Labas grāmatas

Aizsāka Runcene 

Re: Visaadas labas graamatas
08.04.2009 23:35
Ošo var pirkt izdevniecībā:

http://www.setava.lv/piegade.html

http://www.setava.lv/izdevnieciba.html

Ja var aiziet uz vietas, būs par apmēram Ls 3 lētāk nekā veikalā – Rozē utt.
pārdomās
Re: Visaadas labas graamatas
09.04.2009 13:49
Wow Runcene, super! es pilnīgi noelsos no sajūsmas, ka varēšu dabūt Osho par 3 Ls lētāk:)))) Jo visu grāmatu vēl nav manā kolekcijā. Paldies!
Re: Visaadas labas graamatas
09.04.2009 16:10
Es pa 6Ls nopirku, adresē maksā 5Ls. Atšķirība maza :)
cssssss
Re: Visaadas labas graamatas
13.04.2009 12:34
Tā kā man jau visas viņa Latvijā izdotās grāmats ir, tā šis iet secen. Šo varētu izmantot uz citām - tās, kas vēl būs (ceru).
Re: Visaadas labas graamatas
14.04.2009 18:00
Ošo- smieklīgs video tiem, kas saprot angliski!
http://www.youtube.com/watch?v=6D7rWLzloOI
Re: Visaadas labas graamatas
05.06.2009 00:23
Riks Kārsons. "Kā dresēt savus dēmonus."



Edited 3 time(s). Last edit at 19.08.2012 22:39 by kachenite.
kukū
Re: Visaadas labas graamatas
05.06.2009 17:01
mīlīši, grāmatas jau ir laba lieta, diemžēl vieži vien viņas tiek rakstītas diezgan fanātiskā stilā, izceļot kādu ideju.un protams, ka tai uzrodas sekotāju, jo cilvēku, kuram ir problēmiņas, viegli ievilināt kādā slazdā vai pakļaut. tomēr nedomāju, ka tās spēj atrisināt mūsu psiholoģiskos cēloņus un problēmas, kuru pirmssākumi meklējumi dziļa bērnībā. neviens jau pats zobus arī nelabo, bet iet pie speciālista
Re: Visaadas labas graamatas
05.06.2009 17:44
Nav tik traki... viens otru neizslēdz.
Re: Visaadas labas graamatas
05.06.2009 21:41
kukū



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 22:40 by kachenite.
kukū
Re: Visaadas labas graamatas
05.06.2009 21:58
kachenite
pričom tur slima?...tev kā ar uztveri-normāli?!es vienkārši ieteicu jums, problemātiskiem, neiepīties kaut kādu šizofrēniķu murgos.jo kas tad raksta un lasa tādas grāmatas?
Re: Visaadas labas graamatas
05.06.2009 22:09
kukū, varbūt palasi, kādas grāmatas te minētas...

kas ir "problemātiskie"?

kas ir šizofrēnija? neviens to nav spējis definēt...

un kurš ir tas "normālais", kurš zinās, ko kādam citam lasīt... vienam patīk hokejs, citam numeroloģija, bet tāpēc jau nav jākāpj uz ziepju kastes Haidparkā...

citam varbūt vajag tieši izlasīt kāda "šizofrēniķa" grāmatu, lai saprastu, ka ir arī tāds skats uz dzīvi...

Britu literatūra no 19. gs.... viena vienīga šizofrēnija mūsdienu skatījumā.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.06.2009 22:15 by Runcene.
kukū
Re: Visaadas labas graamatas
05.06.2009 22:58
Tā doma bija- ir jāfiltrē ko lasa, jo ja cilvēkam ir problēmas, baigi viegli aiziet pa pieskari jebšu fanātiski pieķerties kaut kam un tā kļūt vēl izstumtāks no sabiedrības. Zinu dažus, kurus depresijas periodā pievāca sektas, kuri fanātiski aizrāvušies ar ticību un reguāri sūta naudu kaut kur, par to ir runa. Nu un neticās man, ka kāds izlasot grāmatu, tiktu dziedināts no vd, pl uc figņām.labāk tai laikā doties gar jūru paklejot un savest sevi fiziski kārtībā. Man daži draugi ir ''aizgājuši auzās''pēc tādu šādu grāmatu studēšanas, tāpēc ti k nikni arī vēršos pret to visu. nenoliedzami, ir labas,vērtīgas grāmatas, bet pārsvarā tomēr murgi
Re: Visaadas labas graamatas
05.06.2009 23:41
sektas ir nelāga lieta, bet pašas par sevi neitrālas... labāk sekta nekā geročs, jo cilvēks ir tādā dvēseles stāvoklī, ka ļoti grib kaut kur pieslieties un tobrīd pilnīgi obligāti kaut ko atradīs... viņiem taču tur sola VISU atrisināt... dzīvildze sektā ir apmēram 5–7 gadi... gan jau atgriezīsies. un tas, ka Tu te sacepies par grāmatām un sajauci foruma grāmatu lietas ar paziņām, psihoterapijā saucas pārneses... tā kā vispār, tikai forumu lasot, var iedzīvoties kādā diagnozē un skat — vēl aiziet auzās...;]

Grāmatas (tiem, kam patīk lasīt) dod apmēram 20% no dzīves sakārtošanas... tas bij gudrā žurnālā...



Edited 1 time(s). Last edit at 06.06.2009 17:57 by Runcene.
Re: Visaadas labas graamatas
06.06.2009 00:04
Grāmata ir Narvesenā, bet tam pašam autoram ir mājaslapa www.tamingyourgremlin.com.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 22:41 by kachenite.
Re: Visaadas labas graamatas
14.11.2009 19:53
Vilhelms Šmids- "Laime"
Re: Visaadas labas graamatas
14.11.2009 19:56
Vēl es nesen šo te atradu:
www.miervidi.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 14.11.2009 19:56 by kachenite.
mākonītis
Re: Visaadas labas graamatas
14.11.2009 20:16
ieteiktu irma grebzde "te nu es esmu"jauka grāmata patiešām.. sirsnīga,interesanta un vienkārši patiesa.
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Visaadas labas graamatas
07.07.2011 10:30
Par godu Janetty paceļu vienu vecu tēmu, jo slinkums rakstīt.

Te daži bija ielikuši garus sarakstus.
Re: Visaadas labas graamatas
07.07.2011 11:05
Paldies, Runcene! :)
Re: Visaadas labas graamatas
07.07.2011 17:56
Es vispār pēdējā laikā esmu aptrakusi ar grāmatu pirkšanu, kā ir kaut kāda nauda, tā es vispār nedrīkstu iet gar grāmatu veikalu, savādāk pērku bezjēgā, jo pēdējā laikā tiek izdotas tik daudz labu grāmatu, it sevišķi angļu valodā, bet tagad esmu sapirkusi tik daudz, ka fiziski ilgāku laiku tās visas nemaz nevarēšu izlasīt. Grāmatas ir tā lieta, kas mani padara laimīgu, jo es zinu, ka uzzināšu kaut ko jaunu vai arī padziļināšu zināšanas jau apgūtā tēmā.

Pašlaik lasu M. Feibera "Ziedlapiņas tumši sārtās un baltās." Romāns ir par prostitūciju 19.gs Londonā.Galvenā varone ir 19.gadus veca prostitūta Sirdspuķīte, kuru māte piespiedusi strādāt kopš 13 gadu vecuma un nodibinājusi bordeli. Viņa ir viena no retajām tālaika sievietēm, kas mācēja lasīt un rakstīt un sacer romānu, kur atriebjas visiem vīriešiem. Viņai uzrodas labvēlis Viljams Rākems, kuram pieder smaržu kompānija. Viņš viņā samīlas, nopērk dzīvokli viņai prestižā rajonā un sponsorē visus viņas izdevumus. Viņam ir brālis mācītājs, kurš ir iemīlējies vienā atraitnē, bet slepeni sapņo izvarot mazgadīgas prostitūtas.Utt.

Romāns pilns ar dažādiem varoņiem. Spilgts katra varoņa emociju atainojums. Rakstības stils ir reālpsihologisks, izņemot daļas, kurās ir runa par Viljama sievu, kura ir psihiski slima, šuj no savām kleitām kanārijputniņus, redz engeļus un katru nakti miegā brauc uz atspirgšanas klosteri.

Tā, lūk.:)

Cilvēkiem, kuriem patīk Dikensa daiļrade, varētu patikt arī šis. :)
Re: Visaadas labas graamatas
21.07.2011 20:10
Filma krievu valodā "Mirnij voin" vai oriģināls angliski "Peaceful warrior".
Skatījos to pērn oktobrī, bet joprojām jūtos iedvesmota.

Vilhelms Šmids "Skaista dzīve?"

Viktors Frankls "Izdzīvošanas māksla. Psihologs pārdzīvo konccentrācijas nometni."

Jānis Greste "...Kā dzeņa vēders."- mana mīļlākā grāmata jau daudzus gadus!

Guna Svence "Pozitīvā psiholoģija"



Edited 2 time(s). Last edit at 19.08.2012 22:42 by kachenite.
zive
Re: Visaadas labas graamatas
21.07.2011 21:00
savulaik bija tāda izdevniecība "Klints" (nezinu, vai vēl pastāv vai nē)..., bija izdota Helēmas M. Lūkas "Dvēseles stāsti" - ieteiktu tiem, kam interesē simbolika sapņos, tēlos, mītos utt.
Nedaudz par Helēnu M. Lūku:
Sava ilgā mūža otrajā pusē grāmatas autore Helēna M. Lūka (1904-1995) ir pētījusi cilvēka psihes simbolus sapņos, tēlos un mītos. Izcilajā rakstnieces - padomdevējas un K. G. Junga skolas terapeites karjerā Lūka apliecināja neparastu spēju ieskatīties reliģijas, mitoloģijas, folkloras un literatūras pasaulēs un tur atrast gudrību, kas attiecas uz mūsu ikdienas dzīvi. Lūka bija cilvēks ar īpašu aicinājumu – izprast apziņas augstākās vērtības un spēju ieklausīties tajā spēcīgajā balsī, kas slēpjas katra cilvēka dvēselē. Mūsdienu cilvēkam, kurš bieži vien cieš no dzīves apnikuma, garlaicības vai drūma garastāvokļa, kuru nespēj kliedēt pat visas pasaules izklaides industrijas sasniegumi, Lūka ir ceļa rādītājs uz jaunu un aizraujošu saturu vienmēr esošajām dzīves vērtībām. Viņas grāmatas ir liels palīgs tiem, kas dodas prasīgajā pašizziņas un pārveides ceļā.

Lūka raksta: ”Mēs pievēršamies stāstam par cilvēku, kas dzird dvēseles balsi un ir gatavs soli pa solim maksāt lielo cenu, kura tiek prasīta no katra, kas grib tai klausīt. Jesaja, Pāvils vai Melnais Briedis tūlīt atpazītu šo iekšējās balss tēlu valodu, kas vēsta par apzinīgu sekošanu tās varai un klātbūtnei, kas ir vairāk nekā paša cilvēka ego.”
H. M. Lūkas darbi ir kā ceļvedis, kā šo valodu iemācīties no jauna un ieklausīties tās stāstījumā.
Īru dzejnieks Jeitss (Yeats) reiz rakstīja: ”Ir tikai viena – dvēseles vēsture.”
Harolds Godrada saka: ”Pasaules likteni nenosaka zaudētās vai uzvarētās kaujas, bet gan stāsti, kurus pasaule mīl un kuriem tā tic.”
zive
Re: Visaadas labas graamatas
14.08.2011 22:57
internetā var lejupielādēt gan krievu, gan vācu un gan jau ir arī ar angļu val. tulkojumu Ekharta Tolles videolekcijau "Свобода От Мыслей" - patreiz noklausījos, vismaz man tad der :) tāpēc grasos vairāk pievērsties Tolles sarakstītajām grāmatām, piem. "Klusums runā", "Tagadnes čuksti" jeb krievu val. "О ЧЁМ ГОВОРИТ ТИШИНА (ГОЛОС ТИШИНЫ)", "Tagadnes spēks" jeb krievu val. "СИЛА МОМЕНТА СЕЙЧАС (СИЛА НАСТОЯЩЕГО, ЖИВИ СЕЙЧАС)","Jauna Pasaule" jeb krievu val."НОВАЯ ЗЕМЛЯ" "Hologrāfiskais Visums" u.c. ...

p.s. krieviski pieliku, jo tiem, kam problēmas ar angļu val. (piem. man :) ), tad ir iespēja lejupielādēt no krievu lappām...
Re: Labas grāmatas
15.02.2012 14:52
Inviduālā Psihoterapija un Psihodinamiskā Zinātne.

Atsauksmes?
zive
Re: Labas grāmatas
15.02.2012 16:38
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Inviduālā Psihoterapija un Psihodinamiskā
> Zinātne.
>
> Atsauksmes?

Tīra teorija (īsā aprakstā) un vairāk..

enfuego - mazs prāta trenniņš...
Tu zini, kas ir vārds "istaba", bet..., ja tomēr Tev vajadzētu pateikt, kas tieši ir istaba (jo par pašu istabu tomēr nevar uzskatīt tās sienas, grīdu, griestus) - paskaidro man, kas ir istaba, no kā tā sastāv? ;)
Re: Labas grāmatas
15.02.2012 17:29
"istaba", normāli domājošam cilvēkam vārds "istaba" asociējas ar dzīvojamo istabu. No celtnieka viedokļa istaba sastāv no sienām grīdas un griezstiem.
Nu es varētu aprakstīt tā, nu tik cik daudz es saprotu, istaba ir telpa, izolēta vieta, patvērums, iedomu istaba, cietoksnis, tava pasaule, mans draugs, kautkas tuvs, nu baigi jāsāk filozofēt, bet gan jau vēl kautko pieštukotu!

Ja tu istabā esi dzīvojis jau ilgi, tad vārds istaba jau ir ļoti tuvš vārds, un tad par vārdu istaba jau sāk dziļāk runāt.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.02.2012 17:31 by enfuego.
zive
Re: Labas grāmatas
15.02.2012 17:47
nu re, kā Tu, enfuego, sarežģī vienkāršas lietas - istaba patiesībā ir tukšums...
pārējais ir asociācijas, ko rada vārds "istaba"..., bet vārda "istaba" būtība ir tukšums - par tukšuma telpu to padara sienas, drīda, griesti...
p.s. te jau ir tās prāta lamatas... ;)
Re: Labas grāmatas
15.02.2012 18:00
Nu tukšums arī īsti neizsaka, ka tā tieši ir istaba. Tikpat labi vārdu tukšums es varu pieaicināt arī citu vārdu, nav obligāti jābūt istabai!

lab ZIVE nepiemēslosim šo topiku, ja kas esmu inboxā :)



Edited 1 time(s). Last edit at 15.02.2012 18:50 by enfuego.
zive
Re: Labas grāmatas
15.02.2012 18:14
jā, nepabeidzu savu domu...
Tai domai princips apmēram tāds: vārdi rada asociācijas, kas rada pozitīvus vai negatīvus impulsus smadzenēs...
Sliktas vai nepareizas domas rada sliktas izjūtas, bet psihoterapija ir metode, ar kuras palīdzību (analītiski vai dažādos citos veidos) cilvēks gūst jaunu pieredzi, kas neitralizē negatīvos impulsus un tādā veidā var likvidēt baiļu un panikas sajūtas...
Protams, ir vēl daudz kas cits...
Īsumā, psihoterapija paātrina dažādus atveseļošanās procesus un novērš dažādus bremzējošos psihes elementus un daudz ko citu - ko nu kurām vajag...
Re: Labas grāmatas
02.04.2012 19:15
varu ieteikt arī Mantek čia grāmatas,viss gav tur nav simprocentīgi pieņemams,bet-vispār ļoti labas

jekabs19@inbox.lv
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 22?
Ziņa: