Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D

Aizsāka snukers 

Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
24.04.2008 20:13
Jaa, ta laikam ir, bet ir tik gruuti vinu palaist, kad ir bijusas taadas juutas.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
24.04.2008 20:32
Nu bet izrunâjies ar to meiteni!Tad arî bûs skaidrs viss, protams, ja viòa ïausies ðim procesam!
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
24.04.2008 20:35
Tur taa lieta, ka visticamak vina aizmuks, ja es piedavasu parunaties :D varbuut veelak , man vel 1,5gada laika, tad gan mees aiziesim katrs savu celu :D
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
24.04.2008 20:37
Kâpçc tieði 1.5 gads?
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
24.04.2008 20:46
tapec, ka tik ilgi mees veel vidusskolaa macisimies :D :D :D
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
25.04.2008 16:37
Es atceros , ka man ieteica noskatîties vienu pavecu filmu. Tur tika attçlota cilvçka dzîve. Kâ klut pasam, nevis tiekties pec kaut kaa ideala - Ideala Es. Sim vienam konkretam cilvekam bija jadzivo vienaa dienaa tik ilgi liidz vins kluus pats.
Ja dienas beigaas neizdevaas, tad atkal no riita pieceloties , vins iepriekseja diena. Kadam ir atminaa shis gabals ?
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
25.04.2008 17:34
Nezinu filmu, bet bût paðam, tas ir pats svarîgâkais, bet ne viegls uzdevums- òemot vçrâ, kâ jebkur ir pieòemts visu salîdzinât un pielîdzinât. Un savâ ziòâ tur ir vajadzîga arî drosme- atðíirîgos mçdz izstumt.
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
25.04.2008 18:24
Jaa, taa kaa esmu uzaudzis bez teva, man bija gruuti izveidot pasam sevi, un tam klaat vel naca mans klusais raksturs.Kaa rezultata es centos buut ideals, nevis es pats. Bet nu jau esmu to sapratis, un cesos but tads kaa velos. Vispar pedeja laikaa saku intereseties ne tikai par biologiju, bet ari filososiju un psihologiju :)
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
25.04.2008 22:14
ES arî censos buut labiòâ, izpalîdzîgâ, ideâlâ...tâ nodarot sev pâri...jâmâcas bût tâdai, kâ esmu, citi noteikti uzskatîs, ka es nejauka, un kâ Strawberry saka,-atstums, bet man po...îstie cilvçki tâpat paliks, bûs dabîgâ atlase :))
Re: Jaunais Snukers ar veco problçmu - mîlestîba :D
25.04.2008 22:23
es varu pateikt, ka peec "buut es pati" idejas aptvershanas un pakaapeniskas apguushanas esmu iepazinusi tos forshaakos cilveekus... atstums? jaa, varbuut, bet jaajautaa -- kas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 6?
Ziņa: