bailes sajukt prātā

Aizsāka zancha 

bailes sajukt prātā
22.05.2009 12:42
nu tā...viss man sākās ar VD,panikas lēkmēm...padzēru betamaxu,palika labāk..
lēkmes vairāk ar sirdsklauvēm nav..BET...
tagad dzeru jau trešo mēnesi Cipralex,bet liekas,ka nelīdz...
JO..jau no paša rīta jau slikti jūtos...pamostos satraukta...sliktas,uzmācīgas domas,liekas,ka jūku prātā :( nevaru to vairāk izturēt.. :( un vēl tā nerealitātes sajūta ;( tad vēl uznāk mazi pagātnes uzplaiksnījumi... :(
coaxil
Re: bailes sajukt prātā
22.05.2009 16:23
.Kas izraksta zāles? Ar to daketri, cerams un vēlams, psihiatru arī vajadzēju pārrunāt šīs sajūtas, varbūt vajag ko mainīt.Manuprāt, 3 mēneši ir pietiekoši ilgs laiks,lai būtu kādi uzlabojumi.
Jāņem vērā, ka vispār šīs zāles jau nepalīdzēs novērst traucējošās sajūtas, to iemesls ir dziļi psiholoģisks, tāpēc vajag domāt par psihoterapiju,jo ne jau visu mūžu staigāsim nozāļojušies.
Un nebaidieties mainīt ārstu,ja jūs kas neapmierina. Piemēram,esmu dzirdējis par vienu psihiatru-psihoterapeitu, kurš gadu ''ārstē''pacientu privātpraksē, noplēš baiso naudu par pakalpojumiem un pēc tam cilvēki bez maz vai spiesti aizrāpot uz valsts
iestādi, kur uzstāda dg-ieilgusi,neārstēta depresija un tik vien kā sakombinējot preperātus un nomainot citu terapeitu viss aiziet kā pa sviestu
Re: bailes sajukt prātā
23.05.2009 18:51
man jau šķiet, ka tās bailes sajukt prātā ir tikai iedomas, jo tie,kas sajūk.....viņiem taču nemaz nav bailes, viņi vnk to nemaz nejūt (es nezinu....es tā domāju)
Re: bailes sajukt prātā
23.05.2009 19:22
nu jaa,bet taas sajuutas ir tik reaalas,visadas domas pa galvu shaudaas un nekaa nevar taas noveerst..grrr..... :( kad uznaak,tad bez xanaxa nevaru :(
Usma
Re: bailes sajukt prātā
23.05.2009 20:49
Pamegini ar tadu domu ka vienaldzibu pret notiekoso, tadu ka attalinatu skatu no malas. Tas lietas, ko nevari izmainit, lai rit savu gaitu. Nu varbut ka der... :)
Re: bailes sajukt prātā
23.05.2009 23:02
Labs padoms, jānomēģina!!!
autorx
Re: bailes sajukt prātā
26.05.2009 20:19
Arī man ir līdzīgi. VD, kas neļauj pilnvērtīgi dzīvot nu jau 11 gadus - reiboņi, "slikti ar sirdi", katru dienu kāds simptoms, kas liek justies slikti, nožēlojami... nav spēka, līdz ar to arī dzīvesprieka nekāda, jo dzīvot gribas, taču šie sliktumi traucē. Un nu komplektam pievienojušās arī bailes sajukt prātā - tā ir tāda reāla sajūta, nevis iedomas - galva pēkšņi jūtas tik saspringta un nereāla, ka liekas - viss, veselais saprāts no manis atvadās:) Mokoša ir šāda dzīve...un gaisma tuneļa galā arī nerādās..
Re: bailes sajukt prātā
27.05.2009 00:09
Tagad, kad lietoju AD, panikas leekmju vairs nav, kaadreiz uznaak satraukumi, bet to nevar saliidzinaat kaa bija agraak,juutos daudz paarliecinaataaka, dziivesprieks man arii ir paraadiijies un domas par sajuksanu praataa ir atkaapusaas. Man liekaas, ka PL un bailes sajukt praataa ir savstarpeeji loti saistiitas, jo praats censas atrast iemeslu kaapeec situaacijaas, kur tev nekas nedraud, kermenis reagee ar izteiktiem fiziskiem simptomiem, un ja veel ir nerealitaates sajuuta, galvas reiboni, tad saprotams, kaapeec praats pielauj varbuutiibu, ka tu saac jukt praataa, citiem atkal liekas, ka ir audzeejs galvaa u.t.t. Katraa zinaa varu nomierinaat, kad buusi tikusi galaa ar PL, domas par sajuksanu praataa arii pazudiis.
pārdomās
Re: bailes sajukt prātā
27.05.2009 16:34
A Tu pamēģini sajukt prātā...
Vienk, apsēdies krēslā un no visa spēka pamēģini sajukt.
Domā sanāks? Šaubos. Mūsu psihe nav tā organizēta.
Drīzāk jau pārliecināsies, ka nevar tā vienk. sajukt.
Tā ir tikai trauksme, kas vandās pa Tevi.
Iemācies saklausīt, ko tā saka.
Re: bailes sajukt prātā
27.05.2009 23:18
Man arii biezhi ir shaadas bailes. Bailes sapiities savaas domaas taa, ka skjiet - bezizeja. To arii censhos risinaat pie p-terapeita. Varbuut mazaak vajag domaat?? P-terapija raisa domaashanu, bet domaashana un visa taa gremdeeshanaas sevii meedz buut diezgan biedeejosha, jo nekad nezini "kas tevi sagaidiis aiz naakamaa stuura". Laikam ar to jaaaprod. Taada dziive.
Re: bailes sajukt prātā
28.05.2009 16:24
Super!!! 10- pārdomām:)) Es mēģināju Tavus ieteikumus un beigās sāka nākt smiekli- nu nesanāk sajukt:)!!!
Re: bailes sajukt prātā
28.05.2009 23:07
Ja tev patika "paardomas" ieteikums, tad iesaku tev izlasiit A. Kurpatova graamatu par baileem. Shis ir viens no vinja ieteikumiem, kaa arii - tur ir citi. :)
Re: bailes sajukt prātā
28.05.2009 23:22
Neuztraucies tik stipri. Sajukšana prātā notiek bez sāpēm :) Un vispār, kā rāda vesture, sajūk prātā parasti tie kas nebaidās... un pat nepamana, ka tas jau noticis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bailes sajukt prātā
29.05.2009 10:57
huuu... :D
Re: bailes sajukt prātā
29.05.2009 11:07
Milda Rakstīja:
-------------------------------------------------------
....
> Varbuut mazaak vajag domaat?? P-terapija raisa domaashanu,
> bet domaashana un visa taa gremdeeshanaas sevii
> meedz buut diezgan biedeejosha, jo nekad nezini
> "kas tevi sagaidiis aiz naakamaa stuura". Laikam
> ar to jaaaprod. Taada dziive.


o, šis mani iesvēla sajūsmā...pstrpija raisa domāšanu...līdz tam rumpis dzīvo bez domāšanas...sanāk, ka pstrpistu meklētāji ir bezdomu organismi, kuriem terpists iemāca domāt???...
...nja...
Re: bailes sajukt prātā
29.05.2009 15:43
P



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 19:12 by kachenite.
Re: bailes sajukt prātā
29.05.2009 15:51
..."pareizaak domaat" maaca tikai viens novirziens, paareejiem ir citi uzsvari...
Re: bailes sajukt prātā
29.05.2009 17:19
K



Edited 1 time(s). Last edit at 23.08.2012 19:12 by kachenite.
Re: bailes sajukt prātā
29.05.2009 17:26
...Āāāāāā...līdz tam organisms nav bijis pareizs... un te!!!!...nāk pstrpistra onkulis vai tante, un tik stellē, un tik stellē...un visiem greizā galva paliek apaļa un pareiza....
...komatiņš saka,ka citi dara citas lietas...un kāas tad, saldumiņ!?!...kādi ir tie uzsvari???
Re: bailes sajukt prātā
29.05.2009 17:44
...ja jau cilvim nav labi, tad jau kaut kas ir griezi gan... ja vien dzilji netic tam, ka shii dziive paredzeeta cieshanaam un debesis nu gan buus paradiize...
Simple
Re: bailes sajukt prātā
13.09.2012 20:55
Iesaku izlasit sho: http://www.calmdownmind.com/reaching-a-place-of-total-allowing/
aberz
Re: bailes sajukt prātā
23.09.2012 01:22
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu tā...viss man sākās ar VD,panikas
> lēkmēm...padzēru betamaxu,palika labāk..
> lēkmes vairāk ar sirdsklauvēm nav..BET...
> tagad dzeru jau trešo mēnesi Cipralex,bet
> liekas,ka nelīdz...
> JO..jau no paša rīta jau slikti
> jūtos...pamostos satraukta...sliktas,uzmācīgas
> domas,liekas,ka jūku prātā :( nevaru to vairāk
> izturēt.. :( un vēl tā nerealitātes sajūta ;(
> tad vēl uznāk mazi pagātnes uzplaiksnījumi...
> :(

dzer tikai lazdu mizas
vai stokmanā lazdu riekstu eļļu pa karotei
tev panika un bailes ir asinsrites traucējumi galvā
iespējams ka tie tavi trankviļi aŗi to veicina
papasināsies asinsvadi pasiks vēnas taisnākas

galu galā sliktāk nebūs
kameŗ mēģinasi vai lazdas palīdz būs ko darīt aizmirsīsi bailes

pēc tam atskaities jo kam te padomus dot ja
neviens neklausa

:-P

tev alvā būs putra tikuntā
juks atmiņas jo atmiņa sakārtojās pēc zāļu lietošanas
nelietojot zāļes tu neatcerēsies kas notika zāļu lietošanas laikā vai jutīsies ka tas notika ne ar tevi
vai būs putra, atcerēsies kautkādus fragmentus no jauņibas vecumdienām vai kautkādu lasīto litertūru

tā ir šõ zāļu un psihiatru īpatniba to es no galvas neizdomāju bet izlasīju gramtā no kuras mācās tie....

ja tu dzērumā iemācies vilcienu sarakstu tu tikai dzērumā to atcerēsies
tāpat ir ja tad kad tev bija labi ārā spīdēja mēness tad kad spīd mēness tev atminā tā sajuta kad bija labi
utt

ADti tovisu saberž putrā
tāpēc vaig dzert vienu
pareizo ja dzer vispār

ja cilvēkam ir kautkādas nobīdes kautkādos hormonos tas loīski ka visu laiku vaidzetu
piedzert to kautko kas to nobīdi bīda atpakal laikam tas nav tas ko tev dod

a veselam cilekam nek darīt kameŗ iesi pie psihadktera viņs kautko rakstīs

neviens kas atnācis pie psihdaktera bez zālem nav aizgājis
viņiem blankā pat tadas ailes nav
kautvai žūrnālists ienāķs intervēt tapat centīsies atrast diagnozi un kautko izrakstīt

tapat kā juristi var jebkuru notiesāt kautvai par to ka domā ka mikelsonam
tiesa izbeidzās noilguma dēļ tādēļ ka nebija par ko sodīt bet latvenerho atkal ir pareizajās rokās
tapat kā kautvai rīgas dārzi un parki utt

labunakti
Re: bailes sajukt prātā
28.09.2012 12:51
kur es tadas lazdu mizas dabuushu???
Re: bailes sajukt prātā
28.09.2012 13:10
Lazdu mizas iegūst no lazdām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bailes sajukt prātā
28.09.2012 22:24
Da nomierinieties jūs lazdu mizas, ej mežā un grauz čiekurus, vai klusti pa govi.
Re: bailes sajukt prātā
30.09.2012 14:30
Es nezinu no kurienes rodas visi tie cilveki, kuri tic, ka depresiju vai sajukshanu prata var izarstet ar vitaminiem un lazdu mizam...Ar ko tad zinatnieki visu laiku ir nodarbojushies? Lazdu mizas petijushi gadu desmitus?
Driz jau izskatas, ka kads uzrakstis, ka HIV/AIDS ar chiekuriem var izarstet. Man ik pa laikam, kopsh ievietoju savu temu, raksta visadi, megonot iestastit, ka man visas vainas no vitaminu trukuma. Pie trauksmes vienigi var Magnijs palidzet, bet tas ari viss un tas tik vieglakajos gadijumos...
Ta ka dodies pie psihiatra un sac dzert AD, jo dzerdama dazhadus neparbauditus uzlejumus tiksi pie citam vainam. Tas tapat ka teikt, ka vezi var dziednieki izarstet, nu nevar. Un ir cilveki, kas tam tic kamer jau vairs zinatne pat palidzet nevar...
Re: bailes sajukt prātā
30.09.2012 14:31
Katram vnk ir savas smadzeness, tur jau ir tā lielākā problēma kāpēc nevar izārstēt nervu kaites, katram vaig ierubīt smadzenes savas zāles, lai tās darbotos.
Re: bailes sajukt prātā
30.09.2012 14:46
Enfuego...
protams, ne jau visiem deres tieshi tas zales...
vienam palidzes, citam ne, bet man ir zhel cilveku, kuri tic, ka ar ticibu Dievam vai kaut kadam mizam var izarstet nopietnu kaiti...Dieva padarishanu nenoliedzu, jo tas var arsteshanas procesu padarit vieglaku un, ja ir ticiba, ka izdosies, tad nekada vaina, bet akli ticot, katram kas uzraksta, ka padzer shadu vai tadu uzlejumu, var nodarit tikai lielaku launumu. Bet ir stulbi tik tukshi vervelet par psihiatru sazverestibu!!!
Kur butu lielaka dalja vezhu vai HIV slimnieku, ja nebutu tradicionalas medicinas???
Tas pats attiecas uz psihiatriem un AD, tik vajag piemeklet isto arstu un istas zales...
Re: bailes sajukt prātā
30.09.2012 17:06
Vēzi tradicionālā medicina parasti neizārstē, agri vai vēlu ļaundabīgais audzējs, būs tāpatās. Un ja kāds izārstējās ar mizām un ticību dievam, man ir tikai prieks par to ka viņiem izdodās, bet es personīgi,neticu tam. Uzskatu ja ir ticība kautkam, tad arī parasti viņam ir cerība izārstēties, bet ja nav ticība nekam, tad arī neizārstējas, vienalga kam tu tici, vudū, vai dievam, vai, sektai, vai allaham. Es ticu tikai zālēm, nevis ka izārstēs, bet ka es spēšu dzīvot ar viņām, tā kā pienākās.
frukts
Re: bailes sajukt prātā
01.10.2012 17:32
vel izdomāt tik precīzu atbildi :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 17?
Ziņa: