Sociofobija

Aizsāka Ciba 

Ciba
Sociofobija
18.03.2008 12:14
Lûdzu lûdzu vai kâds varçtu man pâris teikumos pateikt, kas ir sociofobija? Liels paldies jau iepriekð.
Re: Sociofobija
18.03.2008 14:14
Sociofobija - bailes no sabiedrîbas vai cilvçkiem vispârîgi.

_______________________________________________
never loose your sense of wonder!
Re: Sociofobija
19.03.2008 16:47
Droðivien internetâ par ðo tçmu ir daudz info.... Bet varu atbildçt uz jautâjumu ar piemçru. Kad savam dokam stâstîju par to, ka ïoti uztraucos, kad jârunâ publikas priekðâ, uztraucos lîdz pat sirds streikoðanai, sausai mutei, apjukumam (ar grûtîbâm atbildu pat uz tiem jautâjumiem, uz kuriem atbildi zinu), kâ arî atteicos no izdevîgiem darba piedâvâjumiem, kuri paredzçja runât kolektîva priekðâ.... doks atbildçja, ka tâ ir sociâlâ fobija. Lai gan no cilvçkiem kâ tâdiem man nav bailes, kompânijâ vai uz ielas jûtos labi, visi uztraukumi sâkas, kad jârunâ publikas priekðâ (vienalga - darbâ, ciemos, eksâmenâ utt)..........
Re: Sociofobija
20.03.2008 10:57
...he, tâ saucamais lampu drudzis piemît visiem...nu labi, 99% no kustoòiem...tikai baltsvârèi var piemeklçt nosaukumus parastâm lietâm un iecelt dakterçjamo parâdîbu statusâ...
...jo vairâk mçs grozâmies uzmanîbas centrâ, jo âtrâk ðî te lieta pâriet...cilvçki jau labi sen ir izpîpçjuði labu lietu - skolu oríestrus, to paðu paðdarbîbu, skolçnu uzstâðanos, kad atvaðu vecâki stâvâ sajûsmâ skata savu un citu sîko mçrkaíoðanos uz bînes, konkursus un vçl veselu buntîti pasâkumu ar gorîðanos publikas priekðâ...sîkais pierod pie ðâ te un...kur palika sociofobija???...tâs nevaid vairs...:)
Ciba
Re: Sociofobija
20.03.2008 12:50
Jâ.... lasu un domâju, ka man nav sociofobija. Man bieþi nâkas runât publikas priekðâ, vispâr darbs sabiedrisks un visu laiku esmu cilvçkos... bet brîvdienâs uznâk tik ðausmîgs stâvoklis, ka negribu nevienu redzçt. Un ispâr arî darbdienâs man ir kâdreiz tâ, ka gribas vairîties no cilvçkiem. Labâk sçþu klusi saâ kabinetâ viena pati
Re: Sociofobija
22.03.2008 23:15
madcynics ()
Jaa, daudziem cilvékiem ir uztraukums, kad jaarunaa publikas prieksaa, bet ne jau sirds streikoshana, elpas truukums, tukshas galvas sajuuta, pat tajaa gadiijumaa, kad esi sagatavojies! Ir pat bijis taa, ka mute izkalst un es kaa taada zivs virinu muti, bet skanja nenaak... :( Es centos sho sajuutu paarvareet (liku eksaamenus, darbaa arii bija jaarunaa kolektiiva prieksaa), bet katra reizee bija taads saspringums, ka visu dienu saapeeja galva un jutos iztukshota (nebija speeka pastraadaat).... nerunaajot jau par to, ka uztaashanaas laikaa esmu tuvu giibonim un ir bail, ka zaudeeshu samanju....... Un galvenais ir tas, ka NAV vieglaak ar katru reizi - progress nenotiek, katra reize ir tikpat smaga un mokosha. Tagad esmu apmierinaata ar savu darbu - kolektiiva prieksaa vairs nav jaarunaa....
Re: Sociofobija
22.03.2008 23:57
Man ðíiet, ka nemaz nav daudz cilvçku, kas publikas priekðâ jûtas kâ zivs ûdenî. Pat izciliem mâksliniekiem mçdz bût lampu drudzis katru reizi, kad jâdodas publikas priekðâ.
Re: Sociofobija
23.03.2008 11:37
Tu jauc divas dazhaadas lietas :( Lampudrudzis un shaads slimiigs staavoklis, kaa es aprakstiiju, ir divas dazhaadas lietas. Ja aktierim vai kaadas citas publiskas profesijas paarstaavim ikdienaa pirms un peec uzstaashanaas buutu probleemas ar sirdi, triiceklis, giibshna utt. stipri shaubos, vai ilgi iztureetu. Jo vieglaak man nepaliek - katra reize tik pat mokosha kaa iepriekseejaa un pat tagad kad iedomaajos, ka buutu jauzstaajas, sirdspuksti paatrinaas un paarnem vaajums :(
Re: Sociofobija
23.03.2008 13:00
Nu nez, ne viens vien aktieris ir miris uz skatuves ar sirdstrieku- tâ kâ nevar jau zinât, kas îsti viòam notiek.
Re: Sociofobija
23.03.2008 13:10
tas viss var buut dazhaadi. es savulaik runas tulkoju. arii taadas, kuru konspektus ieprieksh nevareeju apskatiities. zinaaju lielos vilcienos, bet ne detaljaas. pirms biku lampu drudzis bija, runas laikaa jutos bezmaz kaa savaa maajaa gultaa, pilniigs miers un savaaktiiba, reti kljuudiijos, galva straadaaja kaa mashiina, bet peec tam -- dies' staavi klaat...
Re: Sociofobija
26.03.2008 03:00
izskatâs ka Tev tieðâm nav sociofobija. tas ka tev brîvdienâs nav vçlçðanâs redzçt cilvçkus or pilnîgi dabîga, Tu esi pârgurusi no komunikâcijas un aktivitâtçm nedçïas ietvaros un brîvdienâs gribi savâs èîbâs ðïukât pa mâju, skaïi atraugâties uz nenoìçrt pidþâmu! Tas viss ir pilnîgi normâli dabîgi pieòemami, kâ nu kurð traktç.... galvenais ir kâ Tu pati jûties un vai Tu jûties apmierinâta... vai tomçr kaut kas tevi uztrauc
iespçjams ja Tu uzdosi sev jautâjumus - atradîsies arî atbildes! daþkârt tâ ir pâsrtrâdâðanâs, daþkârt vientulîbas sajûta, daþkârt sevis meklçjumi... tev galvenais jânoíer brîdis, kad tevi paðu tâdas brîvdienas apmierina. varbût darbâ ir vaina - par daudz pienâkumu, par maz maksâ, riebîgi kolçìi ;) n-tâs iespçjas

uzstâðanâs publikas priekðâ un ar to saistîtais uztraukums... Robbie Williams (tas kas dziedâtâjs) katru reizi pirms koncertiem pîpç kâ traks, jo kâ pats saka ka tieði îsu brîdi pirms koncerta viòâ ðíiet ka viòð nav nekas, ka viòð neko nevar un ka viòð ir nulle un ka viòu visi izsvilps!!!! nu re, kâ tad lai neuztraucamies mçs, parastie mirstîgie!!! :D :D :D

veiksmîgi!!!!
Re: Sociofobija
26.03.2008 09:27
Robija Vilijams starp citu bija atkarîgs no AD, un sçdçja uz vairâkiem vienlaicîgi!
Re: Sociofobija
26.03.2008 12:40
es biju domajusi to salidzinajumu ar RW tikai taa daa zinja ka arii vinjs uztraucas. bez AD lietoshanas vinhs ir bijis atkariigs arii no narkotikam! nevisai labs piemers sanaca....
Re: Sociofobija
26.03.2008 16:47
ES to nebiju domâjusi kâ labu piemçru :)
Minnna
Re: Sociofobija
03.04.2008 05:15
Oi,zinu shiis sajuutas! Mokos visu muuzhu, jo mans darbs ir uz skatuves. Un , jo ilgaakus gadus straadaaju, jo suu..gaak paliek.Daudiz no koleegjiem dzer nomierinoshos, pirms iziet uz skatuves, vai alkoholu.Esmu abus meegjinaajusi, paliidz, bet gandriiz noveda mani liidz atkariigajai.Pareizaak..jaa, noveda.Tad ietureeju pauzi, gadu nekapu uz skatuves,mainiiju darbu citaa profilaa un tagad atkal atgriezos.ir labaak, bet bailes shaa vai taa ir milziigas.Peec darba galvassaapes un sasprindzinaajuma, pleci taa savilkti no stresa, ka galvu nevar pagroziit.Briivdienaas no maajaam labpraat laukaa nevelkos,cilveki (publika) mani ir nomociijushi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 5?
Ziņa: