Atcelšanas sindroms

Aizsāka enima 

Atcelšanas sindroms
19.07.2009 15:06
Cik zinu, tad pēkšņi pārtraucot lietot AD (antidepresantus), kas, protams, nav pareizi darīts, rodas, tā sauktais, atcelšanas sindroms, kad pašsajūta ir, maigi sakot, švaka, jo visi bioķīmiski procesi smadzenēs saiet galīgā dēlī. Bet reāli cik lielu ļaunumu tas var nodarīt cilvēka vispārējai veselībai, un kādas sekas tas var radīt?

___________
domātājs
Re: Atcelšanas sindroms
19.07.2009 15:12
pakratīsies mēnesi vai divus, un viss, vai uzkritīsi atpakaļ uz AD... TO NEVIENS NEIESAKA... pēc lūzuma, ja cilvēks ir ceļojis uz 2 kruķiem, viņš tos abus uzreiz nemet prom.

smadzenēm šī ir ļoti liela slodze. bioķīmijas procesus neskaidrošu — tos var lasīt tīmeklī.

ja zini, ka nav pareizi darīts, kāpēc dari? mazohists?

vienmēr paliek jautājums, vai ir atrisinātas lietas, kas lika sākt lietot AD...



Edited 1 time(s). Last edit at 19.07.2009 15:14 by Runcene.
Re: Atcelšanas sindroms
19.07.2009 15:50
Nav pēkšņi jāpātrauc, bet pamazām..

Kad es pirms kāda laika pārtraucu, dažreiz pēkšņi jutu trauksmi bez iemesla, un nobrīnījos - no kurienes tad vecā trauksme? Bet izlikos nemanam. Tikai vēlāk atcerējos, ka es tajā laikā mazināju AD. Pēc tam mēnesi bija diezgan grūti, trauksme, bailes, likās, ka atkal būs jādzer AD. Nu jau vairāk kā pusgads, esmu trauksmaina, emocionāla, bet nedzeru AD. Kā būs pēc mēneša - nezinu. Acīmredzot, kaut kas nav atrisināts. Bet kamēr nejūtos ļoti slikti, tikmēr AD nedzeršu. Jo kad tad vēl es sapratīšu - kāpēc man tā trauksme, kas to izraisa, no kurienes - ja ne to spilgti izjūtot? Ar AD šķitīs, ka viss ir daudzmaz OK.

Šī ir tikai mana pieredze..
Re: Atcelšanas sindroms
19.07.2009 20:25
es pats nemaz neapzinājos kādas tam var būt sekas, kā arī pats to atkārtoju, it kā jau samazinot. Jo tas viss zināmā mērā man bija apnicis, jo uzlabojumu īsti neizjutu :(

___________
domātājs
Re: Atcelšanas sindroms
19.07.2009 21:21
Tu pats uz savu roku atmet? Jeb ej pie kāda speciālista (psihiatra, p-terapeita)?
Re: Atcelšanas sindroms
19.07.2009 22:31
...hmmm...cik skaisti nosauca - atmešanas sindroms...ak jā, ja lieto nelegālās narkotikas, tad ir lomkas...ja legalās - atmešanas sindroms...:)
Re: Atcelšanas sindroms
20.07.2009 00:10
Man nekādas lomkas nav bijušas. Vienīgais, kas ir bijis, atmetot AD, ir atkal parādījušies daļa simptomu, kas bija pirms AD uzsākšanas (trauksme). Nezinu, par kādām LOMKĀM jūs te runājat un AD piedēvējat narkotikām...
Re: Atcelšanas sindroms
20.07.2009 10:27
...ak ta bez zālēm atkal kaite klāt???...un kur tad pstrpista veiksmīgā darbība???...rezultāti čābiski, ja???...
...mildiņ, tapat arī ar narkotikām - lomkas ir kārtējais štamps, kurš tiek kultivēts...ne lielākas par gripas simptomiem...un viss...:)
Re: Atcelšanas sindroms
20.07.2009 17:10
It kā jau mazināju, bet nu jā, pats uz savu roku...

___________
domātājs
Re: Atcelšanas sindroms
20.07.2009 22:32
Madcynics, jā, bez zālēm kaite atkal bija klāt, jo, kamēr dzēru AD, par daudzām lietām p-terapijā nerunāju - netraucēja. Tikai pēc AD pārtraukšanas sāku atzīt un runāt par daudzām lietām, jo izjutu tās savādāk. Tā ka p-terapija attiecībā uz šīm lietām man ir pumpuriņos, tik tikko sākta...ātru rezultātu es negaidu. Un tomēr ir lietas, kas ir uzlabojušās..
Varbūt, par cik es nekoncentrējos uz lomkām, es tās nejutu..vienīgi, ja padomā, sākumā varbūt bišķi nereālistiska sajūta bija..bet īsu brīdi - dažas dienas. Pa lielam - nekas tāāds.

Enima, nu jā, uz savu galvu gan nevajadzētu...kāpēc tu paraksties kā - slimais?
Re: Atcelšanas sindroms
21.07.2009 21:09
Tāpēc ka tas skan labāk nekā slimnieks

___________
domātājs
Re: Atcelšanas sindroms
21.07.2009 22:47
bet vēl labāk skan vienkārši enima...
Re: Atcelšanas sindroms
22.07.2009 16:46
Tā jau būtu atkārtošanās...

___________
domātājs
Oļegs
Re: Atcelšanas sindroms
06.04.2010 20:26
Pārej uz barbiturātiem, ko tur daudz.Sāc ar diazepam un uz priekšu
Re: Atcelšanas sindroms
06.04.2010 21:16
diazepam nav barbituraats
Re: Atcelšanas sindroms
10.07.2016 21:42




Edited 2 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:48 by crucial333.
Re: Atcelšanas sindroms
11.07.2016 13:24
Venlafaksiins ir viens no AD ar kuru var buut probleemas ar atmesanu, jo tam ir iiss izvades process no organisma. Taadeel ja neizdodaas to atmest, tad ir iespeeja paariet uz AD kuram ir garaaks izvades process no organisma un liidz ar to arii atmesana ir vieglaaka. Bet gribu uzsveert ka jebkurs AD ir jaasamazina pakaapeniski.

Runcene, apsveicu ar atgriesanos. :)
Re: Atcelšanas sindroms
12.07.2016 18:49
Jā, ārzemju forumos tieši par šīm lietām lasīju, bet esmu nolēmis nokāpt brutāli un ātri, Prozaku točna negribu.
Re: Atcelšanas sindroms
12.07.2016 20:47
Nu, nu skaties ka neiekriiti veel dzilaakaa purvaa ar savu brutaalo atmesanu. Kaapeec tu negribi atmest pakaapeniski?
Re: Atcelšanas sindroms
12.07.2016 20:48
Bez Prozaka ir arii citi AD.....
Re: Atcelšanas sindroms
12.07.2016 23:44
Piekrītu crucial333 stratēģijai. Lēni jau tas pats, tikai ilgāk izvilkts. Pat lielāka iespēja palikt depresijā pēc tam, ilgu laiku pavadot, metot to devu mazāku. Brutāli un ātri - var vismaz ātrāk attapties pēc tam.

No heroīna arī jau lēnā atmešana vienmēr ir nesekmīga. Jo neiztur un paņem vēl. Bet ja ieslēdzas telpā un izmet visas devas - ir brutālāks un sekmīgāks variants.

Salīdzinājums vietā. Vēl nesen speciālisti žurnāla "Ko ārsti Tev nestāsta" jūnija vai jūlija numurā skaidri izcēla, ka AD atmest ir pat grūtāk kā opiātus.



Edited 3 time(s). Last edit at 12.07.2016 23:49 by Synapscape.
Re: Atcelšanas sindroms
13.07.2016 11:47
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Salīdzinājums vietā. Vēl nesen speciālisti
> žurnāla "Ko ārsti Tev nestāsta" jūnija vai
> jūlija numurā skaidri izcēla, ka AD atmest ir
> pat grūtāk kā opiātus.


Tas ir kā kuram cilvēkam. Es visus AD esmu metis nost uzreiz un nejutu pilnīgi neko. Izņemot pēc venlafaksīna pāris dienas bija drusku nelaba dūša un viss.
Re: Atcelšanas sindroms
13.07.2016 14:22
Es metu ātri, jo tad sanāk kā tāda elektrošoka terapija smadzenēs. Kopš vakardienas vairs nejūtu.

Bet, ja nopietni, tad visus pārējos atmetu bez problēmām, šis gan ir viena liela dibensāpe.

Venlafaksīns, starp citu, ir ļoti līdzīgs tramadolam, tāpēc nav ko brīnīties. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18364623 (Similar effects of tramadol and venlafaxine in major depressive disorder.)

Mountain View



Edited 6 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:48 by crucial333.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 16?
Ziņa: