Rexetin

Aizsāka Aiga 

Aiga
Rexetin
08.04.2008 11:05
Lûdzu sakiet vai no REXETIN ir iespçjams svara pieaugums, pçc cik ilga laika tas var bût. Dzeru jau pâris mçneðus un liekas, ka biðíi ir klât.
Re: Rexetin
08.04.2008 19:59
...vismaz man bija,tā pa lēnām, bet stabili kg nāca klāt.:(
dok
Re: Rexetin
11.04.2008 01:30
Rexetin,tâpat,kâ citi paroxetîna grupas antidepresanti daþiem cilvçkiem var dod nelielu svara pieaugumu.Bet daþreiz tiek uzskatîts,ka svara pieaugums var bût saistîts ar garastâvokïa uzlaboðanos,un lîdz ar to apetîtes pieugumu...
Re: Rexetin
11.04.2008 07:46
es sliecos uz to, ka dok 2. teikums ir vistiiraakaa patiesiiba. AD lietoshanas laikaa krietni vairaak jaakustas, jaapieskata tauku procentinji... ceptu nelietot utt...
Re: Rexetin
11.04.2008 08:52
Man arî ðíiet, tâpat kâ dok saka, vismaz manâ gadîjumâ toch tâ bija, pirms AD lietoðanas biju baisi izdilusi,kâ sâku lietot Seroxat, paðsajûta sâkumâ dikti uzlabojâsun sâku çst (pirms tam to darîju tikai pazîstamu cilvçku klâtbûtnç)..un svars palielinâjâs
Re: Rexetin
11.04.2008 15:26
...es neēdu vairāk kā parasti, bet toties daudz vairāk apkārt skraidīju, intensīvi strādāju, bet svars pieauga.
Re: Rexetin
11.04.2008 21:23
... no svaiga gaisa nevienas tabletes taukus nerazho...
Re: Rexetin
11.04.2008 21:31
Tabletes kaut jo maina organismâ. Lasîju, ka hormonu sistçmâ.
Re: Rexetin
11.04.2008 21:54
...un tikpat tas atkariigs no apeestaa... jo arii hormons no svaiga gaisa taukus nerazho... par daudz mees eedam lielaakaa dalja, par daudz...
Re: Rexetin
11.04.2008 22:06
Vielumaiòu izmaina.
Bet çst vajag mazâk, tas ir fakts:)
Re: Rexetin
11.04.2008 22:09
...ir jau saprotams, ka gribaas apriit ceptu ziloniiti un tomeer iespiileeties 34. izmeera apgjeerbaa...
Re: Rexetin
29.04.2008 12:38
Es lietoju jau otro gadu Seroxat, tad Arketis (leetaku variantu), un arii mazliet pieneemos svaraa, lai gan lidz shim VIENMEER esmu bijusi slaida. Vienreiz ar doku meeginaajaam paartraukt zaalju lieoshanu, bet depresija atjaunojaas... Tachu labaak lai ir klaat dazhi kg., nekaa tas vaajpraats, kad negribeejaas dziivot un biju pat darbanespeejiiga.... Tagad meeginu atkal pamazaam paartraukt AD lietoshanu... Bet ja vajadzees , tt.b. depresija atkal naaks virsuu, lietoshu, pat ja kluushu apaliiga. Es GRIBU dziivot pilnveertiigu dziivi - tikai tagad saaku miileet pasauli, priecaaties par saskarsmi ar cilveekiem, baudiit katru minuuti, esot kopaa ar savu meitinju Esmu laimiiga, ka ir taadas zaales, kuras speej daavaat cilveekam dziivi, jo tas murgs, kuraa eksisteeju liidz shim,... taa nebija dziive........., tad jau labaak mirt!
Re: Rexetin
07.05.2008 15:47
Es arî esmu ðo lietojusi, taèu nebiju kïuvusi resnâka, drîzâk labi izkatîjos, jo vienmçr laba oma. Taèu laikam nav labi lietot to ilgstoði, jâcenðâs vismaz. Gadu nolietoju. Tagad 2 ned dzîvoju bez. Daþkârt dîvainas domas, it kâ viss bûtu mainîjies, un tâ jau arî ir. Grûtâk iemigt., kaut kâds niíîgums piemetas. Bet ja bûs regulâri trauksme, bûs jâatsâk lietot. Tâ jau ir labâk kvalitatîva dzîve ar zâlçm, nevis murgs bez tâm. Varbût kâds zin kâdas ir negatîvâs sekas lietojot gadiem?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 9?
Ziņa: