Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.

Aizsāka bellite12 

Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
22.06.2009 18:43
Sveikiņi!!! Gribētos zināt vai ir kādas atsauksmes par dr. Gunāru Trimdu.
Gribētos pie viņa pierakstīties, bet nezinu, vai viņš ir labs ārsts.
Un ja nav atsauksmes, tad par dr. Daigu Bauzi. Nezinu, vai dr. Bauze ir laba ārte.
Arī pie dr. Bauzes gribētos pierakstīties. Lūdzu pasakiet, vai ir kādas atsaukmes par šiem dakteriem.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.06.2009 18:44 by bellite12.
Dr.Bauze-ļoti jauka un gudra. Bet dr.trimdu noteikti neiesaku.
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
06.07.2009 19:16
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
06.07.2009 19:53
Uzvārds dīvains, neko labu nevēsta... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
06.07.2009 22:00
Un dr. Bauze? Ko par viņu Jūs varētu vēl pateikt?
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
28.07.2009 23:10
Labi dr. Trimda, bet viena problēma!!! Eszinu, tos visus rakstus no galvas!!! Guncat atradies.
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
29.07.2009 10:53
Vai tā ir problēma,kāpēc?
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
29.07.2009 10:56
Kādā ziņā?
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
29.07.2009 11:26
to,ka zini rakstus no galvas
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
29.07.2009 11:32
Es wnk iemācījos no galvas tos rakstus.
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
29.07.2009 11:35
Un jā....Ha - ha - ha!!! Ļoti smieklīgi, mr. doctor!!!!
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
18.08.2009 11:25
Bellite12, dr.Trimda ir ļoti jauks ārts un dr. Bauze arī ir ļoti jauka ārste.
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
18.08.2009 11:29
pati ar sevi runā jau? IP nomaini vispirms...
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
18.08.2009 11:33
Ko Tu gvelz muļķības Runcene? Es belliti12 nemaz nepazīstu.
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
19.08.2009 13:01
neviens no mums sevi līdz galam nepazīst... :D
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
05.09.2009 14:44
Sevi iepazīt palīdzēs psihoterapija
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
05.09.2009 20:04
Guncat, man Jums tāds jautājums, kas neatiecas uz šo home page, bet nu tomēr...Jums tāda kā L.Zveja nav pazīstama. Komentēšu es ar Luīzi esam home page www.kristuspasaulei.lv Es Jūs atradu Luī draugos.
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
05.09.2009 20:12
Ziniet Guncat, Jūs labāk būtu izvēlējies citu segvārdu, jo guncat nozīmē ods.Un dr.Trimda un ods kaut kā nesaskan.
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
05.09.2009 20:17
Guncat, man ir ideja!!!:D Brauciet uz skolu SIVA JPV un pasniedziet tur kādu psihoterapiju. Parunāšu ar direktori, vai nevajag psihiatru skolā. Nē, labāk Jaundubultu kojās Jaundubultos, Dubultu prospektā 59, vajag ārstu un tas būtu Jūs.
Pie tada ārsta es neietektu nevienam iet viņš nav ārsts, bet vienkāršs............
Re: Dr. Gunārs Trimda & Dr. Daiga Bauze.
01.07.2010 23:57
Vinnss, kāpēc Tu neiesaki iet pie tāda ārsta iet nevienam? Sīkāku info varbūt pateiksi?
Vispirms, GUNCAT, kas tē piedalījās sarunā ir Gunārs Trimda. Viņš ir tiešam jocīgs, nevar sakoncentrēties uz pacienta vecāku runas. Kā vīrietis laikam labs, Auns ir vienmēr uzstājīgs, nav emocionāls, smaidīgs, bet stingrs. Es tādu gribētu. Kā ārstu nevar saprast, bet vecāku problēmās un kopumā ģimenes problēmās neiedziļinās vispār, sūta uzreiz pie psihoterapetiem. Ārste tikai bērna konkreto problēmu ar zālēm, nerunīgs, pat ar pacientiem, laikam uzskata, ka slīmnīcā nav jāveic psiholoģiskā terapijā, jo viņam viss ir skaidrs. Tā izskatas, kā viņš vaino visās bērnu bēdās vecākus apriori un viņam citu variantu psihisko bērnu slīmību celoņa nav. Un ja jums pašiem vecākiem nervu problēmas sakarā ar jūsu bērnu, tad labāk pie viņa neiet, jo dabūsiet vēl lielāko psiholoģisko traumu un slikta vecāka kompleksu. Arī dabūsiet taisnoties viņa priekša, ja būsiet aizdomās (bet būsiet obligāti), ka ne ar pietiekošu spēku mīlējāt bērnu. Principā viss ir pareizi, kā viņš runa, bet vai dzīvē viss tik vienkārši.
Так выглядит, что доктор Тримда либо совершенно не разбирается в психологии, либо сильно разбирается, но обрабатывает людей и подростков с эмоциональными проблемами - своих пациентов в одно из церковных братств. Аккуратно родители.
Gunars Trimda
24.05.2017 19:22
Nu man nepatika GUNARS TRIMDA
Atsauksmes vienmēr ir ļoti individuālas, jo ne vienmēr dr.teiktais saskan ar to,ko sagaida pacients. Ja pacients atnāk uz vizīti,bet iekšēji jau izdomājis, ka nevēlētos dzert zāles, tad dr.ieteikums tās lietot viņam, loģiski, nepatiks, un nepatiks arī pats dr., jo būs izjūta, ka "viņš pietiekami mani nesaprata". Dr. ļoti svarīgi, cik lielā mērā jūs spējat daudzpusīgi izklāstīt savu problēmu, savas šaubas, gaidas u.c.
Dr. G.Trimda, manuprāt, visnotaļ zinošs ārsts, cenšas iedziļināties problēmā, sākotnēji izskata iespējas neķerties uzreiz klāt zālēm, bet pamēģināt dažādus psiholoģiskās terapijas veidus. Diemžēl par dr. Bauzi gan neko nezinu, nav nācies saskarties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 19?
Ziņa: