam, acīmredzot, ir arī citi risinājuma veidi.
Re: čurāšana gultā :(
17.11.2009 19:50
jā, ir citi risinājumi. es taču jau bildu par bērnu slimnīcu.

es vienkārši piedāvāju variantu, kas vienīgais var sakārtot lietas saknē. konvencionālā medicīna var palīdzēt, bet "pa virsu". kā jau visur. turklāt akcents tiek likts uz šķidruma ierobežošanu, kas nav vajadzīgs. tirpināt bērnu arī nevajag, ko tais padomju laiku bērnu sanatorijās darīja. man šķiet, ka bērni tur nečurāja gultā aiz bailēm.

http://www.psihologijaspasaule.lv/raksti.php?id=312&show=203&act=read
Re: čurāšana gultā :(
17.11.2009 21:09
Pirms kāda laika rakstīja par hormonu, kas trūkst bērniem, kas slapina gultā. Ap pusaudža gadiem tā veidošanās parasti normalizējoties un tad lielākā daļa bērnu, kas slapina gultā, pārtrauc to darīt.
sol
Re: čurāšana gultā :(
18.11.2009 23:12
vai nav adenoīdi?
Re: čurāšana gultā :(
19.11.2009 11:38
adenoīdi?! :D
Tie nav nekādi hormoni, tie ir veidojumi rīklē (kaklā)!



Edited 1 time(s). Last edit at 19.11.2009 11:40 by kachenite.
Sol
Re: čurāšana gultā :(
19.11.2009 15:31
Es neminu hormona nosaukumu:))) Es zinu, kas ir adenoiidi, taapeec arii izsaku mineejumu, jo adenoiidu probleema dazhkaart vainojama tajaa churaashanas probleemaa, tas noteikti ir jaanoskaidro.
Re: čurāšana gultā :(
19.11.2009 19:01
Paskaidro, lūdzu, man, nezinītim, kā labdabīgi veidojumi kaklā (kuru visiem nemaz nav un kuri var traucēt elpot caur degunu) var būt saistīti ar čurāšanu gultā? Tiem, kam adenoīdi tomēr ir, tos slimnīcās mēdz likvidēt. Es no tiem atvadījos jau Bērnu slimnīcā.
Re: čurāšana gultā :(
19.11.2009 19:39
Kachenīt, mana versija ir tāda, ka cilvēku nevar sadalīt orgānos, nu, piemēram, uz nakti, salikt pa plauktiņiem orgānus, lai atpūšas. Visi savā starpā ir saistīti, un traucējumi viena darbībā ietekmē citus.
Mans berns jau cura no 2 gadiem tagad vinam ir 14 driz bus 15 un vins velprojam cura gulta un skola vinu pazemo un apsauka un mans berns nosarkst un visi par to smejas ludzu iesakiet man ko darit vai ari iesakiet kadas zales.
Re: čurāšana gultā :(
07.12.2011 22:09
Tamara

Tava bērna čurāšanas iemesls ir garīgā atpalicība bet tas ir iedzimts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: čurāšana gultā :(
07.12.2011 22:11
forumā lielākoties ir sanākuši kopā medicīnas amatieri, kam interesē daži personiski jautājumi. šeit nevar ieteikt zāles. jāvēršas vispirms pie ģimenes ārsta un/vai psihoterapeita.
Re: čurāšana gultā :(
07.12.2011 23:48
Manam brālim dēls (4) čurā gultā tikai panakti miegā, bet skaidrā viņš nečurā guktā, man liekas ka tas ir uz nerva pamata.
santa b
Re: čurāšana gultā :(
13.12.2011 20:21
"ku" gan varētu mazliet piebremzēt ar aizvainojošiem secinājumiem un diagnozēm par bērna garīgo atpalicību,ja pats/i nemaz bērnu nav redzējusi un to nemaz nezina. utt.
tamara vai tad nav iespējams mainīt skolu,ja bērns tajā jūtas tik slikti un viņam tur tikai nodara pāri?
padomam : varbūt vajadzētu mazāk dzert pa naktīm,ja nē tad lai regulāri iet uz tualeti,vēl tas var būt uz nervu pamata.aizved pie ārsta esmu lasījusi,ka nervu zāles mazās devās šādos gadījumos arī palīdz(viena ārste,vienā no saitiem starp citu rakstīja),jo var gadīties,kad bērns satraucās un naktī gulta slapja.

ps:es nepopularizēju nervu ripas katrā gadījumā.
Re: čurāšana gultā :(
14.12.2011 17:54
Enurēze ir viena no biežāk izplatītakajām psihosomatiskajām saslimšanām. ''Bērniņš raud " tādā veidā, jo nevar raudāt savādāk. Iespējams, ka bērns sastopas ar uzvedību, emocionālājām reakcijām, kuras raksturojamas ar pārlieku lielu kontroli pār bērnu, hiperaprūpi. Aizliegumu izrādīt emocijas.
Re: čurāšana gultā :(
23.12.2011 20:30
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Manam brālim dēls (4) čurā gultā tikai
> panakti miegā, bet skaidrā viņš nečurā
> guktā, man liekas ka tas ir uz nerva pamata.


Okeey, man jau likās, ka aberza posts bija pērle (citā topikā), bet nu šis vienkārši iespārda :D Pēc tava teiktā var noprast, ka tava brāļa sīcis, kuram ir tikai 4 gadi, čurā gultā pālī, jo "skaidrā viņš nečurā" I love this forum hahaha :D
Re: čurāšana gultā :(
24.12.2011 15:09
nē tas bija domāts kad viņš neguļ, es saputrojos vnk ))
Re: čurāšana gultā :(
24.12.2011 23:02
Ja citādi viss ir kārtībā, ap 13-14 gadiem vajadzētu pāriet.
Re: čurāšana gultā :(
25.12.2011 00:57
Tu kā to domā pāriet 13-14 gados, interesanti pēs kādas statistikas tu to saki??
starpcitu...
Re: čurāšana gultā :(
30.12.2011 00:52
... der pārbaudīt vai netiek gulēts uz āderēm!
Sveicinati!
Problema ir mani! :( nezinu kapec,un kad vairs necurasu gulta,tads kauns.. man ir 22gadi un curaju gulta.. kad biju mazina,curaju gulta katru dienu,un tevs mani par tto sita un raaja! cik atceros visus sos gadus,lidz 18gadiem,tgd esmu sava dzive,dzivoju ar draugu un pa reizei nakas pamosties slapja gulta,teiksim 2-3reizes menesi. Liels kauns,esmu jau liela,bet curaju gulta.es ka vakaros ieeju gulet ta tik pamostos no rita un neko nejutu kas pa nakti notiek. varbut var kads dot man padomu,esmu izmisusi!
kad piedzimu,biju loti slima,man bija strutas galva,un bija kritamais!
vienu dienu gandriz nomiru,uznaca kritamais un vairs neelpoju,nokritu putas pa muti,u,t,t tetis mani atdzivinaja sitot pa mutiiti,man nemaz nebija gadins,arsti mammai pateica kad es nedzivosu,un mamma mani panema uz savu atbildibu,aizveda pie dziednieces Helgas,un nu jau man ir 22gadi. bet vina esot pateikusi kad sij dziedinasanai paliks sekas,kadas problemas man,un es iedomajos varbut taa ir taa curasana gulta,bet kaut gan tgd ikdiena necuraju bet gan reti,bet tomer kauns.
Re: čurāšana gultā :(
26.06.2014 10:33
Savulaik šajā sakarā esmu izdarijis šādus tādus novērojumus un pirmais ko es ieteiktu izdarīt, tas ir veikt kaut vai elementāru vispārīgo veselības pārbaudi. Nu piemēram asins un urīna analīzes. Jo nebūs jēga sākt ar visai dārgo psihoterapeitu ja apakšā ir kāda konkrēta miesīga slimība. Otrkārt vajadzētu lietot vitmīnus kas uzlabos vispārējo organisma stāvokli. Treškārt vajag pievērst uzmanību dzimumorgānu higienai un vispār tam vai nav kādi iekaisumi tajā rajonā. Tai skaitā arī zarnās. Viens no iespējamiem gultā čurāšanas veicinātājiem var būt vēdera aizcietējums. Savulaik vienai ģimenes paziņai vēdera izeja vidēji bija reizi 5 dienās un ar apmēram tādu pašu periodiskumu tika piečurāta gulta. Un kas ir būtiski, nevien ārsts par to interesējies. Arī tad kad viņai periodiski bija sāpes vēderā un viņa domāja, ka tas ir normāli.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: čurāšana gultā :(
26.06.2014 21:27
Tas pats ir arī ar ūdeni ja tiek nobiedēts bērnībā, tad bailes paliek ilgi!
Re: čurāšana gultā :(
01.07.2014 20:45
Manam dēlam arī tā bija. Analīzes normālas. Nekas nelīdzēja. Atradām MINIRIN, to lietojot vismazākajā devā (1/4 tabl. 1x dienā) čurāšana beidzās apm. 12 gadu vecumā. Sākumā slapja gulta bija retāk, tad reizi mēnesī, tad vairs nebija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 2?
Ziņa: