Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.

Aizsāka Kardens 

Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
30.06.2009 22:17
Sveiki,
pirms pusotra gada biju pie Aleksandra Loseviča Tvaika ielā 2 uz kodēšanu pret azartspēlēm. Tiku nokodēts un tika pateikts, ja iešu tad mani var ķert sirdstrieka, tādēļ lai neeju. Pēc tam azartspēlēs tāpat spēlēju. Pēc tam aizgāju citur ārstēties, un tagad gan neeju jau kādus deviņus mēnešus. Bet situācija ir tāda, ka man tagad ir nemitīga trauksmes sajūta iekšā, riktīgs stress. Visa domāšana sajāta, nespēju nokoncentrēties utt. Varētu būt ka mana zemapziņa domā par tām azartspēlēm un tas nostrādā uz to nokodēto?Tas varētu būt no tā? Cik sapratu viņš manī ievadīja kādu algoritmu iekšā līdz ar to kaut ko bloķējot man smadzenēs. Kādam ir pieredze ar šito?
paldies.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
01.07.2009 10:36
...kodēšana principā ir viena no vissūdīgākajām lietām...pamatā ir viens knifs - ar nāves briesmām cilvēks tiek sabaidīts līdz baltajām pelītēm, bet vēlēšanās ta paliek!!!...sekojoši - vardarbīgi tiek izrauta daļa no dzīves ritma, šajā gadījumā azartspēles...un vietā nekas netiek ielikts...jā,lai apstātos, kodēšana ir pieļaujama...tikai pēc tam vajag kaut ko ielikt vietā...un laikam te ir viena no tām reizēm,kad ir vajadzīga palīdzība no malas - tas pats psihoterapeits...vai puspiedzēries bomzis,kurš uzklausīs bez liekiem jatājumiem Tavas dvēseles brēcienus pēc piepildījuma...

...piefiksē - Tava zemapziņa skaita dienas un stundas,kad beigsies termiņš, lai varētu uzspēlēt bez briesmām savai veselībai...tātad Tev ir jāsameklē savā dzīvē kas tāds, kas izspiedīs šo te sajūtu...

...tas ir iespējams...
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
01.07.2009 15:21
Ir iespēja atkodēties?
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
01.07.2009 18:47
...principā var arī atkodēties...tikai...ko Tu pats gribi - sākt no jauna ar dubultu sparu vai tomēr apstāties???...
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
01.07.2009 20:38
Esmu diezgan lielā šokā, ka Tvaika ielā kāds kodē... šarlatānisms un psihiatru pacientu kalve: Tev taču uztaisa mākslīgu neirozi un visu laiku šādā stāvoklī tur.

Sameklē puisi, kuru sauc par Andri Siliņu un kurš ir uzrakstījis grāmatu "Es esmu azartspēlmanis". Vienā šī foruma tēmā par azartspēlēm viņš bija ielicis savu e-pastu.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
01.07.2009 21:48
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
01.07.2009 22:01
Pats nevēlos spēlēt ne nu ko. Bet katra diena ir kā mocības, tā kā meklēju izeju tam, savādāk jāsāk domāt drūmākas lietas. Nemitīgais stress, ja atkodēšana līdzētu tad palēkdamies aizskrietu.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
02.07.2009 13:19
Kodēt – atkodēt...

Kaut kā šausmīgi paļaujies uz to, ko Tev kāds no augšas izdarīs. Atkarības jautājumi ir izprotamas un uzveicamas lietas ar savu psihi, savu domāšanu, savām pelēkajām šūniņām.

Vai Tu esi izpratis, kādu robu Tevī aizpilda azartspēles? Te ar negribēšanu ir par maz.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 07:27
Visvairāk ir jābaidās no atkarīgajiem. Tas gandrīz nav ārstējams.
Skan cietsirdīgi,bet viņi nevar būt par cilvēces gēna nesējiem.
Leprazoriji lepras slimniekiem.
Atkarīgajiem savas slēgtās iestādes.
Vislielākā muļķība ir viņus žēlot.
Te iet runa par cilvēces izdzīvošanas risku.
Jebkura atkarība norāda uz ģenētisko kroplību.
Atkarības veidi ir daudz.Iemesls viens.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 10:35
Kārtējie ģenētikas murgi.

Pieaudzis cilvēks tagad pats ir atbildīgs. Un nekad nevar iepriekš zināt, kuram pietiks motivācijas tikt galā.

Katrā atkarības tēmā tagad panesusies pesimisma un bezcerības sērga... Atkarības ir nopietna lieta, bet tās ir uzveicamas. Tas ir cilvēka izaugsmes jautājums; tur nav nekādas nolemtības; tāpat jau pietiek padomju narkoloģijas idiotisko ideju tiražētāju. Tur būs daudz ar sevi jādarbojas, tas prasīs laiku, bet kā var šādi norakstīt cilvēkus...

Un ne no viena nav jābaidās. Turklāt vai tad cilvēkam būtu jābaidās pašam no sevis...



Edited 2 time(s). Last edit at 05.07.2009 10:57 by Runcene.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 12:38
Es tomēr piekritīšu Mazdakteris1 jo uzskatu, ka tagadējā visus mīlošā ideoloģija ir novedusi pie tā, ka visādi idioti savairojušies nejēdzīgā daudzumā un nav neviena kas spētu piespiest viņus mainīties. Tikai moka sevi un apkārtējos un neapšaubāmi ir vieni no patreizējās krīzes veicinātājiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 13:25
aha, tik kurš var mainīties, ja šim tas skaitās ģenētiski... kamēr peldēs šitas ģenētikas murdziņš, tikmēr viss būs, kā bija...
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 13:35
dzeršana “iedzimta”, aptaukošanās ”iedzimta”, depresija ”iedzimta”... un šito tiražē mediķi. turklāt ne jau tikai te. debilisms.

nelaimīgā kārtā nav uz ko nogrūst datoratkarību, jo omei kompja nebija...
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 14:25
Ja ir iedzimts un nevar mainīties tad ir jāizstumj un jānorobežo. Tas arī ir risinājums. Bet stulbās sievietes nereti pagādā tādam vēl iespējas vairoties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 14:27
Tieši sievietēm kā reiz vajadzētu būt par sabiedrības sanitāriem, kas vienkārši dod vai nedod bet tā kā viņā tagad arī ir problēmas ar vērtību skalu tad nu ir tā kā ir...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 16:04
man labāk tiktu variants, kad abi domā...

pieeja, ka sieviete ir tā kā mamma vīrietim, nav sevišķi veselīga. tas gan ir ļoti izplatīts.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 17:04
S



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 20:00 by kachenite.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 17:07
M



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 20:00 by kachenite.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 17:09
Jo, jo, nu kā tad, izvēlas ar nepieciešamajām īpašībām un nākotnei... Kā tad, esmu jau gana redzējis... Un uzskatīt Zālīti par autoritāti jau nu arī nav prāta darbs... Laiks vienkārši bija tāds kad vajadzēja un varēja kaut ko uzrakstīt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 17:11
ku!, bet Tu tač esi tikai viens šajā jaukajā pasaulē... nu kur lai sievietes ņem citus, kā vien pāri palikušos luņus... daba taču prasa... nu kā tad bez...

kachenite nebūs tai nometnē viena. tas ir garantēts :)
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
05.07.2009 17:16
Uz



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 20:01 by kachenite.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
06.07.2009 18:59
...mazdakter, bet Tu taču esi tuvusāvošs krišnaītiem...šādas te cilveknīšanas teorijas viņiem nepiedien...bet tas tā...

...varenais kustonis HS no rietumiem izpīpējis teoriju par vienlīdzību, brālību, humānismu...un it kā vadās pēc šiem priekšrakstiem...mēgina sadakterēt bezcerīgos, atstāj dzīvot nepiemērotos...

...pasaule jau tā piedirsta pilna ar nevajadzīgiem kustoņiem, kuri māk artikulēti izteikt savas vajadzības...ja atkarīgais pieskaita sevi pie kaut vai mazliet attīstītajiem jūga lopiem, tad beigs atkarāties...ja nē???...nu tad tā ir viņa vieta šajos rīšanas svētkos, ko sauc par dzīvi...

...katrs izvēlas savu - vien kož, kāds cits durās, vēl kādam pie sirds azatspēles, cic rij kā nenormāls...katrs iet savu ceļu...kāpēc jāuzspiež kādam sava izpratne par pareizumu???...
Kardens, kur tu kodējies ka nespēlē, es arī gribu! ja vari atsūti pa e-pastu kaut kādas koordinates!
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
01.02.2010 10:18
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> nelaimīgā kārtā nav uz ko nogrūst
> datoratkarību, jo omei kompja nebija...

iedzimta esot nosliece uz atkarībām, k-kādu tur fermentu trūkums, bet katram tā atkarība ir sava (var būt arī vairākas reizē)...
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
01.02.2010 11:37
Pūce, ja tas būtu ģenētiski, tad to nevarētu "ārstēt", piemēram, psihoterapeitiski. Turklāt nemaz ne tik ilgs laiks vajadzīgs. Ja tēvs dzer, bet dēls spēlē, tad var šķist, ka ir iedzimtība, taču mehānisms ir cits.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
02.02.2010 08:48
ir tāda simptomātiska ārstēšana. saslimšanas ģenētiska izcelsme nenozīmē, ka to nevar/nevajag ārstēt.
Re: Kodēšanai pret azartspēlēm sekas.
02.02.2010 10:16
protams, ka vajag ārstēt tādas saslimšanas, es tikai krietni šaubos par to, ka atkarība pie tādām pieder. turklāt ar tiem vielu trūkumiem organismā parasti attaisno ļaušanos šim procesam: esmu šitāds ģenētiski, i neko nepadarīsi. un ķīmiskā rumpja sakārtošana ārsta narkologa līmenī, protams, notiek; un to it bieži arī vajag, bet nu pamatā tomēr ir jāmaina domāšana.
akmeni lai met pirmais, kurs nav ne no ka atkarigs. ha
Kodēšanās tak vispār ir kaut kāds fufelis!!! Un ir pat kas uzķeras?! jomajo
ka var izmainit apatiju un tikt vala no azartspelem? biju ticis bet atkal iekritu vai latvija ir bezmaksas konsultacijas?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 16?
Ziņa: