cik ilgi lietojat betamax?

Aizsāka dodo 

dodo
cik ilgi lietojat betamax?
18.06.2008 12:41
Man kopâ ar AD izrakstîja betamaksu, cik ilgi 'betamaksu parasti lieto,tieðâm kâdu pusgadu???kâ ar ''nokâpðanu''?
Re: cik ilgi lietojat betamax?
18.06.2008 21:46
Dzirdçju, ka no Betamaks svars augot!
Re: cik ilgi lietojat betamax?
18.06.2008 22:20
A - G
jauki komentâri, tu esi ïoti laipns.
Tev to paðu ;)
..lietoju jau pusgadu..
Re: cik ilgi lietojat betamax?
08.09.2008 08:25
Un kâ ar svara pieaugumu?
Vai noòem trauksmi un vispâr palîdz?
zzz
Re: cik ilgi lietojat betamax?
11.09.2008 10:18
man bij +13 kg nepilna gada laikaa. Tad nometu un liekos kg metu nost ar sportu un domajot, ko eedu ;)
es teikšu, ka man ir palīdzējis betamax pret trauksmi, kā nekā man ir veģetatīvā distonija un svars ir pieadzis man nedaudz, uz svariem neesmu bijis bet izskats liek manīt vsm par kādiem +2kg
Re: cik ilgi lietojat betamax?
10.01.2010 13:45
man arī betamaks palīdzēja... :) un svara pieaugums nebija,tas laikam kā kuram...vienīgi krūtīs piens parādījās....ar nokāpšanu bija normāli..
mī un žē
Re: cik ilgi lietojat betamax?
11.01.2010 16:28
Zancha ... ĀRPRĀTS!!! Un ko Tu ar to pienu darīji?
Rovinja
Re: cik ilgi lietojat betamax?
16.01.2010 16:38
Man arī psihiatrs izrakstīja Betamaks un arī piens parādījās krutīs, bet tas jau tikai kāda pilīte, bet vienalga nepatīkami, nez tas piens un krūšu jūtīgums nepāriet visu lietošanas laiku?

vai šīs zāles reāli palīdz pret trauksmi? lietoju jau 3 nedēļas, nu drusku labāk varbūt ir, bet tomēr tā trauksme vēl ir un trauksmains miegs arī naktīs. Iemesls tam ir -ejam psihoterapijā ļoti smagam posmam pāri, bet nu kaut kā jādzīvo arī reālajā dzīvē, tāpēc gribas kādus medikamentus, kas palīdzētu izturēt šo terapijas krīzi.
Re: cik ilgi lietojat betamax?
18.01.2010 18:08
Es lietoju Betamax jau meenesi, arii juutos labaak (man ir depresija ar stipru trauksmi), bet piens kruutiss.... jaa, tagad arii pamaniiju... saspiezot kruutsgalu, nopil kaada pile :( Vai nebuus taa , ka piena daudzums pieaugs? Vai tas kruutiim nekaitee? Driiz buus jaaiet pie doka, aprunaasos, bet gribeetos dzirdeet par reaalu pieredzi...............
Re: cik ilgi lietojat betamax?
18.01.2010 18:21
man savulaik bija Eglonyl, tas ir tas pats.

ārsts teica, ka piena parādīšanās nekur neder, un zāles nomainīja. lai gan blakusparādības izzūd, kad pārtrauc attiecīgo ķīmiju lietot, domāju, ka šādas blaknes nav labas.

šis medikaments ir efektīvs kopā ar atidepresantu, bet es izteiktu vēlmi, lai doks tomēr izdomā citu kombināciju. esmu dzirdējusi, ka viena otra staigā ar slapju vēderu... ja nu vasara... cilvēks var dabūt trauksmi tikai no tā vien. diezin kas nav. ja ņem vērā to, cik mūsdienās ir daudz psihotropo medikamentu.
Rovinja
Re: cik ilgi lietojat betamax?
19.01.2010 09:13
Es arī tieši padomāju, tagad ziema vēl tā, bet vasarā... būs pleķainas maikas. Man drīz būs vizīte pie psihiatra, tad izstāstīšu. Pagaidām samazināju uz pusi devu Betamax, bet liekas, ka trauksmi tas nemazina.
Re: cik ilgi lietojat betamax?
25.01.2010 13:53
Man no 3dienu lietosanas bija tik sudigi pec Betamax... vairs nedzeru un nedzersu :(
Lietoju 2 nedēļas man patīk, tas ir krietni priecīgāk par halo, vispār novēroju nomierinošu iedarbību un ļoti skiastus krāsainus un krāšņus sapņus, bija uznākuši satraukumi un nevar gulēt pievienojot Fenazepam. Antidepressanti tik labi kā betamax nedarbojas pie smagākas saslimšanas, bet rispolept un haloperidols izraisa depressiju un apātiju.
varde
Re: cik ilgi lietojat betamax?
08.10.2016 01:31
Betamaks ar pārtraukumiem lietoju 2 gadus. Paziņai arī piens parādījās, man gan nē. Jūtos ļoti labi un svara pieauguma nav. Tas, laikam, no katra individuālās reakcijas. Šīs zāles noņēma trauksmi un muļķīgās uzmācīgās domas.
Re: cik ilgi lietojat betamax?
10.10.2016 00:04
Es viņu lietoju, un viņš mani padarīja par dārzeni, es uzreiz atmetu, nafig.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 10?
Ziņa: