tas ir normâli?

Aizsāka Laila 

Laila
tas ir normâli?
02.04.2008 16:25
Bieþi naktî kaut ko sapnî ieraugu, pârbîstos, ar kliedzienu atmostos un lecu laukâ no gultas. Bieþi esmu miegaina dienâ - tâ bija arî tad, kad nebija murgu.
Ir ïoti maza motivâcija kaut ko darît dzîvç, reizçm slinkums tâds, ka nevaru pat pabîdît malâ priekðmetus uz galda, kas traucç. Vienmçr atradîðu ieganstu nedarît pat kâdu ïoti steidzamu lietu.
Kad iedzeru seksuâli uzmâcos apkârtçjiem.
Vçl arî paðvçrtçjums var ïoti svârstîties - no tâ ka esmu vislabâkâ, smukâkâ, gudrâkâ lîdz tâdam, ka dzîvot negribâs.
Ejot kâdu garâku gabalu, vai braucot transportâ iztçlojos visâdas situâcijas - kâ bûtu, ja bûtu, varu sevi ar ðîm domâm gan iepriecinât, gan novest lîdz asarâm.
Ir, ka nevilðus pati sev balsî kaut ko pasaku - nolamâjos uz sevi, paslavçju, saku sev ko darît (tas nav kâ izsaucieni piem. - "bïin" , sasitot kâju, bet kâ spriedumi par situâciju).
Biju vienreiz reâli pârbijusies, jo man likâs, ka pazîstams cilvçks ar ko tobrîd biju blakâm nav dzîvs (viòð sçdçja un runâja - nevis izskatîjâs beigts), tipa zombijs vai spoks. Tas ilga kâdas 15 min , beigâs pârvarçju bailes un pateicu viòam, ko esmu iedomâjusi, kad biju pateikusi izsmçjos un nomierinâjos. Bet sajûta bija baisa.


Tagad aizdomâjos - vai man vienkârði ir izteikta fantâzija un esmu ïoti emocionâla vai arî ar galvu man kaut kas nav kârtîbâ. Manai vecaimâtei bija kaut kâda psihiska slimîba, nezinu gan kâda. Viòa jaunîbâ bija izârstçjusies, bet uz vecumu atkal vienubrîd bija slima. Baidos, vai nav kaut kas iedzimis.
Re: tas ir normâli?
02.04.2008 19:51
nedz normaali, nedz nenormaali, nedz iedzimts... tie ir vaardi, kas apziimogo uz bezdarbiibu un nolemtiibu...

tie ir vaardi, kas, runaajot par psihi, buutu jaaaizmirst... taa vnk Tev tagad ir, un tas buutu jaapienjem, jo ir signaals par kaut ko...

atljaushos mineet, ka par ljoti lielu spriedzi...

buutu veelams atkaapties atpakalj un meegjinaat paraudziities uz savu dziivi no malas...
mad piedurâs
Re: tas ir normâli?
02.04.2008 20:25
...lailiò, no tâs vietas - seksuâli uzmâcos apkârtçjiem - izsmeïoðâk, lûdzu...;)
...pârçjais - man domât, normâli...pâries...:)
Re: tas ir normâli?
03.04.2008 10:10
Hmm? Jâ, mani arî ieinteresçja kâ tâ uzmâkðanâs notiek...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Laila
Re: tas ir normâli?
03.04.2008 10:39
Skatos, te forumâ vçl viena Laila uzradusies.:))) Tâ iet, kad nereìistrçjas. Jeb vai kâds mani grib izjokot???
Re: tas ir normâli?
03.04.2008 11:11
Man jau vienalga kura Laila bûs tâ stâstîtâja... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad jau zviegdams
Re: tas ir normâli?
03.04.2008 11:28
...da vienalga kura...lai tik stâsta...un ja var, maksimâli neíîtri...:)
laila
Re: tas ir normâli?
03.04.2008 12:38
ejiet uz seksam.lv
Re: tas ir normâli?
03.04.2008 18:04
...tur nav interesanti...labâk lasît un just, ka rakstitâjs sarkst...bet stâsta, stâsta...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 16?
Ziņa: