Labas grāmatas

Aizsāka Runcene 

zive
Re: Labas grāmatas
08.04.2012 23:28
neslikta grāmata ir Viljama P. Janga "Būda"
no klasikas, Dantes "Dievišķā komēdija"
u.c.
zive
Re: Labas grāmatas
08.04.2012 23:38
bet vēl labāk vnk muzikāla performance, kā piem.:
http://www.youtube.com/watch?v=4msCmT_Wn0M&feature=related
zive
Re: Labas grāmatas
10.04.2012 19:47
Paldies, mīlīši, par to, ka Jūs esat!
Atvados! :)
http://www.youtube.com/watch?v=2xLO_BDpQ-8

p.s. klausīties skaļi! :))
Māarcis
Audiogrāmata sociofobijas uzveikšanai.
09.05.2012 21:18
Sveiki.
Tā kā šeit apgrozas salīdzinoši daudz sociofobu.
http://www.socialanxietyinstitute.org/audioseries.html
Vai kāds ir mēģinājis šo? Būtībā tā ir audiosesija, kas ietver tā saukto CBT metodi, kas ir visefektīvākā, lai tiktu vaļā no sociofobijas. Audiosesija maksā 259 dolārus, taču to var arī lejuplādēt pa brīvu torrentos. Bet vai ir jēga, ko tādu sākt? Un vai nebūs problemātiski, ka tas viss ir angliski (it kā nekādu problēmu man ar angļu valodu nav, bet tomēr.)?
klausīties jau var, bet ja esi riktīgs fobiķis, tas neko nedos.
Re: Labas grāmatas
17.12.2012 23:34
Palasies K.Marksa teorijas !! uzreiz liksies,ka veseli esat :))
laimīte2
Re: Labas grāmatas
19.01.2013 19:59
"Sievietes, kuras skrien ar vilkiem" Klarisa Pinkola Estesa, Ph.D

fantastiska grāmata - sarakstījusi psihoterapeite, īpaši ieteicams būtu jaunām sievietēm.. analizētas pasakas un mīti, tādējādi atklājot, kādi attiecību modeļi un nianses slēpjas aiz mūsu ikdienas uzvedības.
Sveiks!
Re: Labas grāmatas
19.10.2011 08:40
Bija laba grāmata , romāns, iz dzīves" Es piedzimu no jauna".
Biju to lasījusi, tāpēc , kad nācās iet pie psihoterapeita, zināju kā Jūtas viņa klients. Un zināju tās fāzes. Iesaku. Latviešu valodā.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.02.2013 14:33 by Runcene.
Re: Labas grāmatas
04.02.2013 04:09
Zeel ka man nepatiik lasiit graamatas, to es sevii daljeeji uzskatu par kompleksu, bet 3 graamatas esmu izlasiijis. I to kaadu neinteresantu lapu palaizot garaam, es nezinu, kaa citi var iedziljinaaties taniis graamataas, jaa teiksim ja paraada video klipu, kur tu reaali redzi un plus veel izjuuti to uz savas aadas, tad es to saprotu. Bet graamatas man ir sve6 vaards.
Re: Labas grāmatas
16.02.2013 22:07
Sveiki! Kādu grāmatu Jūs ieteiktu cilvēkam ar ēšanas problēmām - "rijību", īpaši problēmsituācijās"?
zive
Re: Labas grāmatas
23.02.2013 02:46
Nu, piem., tas pats Alens Karrs "Viegls veids, nomest lieko svaru".
Popularitāti tautās A. Karrs ieguva ar savu veidu "Kā viegli atmest smēķēšanu"
Vēl viņam pēc līdzīgas vai tādas pašas metodes ir gr. "Kā viegli kontrolēt alkohola lietošanu"...
p.s. metode, šķiet, darbojās līdzīgi kā NLP...
p.p.s. pers. man nācās secināt, ka iekļaujos tajos 2% cilvēku, uz kuriem metode nedarbojās, bet izlasīšanai noteikti nekaitēja...
Māmiņa
Re: Labas grāmatas
23.02.2013 09:49
Paldies! Kas ir NLP? Tā darbojos uz psihi? Nevis vienkārši grāmata par veselīgu dzīvesveidu un pareizu ēšanu?
Māmiņa
Re: Labas grāmatas
23.02.2013 10:09
Es arī gribu ieteikt kādu grāmatu, kura pašai liek par daudzām lietām padomāt -Rhonda Byrne "The Secret" (Ronda Bērna "Noslēpums"). Ir arī citas tā paša autora grāmatas, bet tās pagaidām es neesmu lasījusi.
zive
Re: Labas grāmatas
23.02.2013 15:37
NLP = neirolingvistiskā programmēšana.
Tas, kā tieši NLP darbojās, godīgi sakot, par to neesmu interesējusies. Tas, kā tā metode darbojās, domāju, ir šīs metodes nosaukumā.
Es lasīju par smēķēšanu - grāmata tiešām nekaitēja :) lai neteiktu, ka vismaz ideju līmenī šo to deva...
Kas attiecās uz veselīgu dzīvesveidu un pareizu ēšanu - noteikti ir 100 un 1 dažādu autoru teorijs un pers. es domāju, ka katrs pats sev var sastādīt individuālu teoriju/metodi/veidu, izejot no savām iespējām un izpratnes par to, kas un kā labāk..., jo cilvēku dzīvesveidi un sadzīves apstākļi mēdz būt ļoti atšķirīgi...
Var arī konsultēties pie dažādiem dietologiem jeb uztura speciālistiem, bet kādu konkrēti rekomendēt nemācēšu - neesmu interesējusies.
Māmiņa
Re: Labas grāmatas
23.02.2013 17:33
Paldies, painteresēšos grāmatnīcā.:) Bet problēma jau nav veselīgajā ēšanā un svarā (nu labi, varētu kādus 5 kg nomest, kuri palikuši pēc bērniņa piedzimšanas.:) ). To es piekopju, bet problēma ir tajā, ka ik pa brīdi uznāk, ka nespēju kontrolēt to, ka gibās "rīt" nevis ēst...Es saprotu, ka tā ir psiholoģiska problēma un dietologs te neko neizdarīs.Tāpēc gribu atrast kādu grāmatu, lai pati varētu atrast, kur ir problēma un ko darīt, kad uznāk šī problēma.Ar NLP varētu pamēģināt.:)
Re: Labas grāmatas
23.02.2013 17:45
Māmiņa, grāmatā nebūs uzrakstīta tieši Tava problēma; pavēro, kuros brīžos tas notiek; ļoti palīdz, ja raksta dienasgrāmatu: kas notika šodien, vakar... kad palasīsi, ko iepriekš esi sarakstījusi, Tev noteikti atvērsies kaut kāda gaisma.

Es patiesībā neesmu pret grāmatām, ļoti pat par, bet tieši šī konkrētā lieta ir ļoti individuāla, lai gan noteikti par to ir arī grāmatas, taču neesmu latviski manījusi. Pastaigā gar psiholoģijas plauktiem Valterā & Rapā vai Rozē.

Patiesībā Tu neesi viena ar šo, tā ir daudzu sieviešu nelaime; ja nav slinkums, vari pamēģināt, ko ieteicu... :) dažkārt palīdz.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.02.2013 18:16 by Runcene.
Māmiņa
Re: Labas grāmatas
23.02.2013 18:09
Runcene, paldies!
zive
Re: Labas grāmatas
23.02.2013 18:13
Jā, saprotu Māmiņ, Jūsu problēmu :))) (ak, cik mīļi skan!) :)))
Nu ko - tad tiešām noteikti nekaitēs tā Alena Karra grāmata - to var mēģināt dabūt piem. Centrālajā bibliotēkā uz Brīvības ielas...
Māmiņa
Re: Labas grāmatas
23.02.2013 18:23
Paldies, Zive!:) Es kaut kur redzēju arī internetā pārdošanā. Noteikti iegādāšos, jo ar vienu izlasīšanas reizi varētu nepietikt. Pat ja nepalīdzēs, par sliktu jau nenāks un vismaz kādu gurdu graudu atradīšu!:)
zive
Re: Labas grāmatas
23.02.2013 18:29
Lai veselība Jums un bērniņam! :)
Māmiņa
Re: Labas grāmatas
23.02.2013 18:34
Runcene, principā ir tā, ka es ar šo kaiti ilgi mokos - kopš padsmit gadiem, bet es ar to tiku galā, sākot dzīvot atsevišķi no vecākiem. Tagad atkal parādījās. Domāju ka tas no slodzes, daudziem pienākumiem ar kuriem man jātiek galā - darbs, 1,7 gadus vecs bērns (kuram šobrīd ir tā saucamā divgadnieku krīze - iesājies "mazā pusaudža" periods), mājās pienākumi, studijas, semināri, konferences...Vēl kreņķi darbā, šad tad mājās...Gribam iegādāties savu dzīvokli, reāli saprotu, ka tas viss atkarīgs no manis, jo galvenā pelnītāja esmu es (vīrs nopelna mazāk). Un problēma jau ir tāda, ka man nepietiek ar to, ka izdaru labi, gribu izdarīt visu perfekti, pēc labākās sirdsapziņas. Brīžiem liekas, ka visa kā ir par daudz.Īsāk sakot, gribu pati sev "paskalot smadzenes".:D
Piedodiet, ka "piespamoju" te!
n f A
Re: Labas grāmatas
19.03.2013 02:19
... vēl jau ir arī Anonīmo Ēdienatkarigo sapulces...
Re: Labas grāmatas
25.05.2013 15:22
labs raksts pašvērtējuma cēlējiem:

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/gunta-ancane-pasciena-atkariba-un-briviba-latviesu-sabiedriba.d?id=43345325
Re: Labas grāmatas
03.07.2013 11:34
Šoreiz laba filma filma, nevis laba grāmata:
Лекция Марины Грибановой - "Правда о наркотиках"
http://www.youtube.com/watch?v=amC46KY9G58

Pirmās 6 minūtes var arī neskatīties, īstais šovs sākas pēc 6:01!
Re: Labas grāmatas
31.10.2013 13:32
Pašlaik esmu "kritusi" uz autobiogrāfijām.

Tiem, kas lasa angliski, varu ieteikt D. Echoles "Life after death".Iedvesmojošs darbs tādā ziņā, ka tajā ir ļoti daudz labu domu graudu, kas liek padomāt. Lai gan tēma nav no vieglajām- autors ir nepatiesi ticis apsūdzēts slepkavībā un 18 gadus pavada, gaidot nāvessodu, līdz uzrodas jauni pierādījumi un viņš tiek attaisnots.Grāmata ir par autora bērnību, kā arī par garīgajiem meklējumiem, kas palīdzēja viņam cietumā saglabāt cilvēcību.

Grāmata ir pieejama arī internetā elektroniski.
Re: Labas grāmatas
21.02.2014 18:36
http://www.puaro.lv/lv/esejas-raksti/ka-gut-panakumus-paskaitnieciba

Bieži vien cilvēki neapzinās, ka katru dienu paši sev bojā dzīvi. Raksts ir par to.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.02.2014 18:38 by kachenite.
Re: Labas grāmatas
23.03.2014 11:08
Vai kāds var lūdzu pateikt kur iegādāties A.Kurpatova grāmatu ''Līdzeklis pret bailēm'', labprāt nopirktu no kāda, kam ir aizķērusies!?

Paldies, atradu bibliotēkā, jo grāmatnīcās vairs nav nopērkama...



Edited 3 time(s). Last edit at 28.03.2014 09:58 by Riidzha.
Re: Labas grāmatas
30.03.2014 18:42
Nebūs grāmata, bet doma:

"Sevis žēlošana ir durvis uz depresiju, degviela bailēm, kvēldiegs naidam, sakne rūgtumam." /Džims Normans/
Re: Labas grāmatas
22.06.2014 23:29
Nezinu, vai ir pieejama latviski. Pats nesen izlasīju angļu variantu, lika daudz par ko padomāt:
http://www.amazon.com/My-Stroke-Insight-Scientists-Personal/dp/0452295548

Te ir īss video ar latviešu subtitriem:
http://amara.org/en/videos/TazlXbjhxJiZ/lv/197051/
Re: Labas grāmatas
03.07.2014 19:43
"Depresija. Izlaušanās no iekšējā cietuma". Riktīgi laba!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 4?
Ziņa: