Bērns (6 gadi) čurā un kakā biksēs.

Aizsāka jana22 

Ja bērnu gastro problēmas ir tikai psihiatrija, tad ko teikt par astmu, imunitātes, dermatīt un citām saslimšanām? Laikam vienīgais ir izsniegt visām Latvijas mātēm pistoles, lai viņas nošaujas, ja jau mātes ir vainīgas. Mēs dzīvojam pasaulē, kur jāmenedžē neskaitāmas lietas - naudas lietas, rēķinus, kredītus, komandējumus un skolu/bērnudārzu pasākumus visam pa vidu. Viss tas iedzen stresā mammas, ar to par maz, jāuzkrauj vēl viņām vainas sajūta, ka slims bērns. Mums Latvijā ir viena izglītības telpa un psihiatrs var būt tikpat liels nejēga kā puskoka lēcējs jurists, briesmīgs ķirurgs, vai bankas kredītspeciālists, kas tik māk savu sakāmo ka pantiņu. Līdz ar to iesaku meklēt tādu dr., kam var uzticēties, ne vienmēr klausīt ģimenes ārstus - tajā laukā arī ir milzums problēmu un ar konkrēto bērnu meklēt ātrāku risinājumu, nevis sēdēt internetportālā.
Re: Bērns (6 gadi) čurā un kakā biksēs.
03.12.2015 14:16
Mātes ir atbildīgas, ne vainīgas, un es jau kuro reizi atkārtoju, kas ir psihiatrija un kas pisholoģija.

Ja cilvēks, izprotot kādu problēmu, tūlīt skrietu nošauties, tad neviena pasaules problēma netiktu risināta. Cilvēks parasti risina problēmu, cik nu ātri katrs var, nevis nošaujas.

Ja cilvēks visur bezsakarā jūtas vainīgs, tad tā tiešām ir problēma.

Sievietes bioloģija/seksualitāte ir tāda, ka viņa par daudz piesaistās saviem puikām. Un tur viņa nav vainīga, tāda viņa ir. Ja viņai ir vīrs, risks puikām uzreiz kļūst mazāks. Ja viņa to apzinās, ir pavisam super.

Otrs risks ir tēvi un meitas, tas pats.

Un jā -- astma, dermatīts un imunoloģija ir no tās pašas operas, precīzi.
Re: Bērns (6 gadi) čurā un kakā biksēs.
03.12.2015 14:33
Es atvainojos, ka tas ko es rakstīšu, neatbilst šīs sadaļas garam un daudzi teiks, ka tas neatbilst arī šai tēmai, bet tomēr... Es gribētu viest nelielu skaidrību klizmu jautājumā. Tā vispār ir ļoti sena un vienkārša procedūra. Aizpagājušā gadsimta beigās un lielākajā daļā pagājušā gadsimta, klizma bija gandrīz katrā mājā vai kaimiņienei un laiku pa laikam tā tika likta lietā. Klizma bija ietverta kā standarta prasme bērnu kopšanas un mājturības grāmatās. No tā laika bērniem mājās vai ārstniecības iestādē klizmu ir dabūjuši gandrīz visi. Un nebija tur nekā briesmīga un traumējoša. Vismaz man nav gadijies dzirdēt, ka kāds no tās būtu traumējies. Daudz lielāka iespēja iegūt psiholoģisku traumu bija pie zobārsta, LOR, vai ķirurga. It īpaši ja runa bija par fizisku traumu ārstēšanu. Un faktiski tā tas ir joprojām.

Taču gadsimtu mija situācija mainijās. Atvērās biznesa slūžas un visiem cītīgi sāka stāstīt, ka pilnīgi ar visiem medicīniskiem jautājumiem jāgriežas pie ārsta. Pašiem mēģināt ārstēties kategoriski nedrīkst. Nu un gadu 10 vai nedaudz ilgākā laikā izveidojās paaudze kas no medicīnas vairs neko nejēdz. Un lietas kuras agrāk elementāri varēja atrisināt mājās, tagad cilvēki dodas ilgos meklējumos pa ārstniecības iestādēm. Vēl kāds gudrinieks (visticamākais, ka caurejas zāļu ražotāji) palaida apmēram tādu stāstu, ka klizma ir mežonīga viduslaiku procedūra un daudziem tagad (it īpaši tiem kam klizma nav nekad taisīta) ir iespaids, ka labāk ir nomirt nekā ļaut iztaisīt klizmu.

Kādu morāli no šā var secināt? Ciešiet dumjā tauta, ciešiet...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bērns (6 gadi) čurā un kakā biksēs.
03.12.2015 15:41
Mēs ar ku! runājam katrs mazliet par savu, es -- par pamatproblēmu, ku! -- par ātro palīdzību. Domāju, ka nav pretrunu.

Bet savā paziņu lokā, kur ir gana daudz dažādu jomu labu profesionāļu visādās ar rokām darāmu darbu nozarēs vai augstskolās gājušu ļaužu, īsti gan nezinu nevienu, kas nevīpsnātu par medicīnas korifeju, farmācijas burbuļu pūtēju un medicīnas ierēdņu mudinājumiem ticēt tikai viņiem.
Labi, un cik ilgi jūs veiksiet šo palīdzību bērnam? Gadu? Divus? Vēderam jāiziet katru dienu (nu apmēram), tas ir 365 reizes gadā, tagad iedomājieties: bērnam 8 gadi, un mamma saka: matemātiku izmācījies? Nu jauki, tagad nāc, taisām klizmu. Jā, piekrītu, ka kā neatliekams gadījumos noder. Bet ne jau nu ilgstoši. Ja pieaugušie aizstāv šo metodi kā ilglaicīgu, jāprasa - ka dzīvojat? Ko ēdat? Dzerat antidepresantus, ēdat veikala pelmeņus 3 x dienā. Ēdat caur zondi? Ne? Tad kāpēc no atkritumvielām atbrīvojaties caur zondi?
Manam bērnam gastro atrisināja bez zālēm?
Re: Bērns (6 gadi) čurā un kakā biksēs.
03.12.2015 15:51
Mēģināsim noturēties uz ceļa. Es vispār izturos ar piesardzību pret klizmu konkrētajā gadījumā seksuālā aspekta dēļ, bet domāju, ka katram te sava pieredze.

Turklāt tēmas autore nav spiesta ņemt vērā nevienu no mums.

Kasiņam nav jēgas.
Re: Bērns (6 gadi) čurā un kakā biksēs.
03.12.2015 20:31
egle1

Nevajag jau arī pārspīlēt. Nomierinies un izlasi ko es mammai iepriekš jau atbildēju par klizmu biežumu. Ja kaut kas nav skaidrs, tad pajautā man. Ir muļķīgi izteikt radikālus spriedumus par lietām ar kurām Tev nemaz nav bijusi darīšana.


Runcene

Jā, kādu laiku atpakaļ es biju lasijis kaut kādus rakstus par klizmu seksuālajiem aspektiem. Šķiet bija viena sieviete no Amerikas. Bet varu kļūdīties. Nu, nezinu, varbūt ne to es lasiju ko vajag un ne tā sapratu bet kaut kā neesmu manijis, ka fiksācija uz klizmu būtu bieža parādība. Es pat teiktu, ka tā ir ļoti reta. Tā kā doši varu apgalvot, ka kaitējums no klizmas netaisīšanas ir ievērojami lielāks par riskiem no viņas taisīšanas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bērns (6 gadi) čurā un kakā biksēs.
04.12.2015 00:28
Visa šī situācija jau pirms klizmas ir seksuāla.

Klizma te vispār būs tops visam -- tieši šajā gadījumā, ne vispārīgi.
Re: Bērns (6 gadi) čurā un kakā biksēs.
04.12.2015 12:15
Nu jā, mums nedaudz atšķīrās skatiens uz šo problēmu. Runcene jau zin, ka mana pozīcija psiholoģijas un psihoterapijas jomā ir daudz lēzenāka un nekaislīgāka.

Es tomēr uzskatu ka bērniem ir jāpielāgojas ģimenes dzīvei nevis ģimenei kaut kā būtu jāpielāgojas bērnam. Vecāki tomēr dzīvo reālo dzīvi kas tagad ir ļoti nevienkārša un ar ieverojamu stresu. Un vecākiem nav papildus jādara tas ko viņi negrib vai nevēlas darīt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bērns (6 gadi) čurā un kakā biksēs.
04.12.2015 12:17
Bet būtu ļoti labi ja mamma padalītos ar mums rezultātos kas iegūti bez mūsu padomu izmantošanas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bērns (6 gadi) čurā un kakā biksēs.
04.12.2015 13:06
Incestuālo momentu jau nu var mazināt, tā nav nekāda vecāku pielāgošanās.

Lai sieviete vairāk "pielāgojas" ;) savam vīrietim, būs mazāka nasta bērnam.

Incestuālais moments būs vienmēr, tāda ir mūsu daba, nemaināma, negrozāma, bet tam var būt dažādas intensitātes pakāpes.

Ja māte pārāk "gulēs" virsū puikam, viņa var dabūt pēcgalā geju, kam vispār sievietes riebjas, bet tik un tā jātaisa pašnāvība, kad māte nomirst (viena otra modes mākslinieka liktenis).

Bet šito nepateiks nevienā jaunu sieviešu vadītā psih- praksē, tāpēc mana pozīcija galīgi nav kaismīga -- drīzāk ar gadiem arvien piesardzīgāka.
Re: Bērns (6 gadi) čurā un kakā biksēs.
04.12.2015 13:51
Runcen, es Tevi labi saprotu, bet domāju, ka problēma šajā diskusijā ir vārda "incests" lietošanānā. Tu to domā vairāk kā psiholoģisku procesu bet tautas ausis to uztver tieši. Un apgalvojumu, ka "Klizma te vispār būs tops visam" es uzskatu par retoriku kas var vēl vairāk samazināt iespēju bērnam saņemt kādu palīdzību.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 24?
Ziņa: