VD un Asinsspiediens

Aizsāka Disease 

Re: VD un Asinsspiediens
26.03.2008 21:30
nav nu gan visi paami vienaadi...
Re: VD un Asinsspiediens
26.03.2008 21:32
grietiòa

katram ir savas vajadziibas. katram sava situaacija. trankv. jau arii psihiatrs izraksta. protams, ka gjimenes aarsts nav specs. citam vajag ilgaak nekaa 2 ned. ja Tev ir ok bez tiem, tad ir ok.

Tev nav jaabaidaas, ja kaadam citam vajag.

Brasilia

Atvaino, luudzu, negribeeju sabiedeet... Kaa jau varbuut zinaasi, es nepanikoju par zaalju dzershanu kaa principu, ja tas ir nepiecieshams un ja tas notiek aarsta uzraudziibaa.

es kloni lietoju ljoti sen, peec 1 ned. ar aarstu atmetaam kaa nederiigu un aizmirsu visu sho epopeju.

saaku ievaakt zinjas, kad kaads zinaams cilveeks no vinja jutaas tikpat nelaagi. dabuuju info no USA un Niiderlandes, no Latvijas arii, protams... nevis "viena tante teica", bet no psihiatriem un psihoterapeitiem. veerteejums bija viens -- lai tas paliek cilveekiem, kas ir darba nespeejiigi... ja nu vieniigi nekas cits nepaliidz... taatad klonim vajadzeetu buut nevis pirmajai, bet peedeejai izveelei. tas arii viss.
Re: VD un Asinsspiediens
26.03.2008 23:46
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> Desease
> Patiesîbâ pilnîgi pietiek, ja kaut kâda iemesla
> pçc sâk strauji celties asinsspiediens, lai
> parâdîtos visas Tevis nosauktâs parâdîbas.
>
> __________________________________________________
> _____
> "Insanity is doing the same thing over and over
> again and expecting different results." Albert
> Einstein
>
>
>
> Labots 1 reizi(-es). Pçdçjie labojumi 26-03-2008
> 11:00 : strawberry.


Atrie nekonstateja nekadu augstu asinsspiedienu.. tb nekads 180/100 tur nebija, bet kads 150/90. Sakas viss man pakapeniski ar spiesanu galva lidz sasniedza kulminaciju - zagstisanas, elpas trukuma sajuta.

Es dzeru 1 tableti tazepama. Ne katru dienu, bet tikai tad, kad ir slikti.
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 00:23
150/90 jau ir augsts diezgan. Ja visas nepatikðanas sâkas ar spiediena celðanos, tad kaut kas to provocç.
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 00:52
Nervi.. jo ar visu paerjo man viss ir kartiba. :P
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 09:51
120/70 var uzskatît par normâlu spiedienu, tâtad 150/90 jau bik tâ kâ par augstu, bet katrs jau spiediena celðanos izjût savâdâk, piem., mana priekðniece ar 200 sçdçja kâ íipis darbâ,a kolçìe ar 170 pa gultu vârtîjâs...tâ kâ, kas vienam augsts, citam normals.

Man parasti ir 100/70, nevaru iedomâties, kas bûtu, ja uzlektu uz 150
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 10:06
Btw cik Jums gadi Brasilia un strawberry?
Laila
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 10:25
Grietiòa -

Cik ilgu laiku atpakaï partrauci lietot antidepresantus?


Alstere -

Tu patieðâm esi izòçmums. Man savulaik gâja ïoti smagi ar klonazepâma atmeðanu. Man bija izrakstîta 1/4 tabletes uz nakti - miegam. Lietoju kâdu pusgadu. Pçc atmeðanas vispar vairs nevarçju pagulçt. Pati periodiski liku atpakaï un òçmu nost vairâkus mçneðus kamçr kaut cik izdevâs miegu stabilizçt. Daktere acis vien plâtîja. Otrais piegâjiens ar viòu man bija kad man izrakstîja ajunu antidepresantu komplektâ ar klonazepâmu - pa 1/4 tabletei no rîta un pusdienâs, un 1/2 tableti uz nakti. Sâkumâ bija sajûta, ka varçtu stâvus gulçt jebkura vietâ. Jutos totâïi nozaïota. Dzçru 2 mçneðus. Tad daktere strauji atcçla 3/4, atstâja 1/4 uz nakti. To, kas sekoja pçc tam, pat atcerçteis negribas. Tur vairs nelîdzçja pat ne antidepresnats, kuru turpinâju lietot. Pec visa tâ tieðâ tekstâ pateicu dakterei, ka vairs nekad vinu nedzerðu.

Drusciò vieglâk, bet gana smagi man savulaik gâja arî ar Fluanxolu. Tâpçc par ðiem medikamentiem vairs pat dzirdçt negribu.Un vispar - esmu sapratusi, ka ar psihotropajiem medikamentiem ir tâ - jo tâlâk jo trakâk. Tas ir kâ stigt purvâ no kura ir izredþu izíepuroties kïûst arvien mazâk. Saku to no savas gandrîz 6 gadus ilgas daþâdu psihiatrijas zâïu lietoðanas pieredzes.
Laila
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 10:49
Brasilia -

Tad Tu esi tâda pati kâ es, man arî konstanti augðçjais spiediens turas tâ ap 105/110, apakðejais tâ ap 70. Savulaik kaut kur lasîju, ka cilvçkiem ar hipofunkcijâm mçdz bût pastiprinâta nosliece uz daþâdiem veìetatîvâs nervu sistçmas traucejumiem. Mana mamma arî tâda pati. Viòai arî ir visâdi gâjis, bet "smagâs" zâles gan nekad nav lietojusi, tâdas jau laikam padomju laikâ veìetodistoniíiem neviens nerakstîja. Man jau 10 gadu vecumâ, kad nopietni nodarbojos ar basketbolu un sapòoju par to, ka nakotnç spçlçðu TTT komadâ, sporta ârsts pçc pirmas veselîbas pârbaudes pateica, ka no manis sportists neiznâks, jo es neturot slodzes. Ðî apgalvojuma iemesls bija mans pazeminâtais asinsspiediens. Tolaik to, protams, vispâr neòçmu galvâ, arî nekâdas problçmas ar slodzçm es nejutu. Bet nu - dzîve pierâdîja pretejo. Mana VD sâkâs pçc ilgstoðâm pârslodzçm darbâ un izstaigâtâm vîrusu infekcijâm. Tâ ka - laikam tam dakterim toreiz tomçr kaut kâda taisnîba bûs bijusi.
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 14:57
Disease, Brasiliai ir 27 gadi

Laila, Tu ïoti ilgi esi lietojusi to Klonazepâmu, tâpçc arî bija tâda atkarîba, es, piem., viòu palietoju 5-10 dienas un tad viss, lîdz nâkamai reizei, tâ arî kâds ârsts man teica, ka klonazepâmveidîgos tâ arî lietojot - neilgu laiciòu...Un, ja pareizi sapratu no Tevis rakstîtâ, tad Tu tableti pa dienu lietoji? ES noteikti stâvus gulçtu vai kristu gar zemi, kur pagadâs :)

PAr zemo spiedienu runâjot-man ðad tad pavisam zems paliek, ir bijis 90/70, un tas trakâkais laikam ir tâ mazâ atðíirîba starp augðçjo un apakðçjo spiedienu, 3 dienas no gultas tikpat kâ neizkâpu, vienkârði galva visu laiku reiba, sâku dzeryt klonazepâmu un pamazâm spiediens normalizçjâs, varçju sâkt darboties :)
LILA
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 15:26
Brasilia -

"sâku dzeryt klonazepâmu un pamazâm spiediens normalizçjâs, varçju sâkt darboties :)" Bet klonazepâms jau nenormalizç asinsspiedienu!!!

No kâ nez Tev tas spiediens tâ nokrita? Man, piemçram, mçdz ïoti pazeminâties arî zâïu samzinâðanas dçï, Tu saki, ka pamazâm "met nost" Fluanxolu, varbût tâpçc Tev tas spiediens nokrita? Starp citu, arî Disease aprakstîtie simptomi man liekas kaut kadas aistîba ar zâïu atmesanu, vismaz man mçdz bût kaut kas lîdzîgs pçc zâïu samazinâðanâm. Esmu pârliecinâjusies, ka tur nelîdz gandrîz nekas, tas vienkâtði ir jâpârcieð (ja vien, protams, nav vçlme atkal uzsçsties uz karteam, citâm zâlçm, kas tad minçtas sajûtas nedaudz atvieglo).
Laila
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 15:27
Sorry, Lailas vietâ man ir sanâkusi LILA.:))) Tâ iet, kad âtri raksta un nepârlasa uzrakstîto,
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 15:39
...klonazepaams mazina satraukumu un taadeejaadi pazemina spiedienu, ja tas bijis paaugstinaats satraukuma deelj...
Laila
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 15:42
,,,

Bet Brasilia jau bija pazeminâts asinsspiediens!
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 15:51
...satraukums organismaa var aktivizeet kaa simpatisko, taa parasimpatisko vegjetatiivo nervu sisteemu... no taa arii buus atkariigs vai spiediens celsies vai kritiisies nelabveeliigaa situaacijaa...
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 17:21
Tieði tâ arî domâju, satraukums mazinâjâs un arî spiediens normalizçjâs. Tajâ brîdî nemetu nost nekâdas zâles un ja kas esmu atpakaï uz Fluanxola :(
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 20:34
zaalju jautaajums un stresoshana par buushanu vai nebuushanu atpakalj tiek sheitan smagi paarspiileets...

zaalju vajadziiba pati no sevis atkaapjas, kad lietas psihee mainaas. nepaardziivo, Brasilia... iesi pie sava terapista, sapratiisi, ko nesaprati, mainiisi, kas jaamaina, un buus pamazaam arvien labaak.
Re: VD un Asinsspiediens
27.03.2008 21:59
Nu jâ, laikam nebija ''istais brîdis pârtraukt Fluanxolu, nekas palietoðu vçl mazliet, man tik tâ problçma ar grûtniecîbu, - ja nu, zâles par labu jau laikam nenâk...kaut gan smçíçðana ar!
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 13:20
Pec sasprindzinajuma izmeru asinsspiedienu un uzrada 143/78, bet pec 5 minutem atkal izmeru un ir jau 125/70. Taa asinsspiediens var lekat?
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 13:23
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 13:25
Tas ir slikti, ka vins taa leka? :(
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 13:27
LAbi jau nav, bet pie VD esot raksturîgas asinspiediena svârstîbas
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 13:32
Katru dienu znaudz + spiez galvu un sirds rajona, dazkart reibst galva, slikta dusa.. stipras bailes par navi un uztraukums. Jutos slikti. Godigi sakot gruti dzivot sadi, bet arsts saka, ka nekadas asinsspiediena vai nervu zales nav jadzer. :(
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 13:34
ES ðodien arî vienâ reibðanâ, tâda `vates` sajûta +slikta dûða, spiediens normâls 120/80, bet pulss 103
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 13:40
Nya pretiga diagnoze VD.. man precizak somatoforma vegetativa disfunkcija..

Brasilia tu kadreiz esi saukusi atros sakara ar sito VD?
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 13:42
Paradoksâli, bet jo mazâk mçra spiedienu, pulsu, temparatûru, jo paðsajûta un râdîtâji labâki. Citâdi tikai sevi vçl vairâk uzvelk un rezultâts neliek sevi ilgi gaidît.
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 13:45
Jutu, ka bus jaiet macities par arstu, lai saprastu visu, kas ar mani notiek un izprastu sikak VD un tadas lietas.. un ja godigi ari gribas macities par arstu. :)
k.Matilde
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 13:47
njaa, nevaru pat iedomaaties, cik man vareetu buut asinsspiediens, temperatuura....ha ha , nezinu, cik karsta esmu, vai cik auksta :)

bet juutos labi, es saules cilveeks, laikam saules baterijas, kjer pat caur stiklu :)
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 13:56
;-) Disease, padomaa labi- ar shitaadu veseliibu mediciinu studeet ;-)
Pirmajos kursos slodziite sanaaks, veelaak naktsdezhuuras- tas veseliibu nemaz neuzlabos...
Re: VD un Asinsspiediens
02.04.2008 14:00
Nevajag mani uzreiz par invalidu devet komat. :P Es jau nedomaju par kirurgu iet, bet gan par psihiatru, neirologu vai kaut ko tamlidzigu. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 14?
Ziņa: