Parvaret VD

Aizsāka Disease ni cita PC 

Disease ni cita PC
Parvaret VD
21.04.2008 12:49
Kads varetu ieteikt kaa izarstet VD neizmantojot tabletes? Nelietoju jau lexotanil, arketis un betamax gandriz menesi. Esmu pilniba atteicies no zalem. Tikai, kad uznak galigs sliktums, tad iedzeru tableti tazepama.

Uz doto bridi mocos ar sadam sajutam - spiez sirds vai kunga rajona isti nevar saprast, reiboni, vajums, uztraukums + bailes, dazkart uznak caureja, muskuli raustas, sirdsdarbiba paatrinata, asinsspiediens praktiski vairs nekad nav paaugstinats (zemaks par 140/90), druksu kaut kur iesapas vai apreibst galva uzreiz kritu panika, katru dienu domaju par sirds mazspeju + nezinama sirds slimiba + navi, dusmas, rauduliba, garastavoklis drankigs, elpas trukuma sajuta, bails palikt vienam, slikti gulu.

Nesmekeju un nekad neesmu to darijis, nelietoju alkoholu + pat nedzeru kafiju, neesmu resns vai apaligs, bet jutos drankigi tik un taa (KATRU DIENU). Vardu sakot domaju sakt nodarboties ar sportu. Kads sporta veids butu labs VD gadijuma? Peldesana, skriesana, basketbols? Ko vel varetu darit, lai noverstu sos simptomus?
Re: Parvaret VD
21.04.2008 13:11
Peldçðana, masâþas ir labas...

Man patreiz arî grûti ar tiem reiboòiem, ðorît tâ noreiba galva, un izbijos ne pa jokam, tagad visu dienu galva tik viegla, tâda nelîdzsvarota sajûta,+ pilnmçness, varçtu jau iedzert Clonazepâmu, bet visu dienu vçl darbâ jâsçþ, a no zâlçm uznâks baigais miegs, turos pretî, iedzçru balderiâòus un nomierinoðu tçju...turos...

Varbût Tev rî Disease vajag to nomierinoðo tçju kâdu mçnesi padzert, vçl pavingrot, papeldçt, pamasçties...
gugucis
Re: Parvaret VD
21.04.2008 15:47
Kâpçc jûs neejat pie psihoterapeita???ðîs lietas veixmîgi ârstçt var.varu salîgt,ka visi,kuriem ir VD, bçrnîba nav bijusi salda...un ðie traucçjumi ir tikai un vienîgi emocionâli-t.i.tâpçc jau viòiem nevar atrast fizisku iemeslu.sports ir riktîgi ok pie VD,bet tas necînâs ar iemeslu,tas meklçjams dziïi sirsniòâ.lai veicas!
Re: Parvaret VD
21.04.2008 16:14
Mçs jau ejam pie pstrp., vismaz es
Re: Parvaret VD
21.04.2008 16:51
Bet, ja lieto ðîs tabletes, tad viss OK?
Diseaase no cita PC
Re: Parvaret VD
21.04.2008 19:21
Labak tad ir. Daudz labak.
Re: Parvaret VD
21.04.2008 19:23
Disease, a kur Tu dabuu to tazepamu? Tu tak rakstiiji, ka zaales Tev nedod...

ja vispaar lieto zaales, tad labaak meegjinaat tikt galaa ar antidepresantu (arketis) un neiroleptikji (betamax). taalaak vajadziiba peec trankvilizatora (lexotanil, tazepam) var pamazaam zust, trankvilji ir rumpim daudz sliktaaki nekaa AD... un tad labaak kaadu dienas trankvili, nevis tazepam...

a par paareejo es piekriitu gugucim. taa nav slimiiba, taapeec nevar izaarsteet... ar to savaadaak jaastraadaa, bet visvisaadas njemshanaas pa uudeni atslaabina muskuljus. tad logjiski, ka kaadu laiku jutiisies labaak.



Edited 2 time(s). Last edit at 21.04.2008 20:12 by Runcene.
Re: Parvaret VD
21.04.2008 20:21
Disease, kâ bûtu, ja tu pieòemtu domu, ka viss, kas ar tevi notiek, ir tikai nepatîkamas sajûtas, kas traucç dzîvot, bet ne ar ko nedraud? Ja tad, kad tev
ðis viss atkal nâktu virsû, tu ar vçsu prâtu padomâtu, ka tas nekas tâds nav, tûlît beigsies. Vai nevar bût tâ, ka tad tas viss bûtu ar mazâku spçku un pamazâm beigtos? Un pamazâm palçnâm tu vari meklçt cçloni. Ne vainojot kâdu cilvçku, bet gan pamazâm iepazîstot sevi, apjaust, kas tev sevî jâpilnveido- vai tâ ir nepietiekama paðapziòa, vai jûties parâk akarîgs no citu sprieduma utt., vai varbût tev mazliet jâpainteresçjas, kâ pasaule iekârtota, lai vairâk varçtu païauties uz lietu dabisko gaitu?
Disease no cita PC
Re: Parvaret VD
21.04.2008 20:59
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> varbût tev mazliet jâpainteresçjas, kâ pasaule
> iekârtota, lai vairâk varçtu païauties uz lietu
> dabisko gaitu?

Neder. Es vel neesmu gatavs mirt tik jauns - 18 gados. Un taa nav dabiska gaita nomirt 18 gados. :)
Re: Parvaret VD
21.04.2008 21:02
Disease
Nç, tas nav tâ domâts. Tieði otrâdi- cilvçks, kas ir izlçmis dzîvot, to arî dara.
Re: Parvaret VD
21.04.2008 21:15
Strawberry, paeizi saka...man piemçram tas izdevâs uz kâdu pusgadu, tagad atkal d!rsâ (sorry par nepieklâjîbu, bet citu apzîmçjumu neatrodu)..pârmetusies es uz vçdera kaitçm, vçl lîdz galam neizmeklçtâm...
Re: Parvaret VD
21.04.2008 21:39
vispaar ar sho ir viltiigi...

dazhi saka -- ignoree
citi -- jaaizmekleejas, ja nu tomeer kas ir...

es iz mediciinas vienmeer esmu zinaajusi, kaadas ir ljoti klasiskaas VD izpausmes... ja kaadreiz bija kaadi siikumi, nenjeemu dizhi galvaa, tad mani somatizaacija panjeema niknaak... ar ljoti klasiskiem slimiibas simptomiem... bez nekaadas atrades...

ar AD dabuuju simptomus nost... mana gjimenes aarste, zinot mani, nekur izmekleeties nesuutiija... zinaamaa meeraa riskeeja, bet tas attaisnojaas...

tikai ieskatiishanaas sevii ... nekas cits neveda gaismaa...

ir divas puses tai medaljai par pienjemshanu, ka taa nav slimiiba...

ir noteikti kaut kas jaadara taalaak, kaa strawberry raksta... taa somatizaacija tomeer ir rumpja breeciens peec paliidziibas, kas ir jaauzklausa...
Diseaase no cita PC
Re: Parvaret VD
21.04.2008 22:54
Eho sirdij pusgada laika krasi izmainities nevar. Urina + Asins analizes normalas. EKG ari normala savadak slimnica mani nebutu palaidusi majas (2 reizes), kad mani aizveda ar atrajiem. :) Varbut vajadzetu velvienu EHO uztaisit?

Es 4 gadus staigaju uz parbaudem un viss ir ok. >.>
Re: Parvaret VD
22.04.2008 08:03
Nesaprotu... prieksh kam riit ripas, ja peec tam kad no vinjaam nokaapj tikai sliktaak buus. Tagad VD diagnosticee bez maz visiem :)

Manupraat vnk visu laiku sistemaatiski jaadzer baldriaanji i miers. Man arii aarsts izraxtija Seroxat, bet kaut kaa par nenopirku, lai gan breeca uz manis ka jaadzer un ka esmu muljkjiigi darijis ka vel nedzeru :D Tagad esmu laimiiga ka nemaz nesaaku :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Parvaret VD
22.04.2008 11:33
Re: Parvaret VD jauns
Iesûtîjis: Mateus ()
Datums: 22-04-2008 08:03

Tagad esmu laimiiga ka nemaz nesaaku :) (c)

Mosh taa ir Tava probleema- Tu esi skukjis?

;-))_)
Re: Parvaret VD
22.04.2008 12:24
:D labs :D
sajaucu burtus :D
bet kas zin :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Parvaret VD
22.04.2008 12:55
Zemapziòa nostrâdâja:D
Re: Parvaret VD
22.04.2008 13:17
Disease no cita PC
Re: Parvaret VD
22.04.2008 16:08
Tad jau taa nav sirds vaina, ja iedzerot tazepamu mani atlaiz no visam sliktam sajutam + domam? Ureiz uzlabojas garastavoklis, jautrs palieku, visi spiedieni, vajumi pazud utt. :)
Re: Parvaret VD
22.04.2008 16:22
...tazepams nu gan nav taa zaale, ko dzert 18 gados...
karloviès
Re: Parvaret VD
22.04.2008 17:25
Puis, ja esi iedzîvojies depresijâ, tad sâc to laicîgi dakterçt, neðtuko, neprâto, ko darît, bet dodies pie psihiatra un sâc lietot antidepresantus. Lasu un ðausminos, tâdas problçmas 18 gados, bet neko nedari. Nu nebûs brînums, nepaliksi bez ðîm problçmâm, tâ kâ ar steigu pie daktera.
Nezinu, nelasîju iepriekð, varbût jau esi bijis pie kâda doka, bet jâ nç, tad uz priekðu. Ðeit es gan nedomâju ìimenes ârstus, viòi neorietçjas AD, trankvilizâtoros, neroleptiíos.
Citâdi bûs kâ man, pienâca 30 gadi un sapratu, ka esmu vraks, jo visa ðî VD un depresiju lieta bijâ TÂ ielaista, ka pagâja gadi, iekams sakârtojos.
Diseas no cita pc
Re: Parvaret VD
22.04.2008 17:34
Ko komat tu doma par tam zalem?
Re: Parvaret VD
22.04.2008 17:55
Jo âtrâk sâk ârstçt, jo âtrâk tiek uz pekâm, es biju ielaidusi VD gandrîz gadu, tikai pçc tam sâku apmeklçt psihoterapeitu (9-tais mçnesis iet) un uz pekâm grûti tikt
Re: Parvaret VD
22.04.2008 19:47
bet vai dzerot tikai AD un to trankvilizatorus var tik kaartiibaa ?
Re: Parvaret VD
22.04.2008 19:49
labs psihiatrs, labi piemekleeta kjiimija -- var, kaapeec ne, bet, ja neko citu nedara, tad buus labi tikai tik ilgi, kameer lietos zaales. bet trankviljus uzmaniigi, ja ir aarsts, kam vinji dikti patiik, tad jaatinas prom un jaameklee cits.
Re: Parvaret VD
22.04.2008 20:05
Oj ja man ar bij labi kadu pus gadu,bet pec tam palika atkal slikti,jo sausmigi parnrvozeju un man notikas kautkas ar vestibularo apratinju galva!Varbut kadam ar ta bijis???Oj es jau 3 gadus mocos...Bet es dzeru jau vairak ka gadu homeopatiskas kapsulas!Un iesaku jums ar tas dzert,jo antidepresanti nav labi!
Re: Parvaret VD
22.04.2008 21:23
Tâ íîmija taèu iesaistâs organisma íîmiskajâs reakcijâs, vai ne? (tâpat kâ narkotikas). Tas ir nopietni.
Re: Parvaret VD
22.04.2008 21:28
Nu tâ laikam sanâk, cik saprotu, ka viòa (AD) aizvieto laimes hormonu serotonînu vai serotînu kâ tur pareizi?!
Re: Parvaret VD
22.04.2008 21:29
jaa, iesaistaas. aiz to vajag sakariigu doku, jo viss process ir jaapieskata. taa ir maaksliigi veidota atkariiba, kas tiek kontroleeta.
Re: Parvaret VD
22.04.2008 22:28
...insuliins iesaistaas organisma biokjiimijaa... labaak to nelietot... trakaak kaa narkotikas, nost vairs netiksi...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 5?
Ziņa: